miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Saulės kūnai
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
precursor
Narys
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2008 17:31
Atsakyti 


Kaip yra kūriamas saulės kūnas? Esminis elemas, kaip suprantu, yra neišliejama sekla tantros metu, bet kas toliau? Ar yra tam tikros vizualizacijos, pratimai ar dar koksnors būdas, kuriuo toliau saulės kūnas yra kūriamas? Juk vaikai nesatsiranda savaime, tai kaip ten su saulės kūnų? Neišlieta sėkla grįžta į organizmą ir yra pasisavinama atgal, bet ar tai reiškia kad automatiškai ta sėkla, kaip stadybinė medžiaga, be jokio ketinimo pradeda kurti saulės kūną?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

precursor
Narys
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2008 21:01 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Manau, kad tie kas žino arba nieko nesakys, arba išsisuks nuo atsakymo viską suvinioje į vatą, bet vis tik dar syki pabandysiu atkreipti jūsų dėmesį šiuo klausimu.

Klausiau vieno telemito, kuris priklauso OTO ordinui (žmonės, kurie studijuoja kabalos gyvybės medį) tą patį klausimą, tai gavau atsakymą, kad saulės kūnas yra kuriamas iššėjus į astrlą, astralinių kelioniu metu. Ten jau gauni mokytoją ir nurodymus kaip tai daryti.

Taigi, gnostikams mano klausimas dabar būtų kitas: ar pas jumis viskas tas pats? ar saulės kūnus jūs kūriate savo gnostikų šventikloje?

O galbūt kažkas žinote ką nors apie vaivorikštinę meditaciją (jos deka saulės kūnas yra kūriamas esant fiziniame kūne meditacinėje būsenoje)?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2008 09:22 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Kiekvienas vienuolis gali išvystyti Aukštesnįjį Emocinį Centrą ir jei tikrai yra užsibrėžęs tikslą, jis gali pašalinti (iš savo vidinės prigimties) žemesniuosius troškimus ir gyvuliškas aistras. Tačiau ne taip yra sukuriamas astralinis kūnas.

Šis dalykas, susietas su astralinio kūno sukūrimu, visada buvo, yra ir visada bus absoliučiai seksualinis dalykas. Egzistuoja okultistų maksima, kuri sako: „Kaip viršuje, taip ir apačioje". Mes taip pat galime teigti: „Kaip apačioje, taip ir viršuje". Jei visada yra reikalingas falo ir makšties seksualinis susijungimas, kad sukurti fizinį kūną, tada taip pat visiškai logiška teigti, jog seksualinis aktas yra būtinas sukurti Saulės astraliniam kūnui.

Autorius: Gnosis instruktorius
Klausimas: Ar Saulės Kūnai susiformuoja automatiškai, kai energijos yra teisingai transformuojamos?

Atsakymas: Ne. Gamtos mechaniškumas sustoja žmogaus organizmo lygmenyje. Norint kurti anapus šio lygmens, yra reikalinga Šventosios Dvasios inteligencija, kuri nėra mechaniška. Tai yra dieviškoji inteligencija, tai yra Kūrėjas. Jūs negalite priversti Kūrėjo pasireikšti per kokį nors mechanizmą ar pasireikšti mechaniškai. Jis turi savo valią. Kristaus išmintis ir inteligencija sukuria sauliškuosius kūnus per Esybę, pasitelkdama Šventosios Dvasios galias. Šis kūrimas yra paremtas sąmoningu darbu ir savanoriškomis kančiomis ar aukomis pagal Kristaus pavyzdį. Tai reiškia, jog žmogus gali transmutuoti, gali panaudoti Pančatatva ritualą, tačiau jei nebus patenkinami reikalavimai, moralės reikalavimai, etikos reikalavimai, paties Kristaus Iniciacijų reikalavimai, tuomet tie kūriniai niekada nebus realizuoti.

Autorius: Pirmasis laiškas korintiečiams 6:9-10
Argi nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neklyskite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei iškrypėliai, nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės.


Sauliškieji Kūnai


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2008 14:11
Atsakyti 


Ačiū už atsakymą ;)


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

precursor
Narys
# Atsiuntė: 8 Lapkričio 2008 14:05
Atsakyti 


Kadangi iš jūsų apie vaivorykštinę meditaciją irgi negavau atsakymo, teko rasti jį pačiam:

Esmė: pasiekus lengvo transo būseną vizualizuoti savo Aukščiausiąjį AŠ švytinčioje auksinėje šviesoje, Budos sąmonės pavidalu, vibruoti dieviškuosius skiemenys vizualizuojant savo saulės kūną vis ryškesnį ir gyvesnį.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Lapkričio 2008 17:19
Atsakyti 


Prašom laikytis forumo taisyklių ir nebandyti sumaišyti gnosticizmą su vienokių ar kitokių ordinų praktikomis. Sielos sukūrimas yra šventas dalykas ir jis negali būti atliktas kažką įsivaizduojant ar vien tik keliaujant astraliniame pasaulyje. Aišku kiekvienam savo, todėl niekas netrukdo eiti ir studijuoti kažką kitą.

Čia mes studijuojame Kristaus doktriną, kuri moko kristalizuoti Sielą ir Dvasią.
Autorius: Samael Aun Weor
Kiekviena autentiška regeneracijos mokykla moko trijų pagrindinių Sąmonės Revoliucijos faktorių. Šie trys faktoriai: mirti, gimti, pasiaukoti dėl žmonijos. Daugybinis „aš" turi mirti, kad būtų galima sukurti (kristalizuoti) sielą.

Mes turime dirbti su Seksualinės Energijos Vandeniliu Si-12, transmutuodami jį per Alchemiją, kad turėtume teisę pasiekti Antrąjį Gimimą.

Tik kai gimsta Angelas mūsų viduje, mes tampame nemirtingi. Absurdiška manyti, jog ugnis pasirodys, jei mes nežinome kaip reikia transmutuoti seksualinę energiją. Šventa ugnis yra seksualinių sekrecijų transmutavimo pasekmė.

Autorius: Samael Aun Weor
Laikas nuo laiko, šiame sudėtingame netikros ezoterikos ir okultizmo labirinte, gali atsirasti kai kurie klajojantys, degeneravę Infraseksualai, kurie tikriausiai teigs, jog astralinis kūnas gali būti sukurtas be seksualinio akto būtinybės, kadangi mes jau turime du polius, vyrišką ir moterišką. Tie mokyti visažiniai nenori suvokti, kad Lemūrijos hermafroditų laikai baigėsi ir, kad Kūrimas be seksualinės kooperacijos, be seksualinio akto tarp vyro ir moters būtinybės, gali būti atliktas tik autentiško hermafrodito.

Lemūrijos hermafroditai turėjo falą ir gimdą, ir visiškai išsivysčiusius visus vyriškus ir moteriškus organus taip pat. Todėl jie galėjo kurti ir daugintis be seksualinio akto būtinybės. Tačiau visi netikri ezoterikai ir okultistai, kurie nekenčia Seksualinės Magijos, niekada nepademonstravo mums, jog jie turi visiškai išsivysčiusius ir vyriškus, ir moteriškus seksualinius organus. Ko yra gausu, kaip blogio piktžolių šioje ydingoje, ištvirkusioje ir pasmerktoje Arijų Civilizacijoje, tai - netikrų hermafroditų, Lilitos homoseksualų, gėjų.

Autorius: Evangelija pagal Joną 3:5-6
Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: kas negims iš vandens ir Dvasios, neįeis į Dievo karalystę.

Kas gimė iš kūno, yra kūnas, o kas gimė iš Dvasios, yra dvasia.___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 10 Lapkričio 2008 18:09
Atsakyti 


Suprantu, nenorėjau nieko pykdyti. Esu dar visiškai žalias šiuose reikaluose, todėl tikėjaus kiek aiškesnio atsakymo į savo klausimus.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2008 09:40 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Niekas ir nepyksta, study my friend!

Visada geriau pirma studijuoti, o paskui užduoti klausimus Šioje svetainėje patalpinta gana daug info, todėl rekomenduočiau, jei domina, ją išstudijuoti. Taip daug kas paaiškės; iš tikrųjų Gnosis žinios slypi visose pagrindinėse religijose ir daugelyje tikrų tradicijų. Suvokiant esmę ir sąmoningai dirbant, visa tai galima pamatyti.

Yra vienas dalykas, ką tikrai būtina žinoti. Mūsų laikais yra labai daug susikūrę įvairių judėjimų, mokyklų, naujų tradicijų; kai kurie iš jų vadinasi skambiais ir žinomais pavadinimais iš praeities. Nenoriu pasakyti, kad vieni ar kiti iš jų yra blogi ar geri, teisingi ar ne, skelbiantys tiesą ar klaidinantys, tačiau visada reikia atsiminti kelis dalykus, pagal kuriuos galima atpažinti ko ta mokykla moko ir koks gali būti galutinis rezultatas:

1. Šis punktas yra labai svarbus, tai yra ką mokykla moko apie troškimą, ego, ydas, psichologinius agregatus (kaip vadina tibetiečiai). Tikra mokykla, kuri siekia padėti studentui atstatyti save, regeneruoti psichiką ir protą, visada moko kaip juos pašalinti, kaip save išgryninti nuo „nešvarumų". To mokė ir Jėzus, ir Buda, ir Mahometas, Dalai lamos, Jogai ir t.t. Kas yra liūdniausia, kad egzistuoja daug mokyklų, kurios nemoko šių defektų pašalinimo arba juos ignoruoja, sakydamos, jog tai nieko tokio, galbūt sako, jog realiai jie neegzistuoja ir taip nemoko jų pašalinimo. Toks požiūris yra labai žalingas, kadangi žmogaus sąmonė, įkalinta tose ydose, negali pati išsilaisvinti ir taip miega. Bet dar liūdniau yra tai, kad tokios mokyklos dažniausiai dar moko, kaip mėgautis vienais ar kitais troškimais, arba kad nieko čia tokio, jei pasiduosime vienai ar kitai ydai. To rezultatas bus dar labiau ego įkalinta sąmonė ir kančia tik didės, nes troškimas yra visų kančių pagrindas.

2. Toliau labai svarbu yra tai, kaip mokykla žiūri į žmogaus seksualinę energiją. Kaip pasakė Lao Tzu:
Asmens požiūris į seksualumą parodo jo evoliucijos lygmenį.

Seksualinė energija yra sielos jėga, ji gali suteikti jėgą sielai vystytis ir augti. Žinoma ji gali būti panaudota dvejopai: arba vystyti sielą, arba ją įkalinti dar didesniame varge ir iliuzijose. Jei ji išsaugoma ir transformuojama, ji nušviečia stuburą ir žmogaus sąmonę, jei ji išvaistoma, tenkinant geismo ydas, ji leidžiasi žemyn, vis labiau įkalindama sąmonę troškime ir vystydama šėtono uodegą žmogaus astraliniame kūne.

3. Trečias svarbus dalykas yra užuojauta ir pasiaukojimas dėl kitų, nenusisukimas ir nepalikimas likimo valioje tų, kuriems reikia pagalbos. Aišku daugumoje tai yra dvasinė pagalba, nors gali būti visokia. Egzistuoja mokyklos, kurios sako, kad silpnuosius reikia palikti likimo valiai, kad jiems nereikia padėti, kad užuojautos jautimas yra silpnybė. Bet aš jums tvirtai galiu pasakyti, kad tai netiesa, užuojauta yra nuostabi savybė, kurią kiekvienas žmogus turėtų savyje vystyti. Man sunku įsivaizduoti nušvitusią būtybę, kuri neužjaustų ir nenorėtų padėti kitiems; tai reikštų, jog ji savyje pilna išdidumo, pažeminimo ir kitų ego, kurie jai neleidžia užjausti kitus. Iš tikrųjų niekas nėra aukštesnis už kitus, kad ir kokiame sąmonės lygmenyje bebūtų. Tuo ir skiriasi Save-realizavęs Mokytojas nuo žmogaus su ydomis. Mokytojas neturi jokių ego, jame gyvena jo Dvasia, kas yra tiesa ir meilė. Taip pat svarbu, ką mokykla moko apie valią, kieno valią ji moko vykdyti. Kai kuriose mokyklose sakoma: „vykdyk savo valią". Na, į tai irgi reikia atkreipti dėmesį, kadangi žiūrint kas yra ta „savo valia". Jei tai valia, kuri nėra iš Esybės, Dvasios, vidinės dievybės, tai reiškia yra vykdoma velnio, ego valia. Jau pats išsireiškimas daug ką pasako, visai kitaip skamba posakis: „Teesie Tavo (Dangiškasis Tėve) valia, kaip danguje taip ir žemėje". Dangiškoji valia negali būti susijusi su ydomis, kadangi danguje neegzistuoja melas, apgaulė, ego, t.t. Tai - švytinti šviesa ir tiesa.

Tai yra tik pagrindiniai dalykai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį pasineriant į vienos ar kitos mokyklos mokymus. Tačiau juos būtina suvokti, kitaip galima labai suklysti.

Plačiau apie tai: Dvasinių Mokyklų Tipai

Kodėl visa tai reikia pabrėžti? Todėl, kad nenuklystume „šunkeliais", kad neapleistume savo vidinio Mokytojo, kad neįsileistume ego tamsos į savo sielą, kad neiškraipytume ir neužterštume šventų mokymų ar žinių, esančių po vienu ar kitu šventu mokymu...


___________________

Meilės ir Šviesos

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 25 Sausio 2010 19:17 - Redagavo: Aphex
Atsakyti 


Sveiki,
esu cia naujokas, o gal ir senis. Bet kyla keletas klausimu:
1. Kaip suzinoti kada "nusikalei" saules kuna? (arba gimei ji turedamas)
2. Kokie pozymiai rodo, jog ji pavyko igyti, o nesi kazkur vis dar pasiklydes?
3. Ir linksmiausia: ka daryt kai jau turi? Ar tada nuolat reinkarnuosies ir turesi ji maitinti/papildyti per seksualine magija.
Kiek suprantu jis padeda islikti aukstesniose dimensijose ir nepradingti i pragara, bet kas is to? kas seka po to? kur didysis tikslas?

Kur butu galima apie si kuna viska suzinoti? Tai gan sujauke mano 7 chakru suvokima paverciant 3 centru sistema :|


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 26 Sausio 2010 14:18 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Geriausias būdas tai sužinoti yra pabudinti savo sąmonę. Šiaip mūsų svetainėje yra pakankamai informacijos, kas ieško, tas randa.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 3 Balandžio 2010 16:45
Atsakyti 


Autorius: Admin

Prašom laikytis forumo taisyklių ir nebandyti sumaišyti gnosticizmą su vienokių ar kitokių ordinų praktikomis.

Apie vaivorykštinio kūno kūrimo praktiką sužinojau iš praktikuojančių budistų. Nuoširdžiai atsiprašau, jei šios žinios jūsų nedomina ir kokiu nors būdu žeidžia šio forumo tematiką.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

phi
Narys
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2010 11:47
Atsakyti 


Dave Dievas duonos (gnosis) duos ir rubus, nuogo nepaliks.

Kodel neatidavus sios prerogatyvos tam, kam ji ir priklauso - musu esybei.

Apie saules kunus tik musu ego eskaluoja, galu gale ir tuos saules kunus reikes paversti "deimantiniais" (Kristaus kunu) nes "mes" labai prie ju priprasime ir tokiu budu uzkirsime kelia Esybes valios vykdymui.

Ego is paskutiniuju padarys viska kad liktu gyvas ir saules kunu tematikos jis niekada taip paprastai is savo akiracio nepaleis - faktas.


___________________

With the death the death is killed

precursor
Narys
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2010 12:14
Atsakyti 


Iš kur gauti tiek valios, kad peržengti tą ego abejonių ir gundymų slenkstį?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 14 Balandžio 2010 13:35 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


norėčiau paklausti o Gnosis Mesijas tikrai apšviestasis angelas nes noriu pasitikslint savo tirinėjimus


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 14 Balandžio 2010 13:42 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


Autorius: precursor
Iš kur gauti tiek valios, kad peržengti tą ego abejonių ir gundymų slenkstį?


daug melskis ir tikėk dievu(vieninteliu visatos kureju) ir peržengsi ta ego slenksti malda yra ginklas prieš tamsias mintis tavyje
ir pradėk veikti čia ir dabar... jokiu rytoj ar poryt jai nori judėt i prieki
jai jau sužinai pagrindą nebutina kalt tomų daugybe knygu turi tai pajust iš vidaus

nes juk pripažinkit kai galvojat apie malda ir kalbat ją egoistines mintys tirpsta...
jai maldos nuoširdžios

tad žmonės mes esam kovos lauke prieš savo silpnybės....
ir jas iveikt gali tik malda


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0