miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Moterų pareiga
Autorius Žinutė
Sahaja
Narys
# Atsiuntė: 26 Kovo 2008 22:54
Atsakyti 


Šį kartą kreipiuosi išskirtinai į moteris, prašydama pagalbos mūsų visų, ypač vyrų labui. Nenusisukime, padėkime sau, kad galėtume padėti savo Sieloms Dvynėms.

Jaučiu būtinybę išsakyti nerimą dėl seksualinės degradacijos, žlugdančios bet kokį norą gyventi dorai, save tobulinti. Pažiūrėkit kas darosi aplink: pornografija, masturbacija, seksualiniai iškrypimai, nevaržomas gašlumas, sanguliavimas... Jau nekalbant apie veidmainiavimą, kai krikščionybės ar bet kurios kitos religijos išpažinėjas atgailauja už nuodėmes, o vakare prisigėręs eina į viešnamį...Ar tai vadiname XXl amžiaus laimėjimais? Ar to taip trokšta žmonių širdys..?

Mielos Moterys, užbaikime tai, padėkime tam tašką.
Kaip transformuoti savo sutuoktinius į tikrus Dievaičius? Mes galime tai padaryti nebešvaistydamos savo Gyvybinės energijos; mylėdamos savo vyrus, savo Vienintelius; išmanydamos seksualinių santykių paslaptis ir jomis pasinaudodamos (Alchemija). Tereikia ryžto, visiško atsidavimo ir valios eiti pasirinktu Keliu. Visuomenė, ypatingai vyrai degraduoja ne dienom, o valandom! Kas, jei ne mes, galime tai sustabdyti? Per meilę ir tyrumą padėkime išsivaduoti iš dugnan traukiančių gašlių vilionių... Jokie sunkumai nebaisūs, trokštant sugrįžti Namo!


___________________

Kai susilieja du pasauliai - gimsta dieviškumas

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Kovo 2008 13:54
Atsakyti 


Šventa Moters Lemtis


___________________

Meilės ir Šviesos

povilas
Narys
# Atsiuntė: 29 Rugsėjo 2008 19:57
Atsakyti 


Seksas ir pyktis uzgniauztas mumyse. kuo daugiau spaudi siuos dalykus vidun tuo didesni iskrypimai laukia ateityje. Vyrai represuoja seksa ir jis pasitraukia i prota, i mastyma. tada grazus paveislelis jaudina labiau nei tikra moteris. Moteris gali skleisti kvapus, buti kaprizinga, daug kalbeti, ja reikia suzadinti. o paveiksliukas ar filmas visada pasiruoses, jis nepriestarauja. Seksas tapo protiniu uzsiemimu, proto funkcija. Katalikybe nevalingai skatina seksualinius iskrypimus, paziurekit kiek JAV kunigu pedofilu, net popieziui teko atsiprasyti uz ju nusikaltimus. spaudziant pykti, neisreiskiant, netransformuojant jo gimsta agresija. Tiesa sakant mes esam nemoksos emociju transformavimo sryti. tranformuoti seksualine energija moko tantra, bet sutikti tantrine pora Lietuvoje tokia pat retenybe, kaip sutikti prasvitusi katalika.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 25 Spalio 2008 15:26
Atsakyti 


Autorius: povilas
tranformuoti seksualine energija moko tantra, bet sutikti tantrine pora Lietuvoje tokia pat retenybe, kaip sutikti prasvitusi katalika.


Tačiau dar didesnė retenybė sutikti Baltąją Tantą (Sahaja Maithuną) praktikuojančią porą.

Autorius: Samael Aun Weor
Egzistuoja trys tantrizmo tipai: baltasis, juodasis ir pilkasis. Maithuna su Ens Seminis [Red: sėklos] išliejimu yra juodasis. Maithuna atsitiktinai išliejant Ens Seminis yra pilkasis (kartais išliejama, o kartais ne).

Pasitelkiant maithuną be išsiliejimo, Devi Kundalini pakyla stuburo kanalu, kad išvystytų dieviškas galias ir transformuotų mus į angelus.

Maithunoje su išsiliejimu mūsų magiškų galių Ugningoji Gyvatė (vietoj to, kad pakiltų) nusileidžia, nubloškia save žemyn nuo stuburgalio kaulo link žmogaus atominių Pragarų, taip tapdama Šėtono uodega.

Maithuna su kartais pasitaikančiu išsiliejimu yra kažkas padriko, liguisto, gyvuliško; ji naudinga tik mėnuliškojo Ego sustiprinimui.

Juodieji Tantrikai išvysto šlykštų Kundabuffer organą. Svarbu suvokti, jog minėtas lemtingas organas yra ta pati šėtono uodega.___________________

Meilės ir Šviesos

povilas
Narys
# Atsiuntė: 25 Spalio 2008 21:58
Atsakyti 


Noriu paklausti, ar pats admin turi antraja puse su kuria praktikuotum tantrinius metodus. Jei taip Tai kokie rezultatai.


___________________

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2009 13:37 - Redagavo: dzAh
Atsakyti 


O kaip dėl masturbacijos neišliejant sėklos?

Ps
Sorry, OFFtopic


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

precursor
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2009 16:57
Atsakyti 


Autorius: dzAh
O kaip dėl masturbacijos neišliejant sėklos?

Nuo to tavo gašlumas neišsivalys, tik dar labiau save suerzinsi ir paskatinsi didesniam gašlumui. Einantys gnosis - pažinimo keliu, tokiais dalykais neužsiima.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0