miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Ego / Ar mes esame nuoširdūs sau, kitiems?
Autorius Žinutė
Admin
Administracija
# Atsiuntė: 31 Gegužės 2007 22:25 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Susimąsčiau.. Nuoširdumas pačiam sau ir kitiems yra labai svarbu, nes tai yra tiesa. O tiesą mes turime sakyti bet kokia kaina, kitaip, kas iš mūsų belieka? Tiesa dažnai mus skaudina, nes realybė yra tokia, kokia yra. Sunku pamatyti realią situaciją, tiesą apie save patį; žinoma tai visiškai skiriasi nuo mūsų taip pamėgtų apkalbų ir žiūrėjimų ne į pačius save, o į kitą, į kaimyną.

Štai ir vėl aš melavau, atrodo visai nekaltai, galbūt tiesiog linktelėjau galva kolegos ar bendradarbio akivaizdoje pritardamas kažkam. Akimirkai išnyra mintis galvoje, jog melavau, tačiau po sekundės atsiranda antra, kuri sako, kad nieko čia tokio, kad čia viskas gerai, taip juk visi daro... Paskutinė mintis tokia raminanti, ji viliojanti, ją lengva pasirinkti ir viską pamišti. Jei ir pameluojame, visada randame kaip save pateisinti ar išteisinti, tai jau tapo mūsų gyvenimų dalimi. Štai ir vėl geismas, jis taip save išreiškia, kad atrodo, jog jis ir yra mes, bet iš tiesų taip nėra. Jis vėl ima viršų, kad ir kaip besistengtum, tau nepakanka jėgų jį nugalėti, tačiau žmogus to nepripažįsta, jis vėl randa kaip save išteisinti. Vis dėlto, ateina laikas viską pakeisti, prisiimti visą atsakomybę pačiam čia ir dabar, žinoma tai ateina tik tada, kai sąmonė/kibirkšktis, skendėdama kančiose, pradeda verkti ir šaukiasi pagalbos.

Staiga visą kūną persmelkia keistas jausmas: "aš juk melavau, aš esu melagis. Dar daugiau, aš esu... Kaip aš toks tapau, kodėl aš toks, ar aš noriu tokiu būti?" Liudna, bet tai tiesa. Staiga tu suvoki, jog esi silpnas, visai neturi jėgų, nors kažkam viduje gal atrodo visai kitaip. Neturi jėgų kovoti su blogiu viduje, neturi pakankamai šviesos imti ir sunaikinti tamsą viduje, neturi pakankamai jėgų netgi pripažinti tiesą apie save. Tamsos šešėlis laiko ir slegia tave tarsi akmuo po kaklu, tačiau nebėra ką kaltinti, kiekvienas yra savo likimo kalvis. Ši tiesa yra skaudi žmogui, galbūt ne žmogui, o skaudi jo didybės ar dar kokiam nors jo ego. Tiesa yra ta, kad mes esame tokiame purve, jog tik Esybė, mūsų dieviškoji monada tegali mus išgydyti, tereikia pripažinti tiesą, nuoširdžiai atsiklaupti ir pripažinti savo klaidas, atgailauti, prašyti pagalbos ir išsigelbėjimo. Mes niekada nesame vieni, tačiau tik suvokdami savo klaidas, gailėdamiesi dėl padarytų savo klaidų ir ištaisydami jas, mes galime būti išlaisvinti. Esybė mums suteiks jėgų, pripildys šviesa. Tiesą sakant, svarbu stengtis ir keistis patiems, būti nuoširdiems ir ugdyti valią, nepasiduoti ego. Kitaip sakant, dirbti ir dar kartą dirbti.


___________________

Meilės ir Šviesos

phi
Narys
# Atsiuntė: 1 Birželio 2007 19:11
Atsakyti 


Na turbut neimanoma buti nuosirdiems, jei nesame nuosirdus sau... Ta pati tiesa apie viska, kas mus sieja su kitais asmenimis.

Neimanoma objektyviai suprasti kito, nesupratus saves... Ir t.t. ir t.t.

I kitus mes ziurime per save - per subjektyvia psichologine prizme iskreipiancia realybe apie kitus.

Taigi logiska, jog ir toliau matysime tai, ka ir iprate matyti, jei nedesime super pastangu pamatyti tai, jog viska (tame tarpe ir save pacius) stebime ir su viskuo saveikaujame per realybe iskreipiancius akinius. Tiksliau sakant, jei kiekviena akimirka negaudysime save ir nebandysime isskaidyti i stebintiji ir stebimaji.


___________________

With the death the death is killed

Capatosta
Narys
# Atsiuntė: 2 Liepos 2007 13:12
Atsakyti 


Reikia buti nuoširdiems, tik bent man taip ne viksada išeina.. Kartais nejučia pasakau ar padarau taip, ko visai nenoriu, o po to teisinuos.. O kai bandau ištaisyt klaidas viskas tiesiog susimaišo ir imu nieko nebesuprasti.
o stebėt save tikrai nelengva, kartais atrodo, kad visa tai ne man, kartais pasiduodu, o po to vėl keliuos ir bandau eit į priekį..


___________________

lygtis

# Atsiuntė: 2 Liepos 2007 20:46
Atsakyti 


Paskutiniu metu man visai sunkiai sekasi su nuoširdumu sau (taip išeina ir kitiems) , o ką jau kalbėt apie Esybės valios vykdymą...Protas taip gudriai įtikinėja ir viską suplaka, jog ryte atrodo, žmogus žinai, ką sako vidinis balsas, o vakare tas žinojimas būna išnykęs kaip dūmas. Ir suprask tada, kad gudrus, kuri mintis yra nuoširdi, kuri ne. Tai ačiū mano Vidiniams Vedliams už pagalbą per sapnus. Jei ne jie, visai neturėčiau atsparos taško...

sefas
Narys
# Atsiuntė: 11 Rugsėjo 2007 23:39
Atsakyti 


dazniausiai nuosirdumo nevertina aplinkinai uzsidenge abejingumo sydu...


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 12 Rugsėjo 2007 08:36
Atsakyti 


Autorius: Milarepa
Įpratęs studijuoti ilgą laiką vienas pats, su savo paties patirtimis, aš pamiršau norą
siekti draugų ir brolių nuomonių.___________________

Meilės ir Šviesos

Laksmi
Narys
# Atsiuntė: 21 Sausio 2008 13:23
Atsakyti 


Labai sunku buti melagiu bendrijoje,bet kaip gi juos pakeisti nebunant salia ju?


___________________

firekiler
Narys
# Atsiuntė: 8 Gegužės 2008 13:29
Atsakyti 


nepamirskit kad melas yra ir gerai, ir blogai. jeigu mes apgausim drauga kad jo tewas mire tai yra lb blogai, bet jei mes pameluosim noredami padaryti MALONIA staigmena tai yra lb gerai. arba tiesa kartais buna skaudesne uz mela, tai todel pries ka meluojant reikia pagalvoti ar tai mes darom noredami gero, ar blogo...


___________________

Memento mori

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 9 Gegužės 2008 19:58 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Svarbu ketinimas. Jei ketinimai tyri, bet nėra pakankamai išminties ar sąmonės, (nors ketinimai ir būtų tyri), rezultatai gali būti negatyvūs, t.y. norėdami padaryti kažką gero, mes pakenksime. Sąmonės pabudinimas suteikia numatymą kas atsitiks po ketinimo ir veiksmo, suteikia pasekmių numatymą.

Autorius: Samael Aun Weor
Mes visada, bet kokia kaina turime sakyti tiesą, kad ir kas bebūtų. Sakyti tiesą ir tiktai tiesą yra akivaizdi šio reikalo esmė. Negatyvios emocijos žmones paverčia melagiais.___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2008 05:54
Atsakyti 


Išmokti sakyti tiesą sau skaitau būtina neginčijama tiesa, o ar sakyti tiesą kitam tai reiktų pirmiausia sužinoti ar tam kitam ta tiesa reikalinga viską gerai pasverti ir apgalvoti, jei esame sąmoningi būkime sąmoningi iki galo, man regis visiškas atvirumas tai kaip ir visiškas kvailumas tiesa yra gana sąlyginis dalykas ir subjektyvus, tuo labiau kai turi reikalą su žmonėmis kuriems vadovauja emocijos ir neaiškios kilmės sąvokų rinkiniai, ir kažin jei pasakyčiau kažkam gatvėje tiesą apie tai ką aš galvoju ir savo nuomonę apie aplinką manęs neišvežtų į ramybės namus .
Šie žodžiai "Mes visada, bet kokia kaina turime sakyti tiesą, kad ir kas bebūtų. Sakyti tiesą ir tiktai tiesą yra akivaizdi šio reikalo esmė. Negatyvios emocijos žmones paverčia melagiais" manau skirti vidiniam tiesos matymui lavinti o ne sakyti savo nuomonę visiems aplinkiniams.... tur but...


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

povilas
Narys
# Atsiuntė: 11 Rugpjūčio 2008 21:03
Atsakyti 


daug kas nuosirduma sutapatina su tiesos sakymu. sakyti tiesa galima mechaniskai, tiesiog priimti tokias nuostatas gyvenime, kad nemeluot ir viskas. tai vyks paskui visiskai nesamoningai. nuosirdumas-tai atvira sirdis, tai ne proto nuostata ' nemeluoti', ne mechaniskas veiksmas. tai greiciau energetinis dalijimasis su egzistecija, tai sokis, kuris gime is vidaus eina i isore ir skleidzia meiles aromata.


___________________

Arnoldasz
Narys
# Atsiuntė: 14 Balandžio 2011 23:07
Atsakyti 


Kaip manot ar įmanoma nuoširdžiai meluoti?


___________________

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 14 Balandžio 2011 23:30
Atsakyti 


Įmanoma, ir tai vyksta pastoviai, mes tik manom jog sakom tiesą, bet kaip tai nustatyti? Čia yra pats sunkumas, ir ar norima tai nustatyti. Be to kas yra atvirumas, nuoširdumas? Jei tiki jog tavo žodžiai tiesa, reiškia tu meluoji, bet jei abejoji, tai jau arčiau tiesos tur būt .


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 16 Gegužės 2011 21:07
Atsakyti 


Tiesiog reikia išdėstyti viską kaip yra, nieko sau nepasiliekant. Tada viskas aišku.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 10 Liepos 2011 14:32 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Šiaip esu nuoširdus ir sau ir kitiems. Bet nuoširdumas auga.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0