miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Verta Dėmesio / Video: Lytiniai Santykiai ir Dvasingumas
Autorius Žinutė
Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2009 15:50 - Redagavo: Admin


Šis Youtube video – neprieinamas.


___________________

Meilės ir Šviesos

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2009 22:06 - Redagavo: Admin


Šivos linga senovinis simbolis parodo dievišką, susijungusių vyro ir moters, kuriančiąją jėgą. Iš šio susijungimo gimsta šventa Kobra, Dieviškoji Motina Kundalini.

Šis Youtube video – neprieinamas.


___________________

Meilės ir Šviesos

milda
Narys
# Atsiuntė: 6 Lapkričio 2009 14:54


Grazu paziureti...
del pirmojo video pavadinimo pasigincyciau.
Kas tas dvasingumas be meiles?
Kas tas seksas be meiles?
Tai , kad svarbiausia yra meile, o poto visa kita ateina savaime naturaliuoju budu


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Lapkričio 2009 22:49 - Redagavo: Admin


Tikras dvasingumas ir yra meilė, dvasingumas be meilės nėra tikras dvasingumas. Netgi analizuojant žodį „dvasingumas" galima suvokti jo prigimtines savybes. Jis juk yra kilęs iš žodžio „Dvasia", kas yra kiekvieno žmogaus vidinė dievybė, vidinis Kūrėjas, Atmanas. Dvasia yra tiesa, meilė ir šviesa, todėl dvasingumas yra kažkieno būsenos apibūdinimas, pagal konkretaus žmogaus santykį, ryšį su jo vidine Dvasia. Dvasingas žmogus yra ryšyje su vidine dievybe, nuoširdus, padedantis kitiems, mylintis ir t.t., tokia yra realybė; gaila, kad dabartinė žmonija to jau nebegali suprasti.

Dvasingumas mūsų visuomenėje suprantamas kažkaip iškreiptai, kartais jis grindžiamas egoistiniais dalykais, kartais siejamas su viena ar kita savybe ir praktiškai visada jis grindžiamas lytinių santykių atsisakymu, visiškai nuo to atsiribojant. Žmonių psichikose tesisuka vienintelis sekso aspektas, kuris jiems siejasi su giminės pratęsimu ar gyvuliška prigimtimi. Subrendę vyras ir moteris jaučia vienas kitam natūralų potraukį, nes jų kūrybinė, seksualinė energija siekia kurti, tekėti aukštyn kurdama ir sujungdama žmogų su jo dieviškumu. Taigi dvasingumas yra labai artimai susijęs su lytiniais santykiais, su šventais lytiniais santykiais, kai yra atsisakoma geismo ir gyvuliškumo, atsisakant seksualinės energijos iššvaistymo. Visa tai yra mūsų seniai pamiršta mums bėgant per gyvenimus, nukišta į tolimiausius psichikų užkaborius.

Bet dabar yra šansas tai prisiminti, nuvalyti dulkes nuo senų šventos alchemijos knygų, atversti pirmuosius puslapius ir aiktelėti iš nuostabos: „O, mano Kūrėjau, nejau aš visa tai buvau pamiršęs??? Prašau atleisk man ir suteik jėgų daugiau niekada nuo Tavęs nenusisukti!"

Senovinėse civilizacijose dvasingumas niekada nebuvo kažkas atskiro nuo lytinių santykių, visa tai akivaizdžiai galima pamatyti įvairių kultūrų ikonografijoje ir mene.


___________________

Meilės ir Šviesos

milda
Narys
# Atsiuntė: 10 Lapkričio 2009 13:42


zinoma. bet turejau omenyje, jei statyti ant hierarhiniu laipteliu, auksciausioje pakopoje statau Meile, o po to visas dorybes, ju tarpe ir Dvasinguma. Nes Dievas yra Meile, bet ne Dvasingumas. Kaip suprantu, Meile yra visa ko papildantis elementas. galima buti dvaisngu, doru, teisingu, bet be vidines meiles. ir tuomet tapsi grieztu, asketisku, besilaikanciu tik sau paciam suprantamu taisykliu, kitiem nepakantus ir tt. Man Meile, tai nera lytiniai santykiai, o tik lytinius santykius papildantis elementas meile


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 08:41 - Redagavo: Admin


Lytiniai santykiai (transmutuojant ir išsaugant seksualinę energiją) yra sielos jėga. Didysis Darbas (Esybės Savęs-realizacija) yra grįsta šių energijų transformacija, kadangi, kaip ši energija kuria fizinį žmogaus kūną, taip ji ir gali sukelti dvasinį kūrimą, dvasinį žmogaus gimimą, kai yra sukuriama siela.

Autorius: Evangelija pagal Luką 21:19
Apsišarvuodami kantrybe jūs įgysite savo Sielas.

Kaip tik todėl Dvasia, tikras dvasingumas ir šių energijų transmutacija yra neatskiriami dalykai. Tikrai psichikos revoliucijai pakankamai energijos gali suteikti tik gyvybinė energija.

Alchemija nėra žaidimas, visa tai yra grįsta psichologiniu darbu su savimi, kas gnosticizme reiškia Tris Sąmonės Revoliucijos Faktorius. Netinkamas, negatyvus šios jėgos panaudojimas gali turėti liūdnų pasekmių.


___________________

Meilės ir Šviesos

milda
Narys
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 13:22


alchemija tikrai ne zaidimas. tik va, kartais as imu del visko abejoti: kas tikra ir kas netikra, kas tiesa o kas melas. Imkite bet koki teigini, ir pagryskite, kad jis yra sventa tiesa, ir kad turi buti taip, o ne kitaip...visi mes turime suformuota kaskokia nuomone, domimes ivairia informacija, gilinames i mums patinkancius dalykus...bet kodel? todel, kad kaskur perskaitem ir susizavejom ideja, o susizaveje imame aklai sekti paskui knygas arba informacija. is kur zinome , kad butent reikia daryti taip o ne kitaip? ar tik del to, kad sitaip kaskas parase? ar tai tikra? is kur zinoti kaip teisingai elgtis?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 14:40


Praktika, o ne teorijos

Daugiau kaip ir nėra ką pasakyti.


___________________

Meilės ir Šviesos

milda
Narys
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 15:13


bet darydamas praktika , priestai neisiaiskines nuodugniai teorijos ar neprisidarysi bedos? zmogus "valgydamas" teorija visada turi teise atsitraukti. o priejes iki praktikos gali prasideti negryztami procesai? juk sakoma , kad pradzioje mintis, o poto veiksmas. neteisinga mintis duos zalos tik jam vienam, o neteisingas veiksmas zalos pridaryti gali jau keliems asmenims.


___________________

Sahaja
Narys
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 17:08


Jei žmogus vykdo Kūrėjo valią - tai niekam žalos nepadarys. Žalą daro ego ir jo inicijuoti klaidingi veiksmai. Kas klauso širdies, intuicijos viduje pajaučia, kas jį artina prie Kūrėjo, Esybės, o kas tolina.
Žmonės klysta, tad klausti jų patarimo dėl teorijų ar praktikų teisingumo nėra tikslinga. Geriau atsisėdus medituoti to paklausti savo Kūrėjų, kurie, jei tai daroma nuoširdžiai, tikrai atsakys... Ir galiausiai viduje besiskleidžianti arba ne šviesa, parodys, ar kelias teisingas.


___________________

Kai susilieja du pasauliai - gimsta dieviškumas

milda
Narys
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2009 17:23


aciu uz atsakymus. dar kai ka radau , kas man idomu:
"Jei matome instruktorių, pvz., flirtuojantį su studentais arba jei jis laido gašlius komentarus ar netinkamus juokelius, tai yra netinkamas elgesys. Tokį elgesį mums reikėtų priimti rimtai. Žinoma, tai nereiškia, jog mes turime visiškai atstumti tą asmenį ir nusisukti nuo jo, mes turėtume tai įtraukti į kontekstą ir pasinaudoti savo pačio nuovokumu. Mes turime klausti savęs: „Ar tai yra gera aplinka man būti, ar ne?". Mes turime patys tai nuspręsti. Neikite aklai į jokią mokyklą ar pas kokį nors instruktorių, pasikliaukite savo sveiku protu, kas yra tinkama, o kas ne. Akivaizdu, jog tikėjimas yra labai svarbus faktorius, tačiau tikėjimas turi būti paremtas mūsų suvokimu, kas yra tinkama. Aklas tikėjimas veda į aklavietę ir aklas žmogus kentės ir puls. "


___________________

Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by online community script miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0