miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Seksualinė transmutacija vienišiems žmonėms.
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 17 Vasario 2010 21:47
Atsakyti 


http://www.gnosis.lt/Paskaitos/Seksualines-Energij os-Transmutacija4.html
ir
http://www.gnosis.lt/Istraukos-Is-Rastu/Seksualine -Transmutacija-Vienisiems-Zmonems.html

Kuo skiriasi šios praktikos? Jas praktikuoti abi? Ar koncentruotis ties viena?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Vasario 2010 08:21
Atsakyti 


Egzistuoja ne viena pranajamos atlikimo technika, tačiau jos visos transmutuoja seksualinę energiją. Taigi pačiam žmogui reikėtų pasirinkti kuri praktika jam labiausiai tinka, galima praktikuoti ir tą, ir tą.

Taip pat: Kristiškoji Egiptietiška Pranajama


___________________

Meilės ir Šviesos

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 14 Lapkričio 2010 22:09
Atsakyti 


Matyt niekas nepraktikavo, kad nepamate klaideles:
7. Dabar, užspauskite kairiąją šnervę su savo dešinės rankos smiliumi. Sulaikykite kvėpavimą; užlaikykite kvėpavimą. Mintyse siųskite Praną į Efezo šventyklą (Čakrą, kuri randasi stuburgalyje, smulkiame kaule apatinėje stuburo dalyje), kad pabudintumėte Kundalini ir mintyse tarkite mantrą „SA".
8. Tada lėtai iškvėpkite per dešinę šnervę, mintyse vokalizuodami mantrą „HAM".

[Red: Mantros turėtų būti tariamos taip: TOooooooN, SAaaaaaa, HAaaaaaaM]

9. Dabar užspauskite kairią šnervę savo smiliumi.

užspauskite kairią šnervę savo smiliumi du kartus? o kada reikejo pakeisti, uzdengti kita?

kaip is tikruju reik daryti?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

phi
Narys
# Atsiuntė: 15 Lapkričio 2010 09:35 - Redagavo: phi
Atsakyti 


Viskas cia gerai, tik neparasyta ar kaip, savaime suprantame "praleista", jog reikia atleisti uzspausta snerve po 8 punkto ir vel ja uzspausti. Pakeitimas seka veliau.
Kaip neparasyta ar "praleista" 11 punkte, jog reiketu atidaryti kaire snerve desines rankos smiliumi tuo paciu metu uzlaikant nyksciu desine snerve, norint iskvepti.

Kas jau yra dares pranajama tam tie punktai aiskus ir savaime suprantama ju eiga ir aprasymas. Aisku veiksmu eiga galejo buti labiau detalizuota ir suprantamesne.


___________________

With the death the death is killed

the1
Narys
# Atsiuntė: 10 Balandžio 2011 22:48
Atsakyti 


Sveiki,

Noriu paklausti, kiek laiko reikia atlikti sia transmutacija, pvz kiek kartu per diena ir po kiek laiko? tarkim 2k. per diena po puse h ar pan.?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 11 Balandžio 2011 00:00 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Kaip tau pačiam atrodo būtų geriausia. Kaip jau buvo sakyta, pranajama ryte ir vakare tikrai padės. Tik, manau, jog jeigu užsiemi kokia žalinga veikla, būtų tikrai nenaudinga daug atlikinėti pranajamų. Nes ta energija maitins EGO. Sakyčiau pirma svarbu išmokti tinkamai elgtis,kad ta energija maitintų sąmonę. Sėkmės


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Vidmantas7
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2012 23:34
Atsakyti 


Kodėl,kai įsivaizdavau,kad seksualinė energija kyla į galvą,fizinio kūno galvą suskaudo ir du kartus praktikuojant ir būnant užsimerkus,pasirodė kažkoks oranžinės šviesos pliūpsnis ? Kodėl suskaudo galvą,ir seksualinės energijos kilimas stuburu į galvą buvo toks geliantis,graužiantis,maudžiantis ?


___________________

Svarbiausia mylėti viską ir visus...

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2012 10:46 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Tai čia geri ženklai

Autorius: Devinta Sfera
Pradėjus Seksualinės Magijos praktiką organizmas yra paveikiamas. Kartais jaučiamas deginimas lytinėse ar prieskydinėje liaukose, jaučiamas galvos skausmas, tam tikras svaigulys ir t.t.


Autorius: Devinta Sfera
Taigi tas absurdiškas prekiautojų baime teiginys, jog Kundalini gali palikti nugaros smegenų kanalą, suplėšyti audinius, sukelti baisius skausmus ir mirtį, yra klaidingi. Šie sielų žudikų teiginiai yra klaidingi, nes kiekviena iš Septynių Gyvačių turi savo išmanančius Mokytojus, kurie prižiūri studentą. Studentas nėra paliekamas vienas šiame darbe. Kai jis pabudina pirmąją gyvatę, jį aplanko specialistas, o kai pabudina antrąją gyvatę, jam padeda kitas ir t.t. Šie specialistai padeda Gyvatei pakilti stuburo smegenų kanalu. Joks studentas nėra paliekamas likimo valiai. Specialistai yra atsakingi už studentą, jie gyvena astraliniame pasaulyje.


Autorius: Seksualinės Energijos Transmutacija: 4
Jie daug kalba apie Nušviečiančią Tuštumą, kurią mes neabejotinai galime patirti patys. Toje Tuštumoje mes galime atrasti tokius gamtos dėsnius, kokie jie yra iš tikrųjų, o ne tokius, kokiais jie atrodo. Šiame fiziniame pasaulyje mes matome tiktai priežasčių ir pasekmių mechanizmą, taigi mes nepažįstame pačių gamtos dėsnių. Tuo tarpu Nušviečiančioje Tuštumoje mes, paprastu ir natūraliu būdu, juos galime suvokti tokius, kokie jie yra iš tikrųjų.

Mums buvo pasakyta, jog siekiant suformuoti Tuštumą yra reikalinga siurbimo pompa, tokią pompą mes turime savo stubure ir Ida ir Pingala kanaluose, per kuriuos kūrybinė energija kyla į smegenis. Mums taip pat buvo pasakyta, kad reikalinga ir dinama; ją mes turime savo smegenyse ir valios stiprybėje. Galiausiai akivaizdu, jog kiekvienoje technikoje turi būti generatorius. Laimei jis yra kūrybiniai organai, Lytiniai Santykiai, seksualinė jėga.

Taigi kūrybinė energija sujungta su meditacija pasitarnauja Sąmonės nubudinimui. Neabejotinai ji ištraukia Sąmonę iš Ego ir panardina ją Nušviečiančioje Tuštumoje.

Meditacija sujungta su tantra yra nuostabus dalykas. HAM-SAH yra raktas...___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Vidmantas7
Narys
# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2012 20:55 - Redagavo: Vidmantas7
Atsakyti 


Labai dėkoju tau ir visiems už pastangas. http://www.youtube.com/watch?v=b925oAVB7QI Kartais darydavau ir savaip: nesistengdavau giliai kvėpuoti tuomet ir sakyti mantros,o tiesiog įsivaizduodavau,kad įkvėpimas ir įškvėpimas stumia seksualinę energiją į viršų,vis aukščiau ir aukščiau,ties bamba,jau ties krūtinkauliu,jau ties pečiais,jau ties kaklu,kol galų gale galvoje.Kur energija yra suvokdavau pagal švelnumo pojųtį,pagal tą maudimo,spaudimo,dūrimo,pagal elektros pojūtį.Įkvėpimas traukdavo energiją į galvą stuburu aukštyn,o iškvėpimas tą energiją dar ir pastūmdavo į viršų ir taip keliaudavo per nugarą,aukštyn,į galvą.Yra tokių,kurie mano,kad neužtenka energiją sukaupti į galvą,dar reikia seksaulinę energiją ir transformuoti. Ar seksualinė energija galvoje transformuojasi į šviesią energiją savaime ar ją būtina transformuoti ? Ar seksualinė energija užsilaiko galvoje,ar nenukrenta ir vėl stuburu žemyn,jeigu yra netransformuojama į šviesos energiją ? Kas vyksta galvoje ? Ar tikrai,tikrai energija transformuojasi galvoje į šviesą savaime ? Žydrai melsva dangaus spalva yra tyrumo spalva,labai sveika ir dvasiškai ir fiziškai žiūrėti į giedrą dangų.Bežiūrint kasdien į giedrą dangų gali įsiliepsnoti tyrūs jausmai."Tyras kaip dangus"


___________________

Svarbiausia mylėti viską ir visus...

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 30 Gruodžio 2012 17:14
Atsakyti 


Vidmantai, tu kokią gyvatę augini ar Edeno, ar tą kur Mozė iškėlė ant karties?


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Vidmantas7
Narys
# Atsiuntė: 31 Gruodžio 2012 16:05
Atsakyti 


Dar nepriėjau prie gyvačių rūšių straipsnių.Tačiau žinau,kad reikia pakelti energiją stuburu į galvą.Tą ir darau. O kuo skiriasi Edeno ir Mozės gyvatės ?


___________________

Svarbiausia mylėti viską ir visus...

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 31 Gruodžio 2012 17:15 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


http://www.gnosis.lt/Alchemija/Tantra-Tradicijose/ Moze-Dvi-Gyvates.html
Seksualinė energija gali būti aktyvuota teigiamai ir neigiamai, kad Kundalini(teigiama gyvatė) aktyvuotųsi reikalingos tam tikros sąlygos. Daugelio gyvatė aktyvuota neigiamai, tam yra labai "palankios" sąlygos šioje degradavusioje žmonijoje, kuriai deja priklausome ir mes.
Linkiu kuo didžiausios sėkmės ateinančiais metais, kad Mozės iškelta gyvatė išgydytų ir mus. Nusilenkimai broliams ir seserims.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Mantiz
Narys
# Atsiuntė: 11 Gegužės 2013 11:07
Atsakyti 


Tai taip iseina, kad darydamas pranayama as galiu kelt ir neigiama gyvate? ... Kaip sudaryt tas palankias salygas kundalini kelimui ? Stengiuosi nepasiduoti EGO, buti siame momente ir valdyti savo mintis...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužės 2013 09:31
Atsakyti 


Pranayama gyvatės nekelia.

Palankios sąlygos Kundalini kylimui yra Širdies Nuopelnai.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Mantiz
Narys
# Atsiuntė: 15 Gegužės 2013 11:50
Atsakyti 


Kaip zinot ar as darydamas pranayama nemaitinu savo ego? As turiu labai stipru gaslumo ego, kuris vis dar sugeba periimti kontrole, ko pasekoje as islieju energija... Kaip suprantu pranayama turetu padet netik "priseklint" samone, bet ir sumazint pertekline sexualine energija, todel gal tas ego taptu ne toks stiprus...
Dar keli klausimai: Pranayamos darymo metu kvepavimas turi buti "pilvu" ar paprastas? Ar svarbu ikvepimo-iskvepimo ritmo greitis ?
Labai iš lėto, giliai įkvėpkite, įsivaizduodami kaip kūrybinė energija sėkliniais kanalais kyla į smegenis

Tie sekliniai kanalai tai Ida, Pingala ?


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 5
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0