miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Juodoji saulė
Autorius Žinutė
precursor
Narys
# Atsiuntė: 3 Spalio 2009 21:23
Atsakyti 


Juodoji saulė laikoma paslaptingu reiškiniu alchemijoje, neaprėpiamos energijos ir galios šaltiniu, žmonėse užslėpta mistine jėga, kurią galima išlaisvinti, bet negalima suvokti protu. Tai tamsioji žmogaus sielos pusė, kuri leidžia suvokti, kaip transformuojasi siela, surasti sielos prigimtį.

Ką apie tai žinote, gnostikai?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Spalio 2009 18:44 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Juoda spalva yra seksualinių vandenų spalva, purvinų vandenų spalva žmoguje iš pradžių, kai jis yra pilnas ego ir yra netyras. Juose slypi visų galių šaltinis, tačiau pirmiausiai jie turi būti išgryninti. Einant iniciacijų keliu, alchemijoje jie yra išgryninami. Juoda spalva reiškia mirtį, defektų mirtį. Tai yra pirmas etapas vidinės alchemijos procese.


___________________

Meilės ir Šviesos

jurijus
Narys
# Atsiuntė: 16 Spalio 2009 17:14
Atsakyti 


labastai gal ir man ta juodoji saule veikia,nes pirman kai ergija sulaikau,labai norys myletis,lyg buciau,ogal ir esu nepasotinamas antra,kai darbe dirbu tiesiog visi galvoja iskur pasmanes tiek energijos,ir beto labai greit sukuosi,kad jie galvoja,kad kaska vartoju,ir sako artu kada nors pavarkstar ibloga,ar igera[img]http://www.gnosis.lt/forum/img/smilies/c onfused.gif[/img]ar tiesiog kanors netaip dirbuta prasme su seks energija,,ar isvis turiu dauk minusu savo ego


___________________

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 17 Spalio 2009 20:01
Atsakyti 


Meditacija - atsakymas į visus klausimus.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

precursor
Narys
# Atsiuntė: 26 Spalio 2009 22:08 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Klasikiniame alchemijos veikale „Opus Magnum" Juodoji Saulė vadinama lotyniškai – Sol Niger. Aukso (tiksliau, filosofinio akmens) gamyboje ji –­ pirmoji stadija (nigredo; nešvarumų sudeginimas, apvalymas; kitos dvi – albedo, baltinimas, nušvitimas; ir rubedo – žmogaus susivienijimas su auksu, riboto ir neriboto pasaulio susijungimas).

Stantonas Marlanas knygoje „Juodoji Saulė: alchemija ir tamsos menas" rašo, jog Juodoji Saulė visada buvo viena labiausiai slepiamų paslapčių alchemijoje, nes ji buvo laikoma didžiulės transformacinės galios šaltiniu, pasąmonės (kalbant šiuolaikine kalba) energijos simboliu, visuose mumyse gyvenančia jėga. Juodoji Saulė alchemijoje yra riba tarp sąmonės ir nepriklausomai egzistuojančio Aš. Juodoji Saulė sulaužo logika paremtą gyvenimą. Juodoji Saulė – jėga, kurios neįmanoma įterpti į jokius rėmus ar paaiškinti racionaliai.

S.Marlanas aiškina, jog Juodoji Saulė yra ne tik mūsų tamsioji sielos pusė, bet ir pagrindinis elementas, leidžiantis suvokti archetipus, dvasines traumas, sielos transformaciją. Mokslininkas Juodąją Saulę lygina su kabalos paslaptimi, budistų tuštumos doktrina ir sufijų mistikų juodąja šviesa. S.Marlanas alchemija besidomintiems žmonėms siūlo, kad ir kaip tai būtų paradoksalu, nebijoti susidurti su tamsiąja savo būties puse, nes, norėdami pasiekti savo sielos transformaciją, privalome pažinti ir ją.

Bet kas ji yra iš tikrųjų - ta juodoji saulė? Žinau kad ja labai domėjosi SS, okultinė draugija Thule, mokslinė draugija Vrill. Ar gali būti jog tai realiai egzistuojantis dalykas/reiškinys?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Spalio 2009 07:43
Atsakyti 


Praktika, o ne teorijos


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0