miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Energetinis vampyrizmas, kas tai?
Autorius Žinutė
Inferno
Narys
# Atsiuntė: 17 Vasario 2011 10:43
Atsakyti 


Mano suvokimu taip nutinka kai cakros susijusios su emociniu centru pradeda suktis priesinga puse... Ar as teisus?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 17 Vasario 2011 18:28
Atsakyti 


Na, kad mes visi esam donorai ir vampyrai. Kai bloga nuotaika, mes vampyrai, kada gera, kai tuo metu kažkam bloga, mes jam duodame energijos. Pvz aš pastebiu, kai būnu geros nuotaikos, natūraliai norisi daugiau bendrauti. Po kurio laiko pajaučiu, jog būčiau netekęs energijos. Visi veiksmai reikalauja energijos ;)

Čakros sukasi atitinkamai kaip tas centras yra naudojamas. Jeigu jauti pykti, tai centras sukasi negatyviai. Jeigu gerą emociją - teigiamai.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Inferno
Narys
# Atsiuntė: 17 Vasario 2011 19:49
Atsakyti 


Bet energetinis vampiryzmas kai kas kita, dbr mano energija uzsilaiko manyje... Bet tada, kai maistas jos neteikia, kai eini salia zmogaus ir sneki su juo tai pasisotini tuo ir kiaura diena gali but alkanas ir net neprisimint to. O kai suvoki, kad toks esi tai ego tuo pasinaudoja tuo ir is piktos valios pradedi tuo naudotis, kaip kad man buvo... Mergina, kuria dabar be galo myliu, bet ji ne, kai pirmus kartus sutikau jai jauciau nulis emociju, bet jauciau dideli pasitenkinima ir sotuma kai siurbiau energija is jos, megavausi tuo, kad ji buvo bejege salia manes ir griudavo mano rankose... Slykstu... Dekui jai ir mano sergetojui, nes ji jo pagalba padare, kad mano energija laikytusi manyje ir nebesiurbciau is kitu energijos taip be stokos jausmo... Tik man labai svarbu suzinot del kokiu priezasciu tai atsiranda.


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 17 Vasario 2011 20:18
Atsakyti 


Čia kaip suprast? Tu gali išsiurbt energiją? Nu dar negirdėjau tokių.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 19 Vasario 2011 10:22
Atsakyti 


Bet kokie negatyvūs veiksmai kitų atžvilgiu sugrįš pačiam daug stipriau. Tokiais dalykais nėra ko didžiuotis, geriau daryti gerus darbus ir džiaugtis, jog gali kažkam padėti, kai to labai reikia. Kiekvienas negatyvus veiksmas tik stiprina asmens ego ir tolina nuo vidinės Šviesos. Visokie tokie dalykai yra labai paplitę jaunų žmonių tarpe, daugelis jų siekia galios, pinigų, valdžios, malonumų ir t.t. Jie tiki, kad ta, jų taip vadinama „magija", gali jiems padėti, bet iš tiesų tokie dalykai visiems tik sukelia kančią. Asmenys prisižiūrėję visokių negatyvių filmų, prisiskaitę neaiškių knygų apie magiją mano žinantys ką daro...

Mes čia mokomės kaip nustoti kenkti kitiems ir padėti vienas kitam. Mes mokomės kaip pašalinti ydas ir atgimti iš naujo dorybėse. Mokomės pažinti save, mokomės tinkamai mąstyti ir elgtis. Toks yra mūsų tikslas, o jis yra meilė. Mums taip trūksta paprastumo, paprastos šypsenos, draugiško prisilietimo, darant tai be jokių egoistinių-negatyvių minčių ar veiksmų. Kaip paprasta gyventi, kai viduje esi paprastas, kai psichika nėra užkrauta energetiniais blokais, stabdančiais nuoširdžią šypseną veide!

To visiems ir linkime, kurkite viduje šviesą, o ne tamsą. Ta proga siūlau visiems paklausyti šį kūrinį.




___________________

Meilės ir Šviesos

Inferno
Narys
# Atsiuntė: 19 Vasario 2011 13:33 - Redagavo: Inferno
Atsakyti 


Autorius: Admin
Tokiais dalykais nėra ko didžiuotis

Juk nesakiau, kad didziuojuosi ir siaip jau atradau kas istikruju esu ir tai tikrai baisu ir nenoriu to, man tai slykstu ir tai savyje turiu sunaikint


___________________

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 9 Liepos 2011 09:31
Atsakyti 


Buvau neseniai darbo biržoje, sėdėjau šalia merginos ir vaikino. Mergina kažkuo man priminė vieną pažįstamą, kuri man nelabai patiko. Meditavau į tos merginos elgesį ir supratau, kad joje labai daug priekaištų, pykčio. Ji tiesiog siurbė iš savo vaikino energiją, nors kalbėdama šypsojosi, pas jį patį irgi jautėsi suirzimas reaguojant į ją, nors abu buvo apsisiautę socialine šypsena.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 24 Gruodžio 2012 21:27
Atsakyti 


Energetinis vampyrizmas yra liga. Tik klausimas kaip nuo jos isgyti?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0