miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Antrasis Jezaus atejimas....
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2007 19:39
Atsakyti 


Visi krikscionis laukia jezaus sugrizimo....tikisi buti paiimti i dangaus karalyste tai kaip cia bus? ka jus manot? kada jezus sugris? kai apie tai kalba didieji gnostikai..man ta idomi versija kad jezus amerikoje vaiksto....is kur tokie faktai?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2007 20:38 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Jėzų Kristų reikia pirma skirti nuo vidinio Kristaus. Jėzus yra žmogus įkūnijęs Kristaus energiją savyje ir tapęs jos laidininku. Todėl jis gavo Kristaus titulą prie savo vardo. Kai yra kalbama apie Kristaus sugrįžimą, turima omenyje ne tas Jėzus, kuris vaikščiojo žeme prieš tūkstančius metų, o Kristaus energija kiekviename žmoguje, kuri įeina į žmogų keliais etapais. Ezoteriškai kalbant, egzistuoja pirmasis Kristaus atėjimas ir antrasis, tačiau šis atėjimas yra vidinis, t.y. Jis ateina į žmogų, kuris pasiruošia Jį priimti. Tai susiję su žmogaus sielos sukūrimu, jo psichikos transformacija, tai - Didis Darbas, tai - Savęs realizacija.

Jėzus Kristus, žmogus (bodhisatva), prieš du tūkstančius metų parodęs kitiems Kelią, egzistuoja, Jis yra Mokytojas, Jis ir dabar padeda žmonijai.


Kosminis Kristus taip pat yra Avalokitešvara:

" title="

Avalokitešvara (sanskrito kalba – „Viešpats žvelgiantis žemyn") yra apibūdinimas, suteikiamas užuojautos bodhisatvoms pagal Mahajana Budizmą. Tibetietiškas jo vardas yra Čenrezigas. Jie abu yra Kosminio Kristaus simboliai. Turintis vienuolika galvų ir tūkstantį rankų, Avalokitešvara yra daugelio užuojautos bodhisatvų simbolis, kurie pasiekė dešimt bodhisatvos lygmenų; taip pat jis simbolizuoja daugelį Avalokitešvaros įsikūnijimų ar užuojautos Budas, skirtinguose Gyvybės Medžio Sephiroth (išsiskleidimuose). Taigi tūkstantis jo rankų tiesia pagalbos ranką visoms būtybėms. Jo dešimt galvų pažymi eigą per dešimt bodhisatvos lygmenų link Nirmanakaya kūno ištobulinimo. Vienuolikta galva parodo visų Budų visuotinės užuojautos įkūnijimą; ji simbolizuoja visa apimantį Budą išmintį (Chokmah).


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 1 Sausio 2008 20:25
Atsakyti 


kodel taip manot kad jis neateis fiziniu kunu.juk bibilija raso kad kai zaibas is rytu ir nusvis iki vakaru toks bus zmogaus sunaus atejimas...kodel tada jezus sako kad dvi girnos bus atskirtos...vieni bus paiimti o kiti ne...ozkos ir oziai bus atskirti..ka manot?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 4 Sausio 2008 13:02 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Niekas negali išgelbėti kito žmogaus ir padaryti iš jo angelą. Tai yra pačio individo darbas su savimi.

Autorius: Keturioliktasis Dalai Lama
Aš negaliu ištraukti kieno nors iš pragaro realybės ir nunešti juos į nirvaną. Samsaros palikimas, nirvanos ar Budos sąmonės pasiekimas, priklauso tik nuo jūsų pačių pastangų. Jūs negalite niekuo pasikliauti – nei Guru, nei Buda, nei Bodhisatvomis.


Žmonės mano, kad fiziškai vienus paims, o kitus ne. Tie, kurie buvo gana geri, nedarė nieko per daug blogo, pakils su Juo į debesis ar dangų, o visi kiti, tie jau didieji nusidėjėliai paklius visi į pragarą Čia tokia gana liūdna istorija, tikrai liūdna, jei žmogus taip mąsto...

Visa tai iš nežinojimo ir atitrūkimo nuo savo dieviško vidaus, nuo Esybės. Kokia prasmė siųsti į materiją kibirkštį, kad ji mokytųsi ir suvoktų Save, kad grįžtų su tomis žiniomis į Absoliutą, jei už ją kas nors kitas galėtų atlikti visą darbą. Niekas dar nebuvo išgelbėtas vien aklai tikėdamas į Jėzų, Budą ar Krišną. Jie negali padaryti to darbo už kitą žmogų, tai yra tik jo pačio kelias. Kristus (energija) gimsta žmogaus viduje, taip padarydamas jį tikru Žmogumi, gamtos karaliumi. Mums visiems daug svarbiau, kad mumyse gimtų Kristus, tai ir yra visa esmė.

Autorius: Samael Aun Weor
Veltui gimė Kristus Betliejuje,
jei mūsų širdyse Jo gimimas apleistas.

Jo nukryžiavimas, mirtis ir prisikėlimas iš numirusiųjų trečią dieną nuėjo veltui,
nebent mes kiekvienas ir vėl surengsime Jo nukryžiavimą, mirtį ir prisikėlimą savo viduje.


" title="

Ain Sof Aur šviesa yra taip pat žinoma kaip Okidanokh, Kecalkoatlis, Kukulkanas, Krestos ir Kristus. Šis Spindulys nusileidžia tarsi žaibas, sukurdamas ir nušviesdamas visus egzistencijos lygmenis.


Žmogaus sūnus pasirodo individe, kuris eina iniciacijų keliu, tai yra vidinio Kristaus gimimas, tai - lyg nušvintantis žaibas Gyvybės Medyje.

Tokiame žmoguje jo tamsioji dalis (ego) bus atskirta nuo dieviško žmogaus, nes užgimęs ėdžiose Kristus įsiviešpataus žmogaus šventykloje.

Biblija yra simbolinė knyga, todėl ten daug paslėpta tarp eilučių. Kuo labiau pabunda sąmonė, tuo daugiau žmogus gali suvokti jas skaitydamas, egzistuoja daug suvokimo lygmenų tame pačiame sakinyje.


___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 18 Rugpjūčio 2008 07:11 - Redagavo: Tamsi viltis
Atsakyti 


Labai išsamiai manau atsakyta
Dar girdėjau Kabalistai teigia jog tokie mokymai kaip Kabalah ir kiti buvo daug amžių slepiami ir tik šiais keliais amžiais iškilo į paviršių, ši galimybė atsirado dėl žmogaus minčių tėkmės keitimosi o tai irgi labai panašu į artėjimą link kaip bepavadinsi ... Kristaus ar kitų nuostabių žmonių minčių.
Uspenskis mirdamas irgi liepė sunaikinti savo mokymą kai jo mokiniai paklausė kodėl, jis sakė ne sunaikinti o išardyti, kad kai kurie mokiniai jį skleistų truputį kitokia forma, tai čia tur būt ir matome tai kas vyksta Samael mokyme, ir tai nuostabu.... Reiškia šviesa ateina ir jai skleistis yra visos galimybės o su šiuolaikės technikos ir interneto galimybėmis tai tiesiog palaima, tik imk viskas čia tik pareišk nors mažiausią norą ir Kristus jau tavyje....
Taigi kaip čia jau kažkas sakė man regis biblijos žodžiais belskis ir bus atidaryta....
Arba belskis ir tave subalados čia jau jumoro forma....


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

phi
Narys
# Atsiuntė: 18 Rugpjūčio 2008 07:17
Atsakyti 

___________________

With the death the death is killed

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2008 12:57
Atsakyti 


Jėzus jiems atsakė: „Žiūrėkite, kad jūsų kas nesuklaidintų. 5 Daug kas ateis prisidengę mano vardu ir sakys: 'Aš Mesijas!' ­ ir daugelį suklaidins.

O cia Jezus ne apie tokius kaip jus kalba. Dbr pilna visokiu Svarijonu Grabavoju.

Atsiras daug netikrų pranašų, kurie daugelį suvedžios. 12 Kadangi įsigalės neteisybė, daugelio meilė atšals. 13 O kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas. 14 Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas.


Tuomet bus didelis suspaudimas, kokio nėra buvę nuo pasaulio pradžios iki dabar ir kokio daugiau nebebus. 22 Ir jeigu tos dienos nebūtų sutrumpintos, neišsigelbėtų nė vienas žmogus. Bet dėl išrinktųjų tos dienos bus sutrumpintos.


Tad jeigu jums sakytų: 'Štai jis tyruose!' ­ neikite: 'Štai jis namų gilumoje!' ­ netikėkite. 27 Kaip žaibas tvykstelėja iš rytų ir nušvinta iki vakarų, toks bus ir Žmogaus Sūnaus atėjimas. 28 Kur bus lavonų, ten sulėks ir maitvanagiai.

29 Netrukus po tų nelaimių dienų saulė užtems, mėnulis nebeduos šviesos, žvaigždės kris iš dangaus, ir dangaus galybės bus sukrėstos. 30 Tuomet danguje pasirodys Žmogaus Sūnaus ženklas, o visos žemės tautos ims raudoti ir pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su didžia galybe ir šlove. 31 Jis pasiųs savo angelus, kurie skardžiais trimitų garsais surinks jo išrinktuosius iš visų keturių šalių, nuo vieno dangaus pakraščio iki kito.

Tai cia kaip tik kalba apie Zmogaus Sunaus sugrizima. Tai kaip jus pakomentuotumet?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2008 17:34 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Blogiausiai kai žmogus pats nebando kažką suvokti ar patirti, o vis klausia kitų nuomonės ir paskui tikisi išganingo atsakymo. Tai - kažkoks dabartinės civilizacijos virusas, kai neįdėjus nuoširdžių pastangų, viską norima gauti lengvai ir greitai.

Kas jei mes pasakysim, jog esame tokie arba kitokie. Kas, jei pasakysime, kad eik ir nekvėpuok arba kvėpuok. Gal imsite ir užsidengę akis bėgsite šalin, o gal imsite mūsų nekęsti? Svarbu pačiam viską tikrinti ir patirti, o tada sąmoningai įvertinti. Gyvenimas nuomonėse nieko dar neišlaisvino, esmė pabudinti savo sąmonę, kad ji galėtų mums pasitarnauti ir suteikti dieviškojo suvokimo dovanas.

Medituok ir ieškok. Atsakymai egzistuoja, tačiau tik tiems, kurie pasirodo verti Dievo akyse.


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2008 18:33
Atsakyti 


Tai as suprantu bet tu admin ar pats esi pabudines samone? tada bus viskas aisku ir atsistos i savo vietas.


___________________

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2008 18:45
Atsakyti 


Cia kaip jezus pasake "veidmaini prima issimk rasta is savo akies o po to krisla is savo brolio akies


___________________

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2008 12:43 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Ši legenda su pasaulio pabaiga turi kelis galus, t.y. keletą versijų. Nesuklysiu pasakęs, kad seniausia iš jų siekia šumerų laikus ir pirmąjį civilizacijos miestą Ur'ą. Ten kalbama apie tai kaip kas 3600metų prie žemės "vėl" (nes jau tai yra buvę ir anksčiau, ko dėka atsiradome mes) prisiartins tam tikra planeta, kurios valdovai (Dievai, kurie mus sukūrė) nužengę pas mumis išsirinks sau geriausius vergus, o kitus išžudys. Ten irgi kalbama apie tai kaip nušvys visas dangus, apie žemę užplusiančią tamsą, apie tai kaip bus danguje matomas kryžiaus (pagal šumerus šiam simboliui jau virš 6000metų ir tai ne kriščionių sukurtas simbolis) pavidalo ženklas ir t.t. Analogiška legenda yra pas žydus. Tik ten dar kalbama kad nefilimai (angelai, kurie mus sukūrė) pradėjo tarpusavyje karą, nes kai kurie iš jų pamylo žemės moterys ir su jomis susilaukė palikuonių ir todėl dalys jų atsiskirė nuo savo gimtainių(gerieji angelai atskilo nuo blogųjų, ir blogieji tapo demonai). Bet po kažkiek ten tūkstančių metų vėl priartės Dievo karalistė ir tie patys nefilimai, kurie mus sukūrė nužengs mūsų teisti, atsirinkdami sau "geruosius"(paklusniuosius).

Pagal visas šias versijas mūsų nieko gero nelaukia. Tik kriščioniškoji versija suteikia vilties, nes pagal ją Jezus myli visus, todėl užtenka Jį priimti į savo širdį ir būsi priimtas į Tėvo karalistę. Bet vėl, jei ši versija, yra tik perdirbinis prieš tai būvusių versijų, tuomet vėl gi - nieko gero: mums tik pakeistais gražiais žodžiais pasiūloma savu noru žengti į vergiją arba būti sunaikintų, kai ateis tam skirta valanda...


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2008 18:33
Atsakyti 


Bet realiai, kaip Adminas ir Phi jau spėjo pastebėti, mes šiomis temomis ir diskusijomis labai nukrystame nuo šio forumo pagrindinės tematikos ir idėjų, ką jau kalbėti apie pagrindinį tikslą - didinti sąmoningumą. Viskas, kas yra pasiekiama šiom bereikalingom diskusijom, tai tik proto masturbacija..ir tik atitolstame nuo tikrojo tikslo - sąmoningumo ir tiesioginio pažinimo.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Vidmantas
Narys
# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2008 19:35 - Redagavo: Vidmantas
Atsakyti 


Kaip Jezus iveikia ritmo desni ? Juk jis turetu vis grizineti ir grizineti ? Matyt jo valia tokia sipri kad jo net trauka isikunyti neiveikia. O gal jis pasinaudoja tikejimu ? [img]http://www.gnosis.lt/forum/img/smilies/grin.g if[/img]


___________________

Skaitykit Valdimiro Megre knygas apie Anastasija.

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2008 00:13 - Redagavo: Tamsi viltis
Atsakyti 


Labai maža tikimybė, jog Evangelija tai tikrų įvykių aprašymas, per daug jau ten visokiausių stebuklų. Vienas iš variantų yra, kad tai pasakėčių rinkinys su kai kurių realių elementų persakymu ir tai pridėjus jiems kai kurias reikšmes, kad perduoti ezoterinius mokymus, tai yra vidinio žmogaus vystymosi kelias ir viskas kas pasakyta Evangelijoje tai vidinio žmogaus vystymosi eiga ir giluminis to supratimas psichologinis supratimas persakytas pasakėčių pagalba. Taigi tai kas toj vietoj apie pasaulio pabaigą pasakyta, tai turėtų reikšti žmogaus dvasinio tobulėjimo momentą kada žmogus pereina nuo žemiškų laikinų dalykų arčiau dvasinių keisdamas tuo pačiu savo būtį ir tai yra gana sunkus momentas todėl taip baisiai ir aprašomas... ir t.t.t. Kristus greičiausiai iš tikrūjų buvo, bet tai buvo ne dievas o dvasiškai tobulas žmogus, o šiaip tai galvokit kas ką norit


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

Vidmantas
Narys
# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2008 16:43
Atsakyti 


Jezus buvo vedrusas. Jei norit viska suzinoti tai va: Vladimiras Megre-Knygos apie Anastasija. Ar man reiks maldauti kad perskaitytumet ? Manau is tu knygeliu daugiau apie Jezu suzinotumet.Kartodami: Hare Krishna Hare Rama...Jus perduodat savo energija Krishnui.Jezus, Krishnas Mahometas ir kiti per amzius energija kaupia.O kai sukaups jos tam tikra kieki ir kai ateis laikas jie ta energija atiduos geriems zmonems taciau butent tada prasides zemeje nauji laikai ir galbut jeigu pasiseks mes tuos naujus zmones pamatysim arba net vieni is ju busim.Taigi daug energijos Jezus turi taciau ir valia jo labai stipri jeigu jo net rimto desnis neveikia ir jis gali kada tik nori buti dvasiniame pasaulyje o gali pasirinkti isikunijima. Taciau kaip Jezaus neiveikia trauka isikunyti ? 1.Nes jo valia labai stipri.2.Jis tiki kad trauka isikunyti jo neiveiks.Gal kas galit man pasnibzdeti i ausi dar koki varianta ? Kartokit: Jezus Kristus... ir jus labai padesit tam geram zmogui.Duosit energijos.As manau kad Jezus TIKRAS zmogus ir man norisi kad jis artimiausiu metu isikunytu.Ismokit matyti praeiti ir suzinosit kas jis buvo ir ka veike.O tiek kas moka netylekit ir visiems papasakokit.


___________________

Skaitykit Valdimiro Megre knygas apie Anastasija.

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0