miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Verta Dėmesio / Video: Planet Earth
Autorius Žinutė
Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Balandžio 2007 15:07 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Planet EarthThe Blue Planet filmo kūrėjai pristato įspūdingą pasakojimą apie gyvybę Žemėje. Jo gamyba užtruko penkis metus, praleista daugiau nei 2000 dienų gamtoje, 40 operatorių dirbo dviejuose šimtuose vietovių; tai - naujausias mūsų planetos portretas.

Tai yra pribloškiantis televizinis išgyvenimas, kuris sujungia retai matomą elgseną, neįsivaizduojamą mąstą, neprieinamas vietoves ir jaukias akimirkas su mūsų planetos mylimais, ypatingai laukiniais ir nesugaunamais padarais.


[Redaktorius: ypatingai aktualūs yra trys paskutiniai epizodai The Future, kadangi čia nagrinėjama Žemės ateitis]:Saving Species

Daugelis rūšių, kurios yra minimos Planet Earth epizoduose, yra nykstančios, todėl mes susiduriame su išnykimo krize. Ekspertai užduoda klausimus, ar tikrai egzistuoja rūšių išsaugojimo problema, peržvelgia priežastis, slypinčias po mažėjančiu tam tikrų gyvūnų skaičiumi ir klausia, kaip mes nuspręsime, kurias rūšis norime išsaugoti.


Into The Wilderness

Užterštumas, klimato pasikeitimas ir auganti žmonijos populiacija spaudžia į kampą Žemės laukinę gamtą, įskaitant Bialowieza mišką, Gobio dykumą ir Arkties tundrą. Taigi kokį planetos plotą užima laukinė gamta? Ir kodėl mums turi tai rūpėti? Epizodas Into The Wilderness tyrinėja, kodėl šios negyvenamos platybės yra taip pat svarbios mūsų išlikimui, kaip ir visiems planetos padarams.


Living Together

Aplinkos apsaugos istorija pamėtėja kelias įdomias idėjas, kai mes pažvelgiame į ateitį ir vis plačiau apgyvendinamą planetą. Kaip tarpusavio pokalbis gali įtilpti į šį naująjį pasaulį, kurio varomoji jėga yra ekonomika ir vystymasis? Epizodas Living Together peržvelgia galimus aplinkos apsaugos sunkumus dvidešimt pirmąjame amžiuje ir žvelgia į religijos rolę, norėdami paskatinti moralinį ir etišką požiūrį į pasaulį, kuriame mes gyvename.


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2020
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 3
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0