Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Seksualinė Transmutacija Vienišiems Žmonėms


Pranajama yra seksualinės Transmutacijos sistema viengungiams ir viengungėms. Mes jau žinome, jog du gangliškieji kanalai, aštuoneto forma išilgai apsiviję stuburo smegenis, iš vyro sėklidžių ir moters kiaušidžių kyla link smegenų. Šie du gangliškieji kanalai yra du liudytojai, paminėti knygoje Du alyvmedžiai„Apreiškimas Jonui“; taip pat jie yra „dvi alyvmedžių šakos <...> du pateptieji, stovintys šalia visos žemės Viešpačio“, minimi Zacharijo knygoje 4:12-14. Jie yra du tuščiaviduriai nervai, du ploni kanalai, per kuriuos Seksualinė Energija kyla į smegenis.

Studentas orą įkvepia pro kairią šnervę, o iškvepia pro dešinę ir atvirkščiai. Nykščiu ir smiliumi žmogus valdo šnerves jas kaitaliodamas [užspausdamas]. Įkvėpdami per Pingala, sauliškąją šnervę, mes intensyviai įsivaizduojame kaip per sauliškąjį kanalą spindintys ir stulbinantys sauliškieji atomai kyla į smegenis; tada sulaikykite kvėpavimą ir nuveskite tą sauliškąją jėgą į sritį tarp antakių ir po to link gerklės. Iškvėpdami orą (vaizduotės ir valios jėgos pagalba) susikoncentruokite į energijos patalpinimą širdyje. Dabar, įkvėpdami pro Ida, mėnuliškąją šnervę, mes įsivaizduojame mėnuliškuosius atomus, kurie, kaip tyras gyvybės vanduo, kyla mėnuliškuoju kanalu ir keliauja tuo pačiu keliu, t. y. keliauja į sritį tarp antakių ir po to link gerklės. Tada mes, giliai tikėdami, iškvepiame ir užfiksuojame šią mėnulišką energiją širdyje. Taigi taip viengungiai ir viengungės gali transmutuoti savo seksualines energijas.

Viengungiai ir viengungės, jei jie nori save kristifikuoti, turi susirasti sutuoktinį (-ę), kadangi gnostikai ezoterikai seksualiai susijungti gali tik tada, kai yra vedę. Be Seksualinės Magijos ugnys negali būti pabudintos: taip, be Tyrumo nieko nepasieksi šiose studijose. Sunaikinkite Troškimą, sunaikinkite „Aš“ ir jo mintis – tokiu būdu jūs tapsite išsilaisvinusiu.

Atminkite, kad tikra santuoka neturi nieko bendro su socialinėmis ar religinėmis šios barbariškos žmonijos formuluotėmis. Tikra santuoka įvyksta tuomet, kai pora susijungia dvasioje, sieloje ir Lytiniuose Santykiuose; tikra santuoka turi būti tyra lyg lotoso gėlė.

 


Ištrauka iš knygos „The Major Mysteries“, pagal Samael Aun Weor

 


  „Daugelis santuokų -   kurios galėtų būti   tikrai laimingos - yra   gėdingai nelaimingos   dėl atmintyje   sukaupto seno   apmaudo.“

   - Samael Aun Weor

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos