miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Klausimai apie alchemiją
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autorius Žinutė
katinas
Narys
# Atsiuntė: 26 Lapkričio 2009 16:25 - Redagavo: katinas
Atsakyti 


-"Kas išmoksta, kaip išmintingai mėgautis susijaudinimu neišliejant sėklos, tie yra transformuojami į visiškai laimingas būtybes" - Ar tai galioja ir po roms kuriuose vyrai Atlieka dvasine praktiką - meditaciją, maldą, fizinius pratimus ir tiesiog susilaiko nuo seklos isliejimo.
Ar akto paskyrimas Dievui, seklos susilaikymas - tai gali buti vertinama kaip baltojo tantrizmo propogavimas?
Ar pasiekiamos sios pakopos - Kundalini pažadinimas, Maithuna, Nirvana ? neatlikus specialių Meditacijų, Bandhų, Mudrų, Pratjaharos, Pranajamų ?
Jeigu vyras užsiema minėta dvasine praktika.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 09:48 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Trumpai tariant, kelias siekiant išsilaisvinti turi tris aspektus: mirtį, gimimą, pasiaukojimą. Atrodo šie trys žodžiai nėra daug, tačiau už jų slypi didžiulis suvokimas ir sunkus darbas. Jei nėra harmoningai dirbama su visais trimis faktoriais, tada žmogus užstringa kelyje. Jei dirbama su vienu faktoriumi, o kiti nevykdomi, žmogus taip pat užstringa.

Alchemijos praktikavimas nenaikinant geismo ego yra nieko vertas, tai yra ne baltoji tantra, o juodoji. Juodoji, nes nenaikinant ir nesuvokiant savo klaidų (ego) yra bandoma atlikti alchemiją, kuri tokiu atveju dar labiau sustiprina geismą.

Kundalini pabunda kai yra įvykdomi visi reikalavimai šventai Kobrai užgimti. Toliau viskas vyksta pagal širdies nuopelnus.

Plačiau: Trys Sąmonės Revoliucijos Faktoriai


___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 11:29
Atsakyti 


Mirtis ir gimimas (manau) aišku, o dėl pasiaukojimo visiškai neaišku.
Juk Samaelis minėjo, kad geriausia yra susifokusuoti į save, nes ir taip turime daug darbo, kiti savimi pasirūpins. Tai vat tame ir kyla konfliktas, nes reikia pasiaukojimo. Kokio? Kaip? Kaip tai atskirti? O gal tiesiog, reikia padėti tiems, kurie ieško pagalbos, skleisti Gnosis... Ne tiesiog bandyti piršti tai visiems?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 14:20 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Čia ne konfliktas. Gilintis reikia į savo vidų ir rūpintis savo pačio ydų pašalinimu. Pasiaukojimas yra labai svarbi žmogaus psichikos savybė, kurią einant keliu reikia išvystyti. Ji yra artimai susijusi su dosnumo paramita budizme.

Pasiaukojimo svarba yra didžiulė; jei ne pasiaukojantieji, mes šiandieną tikriausiai neturėtume Gnosis žinių. Kažkas visada pasiaukoja, atlieka kažkokį tai veiksmą, ko pasekmė yra pagalba kitiems. Tas davimas yra dovana ir kartu auka, nes, kaip žinome, veiksmai reikalauja tam tikrų pastangų ir žingsnių. Pasiaukojimas gali būti materiali pagalba kitam asmeniui, dvasinė pagalba sunkią akimirką ir t.t. Tikras pasiaukojimas yra nuoširdumas savo veiksmuose. Visa tai atsiremia į žinojimą ką kada reikia daryti, o ko nedaryti; kas yra tinkama, o kas ne.

Mes visi gauname labai daug iš Kristaus, jis kaip energija Save paaukoja, kad visa kas gyva galėtų gyventi. Jis nieko neprašo, tiesiog duoda su meile. Tai - nenutrūkstamas energijos tekėjimas per visą kūriniją. Kaip tik to mums reikia mokytis ir ugdyti pasiaukojimą savyje. Mums duoda, bet ir mes turime duoti, toks yra dėsnis. Mes save turime taip išgryninti, kad netrukdytume laisvam Kristaus energijos tekėjimui.

Netinkamas elgesys arba davimas netinkamoje vietoje sukelia žalą, todėl reikia gerai pasverti savo ketinimus. Viskam yra reikalinga sąmonė, be jos jokie veiksmai nebus tinkami.


___________________

Meilės ir Šviesos

katinas
Narys
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 17:52
Atsakyti 


Siam zmoniu tipui kuriam mes priklausom nera lengva praktikuoti rytu metodus - tantra joga,
nes tokiam mokymui yra begalo svarbu "Tikrasis mokytojas"
Tik vadovaujant Tikram guru galima eiti teisingu keliu (juk net ir jogai mokymo procese buvo vadovaujami guru)
Seksualinė Magija tarp vyro ir žmonos neabejotinai turi savo potencialų elementą seksualiniuose santykiuose tarp vyro ir moters.
Turiu kelis klausimus :
1. Ar galimi Tantrines meiles santykiai jeigu nera Dvasinio vadovo sioje srityje ? Ar sugebes pora teisingai viska isisavinti ir atlikti ?
2. Ar nesekmes atveju galima pasirinkti (Anot daoizmo energiju apsikeitimo keliu - kuomet sekla isliejama ir partneriai patiria orgazma vienu metu) toki sueities buda - ar jis nenuves deevoliucijos keliu ?
3. Jeigu pora visiskai atsisako lytiniu santykiu, nors abu to troksta, taciau nesurade tinkamo budo tai atlikti - pasuka dvasinio tobulejimo keliu !
Ar tai taip pat neatves ju i aklaviete ?
Juk net ir Sventuosiuose rastuose yra pamineta - "Iš tikrųjų, Joga yra bevertė be Tantrizmo. Joga yra bevertė be savo Seksualinės Esmės."
Labai prasau issamiai paaiskinti esama situacija, nes manau, jog tai liecia daugybe poru einanciu dvasinio tobulejimo keliu
(Gnosis.lt jau isstudijuotas...)


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 22:28
Atsakyti 


Pati tantra nėra konkrečiai tik iš Rytų, tai - universalus metodas, pasaulyje žinomas įvairiais pavadinimais. Dabartiniais laikais fiziniame pasaulyje atsirado tiek įvairiausių „mokytojų", kad jais pasikliauti būtų, švelniai sakant, neatsakinga. Kaip tik todėl ir yra dažnai kartojama, kad geriausia yra pačiam pabudinti savo sąmonę, išmokti astralinės projekcijos technikų ir pačiam patirti tiesą, susitikti su Mokytojais vidiniuose pasauliuose. Be to, Tikrasis kiekvieno žmogaus Mokytojas yra jo vidinė Esybė, Atmanas, vidinis Kristus. Gnosticizmas kaip tik ir moko savyje atrasti ir įkūnyti šią energiją, išmokti išgirsti Dieviškojo Tėvo mokymus ir instrukcijas...

1. Dvasinis vadovas yra pati Esybė, reikia išmokti Jos klausytis. Iš tikrųjų instrukcijos, jei kalbam apie alchemiją, yra labai paprastos ir nesudėtingos. Tas, kas iš šio paprastumo nori padaryti kažką labai sudėtingo tai yra žmogaus protas ir intelektas, kurie netarnauja Dvasiai.

2. Nesėkmės kelias yra kairysis kelias; iš viso egzistuoja du keliai, kitas yra taip vadinamas dešinysis. Vienas viršun (dešinysis), kitas apačion. Jokių kitokių kelių nėra, visi takeliai irgi veda į vieną ar kitą pagrindinį kelią. Bet kokie orgazmai vienu ar ne vienu metu su partneriu, yra kairiojo kelio tamsiųjų praktikos, kurios įkalina sielas kančioje. To mes nemokome ir nepraktikuojame.

3. Jei partnerių, kurie nusprendė eiti dešiniuoju keliu, lytiniai organai yra nepažeisti ar kaip nors neužblokuoti, jie tikrai gali susiderinti ir išmokti atlikti alchemijos praktikas. Santuokos sakramento esmė ir yra vyras ir žmona, kurie seksualiai susijungdami gali pasiekti Kūrėjo lygmenį ir save transformuoti. Viskas slypi kito žmogaus supratime, meilėje ir tolerancijoje, be šiu dalykų santuoka iš Dievo negali egzistuoti. Viengungis ar viengungė gali daug nuveikti šiame darbe taip pat, tačiau viskas yra iki tam tikro lygmens. Ateina laikas kai santuoka tampa būtinai reikalinga, kad darbas būtų užbaigtas.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2009 11:24
Atsakyti 


O kaip dėl kelių santuokų, juk pasitaiko ir skyrybų...?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 00:04 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Žmogus turi išmokti klausytis tylos balso, išmokti įsigilinti į Save, klausytis savo intuicijos. Tai atlikdamas jis įgis išminties ir suvokimo, praplės savo sąmonę. To pasekoje jam bus suteiktas šansas suvokti savo klaidas; tai yra labai svarbus etapas, kadangi jei nėra sąmoningo suvokimo, tai kaip mes eisime pirmyn... Santuoka yra šventas dalykas, ją laimina Kūrėjas, todėl tokio ritualo negalima atlikti šiaip sau. Daugelis žmonių nesuvokia vedybų šventumo, tyrumo. Kiekvienam individui Inteligencija skiria kitą jo/jos pusę (sutuoktinį), tačiau dažnai žmogus gyvenime taip ir nesusituokia su sau skirtąja (-uoju). Mes visi turime šansą, tačiau keli iš mūsų juo pasinaudojame? Skirtasis žmogus gali stovėti tiesiai mums prieš akis, o mes lyg niekur nieko nusisukame.

Taigi jei taip atsitinka, mes pirmiausiai turime suvokti savo klaidas, tada mirti psichologiškai, o vėliau gimti suvokime. Mums reikia visai kitokio mąstymo, radikalaus pasikeitimo, vertybių peržiūrėjimo, jei mes norime pakeisti gyvenimo aplinkybes į kažką naujo, į meilę, į tiesą. Kodėl aš taip kalbu? O todėl, kad duoti atsakymą iš kelių sakinių būtų neatsakinga. Tas susivokimas yra nepamainomas dalykas, jis gali trukti ilgą laiką. Kalbant energetiniu lygmeniu, tas susivokimo periodas irgi yra labai svarbus, nes jo metu išsisklaido seksualinis buvusių sutuoktinių ryšys.

Nepamirškime savo vidinės Dvasios, kuri visada padeda savo prašančiam vaikui. Prašykime ir mums bus duota, koks nuostabus jausmas yra jausti Jos meilę tau, Jos rūpestį ir vedimą.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 01:36 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Juk kai po pažinties, ilgo bendravimo ir vedybų daeini iki Tantros, gali suprasti, jog tikrai suklydai. Ten jau ir balso nereikės - visas kūnas rėks, jog tai ne tas žmogus su kuriuo galėtum save tobulinti. Juk vidinis balsas su vidine ramybė labai dažnai būna klaidinantis, ypač pradedančiajam. Ką daryti kai suklysti? Šeimos su vaikais gi nepaliksi, to kito, geresnio strimgalviais ieškoti irgi nepulsi? Savęs svarbumą per trumpą laiką irgi juk nenugalėsi, kad viską be pykčių sutvarkyti?

O klaidos dažniausiai pasimato iškart po vedybų. Bet kokius trys ar keturis metus nieko nedarai ir lauki kada viskas susitvarkys arba išsispręs savaime. Tačiau su laiku viskas tik dar labiau sunkėja. Aplink tave susuka dar tvirtesnį voratinklį ir pabėgti nors ir paprasta, nes "kalėjimas" iliuzinis, bet tuo pat metu ir labai sunku, nes prisiimi dar daugiau įsipareigojimų, kaip doras pilietis - užauginti vaikus.

Kaip galima mirti psichologiškai, o po to vėl gimti suvokime? Sunaikint asmenybę - savęs svarbumą ar kažką kitko? Kuo tampa sunaikinta asmenybė, kaip ji save identifikuoja? Kuom ji atgimsta? Kaip po atgimimo žinot jog atgimei, o ne tik dar labiau susireikšminai?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 09:17 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Nereikia tikėtis, kad gyvenime visos aplinkybės bus rožėm klotos Tas, kas tuo tiki, tai yra ego. Jis galvoja, jog jam viskas klosis tobulai, papuls gera žmona, geras gyvenimas; žmogaus „aš pats" yra pilnas iliuzijų. Tačiau realybė yra visai kitokia, ir tai yra suprantama. Kaip mes galime tikėtis nuostabios suprantančios žmonos ar vyro, jei anksčiau elgėmės netinkamai. Tai, kas mes esame dabar, yra pasekmė mūsų veiksmų, poelgių prieš tai buvusiuose gyvenimuose. Ką pasėsi, tą ir pjausi. Lygiai tas pat liečia ir mūsų psichologinę būseną, o ne tik įvairias gyvenimo aplinkybes.

Jei sunku, jei egzistuoja nesutarimai su artimais žmonėmis, jei gyvenimas „spaudžia", jei trūksta pinigų šeimai išlaikyti ar tiesiog pačiam išgyventi, tada gal vertėtų atsigręžti į save patį. Dažnai žmonės kaltina kitus, bet tik ne save. Čia kaip tik ir slypi pati esmė, jei žmogus sugebėtų pirmiausiai savyje atrasti defektus, jei sugebėtų juos šalinti ir ugdyti savyje dorybes, tada viskas pasikeistų akimirksniu. Kaip sakė vienas žmogus: „Jei tau kažkas nepatinka, keisk save", ir tai žinoma yra tiesa. Būtų naudinga paklausti savęs - gal aš nesu pakankamai supratingas, o gal nesu tolerantiškas, gal psichologiškai skriaudžiu savo žmoną ar vyrą?

Jei žmogus nuoširdžiai stengsis keisti save, nebadydamas kitą pirštu, tada viskas pasikeis lyg mostelėjus burtų lazdele. Nors tada atrodys, kad kažko tokio ypatingo ir neįvyko; nors iš tikrųjų bus įvykę labai daug, žmoguje pradės busti sąmonė. Visi turi defektų, bet jei mes supratingai nereaguosime į kito žmogaus ydas, tada iškyla grėsmė viską pakeisti į gerą pusę. Jei puola pyktis, nugalėkit jį meile, reaguodami į tai visiškai ramiai. Jei pavydas, nepasiduokit jam ir vietoj to padarykit ką nors gero kitam. Taip viskas gali pasikeisti, atsispyrimas savo ego yra auka Kūrėjui.

Jei žmogus taip darys, tada kita jo pusė matys pasikeitimą ir santykiai tikrai pasikeis į gerąją pusę. Geriau yra rodyti gerą pavyzdį, negu kad kelti isterijas ir nesutarimą šeimoje. Visa tai reikalauja psichologijos supratimo, supratimo apie save, supratimo apie kitą žmogų. Tai nepasidaro savaime, vis mes turim savo karmą; bet darydami gerus darbus mes galime ją anuliuoti arba sušvelninti. Meilė gali išvesti žmones iš ego aklavietės, todėl dirbdami su savimi, mylėdami kitą žmogų, mes galime išsilaisvinti iš negatyvios gyvenimo rutinos, kuri juk yra duodama ne šiaip sau, o kaip gryniausias šansas pamatyti savo ydas ir dirbti su savimi.
Autorius: Nagarjuna
Netgi trijų šimtų dubenų maisto pasiūlymas, tris kartus per dieną, neprilygs dvasiniam nuopelnui, gautam vienoje tikros meilės akimirkoje.

Autorius: Samael Aun Weor
Daugelis santuokų - kurios galėtų būti tikrai laimingos - yra gėdingai nelaimingos dėl atmintyje sukaupto seno apmaudo.


Teigiat, kad supranti klydęs tik jau po kurio laiko, bet kaip tik žmogus turėtų, prieš atlikdamas svarbius veiksmus gyvenime, pirma susivokti savyje, studijuoti, domėtis šiais dalykais. Juk niekas netampa daktaru iš karto, pirma studijuoja, o tik po to gydo. Taip ir čia, žmogus pirma turi išsiugdyti save, susivokti savo psichologijoje. Aišku mūsų visuomenėje to tikėtis būtų naivu, iš dalies tėvai ir mokytojai neatlieka savo pareigų, tačiau tas mūsų nuo atsakomybės neatleidžia. Žodžiu yra apie ką pamąstyti! Ar skaitėt straipsnį apie Tiesą?

Psichologinė mirtis (ego mirtis), gimimas suvokime (sąmonės pabudinimas, praplėtimas; dorybių išvystymas). Asmenybė, kaip kaukė, transformuojasi pagal mūsų vidinę psichologiją. Galiausiai žemiška asmenybė irgi turi būti sunaikinta, tada per mus kalba individuali Esybė, Dvasia. Kai žmogus atgims dvasioje, jis tą tikrai supras. Savęs stebėjimas yra pagrindas, akimirka iš akimirkos mes turime stebėti kas vyksta mumyse. Kad geriau suprastume kaip tai vyksta, gerai yra studijuoti pvz. Naująjį Testamentą. Remiantis šventais raštais mums bus lengviau orientuotis kelyje. Taigi bėgant laikui mes keisimės, pastebėsime daugiau dalykų, kuriuos darome dėl kitų, o ne dėl savęs.

Autorius: Pirmas laiškas tesalonikiečiams 5:6
Todėl nemiegokime kaip kiti, bet budėkime [stebėkime save atidžiai] ir būkime blaivūs! [be prisirišimo].___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 11:57
Atsakyti 


Dar kas labai praverčia, tai meditacija, iškarto poto, kai kažką naujo įkeli į savo atmintį, kad tai užsitvirtinų.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Kristupas
Narys
# Atsiuntė: 1 Gruodžio 2009 22:45
Atsakyti 


Sveiki,
turiu vieną klausimą, kažkiek susijusį su diskusija apie kontracepciją. Tarkime, kad žmogus nusprendė kontroliuoti orgazmo būseną, t.y. tiesiog jo nepasiekti, neleisti "išsilieti". Atrodo, kad viskas tvarkoje, galime mylėtis gana ilgai, smegenims reikalinga energija išliks mūsų viduje, o mes ir toliau spinduliuosim energija. Taip, praktiškai toks jausmas egzistuoja. Bet kas gi, vis dėlto, atsitinka mūsų organams? Toks klausimas iškilo tik todėl, kad kažkada literatūroje buvau atradęs keletą panašių metodų, kaip sulaikyti ir atitolinti orgazmo pojūčius. Vienas iš jų, pats paprasčiausias, ir buvo psichologiškai išmokti pajusti, kada artėja tie taip vadinami prieš orgazminiai spazmai. Tačiau, pasirodo, toks metodas ir kiti panašūs, kenkia tam tikriems organams. Kokiems tiksliai, nežinau. Bet faktas - kenkia.

Taigi, trumpiau tariant, ar santykiauti ir nepasiekti orgazmo yra gerai? Galbūt geriau iš viso nesimylėti?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 2 Gruodžio 2009 08:54 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Kenkia, nekenkia, blogai, gerai; daug teiginių, tačiau kiek iš tų teigiančiųjų patys tai patyrė ir išbandė. Kad sakytum, jog kažkas yra žalinga, pirma turi tai išbandyti, patirti ir suvokti. Mūsų visuomenėje visi kažką teigia, kažką neigia ar samprotauja, tačiau tų, kurie patys bando patikrinti, padaryti objektyvias išvadas ir sužinoti Tiesą turbūt yra vienetai.

Žmonės ne vienerius metus praktikuoją šventą alchemiją ir nejaučia jokių žalingų pasekmių, taigi nepatikrinus teigti, jog šis dalykas kenkia žmogaus organizmui yra neatsakinga. Be to, lytinių santykių praktikavimas neišsiliejant yra dvasinė praktika kelyje link Kūrėjo aukojant žvėrišką geismą. Tai yra dvasinio darbo su savimi dalis, tie, kas ieško įvairių malonumų, kad ir neišsiliedami ar prailgindami mylėjimosi iki orgazmo laiką, tiesiog siekia patenkinti savo ego. Todėl kiekvienas pjaus, ką pasėjo...

Autorius: Samael Aun Weor
Devintosios Sferos išbandymai yra labai delikatūs ir subtilūs. Daktaras pataria atsidavusiajam Sanguliauti [išlieti sėklą], nes jei ne, jam yra pasakoma, kad jis susirgs. Niekus tauškiančios moterys kursto Baimę žmonoje; taip vadinami skirtingų organizacijų broliai gąsdina studentą. Tamsos magai apsimetę Šventaisiais pataria atsidavusiajam išlieti Sėklą šventuoju būdu. Taip vadinami išminčiai moko aspirantą negatyvios seksualinės Magijos išliejant sėklą.___________________

Meilės ir Šviesos

katinas
Narys
# Atsiuntė: 9 Gruodžio 2009 10:49
Atsakyti 


Sveikas Kristupai, ar galetumete pasakyti kokia tai literatūra - kurioje galima atrasti ivairiu metodų, kaip sulaikyti ir atitolinti orgazmo pojūčius.
Tai labai nelengva, labai aciu uz atsakyma ! itsmy.mailbox@yahoo.com


___________________

katinas
Narys
# Atsiuntė: 9 Gruodžio 2009 11:19
Atsakyti 


Kaip zinoma - Kiekvienas praktikuojantis Seksualinę Magiją turi atsitraukti dar gerokai prieš seksualinį spazmą.
Ka patartumete tiems kuriems Atsiranda keletas sunkumu einant siuo keliu:

1. kadangi - Seksualinė Magija turėtų būti praktikuojama vieną kartą per parą ir niekada gyvenime neturėtume išlieti sėklos, - taciau po kurio laiko ja sulaikyti tampa vis sunkiau
2. laikantis Baltosios Brolijos nurodymu, tačiau, esant "padidinto jautrumo" (prieslaikine ejakuliacija) įvyksta spazmai prieš mūsų valią, kokiu metodu mokinys turi imtis tokiu atveju ? gal yra kokiu patarimu kaip ja isgydyti ?

Alchemija - Ką daryti jei jaučiate artėjantį spazmą.. - cia yra pratimai, deja jau pazengusiems...


___________________

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0