miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Meile
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
Niekas
Narys
# Atsiuntė: 16 Birželio 2007 16:58
Atsakyti 


Sveiki,

Gal galėtumėte kas nors išsamiau paaiškinti kas yra ideali pora. The Perfect Matrimony rašoma kad pora turi sutapti/tikti/??? trijuose pasauliuose astraliniam, mental'iniam ir priežastiniam. Kaip šitas sutapimas atsispindi fiziniam pasaulyje? Kaip suprasti atitikimas tai ar ne?

Dar vienas klausimas, žmonės idealiai tinkantys vieni kitam yra tik vieninteliai? Ar žemėja yra daug vienam žmogui tinkančių ("daug" turiu omeny daugiau nei vienas).

Ar atitikimas yra galimybė prisitaikyti vieni prie kitų? Galimybė pasikeisti? Ar visgi atitikimas yra kai nesikeisdamas tinki kitam žmogui?


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 17 Birželio 2007 15:02
Atsakyti 


Šaunūs klausimai.

Gal galėtumėte kas nors išsamiau paaiškinti kas yra ideali pora. The Perfect Matrimony rašoma kad pora turi sutapti/tikti/??? trijuose pasauliuose astraliniam, mental'iniam ir priežastiniam. Kaip šitas sutapimas atsispindi fiziniam pasaulyje? Kaip suprasti atitikimas tai ar ne?

Knygoje minima, jog tobulą satuoką verta vadinti santuoką, kuri įvyko astraliniame, mentaliniame ir priežastiniame pasauliuose.

Dabar paklauskime savęs ir savo žmoną/vyrą: kuriuose pasauliuose mes esame susituokę?

Knygoje taip pat minima, kad gali būti santuokų fiziniame, astraliniame ir mentaliniame pasauliuose. Tačiau tai nebus tobulos santuokos, jei jos nebus įvykusios ir priežastiniame/valios pasaulyje.

Svarbu paminėti tai, jog kalbama ne apie mūsų egoistiškumu persunktą psichiką. Taip, vyro ir žmonos ego gali susituokti ir astraliniame, ir mentaliniame pasauliuose, tačiau čia ne tas atvejis!

Kaip gali įvykti santuoka kuriame nors viename iš aukštesniųjų pasaulių, jei nėra tam tinkamų sutuoktinių, jei nėra Tikrų Žmonių, turinčių autentiškas Sielas, To Soma Psučikon (graik.)?

Tuo nenorima pasakyti, jog susikūręs Sielą, žmogus nebeturi ego, ne. Jis ir tuomet pilnas ego. Norima pasakyti tai, jog knygoje The Perfect Matrimony, Sielos turėjimas yra būtina sąlyga!

Kaip tai atsispindi fiziniame pasaulyje? Tarkime pastarasis atvejis, kuomet santuoka DAR nėra įvykusi priežastiniame pasaulyje: sutuoktiniai dirba su savimi, naikina vienas kito ego, transmutuoja savo seksualinę energiją ir kuria savo Sielas. Taigi, kaip tai atsispindi fiziniame pasaulyje?

Jie jau yra susituokę astraliniame pasaulyje, o tai reiškia, jog jų jausmai (astraliniai kūnai) vibruoja tuo pačiu dažniu. Jei sutuoktiniai kartu išgyvena stresinę ar kokią labai nemalonią gyvenimišką situaciją, tai jų jausminė reakcija maždaug identiška. Jie dėl tų pačių dalykų liūdi, dėl tų pačių dalykų lieja džiaugsmo ašaras, dėl tų pačių dalykų patiria širdy ramybę ir t.t. Jei vieną sutuoktinį iki širdies gilumų sujaudina kokio nors atlikėjo muzika ar kokio nors dailininko paveikslas, tai natūralu, jog ir kitas sutuoktinis tą patį sugeba išjausti susidurdamas su tais pačiais dalykais, nes jie yra širdyje susituokę.

Panašiai ir mentaliniame lygmenyje, kuriame sutuoktinių sąmonė geba suvokti dar aukštesnes gamtos / savo vidinių pasaulių vibracijas. Čia, fiziniame pasaulyje, sutuoktiniai vienas kitą supranta iš pusės žodžio, jiems nesunku suprasti vienas kitą, jie įsivaizduoja panašius dalykus, jie adekvačiai vertina situaciją, vienodai mato juos supančius žmones ir t.t. ir t.t.

Visa tai (vienodos vibracijos)sukuria tarp sutuoktinių neapsakomą atmosferą, kuri juos traukia, jie fiziškai jaučia vienas kito buvimą šalia, kadangi minėta juos supanti atmosfera yra jų laimės, gyvybinės energijos šaltinis - kitaip sakant jie yra su savo Dievybe, ją atmena, pilnai į ją pasinėrę, sąmoningi.

Tačiau, jie dar nėra susituokę priežastiniame pasaulyje. Tai reiškia, jog sutuoktiniai turi daug ego, kurie generuoja/vykdo ne Esybės valią, o savo. Žinoma įvairialypė kartas nuo karto sutuoktinių tris centrus drąskanti valia tarpusavyje konfrontuoja. Galima išvardinti aibes pavyzdžių, kaip žmona ir vyras kartu gyvena įkalinti vienas kito priešiškose valiose.

(Pvz. žmona turi valią priimti į savo šeimą kartu gyventi vieną likusią motiną; žmona turi valią pusę savo uždarbio paaukoti vienišoms, sunkiai savo vaikus išmaitinančioms motinoms ir t.t., žmona neturi jokio potraukio keliauti ir t.t., jos valia nekeisti gyvenimo vietos iki pat mirties ir t.t.)

(Tuo tarpu vyras nieko nenori girdėti apie gyvenimą kartu su uošviene, jis viduje trokšta keliauti ir visas savo pajamas taupo tam, kad pamatytų pasaulį, taigi jo valia gerokai konfrontuoja su žmonos valia).

Žinoma, vienose ar kitose gyvenimiškose situacijose vienas ar kitas sutuoktinis yra priverstas nusileisti ir paklūsti kito valiai (dėl šventos ramybės ar pan.), tačiau panašūs atvejai veda santuoką į pražūtį, kadangi užgniaužta vidinė valia kenčia. Nenoras matyti tiesos / o taip pat įsiklausyti į tai, ko trokšta Esybė, kokia jos valia, pagimdo įvairius konfliktus mentalinėje ir astralinėje plotmėje. Taip prasideda griūtis to, kas jau abiejų sukurta.

----------------

Ar žmonės idealiai tinkantys vieni kitam yra tik vieninteliai?

Manyčiau, jog nėra vieninteliai. Ta prasme, jei darbas (reikalaujantis alchemijos) dar nėra atliktas. Su kiekvienu žmogumi - ar tai būtų jūsų antra žmona ar trečias vyras, atradęs šias žinias ir kartu pradėję eiti šiuo SUNKIU keliu, Jūs pradedate dviejų žmonių Sielų kūrimą/ "brangakmenių" šlifavimą.

Taip, kai jūs kartu atliksite darbą (rimtai transmutuosite eilę metų, rimtai naikinsite ego, susikursite pastovų traukos centrą puoselėjančią psichiką), tuomet jūs būsite vieninteliai vienas kitam atitinkantys.

Nors kitas asmuo ir bus dirbęs šį darbą, bus bent 50 proc. apvalęs savo psichikos, jis negalės pretenduoti į tą jūsų "vienintelio statusą", vien dėl tos priežasties, jog pastarasis, o ir jūs alchemija kartu neužsiiminėjote, kartu nekūrėte ir kartu nenaikinote.

Pora, šlifuojanti savo sielas, po truputį tampa vieninteliai (savo kūrinių atžvilgiu), nes tai yra jų unikali patirtis, jų ir tik jų darbo su vienas kito energijomis patirtis.

---------------

Tačiau jei jūs neturite sielos, o tik esate skirtingų troškimų, valių, jausmų kratinys ir nesate pastoviai lytiškai susijęs su vienu asmeniu, tuomet taip, jums tinkančių žmonių yra daugiau nei vienas

Ar atitikimas yra galimybė prisitaikyti vieni prie kitų? Galimybė pasikeisti? Ar visgi atitikimas yra kai nesikeisdamas tinki kitam žmogui?

Atitikimas (pagal The Perfect Matrimony) yra aukščiau mano minėto darbo pasekmė, nesvarbu, ar jis buvo atliekamas prieš tris egzistencijas, ar jis buvo nutrauktas, ar jo iš vis nebuvo ...

Jei praeitam gyvenime išsiskyrėte su sutuoktiniu ir nusprendėte gyventi su kitu, tai lytiniu santykiu metu tiek su vienu, tiek su kitu partneriu jūs pasidalinote tam tikrais psichiniais agregatais, karma.

Šiame gyvenime jūsų ego/karma telepatiškai suves jus su vienu ir su kitu minėtu partneriu, nes jūs pagimdėte bendras energijas ("vaikus"), kurios visuomet grįžta pas savo "kūrėjus" pakartoti jiems jau mintinai žinomas scenas. Paprasčiausiai tie dalykėliai niekur nepabėga, jie gyvena mūsų psichikoje.

Ar galime tai pavadinti atitikimu? Kai kuria prasme taip. Toškimas atitiko troškimą.

Bet jei minėtame pavyzdyje jūsų antrasis partneris su jumis kartu dirbo alcheminį darbą, jūs kartu naikinote savo bendrus ego, tai šiame gyvenime sielos (ne troškimo) požiūriu, jūsų atitikimas pastarajam partneriui bus kokybiškesnis. Ir jei šiame ir vėlesniuose gyvenimuose jūs toliau dirbsite su šiuo partneriu, tai anksčiau ar vėliau turėsite sunaikinti visą šutvę energijų, kurios bendrai priklauso jums ir jūsų ankstesniems partneriams.


___________________

With the death the death is killed

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 18 Birželio 2007 20:32
Atsakyti 


Kaip gali įvykti santuoka kuriame nors viename iš aukštesniųjų pasaulių, jei nėra tam tinkamų sutuoktinių, jei nėra Tikrų Žmonių, turinčių autentiškas Sielas, To Soma Psučikon (graik.)?

Tuo nenorima pasakyti, jog susikūręs Sielą, žmogus nebeturi ego, ne. Jis ir tuomet pilnas ego. Norima pasakyti tai, jog knygoje The Perfect Matrimony, Sielos turėjimas yra būtina sąlyga!


Kaip as suprantu siela yra dar vadinamas saules kunas? Tai tas kunas (siela) kuri turime sukurti tobuloje santuokoje, taciau tobulos santuokos negali buti be sielos? Bishki visas uzsisuko i uzdara cikla. O gal sielos kurimas neprasideda nuo tobulos santuokos, arba... pasimechiau jau...

Tada gal galetum pakomentuoti kas yra siela ir ar transmutacijos kelias vienintelis sukurti siela? (kazka skaichiau apie tai kad galima kristalizuoti siela, labai stipriu ishgyvenimu metu.)

Beto klausimas apie kintamuma. Taigi ar astralines ir mentalines vibracijos yra kintamas dalykas? Ar tai ir yra butent tas dalykas kuris kaip ir turetu tenkinti pradines salygas tobulai santuokai?

Kolkas is sio atsakymo padariau isvadas, kad is esmes jokio pradinio atitikimo kaip ir nera, gali tik buti kaip ir ego pagrystas portraukis ir gali buti, kad is praitu egzistenciju yra zmogus su kuriuo jau darbas pradedas, bet praktiskai su nauju partneriu viska reikia sukurti isnaujo tiek kalbant apie santuoka astraliniam mentaliniam ir prizastiniam pasauliuose. Nera taip kad su ka tik sutiktu asmeniu iskarto butum vedes pvz, astraliniam pasaulyje.


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 18 Birželio 2007 22:30
Atsakyti 


Vienos is sielos sudetiniu daliu yra tie vadinami saules kunai.

Jeigu sielai sukurti butina salyga butu tobula santuoka (tokia, kokia savo subjektyviu supratimu aprasiau), tuomet taip, uzdaras ciklas. Taciau sios salygos, atrodo, neminejau.

Kas yra siela nekomentuosiu, nes turiu savo unikalu subjektyvu poziuri apie tai, beje kuris nesikerta su gnosis doktrina.

Netransmutuodamas zmogus gali issigryninti tik pusetinai (50 proc.) Cia yra riba. Taigi galime palyginti siela savyje nesancia 50 proc. ego su sielomis, kuriose gyvena 25 ar 10 proc ego. Skirtumas kokybeje, taip?

Jeigu mes (musu siela) absorbuota 97 procentuose egoizmo, tai sakyciau reiktu daugiau nei stipriu isgyvenimu (nerealiu atgailu), kad pasiektume ta 50 proc. riba.

Toliau taip, sielai gryninti - transmutacija vienintelis kelias.

Visa, kas nera absoliute, yra kintama.


___________________

With the death the death is killed

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Birželio 2007 22:38 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Tai reikia pačiam patirti, tai reikia pajausti. Meilės negalima paaiškinti, ji yra šventas dalykas ir tik širdis gali padėti tai suvokti. Tik širdis gali išmokyti mylėti. Daug ką galima pasakyti pasitelkiant intelektą, protą, tačiau aš to nedarysiu, tiesiog negaliu taip pasielgti. Kad ir ką šiedu pasakytų, jie niekada neprilygs širdies balsui, kuris tyliai kalba su mumis.

Meilė yra meilė, ji - dieviška, ji beldžiasi į žmonių širdis norėdama juos sušildyti. Daugelio mūsų širdys jai yra uždarytos, mes jos neįsileidžiame, mes tapome šalti kaip akmenys upės dugne. O ji tenori visus sušildyti, pripildyti šviesos, šilumos. Vienetai yra pasiruošę ją priimti, priglausti ir įkurdinti savo viduje. Meilė nemąsto ar tai tobula/ideali pora, ji negalvoja, ji myli, beprotiškai myli kitą savo pusę. Turbūt kiekvienam aišku, kad šioje žemėje dauguma žmonių yra pilni defektų ir jie nėra angelai ir šventieji, ir, žinoma, tai meilei juk netrukdo. Galbūt mes esame pilni ego, tačiau tai nereiškia, jog mes negalime ar nemokame mylėti. Jei taip teigčiau, meluočiau pats sau; kiekvienas, kuris bent kiek įsileidžia meilę į savo širdį, gali mylėti, gali mylėti taip, kaip sugeba tuo metu, kaip jo Esmė sugeba tuo metu. Žinoma, visada galima tobulėti dvasiškai, galima naikinti tamsą savo viduje ir meilę tik auginti, leisti jai sužydėti visomis pavasario spalvomis.

Norite kažką suprasti, ieškote atsakymų, susijusių su širdies reikalais, tada klausykite savo širdies, klausykite Esybės balso. Tai yra tikrasis kelias siekiantiesiems šviesos ir meilės. Fizinis pasaulis yra gana grubus ir dažnai jame atpažinti ar surasti kažką yra labai sunku, todėl patarčiau ieškoti ne čia, o pasikliauti Esybe ir prašyti jos pagalbos, beieškant mylimosios/-ojo. Belsk ir bus atidaryta, prašyk ir tau padės... Ji parodys kelią, jei tik atkakliai to sieksite. Tada, susitikus, jums nekils jokių abejonių, jums nebeliks žodžių, jūs visa širdimi ir siela jausite, kad ji ar jis yra tas vienintelis jums skirtasis, tada nebekils nei mažiausia abejonė, tada viskas bus aišku kaip dieną. Taip sako mano širdis, kuri taip džiaugiasi galėdama mylėti ir išsakyti šiuos žodžius.

Kai nieko tu nesitikėsi,
Kai siela šauks Ją iš gelmių
Kai meilė bus tavasis siekis,
Tada sutiksi Ją ir tu...Autorius: Niekas
Kaip as suprantu siela yra dar vadinamas saules kunas? Tai tas kunas (siela) kuri turime sukurti tobuloje santuokoje, taciau tobulos santuokos negali buti be sielos? Bishki visas uzsisuko i uzdara cikla. O gal sielos kurimas neprasideda nuo tobulos santuokos, arba... pasimechiau jau...


Kūnas yra tik įrankis, kaip ir automobilis. Jei neturime mašinos, tai kaip mes nuvyksme į kitą miesto kraštą. Sąmonė/Esmė yra vairuotojas.

Autorius: Samael Aun Weor
Taip pat, prieš pradedant, yra vertinga suprasti, kas yra Siela. Tiesą sakant, turiu jums pasakyti, jog Siela yra dėsnių, principų, vertybių, galių ir t.t. sankaupa. Žmonės turi Esmę (Sąmonę), dvasinę medžiagą sukurti Sielai; tačiau jie vis dar neturi Sielos.

Akivaizdu, jog tas, kuris nori turėti tai, kas paprastai yra vadinama Siela, turi pašalinti nepageidaujamus psichologinius elementus ("Aš"), tokius kaip tinginystė, pagieža ir t.t.


Esmę/Sąmonę galima pabudinti ir nesusikūrus sauliškųjų kūnų, iš to išplaukia, kad be jų galima ištobulinti dieviškąsias vertybes savyje taip pat (bent jau iki kažkokio tai lygmens). Kas nustatė, kad tobulos santuokos negali būti nesusikūrus sielos? Juk visur egzistuoja lygmenys, angelai yra dieviškosios energijos išraiška, tačiau jie puola; kas nustatė, kad kažkas yra tobuliausias? Daugelis dalykų vyksta savo lygmenyse ir Žemėje gyvenantys du žmonės, kurie galbūt pabudino savo sąmone iki tam tikro lygmens, tikriausiai gali sudaryti tobulą judviejų santuoką tame lygmenyje, kuriame jie egzistuoja. Angelams tokia santuoka tikriausiai atrodys ne visai tobula, reikalaujanti daug darbo ir pastangų įdėjimo keičiantis, tačiau tiems dviems žmonėms ji galbūt yra tobula santuoka...

Reikia gerai įsigilinti į žodžių "tobula santuoka" esmę, kuri tikriausiai nėra tiesioginė to prasmė, tai yra kažkas slypintis daug giliau. Man šis terminas turi labai gilią prasmę, susijusią su dviejų vienas kitą mylinčių žmonių nuostabiu dvasiniu ryšiu, meile, paprasta šypsena, švelniu rankos prisilietimu. Ir niekas manęs neįtikins, kad neegzistuoja artimos Sielos/Esmės. Galbūt aš negaliu to paaiškinti, galbūt negaliu tam parašyti formulės, tačiau galiu tai pasiimti iš savo širdies ir pasakyti ką jaučiu.


___________________

Meilės ir Šviesos

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 2 Liepos 2007 20:59 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Pirma moteris, kurią vyras pažino Edene, yra jo dvynė siela. Sielos dvynės vis susitinka gyvenime iš gyvenimo. Kartu jos paliko Edeną ir kartu jos turi ten sugrįžti. Kai karma jas išskiria, jos kenčia nenusakomai. Tikra laimė santuokoje įmanoma tik tarp sielų dvynių.

Jeigu santuoka įvyksta ne su siela dvyne, tada tai yra karminė santuoka ir žmogus kenčia neapsakomai.
Verta apie tai susimąstyti... Kartais susiklosto įdomi situacija, kai protas kazko nesupranta ir negali paaiškinti, o kažkur giliai viduje, turbūt širdyje, tu viską jauti...


___________________

Meilės ir Šviesos

Laksmi
Narys
# Atsiuntė: 21 Sausio 2008 13:42
Atsakyti 


tai Phi raso:
"Ir jei šiame ir vėlesniuose gyvenimuose jūs toliau dirbsite su šiuo partneriu, tai anksčiau ar vėliau turėsite sunaikinti visą šutvę energijų, kurios bendrai priklauso jums ir jūsų ankstesniems partneriams."
Tik sielos dvynes si darba gali uzbaigti...
Nes kiataip lazda turi du galus.Ir sis darbas gali nueiti visiskai priesingai.
Betgi kalbeti apie tai gali tik tie kurie si darba jau ivykde.


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 22 Sausio 2008 00:36
Atsakyti 


Autorius: Admin
Autorius: Samael Aun Weor
Pirma moteris, kurią vyras pažino Edene, yra jo dvynė siela. Sielos dvynės vis susitinka gyvenime iš gyvenimo. Kartu jos paliko Edeną ir kartu jos turi ten sugrįžti. Kai karma jas išskiria, jos kenčia nenusakomai. Tikra laimė santuokoje įmanoma tik tarp sielų dvynių.

Jeigu santuoka įvyksta ne su siela dvyne, tada tai yra karminė santuoka ir žmogus kenčia neapsakomai.


Taip, taip ir yra. Si Samael teigini suvokiu ezoteriskai, ne tiesiogiai.

Pirma moteris kuria vyras pazino Edene buvo Ieva. Treciajame kalne mes ja vel pazinsime, kai atliksime desimta Heraklio darba - pakelsime kolonas.

Samael ta jau padare, ta padarys ir jo priestess wife Litelantes, tikiuosi sekanciame savo isikunijime po svarstykliu zenklu turedama vyro kuna.

Hermafroditinis separatizmas, trys adomo ir Ievos ezoterines interpretacijos, zengimas Trimis kalnais ir darbas Kiklopu kalveje, pilnai Adam-Kadmon realizacijai butina vyriska lytis ir t.t.

Kodel gnosticteaching forumas apie tai tyli?


___________________

With the death the death is killed

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 22 Sausio 2008 15:49 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Moteris gali pasiekti tokias pat aukštumas kaip ir vyras.
___________________

Meilės ir Šviesos

povilas
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2008 20:09 - Redagavo: povilas
Atsakyti 


Tobula santuoka, tobulas vyras ar moteris, pamirskite, tai. pasaulis nera tobulas ir tai grazu. jei kas pasiekia tobuluma , tai bus jau negyva. tobulumas statiskas, gyvenimas dinamiskas. poroje zmones turetu papildyti vienas kita, taip tai vyksta astraliniuose, mentaliniuose lygiuose, taciau mes paprastai, nejauciame net savo fizinio kuno. todel atpazinti sutapimus poroje kituose kunuose sudetinga, jei net neimanoma. budinkimes pirmoj eilej patys ir su vidine sviesa surasime tai ko ieskome.


___________________

laimonas
Narys
# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2009 11:53
Atsakyti 


tame ir gyvenimo grozis amzinas tobulumo ieskojimas


___________________

laikas keistis

milda
Narys
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2009 16:03
Atsakyti 


ir vis gi man idomu..
Kaip cia su paieska savo sielos dvynes. Kalbesiu labai zemiskai ir paprastai. Pvz: moteris turi seima : vyra (sutuoktini) ir vaikus. Bet staiga kitas vyras , kuris pajunta joje (sioje moteryje) savo "sielos dvyne" ir nuolat ima siulyti uzsiimti abiem sia alchemija astralineje plotmeje. Kaip tada? Is vienos puses atsiveria misterija ir galimybe dirbti su savaja ir gimingaja siela , is antros puses vyks nuolatine neistikimybe ir izadu griovimas tarp sielu? Kaip tuomet?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2009 18:15 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Dažniausiai tokie siūlytojai būna ne artimo sielos, o savęs nesupratę individai ar specialiai taip besielgiantys žmonės, siekdami patenkinti savo troškimus.

Dieviška inteligencija kiekvienam žmogui suteikia jam skirtąją/jį, todėl jei žmogus klausosi ką jam sako vidinis balsas, intuicija, Esybė ir neskuba „eiti" su bet kuo, jam atsiranda galimybė sutikti jam skirtąją/jį.

Todėl visada reikėtų atsiduoti savo vidiniam Dievui ir prašyti, kad jis parodytų kelią. Gyvenime būna įvairių situacijų, tačiau reikėtų atsiminti štai ką: ištikimybė yra šventas dalykas, tikrai mylinti moteris ar vyras niekada nenueis į kairę. Šiuolaikinės visuomenės problema yra ta, kad individai yra praradę ryšį su savo dieviškumu viduje ir nebejaučia netgi sąžinės graužaties darydami netinkamus veiksmus.

Visi darbai nesantys pagrįsti dorybėmis, pasmerkti žlugti. Neištikimybė negali atnešti nieko dieviško... Neištikimųjų alchemija yra tamsi, purvina - juodoji alchemija. Tai reikėtų gerai suprasti ir suvokti, toks kelias veda ne pas Kūrėją, o žemyn.

Autorius: šv. Paulius
„Kitiems sakau aš, ne Viešpats: jei kuris brolis turi netikinčią žmoną ir ji sutinka gyventi su juo, tegul jos nepalieka. Taip pat ir moteris, turinti netikintį vyrą, kuris sutinka su ja gyventi, tegul jo nepalieka.

Mat netikintis vyras pašventinamas per žmoną, o netikinti žmona pašventinama per tikintį vyrą. Antraip jūsų vaikai būtų netyri, o dabar jie šventi.___________________

Meilės ir Šviesos

milda
Narys
# Atsiuntė: 10 Lapkričio 2009 13:53
Atsakyti 


aciu uz atsakyma


___________________

jurijus
Narys
# Atsiuntė: 22 Kovo 2012 22:26
Atsakyti 


LABAS TURIU TOKIA PROBLEMA ESU ISI MYLEJAS VIENA MERGINA,,,,IR KUR BE IEICIAU ATRODO KAD JA VISALAIKA GIRDZIU MYNTYSE AR TAI DIDELE PROBLEMA AR AS PATS ESU PERDAUK SAVO MINTIS NUKREIPIAS IJA? IR ZINAU KAD JAI PATINKU,,BET MES NEPAZYSTAMI NU GAL TIK IS MATYMOLABAI NORECIAU SU JA SUSIPAZINT,,,NES LABAI JI GRAZI IR NEZINAU BET MENE JI KASKUOM TRAUKIA .AR IMANOMA MEDITUOJANT JA PRISIKVIEST.JI NE LIETUVE, AS PATS NE LIETUVOJ ESU.AR TIK MANO KVAILAS TROSKIMAS TOKS


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 3
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0