miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Mentalinis kūnas
Autorius Žinutė
Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2012 10:40
Atsakyti 


Kaip mokytojas Samael Aun Weor sakė, reikia nusimesti Mėnuliškuosius kūnus ir užsidėti Sauliškuosius. Mokytojas minėjo technikas kaip pabudinti savo Astralinį Kūną. Iškyla klausimas - kaip pabudinti Mentalinį kūną? Su jais taip pat sapnuojame - įvairias teorijas, modelius - kaip turėtų būti vienas ar kitas dalykas.
Paklausiau Slaptojo - kaip pabudinti Mentalinį Kūną ir jis parodė, jog reikia ieškoti neįprastų dalykų, logikos neatitinkančių reiškinių. Pvz. atkreipiau dėmesį į kitoje gatvėje einančią merginą, jos išvaizda panaši į manekenės, apranga taip pat. Tuo metu ėjau keletą stotelių link centro, atstumas apie 2 km. Tą patį atstumą ėjo ir mergina, gal net toliau. Šiaip pagal visą logiką tokios merginos važinėja su mašinom, arba jas vežioja kažkas. Štai neatitikimas mentaliniame plane, kuris pabudina.
Kokie būdai yra dar?


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Hung
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2012 11:20
Atsakyti 


Transmutacija, kundalini nubudinimas, čakrų aktyvavimas. Tai pagrindinis būdas manau sukurti visus sauliškuosius kūnus atsikratant senų, mėnuliškūjų.


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2012 14:02 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Būdamas toli nuo fizinio kūno su sąmone, įsakyk jam (savo astraliniam kūnui) atsiskirti nuo tavęs ir turėtum likti su mentaliniu.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2012 11:17 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Mentalinis (dabar mūsų turimas) kūnas yra įrankis už kurio (giliau) slypi sąmonė. Todėl tiksliau būtų kalbėti apie sąmonės pabudinimą ir tikro Mentalinio Kūno sukūrimą, kas reiškia, jog budinant sąmonę kartu yra transformuojamas ir Dvasios šviesa pripildomas sauliškasis mentalinis įrankis, suteikiantis objektyvaus samprotavimo galimybę.

Autorius: Samael Aun Weor
Jei tik žmonės žinotų, jog jie neturi mentalinio kūno ir jei žinotų, jog vienintelis jiems priklausantis dalykas yra pasibjaurėtinų psichinių agregatų - kas tiesiog yra mentalinės kristalizacijos - suma; ir jei vietoj to, kad stiprintų ir palaikytų savo gyvuliškus „aš", jie juos išskaidytų, tada jie iš tiesų dirbtų savo Esybės gerovei, dirbtų dėl savo pačių laimės.

Nepaisant to, jie nori išvystyti savo žvėries stiprybę, savo mentalinio ego grėsmingą galią. Taigi, vienintelis tuo jų pasiekiamas dalykas yra tas, kad kiekvieną dieną jie tampa vis labiau tamsesniais ir visiškais kairiaisiais.

Aš kalbu visiems savo draugams, visiems Gnostiškojo Judėjimo broliams ir seserims, kad jie susmulkintų savo mentalinius ego į pelenus, kad jie nenuilsdami kovotų siekdami išsilaisvinti nuo proto. Taigi, šitaip jie pasieks palaimingumą.

Autorius: Samael Aun Weor
Jei mes iš tikrųjų norime mąstyti su Kristaus protu, su aukštesniąja logika, su gnostiška Arhato inteligencija, būtina yra susikurti Mentalinį Kūną [alchemijos metu].___________________

Meilės ir Šviesos

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 18 Rugpjūčio 2012 12:59
Atsakyti 


Ar samone isvis gali projektuoti mintis ar mintis projektuoja tik Tiphereth ir Netzach?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 3
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0