miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Sapnų Aiškinimas
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
FXFX
Narys

# Atsiuntė: 8 Gruodžio 2009 18:24
Atsakyti 


Galbūt žinote skaičių reikšmes, pasidalinkite informacija.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 8 Gruodžio 2009 20:12
Atsakyti 


Iš SAW knygos "Dream Yoga": Numbers


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 6 Balandžio 2010 08:01
Atsakyti 


Kaip manote, kaip reikėtų suprasti skaičius sapnuose, jeigu jie pasirodo keli vienas po kito, pvz: 16,10,11 ?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 7 Balandžio 2010 10:18
Atsakyti 


Reikia žiūrėti kaip jie pasirodo, viskas priklauso nuo to, kas vyksta sapne. Galutinai pasakyti, kad vienaip ar kitaip reikia interpretuoti nelabai galima, nes tie skaičiai ar aplinkybės sapne skirti konkrečiai tam žmogui, kuris juos sapnuoja. Visi tokie dalykai atspindi to žmogaus psichiką ir jo vidinį, išorinį gyvenimą, taigi norint suvokti tokią pateiktą informaciją, reikia analizuoti patirtį meditacijos metu. Visi tokie įvykiai sapne kažkaip liečia patį žmogų ir tik jis pats gali suprasti kaip.

Kabala ir skaičiai

Analitinės meditacijos metu, t.y. atsipalaidavus, vaizduotėje atkūrus sapne matytus vaizdus, reikia tiesiog būti ir stebėti kas pasirodys. Esybė padės suvokti siekiančiajam tą žinutę, kuri buvo jam skirta. Proto tuo metu nereikėtų klausyti ir neatlikti jokių analizių. Suvokimas kyla ne iš intelektualaus analizavimo, bet iš ramybės. Žinoma žmogus, kuris nuolatos dirba su savimi, kartais gali ir taip intuityviai kažkiek suprasti sapnų įvykius, tačiau tikram suvokimui meditacija yra nepamainoma.


___________________

Meilės ir Šviesos

Murinus
Narys
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 12:14
Atsakyti 


Buvau apleidęs Gnosis apie metus ir dabar vėl praktikuoju ir tik pradėjas susapnavau tokį sapną.
Einu naktį miške ir renku laužui pagalius.Staiga prie manęs pribėga vilkų gauja.Aš labai išsigąstu ir jau noriu nuo jų bėgti,bet staiga kažkas mano galvoje man sako,kad jeigu bėgsiu jie pradės mane vytis ir sukandžios,todėl reikia drąsiai eiti link jų ir jie iššsigąs.Aš taip padariau ir suveikė.
Tada nunešiau malkas į krosnį,kuri man kažkodėl asociavosi su mano tikėjimo krosnimi.Aš ją atidariau ir vidui buvo labai mažas angliukas vos švytintis. Tada imečiau pagalį i vidų ir pakilo ugnis.

Ar galima šį sapną kaip nors paaiškinti ir susieti su mano sugrįžimu link dvasinio tobulėjimo?

Vilkus interpretuoti kaip demonus,kad jų nereikia bijoti ir drąsiai eiti prieš juos?

Norėčiau išmokti aiškinti sapnus,gal tai man padėtu daugiau suprasti.


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 12:52
Atsakyti 


Labai įdomus, ypač simbolinis sapnas, neabėjotinai tau tavo Esybės parodytas. Kad ir kaip aš jį interpretuočiau, tai nebus teisinga, nes tik tavo Esybė meditacijoje tau gali atskleisti tikrąją reikšmę. Kiek žinau, vilkai siejasi su karma.

Studijuok šį kursą: Sapnų Joga


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Murinus
Narys
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 15:08
Atsakyti 


FXFX


Kalbant apie tą straipsnį,aš jį perskaičiau ir gal tik daugiau nei pusę supratau.
Jis šiek tiek sudėtingas arba aš dar nelabai suprantu.

Aš pradėjau mokintis nuo "lucid dreaming". Darau realybės patikrinimo pratimus su rankom ir bandymu skristi. Prieš porą mėnesių yra pavykę tai padaryti todėl tęsiu mokslus.

Man medituojant reikia galvoti apie sapną ir ieškoti reikšmės kaip suprantu?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 15:12 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Meditacija ir Kursas: Gnostiška Meditacija


___________________

Meilės ir Šviesos

Murinus
Narys
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 15:36
Atsakyti 


Reikšmę,naudą supratau,bet praktiniu patarimų nėra? Tiesiog užsimerkti,išvalyti mintis ir apie nieką negalvoti? Tada kažką pasieksi?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2011 15:57 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Viskas yra labai aiškiai parašyta, reikia tik įsigilinti. Sapnų joga be meditacijos nieko daug neduos, su sąmone reikia dirbti ir ją prižiūrėti Norint kažką suprasti reikia išvystyti suvokimą, suvokimas ateina vystant ramybę, ramybė - vystant psichologinę pusiausvyrą... Greito kelio nėra, viskas čia praktiniai patarimai, tik reikia imti ir daryti.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 2 Sausio 2012 20:07 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Gal kas esate sapnavę ir žinote mėnesių reikšmes, kažkaip kitaip nesišifruoja tik pavertus juos į skaitinę reikšmę.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 14 Balandžio 2012 13:16
Atsakyti 


Autorius: FXFX
Kaip manote, kaip reikėtų suprasti skaičius sapnuose, jeigu jie pasirodo keli vienas po kito, pvz: 16,10,11 ?


Gali mėginti sudėti tuos skaičius. 16 + 10 + 11 = 37 = 3 + 7 = 10 arkanas. O taip pat ir atskirai kiekvieno Arkano reikšmę pasižiūrėti.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

ausrine
Narys
# Atsiuntė: 28 Balandžio 2012 18:43
Atsakyti 


sapne kazkam pavedu nupirkti 125000 hektaru zemes,nelabai isivaizduoju kiek tai,gal puse Lietuvos?ka tai galetu reiksti?


___________________

aaaaaaa

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 8 Gegužės 2012 17:43 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


1 + 2 + 5 = 8 arkanas
O į kiekvieną kitą sapno dėmenį koncentruotis tenka pačiam žmogui, kad meditacijos metu gautų informaciją ką reiškia pavedimas nupirkti, kas tas žmogus, kas ta žemė ir visi kiti niuansai. Visa tai susiję su jūsų gyvenimu.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 1 Birželio 2012 14:59
Atsakyti 


Atsisėdau priešais altorėlį, priešais mokytojo Samael Aun Weor nuotrauką, užsimerkiau ir koncentravausi į ją. Supratau, kad galbūt nepažįstu jo, į galvą atplaukė mokytojo rašyta mintis, kad netgi labai sunku priartėti prie to, jog nuplauti mokytojui kojas, taigi supratau, kad neesu to net pasiekęs, supratau apie savo menkumą, bet vistiek prašiau, jog suteiktų drąsos pasirinktame kelyje. Vėliau nuotrauka išnyko, kažkas astrale formavosi naujo, neįžiūrėjau gerai kas, kažkokios konstrukcijos, neaiškios formos. Po to norėjau paprašyti mokytojo, jog nuneštų mane į Gnostiškąją Bažnyčią, bet suvokiau, kad to galiu paprašyti Slaptojo. Paprašiau ir jis nunešė mane per bažnyčios tabernakulį į pilį, viduje lipdamas laiptais žemyn pamačiau langą pro kurį veržėsi šviesa, atsidūriau menėje, kurios viduryje stovėjo pailgas stalas, aplink jį medinės kėdės, aš atsisėdau prie stalo, tačiau aplink jį nieko nebuvo, nieko nesimatė ir menėje. Bet vistiek prašiau, jog suteiktų man drąsos. Paklausiau Slaptojo, kodėl nieko nėra prie stalo? Po to suvokiau, kad neesu vienas, jog su manim Slaptasis, Tėvas esantis Slaptoje. Tarytum astralinis kūnas jaučiasi vienišas, jis neranda į save panašių, jis nemato gyvų bendraminčių su kuriais galėtų bendrauti, į kuriuos galėtų atsiremti, tačiau šalia jo, neįmanoma suklysti yra Slaptasis, Tėvas jį globojantis, kuris dažnai pamirštamas, tačiau kuris rūpinasi juo. Juk netgi nuskraidino į Gnostikų Bažnyčią. Tas vienišumo jausmas, jis yra tam tikra pamoka, jis nėra amžinas. Toliau pasirodė, lyg karstas kuris užsidarė, vėliau keliavo kažkokiu keliu sienomis ir atsirado ant pailgo stalo, atsidarė ir jo viduje pasimatė kažkas neaiškaus, nesupratau kas, tik mačiau spalvą - balta. Vėliau, vėl paprašiau, jog Slaptasis mane nuskraidintų į Gnostikų Bažnyčią, tikėdamasis, jog ten tikrai rasiu ką nors, turėjau tokį troškimą, tačiau nuskridęs pamačiau tą pačią menę, joje buvo šviesa, tačiau ji buvo tuščia, taip ji buvo tuščia.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0