Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Gnostiškas Menas:Sidhe Raiteliai, pagal John Duncan, 1911 m.

Keltų pasakų ir mitologinės būtybės iškilmingai mini Beleno šventę, Keltų Kristaus simbolį, nešdami Pažinimo Medį (Gnosis) ir Šventąjį Gralį, tuo pačiu parodydami dvasinio meistriškumo ženklus (gyvatę ir visur esančią aureolę ar karūnos Čakrą).


„Graikų, Egipto, Romos, Indijos, Persijos, Meksikos, Peru, Asirijos ir kitų senovinių paslapčių mokyklų psichologija visada buvo susieta su filosofija, su tikru objektyviu menu, mokslu ir religija.

Senovės laikais psichologija buvo išmintingai paslėpta tarp šventų šokių grakščių formų ar po keistų hieroglifų, nuostabių skulptūrų, poezijos, tragedijos paslaptimis, ar netgi už nuostabios šventyklų muzikos.

Prieš tai, kai mokslas, filosofija, menas ir religija atsiskyrė egzistuoti savarankiškai, psichologija buvo visavaldis valdovas visose senovės šventyklų mokyklose.

Kai iniciacinės mokyklos užvėrė savo duris dėl Kali Jugos ar Viduramžių atėjimo - kuriuose mes vis dar gyvename - psichologija išliko kelių modernaus pasaulio ezoterinių ir pseudoezoterinių mokyklų simbolizme, ypatingai gnostiškoje ezoterikoje.“

- iš knygos „Fundamentals of Gnostic Education“, pagal Samael Aun Weor

 

Paskutinius kelis tūkstančius metų Gnosis išmintis buvo paslėpta Žmonijos pasakojimuose. Egzistuoja daugybė šių slaptų žinių įrodymų muziejuose ir meno galerijose visame pasaulyje. Šiame skyrelyje mes išnagrinėsime kelis pribloškiančius pavyzdžius apie subtilią, tačiau neabejotiną Kritaus doktrinos egzistavimą.

 

                                            Kryžius
                                            Šventasis Gralis
                                            Septynios Rožės
                                            Le Triomphe Hermetique
                                            Tylos Knyga

 

Paimta iš gnosticteachings.org svetainės


  „Žemėje ir vandenyje  atsirado korupcija, nes  tai uždirbo žmogaus  rankos, kad paragautų  to, ką jie padarė, kad  dar galėtų grįžti.“

      - Koranas

   ____________________
Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos