miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Meditacija tantros metu
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
jurijus
Narys
# Atsiuntė: 16 Gegužės 2009 20:55 - Redagavo: jurijus
Atsakyti 


sveiki as kai pradedu medituoti su tantros pagalba,pokurio laiko senso metu,mane pila karstis ir tarsi pradedu kiilt iskuno rankos palieka sunkios kaip
numirusio zmogaus ar tai ir tur buti ar kanors blogai darau,ois kur tas
karstis,gal kai sulaikau seks energija savy,nes manoji kai milymes sako tu kaisti


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 19 Gegužės 2009 08:04 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Daug kas pasakyta apie meditaciją ir ekstazę (samadhi). Neabejotinai, geriausias laikas meditacijai ir ekstazei yra seksualinio susijaudinimo valanda. Seksualinės jėgos sukelia ekstazę. Meditacijos pagalba mes turime transformuoti susijaudinimą į ekstazę.

Seksualinio akto metu ir po jo, kai susijaudinimas dar vibruoja, mes pereiname Sacrificius Intelectus. Iš tikrųjų tik kūrybinis jaudulys pakelia mus iki ekstazės.

<...>

Kas išmoksta, kaip išmintingai mėgautis susijaudinimu neišliejant sėklos, tie yra transformuojami į visiškai laimingas būtybes.

Dėl kilimo iš fizinio kūno, tai tą patį galima pasiekti ir paprastai medituojant, kai pakankamai atsipalaidavus ir pasinėrus į meditaciją, pradeda astralinis kūnas judėti. O dėl karščio, tai jei viską darot teisingai, galbūt tai susiję su kūrybinės energijos kilimu.

Pradedantieji, kurie tik pradeda praktikuoti seksualinę magiją [ar pranajamą], dažnai jaučia įvairius fizinius pojūčius, tai gali būti koks nors nemalonus jausmas, karštis ir t.t. Bet tai nėra taisyklė ir kiti asmenys gal nejaus išvis jokių tokių dalykų. Visa tai susiję su fizinio kūno prisitaikymu prie alchemijos, t.y. sėklos neišliejimo, jos transmutavimo ir energijos tekėjimo vidun ir viršun. Nereikia galvoti, jog žmogaus organizmas pripratęs metų metus sėklą išlieti, taip ims ir staiga išmoks ją transmutuoti, tam reikalingas laikas, praktika ir kantrybė. Energetiniai kanalai, kuriais teka ir kyla energija taip turi būti „išvalomi", paruošiami.

Plačiau apie alchemiją.

Jei ieškai individualių atsakymų, tai geriausia būtų kreiptis į savo pačio Esybę, jis suteiks viską ko tau/jums reikia. Medituokit!


___________________

Meilės ir Šviesos

audrius
Narys
# Atsiuntė: 2 Lapkričio 2009 13:16
Atsakyti 


mano manymu jurijus praktikuoja kazka netaip, nes tantrines meditacijos metu turi pradeti atlikti sviesos cirkuliacija astraliniame kune, kol sviesos srautas igaves jega, gales pakilti per paskutine grantha i smegenys i tenai nurimti, pazqadndama subtilias vibracijas, dar kitaip sakant "apsiprausti". sito pasekoje negali pakilti karstis. nes sis ezoterinis seklinis skystis nieko bendro neturi su zmogiskaja sperma. tai didelis apsirikimas. nors seip egzistuoja tokia praktiko forma, bet ji tera tik seselis tos tikrosios praktikos. seklos o odzoso sulaikymo praktika atrodo labai paprasta, bet taip nera, reikia truputi ir kai ka nusimanyti. jei nori geriau suprasti kaip tai reikia praktikuoti tegu paskaito "Auksines geleles paslaptis" teksta, ten truputi geriau paaiskins ka reikia daryti. nors nesakau kad ten viskas bus parasyta aiskiai. tai mano nuomone


___________________

avadhutas

milda
Narys
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2009 15:13
Atsakyti 


Noreciau paklausti, ar praktikuojate siuos dalykus tik su vienu partneriu?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 7 Lapkričio 2009 09:13
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Ką mes laikome neištikimu? Kai žmogus seksualiai susijungia su kitu asmeniu, kuris nėra jam skirtas. Kai vyras pasirenka kitą moterį ir palieka tą, kuri yra su juo, jis yra neištikimas (tas pats liečia ir moteris). Dar daugiau, kai jis pasirenka šią moterį tik transmutacijai, jis vis tiek yra neištikimas. Vyras yra pakraunamas tam tikra energija iš savo žmonos ir kai jis seksualiai susijungia su kita moterimi, kuri nėra jo žmona, šios dvi lygios energijos yra sunaikinamos; to pasekmė yra elektrinis šokas ir tada perdega kabelis. Kuris? Plona gija egzistuojanti stubure, per kurią kyla siera. Kai perdega ši gija, alchemikas praranda visus laipsnius ir puola didžiajame darbe. Šis darbas yra labai subtilus; kaip tik todėl knygoje „Apreiškimas Jonui" parašyta, jog nei sanguliautojai, nei neištikimieji neįeis į Naująją Jeruzalę.___________________

Meilės ir Šviesos

jurijus
Narys
# Atsiuntė: 27 Gruodžio 2009 13:16
Atsakyti 


jo tikrai suvienu zmogum,,,sukuria givenu


___________________

precursor
Narys
# Atsiuntė: 3 Balandžio 2010 16:43
Atsakyti 


Tantros metu tariama mantra Hammmm lėtai įkvepiant ir SAAAAHHHH greit iškvepiant? Esu girdėjęs apie DAO tantros praktiką, kur tariama atvirkščiai: greitas įkvėpimas tariant Soooooo ir lėtas iškvėpimas tariant Haaaammmmmm.

Katrie klysta: gnostikai ar daosai, kurie šią praktika atrado pirmieji?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

phi
Narys
# Atsiuntė: 3 Balandžio 2010 21:36
Atsakyti 


Na matai, gnostikai buvo ir Adomas su Ieva ir visokios butybes gerokai anksciau iki ju. Nors jie nesivadino siuo pavadinimu, vis delto jie jais buvo. Zodis gnosis netapatinamas su kokia tai ziniu ar mokymu pakraipa. Jis apima visuotines, amzinai aktualias kiekvienos esybes patirtines zinias.

I kuria sekta pirstu bedurtumei jos istakos visuomet siesis su bendromis patirtinemis ziniomis. Kodel? Nes visos Esybes savo atomuose nesasi viena ir ta pacia energija.


Taigi klausimas kas pirmieji ar gnostikai, ar ne gnostikai siuo atzvilgiu truputeli juokingas.


Dabar del Ham Sah.

Musu kaip energijos dabartinis (dabartinis ta prasme vibraciju busenoje kokioje mes esame) tikslas - grizti i savo saltini. Iseidama is saltinio ji pletesi iscentrine jega igaudama sudetingesnes substancijos/materijos formas. Grizimas - atvirkcias procesas. Energijos grizimo pradzios taskas - mes. Stai cia energijos virsmo is centrifuginio buvio i centripetini kritinis taskas.

BUTENT kvepavimo technika ir atspindi tai. Ikvepiant musu gyvybine energija (kas ir yra ta mano mineta is saltinio isejusi energija) icentrine jega kyla i virsu, tiksliau sudaroma trauka is seksualinio centro i smegenis. Iskvepiant energija tarnauja iscentriniam jos procesui.

Gnostikai zino ko nori is tantros - grizti i Absoliuta. Todel icentrines jegos suaktyvinimas uztesiant ikvepima ir vizualizuojant seksualines energijos icentrini kelima yra jiems naturalus procesas.

Nedrisciau sakyti kad atvirkscias mokymas (ilginant iskvepima) kokia tai juoda tantra, taciau gan akivaizdu kad tokia praktika nepasitarnauja energijos tikslui.

Kas klysta? O gal paklauskim saves kur link ir su kuo norime eiti? ir apskritai kam ir kokiem tikslam pasitarnauja musu praktikos? Ar zinom mums siulomu gnostiku, daoistu ir visokiu "-istu" atliekamu praktiku tikslus? Ar jie patys nutuokia ka imituoja ir kokio rezultato siekia?

Aisku viena kad pasivadines gnostiku ar daoistu juo netapsi.


___________________

With the death the death is killed

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 03:24 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Admin: pašalinta, prašom laikytis mūsų forumo taisyklių.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 09:16 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Kodėl Jūs sakot, kad turi ilgas iškvėpimas, jeigu Samaelis yra aiškiai pasakęs, kad jis turi būti trumpas?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

phi
Narys
# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 11:09
Atsakyti 


Autorius: precursor
Jei tantros metu vyksta meditacija - iškvėpimas turi būti ilgas. Nebent tu nekūrei saulės kūno, o tik didinai savo vidinį ego. Vidinė ugnis kuriama ir stiprinama ant ilgo gyvybės įpūtimo(saulės kūnui), o staigiai ją įpučiant - taip ji ilgai neišsilaiko ir greit prarandama.


Idomiai cia - pasiteirauji apie HAM SAH is anksto zinodamas kad laikysiesi savo nepalauziamos nuomones ir net nebandysi isigilinti i tai kas tau sakoma.

Galima butu gilintis i sia rimta tema, manau ji aktuali. Bet kai ji paverciama nebejuokingomis forumo intrigomis (as va paklausiu ir parodysiu koks cia va tipo priestaravimas kyla) ir kazkas apverciama aukstyn kojomis, tuomet tolesne diskusija sia tema tampa daugiau nei neimanoma.

Siuos gnosis mokymus suplakti ir juos isjuokti bet kuriam forumo intrigantui nera sunku. Juose vienas po kito seka priestaravimai. Ir tai naturalu. Stogas ciuozia i tuos priestaravimus besigilinantis. Daugeliui gnostiku juokingi tie intrigantai atrodo, nes pastarieji bando neimanoma dalyka - uzkresti savo abejojimo mokymais virusu. Vienintelis ju rimtesnis ginklas - tai tie mano mineti priestaravimai. Dabar kodel juokingai atrodo? Todel kad tas ginklas veiksmingas tik pries tokius pat intrigantus ar visiskai i mokymus neisigilinuosius.

Suprantama, kad lengviau yra eskaluoti ir badyti prote iskilusi priestaravima, netgi galva guldyti uz savo teisybe baksnojant i neva klaidingus mokymus, negu isigilinti i mokymus ir naturaliai panaikinti tuos priestaravimus savo viduje. Kodel lengviau? Atsakykite sau patys?

O del kokio ten mano saules kuno tu 100 procentu teisus - sikart kaip pirstu i aki pataikei Ne, as niekada nekuriau jokio saules kuno, o tik didinau vidini ego.

----------

Sveikinu visus Jus su prisikelimo svente!!! Tegul Jumyse prisikelia abejones ir priestaravimus deginanti UGNIS!


___________________

With the death the death is killed

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 16:32
Atsakyti 


Tiesiog radau priestaravima su ham sah ir so ham ir atlikau tantros praktika tiek su vienu tiek su kitu. Kad ir ka rasytu Samaelis ar kiti, is savo patirties pastebejau kad ilgas ikvepimas su ham sah didina vidini ego nenaikindamas jokiu vidiniu programu, o ilgas iskvepimas su so ham kursto vidines kalves ugni, stiprina energetini kuna ir gludina charakteri.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 17:48 - Redagavo: Sedintis_Stumbras
Atsakyti 


Leiskite paklausti, kodėl esate tikras, kad "Ham Sah" didina ego, o "So Ham" kursto vidinę ugnį, pats būdamas įkalintas ego?
Drįstu taip formuoti klausimą darydamas prielaidą, kad nebūdamas ego įtakoje, jūs čia neturėtumėte ką veikti.

Ar darydamas eksperimentą nieko nepražiopsojote?
Ar ego nebando jūsų apgauti?
Ar ego būdamas pakankamai protingas, negali sukurti "ugnies kurstymo" iliuzijos ir palaipsniu tapti dar subtilesnis ir galingesnis?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Balandžio 2010 22:51
Atsakyti 


Esu čia nes randu prieštaravimų tarp to ką jūs rašote ir tarp to ką rašo ir mokina kiti. Dėl Ham Sah - čia ne tik kad nesutapimas su tokia pat praktika iš daosų su So Ham, kurią žino ir kiti, bet dar ir asmeninė mano patirtis. Kad tai tik nebūtų mano asmeninio ego apgaudinėjimas ir iliuzinės ugnies kurstymas dėl to ir uždaviau šį klausimą jums. Noriu išgirsti jūsų asmeninę patirtį.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

phi
Narys
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2010 00:19
Atsakyti 


Pateikei daugiau nei reikia irodymu kad cia ne tokia pat praktika, juk ir paties asmenine patirtis ta rodo.

Kas cia negerai? Kas is musu tau sake kad cia tokia pat praktika ir ji dar turi su kazkuo sutapti? Kazkam uzkliuvo kad kazkas su kazkuo nesutampa nes turetu?

Ar tavo pazistami budistai minejo kad sitame forume pateikta tokia pat praktika, bet ji atliekama kitaip? Tuomet ko cia deti sie mokymai?

Tuomet cia logikos klaida, jei praktika atliekama kitaip, vadinasi tai nera ta pati praktika, nes ji yra kita del tos pacios elementarios priezasties, kad ji yra atliekama kitaip. Jau nekalbant kad be atlikimo skirtumu yra ir kitokiu.


-----------

Jei mes painiojames savo mintyse, tuomet maloniai isklausysime ka nors kas padetu mums jose susigaudyti, buti logiskiems ir tiksliems.


___________________

With the death the death is killed

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 3
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0