miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Ego / Griaunu šeimą!!!
Autorius Žinutė
Vakaru_kojotas
Narys
# Atsiuntė: 9 Liepos 2012 00:10
Atsakyti 


Labas vakaras visiems,

Turiu didžiulių problemų:

1. Pavydą. Baisingai pavydžiu savo žmonos, kadangi dažnai nebūname kartu, ištinka paranojos priepuoliai, kad ji ten daro kažką, apgaudinėja mane ir visaip kitaip apgaudinėja.
2. Aistrą ir geismą mylėtis su merginomis, kurios to nori (va, iš kur man paranojos apie žmoną)
3. Viską iš aplinkos priimu kaip apgaulę, melą, norą pasinaudoti ir apgauti. Jai kažkas ką nors nori patarti ar padėti - matau melą, norą apgauti, sužinoti ką nors - visur blogis.
4. Nebeatsipalaiduoju, visada galvoju ką apie mane kiti pagalvos, viduje jaučiuosi sausas, sunku bendrauti su naujais žmonėmis. Ankščiau buvau savas bičas bendraujantis, nuoširdus ir ne toks sausas jausdavausi, o dabar kaip bukas žmogelis, nieko nežinantis ir nieko nemokantis.

Kaip grįžti į save koks buvau? Galbūt naivokas klausimas, todėl norėčiau paklausti Jūsų, skaitydami tuos 4 mano aprašytas problemas kokius EGO įžvelgiate?
Nenoriu prarasti savo žmonos, vaiko ir tai ką turim. Noriu tikrai noriu pasikeisti. Bandau medituoti ir šnekuosi su savim, bet to atrodo mažoka, reikia man pagalbos, noriu būti užvestas ant kelio, sužinoti kažką naujo ir pritaikyti sau...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 9 Liepos 2012 15:19 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Sveiki,

Visos tos problemos kurias čia paminėjot (bent jau daugelis) pradeda mažėti, kuomet yra dirbama su savimi. Galbūt Jūs tiesiog švaistot savo seksualinę energiją ? Jeigu taip, tai jokia psichologija nepadės. Jūs nesikrimskit, o tiesiog stėbėkit, nurimkit ir žiūrėkit į pavydą, į betkokius jausmus su jais nesitapatindamas, taip išvystysit "vidinę laisvės erdvę". Kad atkeliauja pavydas į protą, tai dar nereiškia, kad reikia pulti ir tikėti tuo balsu prote. Nusiraminimas labai svarbu - tuomet viskas pasimato kaip yra iš tikrųjų. Nevenkit nei skausmo, nei džiaugsmo, visuomet stenkitės būti per vidurį - stėbėkit protą, tai ką jis jums sako, o tuomet atskirkit "pelus nuo grūdų" savo sąmonės pagalba.


Čia paskaitykit, buvo žmogui irgi problemų su santuoka


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Vakaru_kojotas
Narys
# Atsiuntė: 9 Liepos 2012 20:15
Atsakyti 


Atrodo, kad esate labai tikslus taip sakydamas. Atrodo, kad iš tiesų švaistau savo seksualinę energiją. Nes mintys dažnai sukasi apie ne itin gražius dalykus, keistus norus ir t.t. Ko ankščiau visiškai nebuvo. Taip pat dažnai būnu susimąstęs nors realiai nežinau net apie ką, todėl logiška, kad nieko nepriimdavau iš aplinkos, lyg būčiau sustojęs augti ir tobulėti.
Keletą dienų pradėjau pasišnekėti su savim, pasakyti, kad esu pats savo proto šeimininkas ir bus taip kaip noriu. Pradėjau kitaip galvoti ir žiūrėti į moteris, neleidžiu sau paskęsti "mintyse" apie ką realiai nenoriu galvoti ir šiandien kur kas geresnė diena buvo, kur kas daugiau energijos, kur kas geresnis bendravimas su aplinka.
Dėkui Jums už atsakymą, man tai labai daug ką reiškia.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Liepos 2012 10:29
Atsakyti 


Laikas keisti save. Jei tikrai nenorit daugiau toks būti, tai yra pakankamai gera motyvacija judėti pirmyn ir keisti save į teigiamą pusę. Kiek žmonių susiduria su panašiomis problemomis? Turbūt daugelis, tačiau dažnai jie apie jas nutyli arba neteikia tam pakankamai dėmesio. Apleistos tokios problemos tik dar labiau gilėja, kadangi mes nestovime vietoje, viskas keičiasi, energija teka. Klausimas tik į kurią pusę viskas juda.

Kaip lengva viską apleisti, tam nereikia nieko daryti, tik atsiduoti maloniems troškimams. Netgi jeigu žmogus ir neturi kažkokių tai defektų arba jie tuo gyvenimo tarpsniu nesireiškia, tai juos labai lengva įsigyti ar atgaivinti. Tai liečia visus, netgi nekalbant apie kažkokius ezoterinius lygmenis, pakanka pasižiūrėti į save ir mes pamatysime, kad esame pilni ydų, kurios kiekvieną dieną ir naktį temdo mūsų vidinį dangų.

Sunku kai viduje siautėja tokie niekadėjai, kai protas nerimsta ir negatyvios mintys ošia galvoje, vis persmelkdamos psichiką tamsiais troškimais ir impulsais. Tai tikras pragaras, o ramybės akimirka atrodo kaip išganymas. Jei nieko toliau nedaryti, tai reiškia gilinti šią kančią sau ir taip pat aplinkiniams žmonėms, kurie yra šalia jūsų.

Perskaitykit informaciją mūsų svetainėje, ten tikrai kažką rasit sau, rasit metodus ir technikas, kaip galima sau padėti ir viską pakeisti. Nepamirškit melstis savo vidiniam Kūrėjui, Jis gali numalšinti jūsų kančias ir pripildyti ramybe, bei parodyti kelią ir suteikti jėgų. Kiekvienas iš mūsų yra individualus, todėl kiekvienam reikalingas atitinkamas balzamas žaizdoms gydyti. Tam, ką jūs norit pasiekti reikės daug valios pastangų, bet toks yra šis kelias. Sunku atstatyti tai, kas prarasta. Daugelis net nepradėję pasiduoda, todėl linkiu net tik jums, bet visiems, surasti jėgų eiti pirmyn ir pašalinti tamsą viduje.

Kaip jau buvo minėta, išmokite transmutuoti savo seksualinę energiją ir jos nešvaistykite ne tik fiziškai, bet ir per savo protą. Tai yra labai svarbu, nes kitu atveju troškimas stiprins troškimą ir geismas tik gilės. Sunku net įsivaizduoti kokie nauji vidiniai demonai gali gimti iš neteisingai naudojamos seksualinės energijos. Vienas iš tokių ir yra jūsų minėtas troškimas santykiauti su svetimomis moterimis. Nors žmona ir yra šalia, bet viduje dega geismas turėti kitas moteris, patirti su jomis malonumą, daryti tai, ko su žmona jūs nedarote.

Meilė nėra geismas ar aistra. Labai lengva prarasti mylinčią moterį ir vaikus. Bet galiausiai toks žmogus lieka vienas su savo troškimais ir senatvėje toliau dega geismo ugnyje, tik tada jis jau niekam neįdomus. Tada jis lieka vienas ir nėra kas juo pasirūpina. Jis viską prarado dėl iliuzijos, dėl troškimo patirti malonumą. Šiaip nelaikykit visko paslaptyje ir pasidalinkit tuo su savo moterimi. Ji juk yra šalia, kad padėtų sunkią akimirką. Vertėtų prisiminti priesaiką, kurią abu davėt prieš Dievą. Nuoširdūs žodžiai gali labai padėti.

Pradėti galima būtų nuo Meditacijos Kurso.


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0