miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Pirmas Dievo įsakymas
Autorius Žinutė
teko
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2011 21:25
Atsakyti 


1.Neturėk kitų dievų, tik mane vieną.

Ir mantru naudojimas, daugelyje jų yra garbinamos kitos Dievybės, Šiva ir pan. Nors Krishna laikomas Jėzu Kristum. Tai jai aš užsiiminėju yoga, naudoju mantras kurios garbina kitus Dievus darau viena iš didžiausiu nuodėmiu? Išduodu Kristu?

Širdyje atsakima lyg ir turiu, bet būtu malonu sulaukti patarimo.


___________________

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 30 Spalio 2011 10:24
Atsakyti 


Kai turėsi atsakymą, nebus abejonių kad jį turi.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

teko
Narys
# Atsiuntė: 30 Spalio 2011 10:55
Atsakyti 


Na nėra to užtikrinto atsakimo, tik dvejonės, svarstymai.Širdies ir pasaulio nuomonės nesutampa. Kad ir kokia mantra benaudočiau, tai atgaivina ir širdimi priartina prie Kristaus, nors su kaikuriom yra išimčių, bet tos išimtis gali būti kilusios nuo krikščionišku įsitikinimu ir sukeltos pasamonės. Didžiausias stabdis esu sau pats, mano įsitikinimai ir nežinau kas ištiesų yra gerai, bijau nusidėt.


___________________

stebetojas
Narys
# Atsiuntė: 30 Spalio 2011 11:24
Atsakyti 


Savo dvasinėse kelionėse gali sutikti Kristu,bet neatpažinti , prasilenkti arba atstumti. Antikristas – tai suklastotas Kristus .Kad išvengti dvasiniu katastrofų reikia ieškoti tikra Kristu o ne sugalvota...
Okultines doktrinos "matančios viska visame"serviruoja ant stalo tradicine šiuolaikine žmogaus patiekalą "koše galvoje". Evangelijos nuolaužos išblaškytos okultinese knygose – tik reveransas i Kristu ,kaip Judos bučinys. . .

Pažinimui draudimo nėra ,apie tai liudija laisva žmogaus valia duota Kurejo, bet nežinant elementarios abceles ar gali užsimoti ne tik perskaityti kurni bet ir atpažinti Autorių iš jo rašymo stiliaus ...Gal tik iš Malones


___________________

virs visko yra Dievas

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 1 Lapkričio 2011 09:02
Atsakyti 


Atsakymo reikia ieškoti savyje, meditacijos pagalba.
Kad medituoti iš pradžių reikia išmokti koncentruotis, tuomet mokėsite ir medituoti. Kaip medituoti galite rasti anglų kalba paskaitas adresu:
Gnostic Radio tenais ieškokite pagal žodį Meditation.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

teko
Narys
# Atsiuntė: 1 Lapkričio 2011 14:00
Atsakyti 


Ačiu


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 2 Lapkričio 2011 18:27 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: teko
1.Neturėk kitų dievų, tik mane vieną.Ir mantru naudojimas, daugelyje jų yra garbinamos kitos Dievybės, Šiva ir pan. Nors Krishna laikomas Jėzu Kristum. Tai jai aš užsiiminėju yoga, naudoju mantras kurios garbina kitus Dievus darau viena iš didžiausiu nuodėmiu? Išduodu Kristu?Širdyje atsakima lyg ir turiu, bet būtu malonu sulaukti patarimo.

Viskam reikia sąmonės. Tas, kas tikrai žino, meldžiasi vidiniam Kūrėjui, savo vidiniai Savasčiai, savo vidiniam Elochimui. Jie turi daug vardų, tačiau esmė viena. Yra daug religijų, tačiau kelias vienas. Tie, kas nežino, bet kurių širdys dar nesuakmenėjo, irgi meldžiasi, jie nuoširdžiai meldžiasi vienam visagaliui Dievui. Ir jie vykdo minėtą Dievo įsakymą, kadangi širdis intuityviai jaučia ir veda link Dievo, slypinčio kiekvieno žmogaus viduje.

Melstis, kalbėtis su Kūrėju nereikia jokių sudėtingų žodžių, pakanka paprasto žodžio iš visos širdies. Nereikia savęs komplikuoti, ypač iš pat pradžių.

Širdžiai reikia duoti vietos skleistis, tą mes galime pasiekti tvardydami protą ir savo ego. Mums reikia tikėjimo, o tikėjimas gimsta iš patyrimo, jis mus išlaisvina iš daugelio dogmų ir įsitikinimų.

Gnostiška Meditacija


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0