miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Iš pradžių...
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
Sahaja
Narys
# Atsiuntė: 21 Balandžio 2007 22:53
Atsakyti 


Forumas atidarytas, todėl norėtųsi paklausti jūsų: kokiais keliais atėjote į gnosis.lt, kodėl pasilikote ir, galbūt, ką atradote? Užsiregistravusių dalyvių dar mažai, bet pasidalinti mintimis jau galime!


___________________

Kai susilieja du pasauliai - gimsta dieviškumas

Sunrise
Narys
# Atsiuntė: 22 Balandžio 2007 11:46
Atsakyti 


gnosis.lt atradau per gyvas.sapnas.net, ir man labai patiko visos šitos pateikiamos žinios, nes tai yra kažkas tikrai tikro, vidus tiesiog pajuto kokios šios žinios svarbios, nes nusibodo paviršutinės žinios kurios nieko nepasako kurios bando tik isiteikti tiems paties ego, norėjosi pačių tikriausių žinių. Visa koncepsija apie ego ir kaip jie mus valdo ir kokie mes tapom tikrai darė revoliuciją mano galvelėj. Dar labai apvertė visą požiūrį į seksualumą, kad tai gali būti irgi kelias į dieviškumą, kad tai nebūtinai turi būti gėdinga, kad tai gali būti daug daugiau negu kaip dabar tas dalykas yra suprantamas, ir kad tai gali būti vienas iš nuostabiausių dalykų ką žmogus gali pajusti savo gyvenime. Taip pat iškilo klausimas kas ištikrųjų yra Jėzus Kristus, ką ištikrųjų pasakoja senasis ir naujasis testamentai, kokios yra pačios tikriausios (jei taip galima išsireikšt) ir tiesiausiu keliu vedančios į Dievą ezoterinės, mistinės ir okultinės žinios. Šitų ir kitų daugiau dalykų bandau atrasti ir suvokti gnosticizme. Ir tikiuosi kad šitas forumas man tai padės padarytri.


___________________

Svarbiausia - MYLĖTI DIEVĄ.

Justas
Narys
# Atsiuntė: 22 Balandžio 2007 13:01
Atsakyti 


Atejau vedinas astralines keliones ir kitu susijusiu su paslaptim dalyku. pasilikau nes supratau kad tai yra kelias i tikra gyvenimo tiesa. MAn patinka mokytis, patinka eiti arciau dievo, suzinoti daug idomiu dalyku, gauti isminties ir ismokti valdyti save.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 22 Balandžio 2007 23:13 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Sveiki prisijungę!

Perskaičius jūsų pasisakymus, į galvą ateina sekantys žodžiai:

Autorius: Samael Aun Weor
Aš maudžiausi visose šventose upėse, praktikavau atgailas, tačiau visų pasaulio religijų prieangis man suteikė tik vienadienį nusiraminimą... Taip aš gyniau įvairias spiritualistų mokyklas, nors nei viena iš jų negalėjo nuraminti mano skaudančios širdies. Visų pasaulio religijų dvasininkai davė man griežtus patarimus, bet jie negalėjo manęs nuraminti.

Vienintelis, kas suteikė balzamą mano sielai, buvo mano Artimasis. Taip, tik mano Tikroji Esybė galėjo suteikti vidinę laimę mano širdžiai.


Esybė visada kalba su mumis, tereikia klausytis...


___________________

Meilės ir Šviesos

Capatosta
Narys
# Atsiuntė: 25 Balandžio 2007 10:08
Atsakyti 


Šniukštinėjau idomesnės informacijos apie astralinę projekciją ir t.t. ir netyčia uzklydau čia... Ir tikrai įdomių dalykėlių radau čia paskaitinėti


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 2 Gegužės 2007 09:13
Atsakyti 


Kai ishsiaishkinau kad kaledu senio nera nustojau tiketi visais dalykais kuriu nesu mates (dievas tame tarpe) Po daug metu pradejau dometis Licid dreaming (pats patyriau) paskui tai peraugo i domejimasi astralinem kelionem ir taip toliau... iki gnosis.


___________________

Laksmi
Narys
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2007 16:13 - Redagavo: Laksmi
Atsakyti 


labai dziaugiuosiu kad atidarei foruma gal nujausdamas patikrinau tavo svetaine, pabandysiu kuo nors prisideti...
laksmi


___________________

Undinele
Narys
# Atsiuntė: 14 Liepos 2007 20:33
Atsakyti 


Radau šitą svetainę ir forumą per gyvas.sapnas.net. Buvau į svetainę atėjus, kai tik ten buvo pskelbta ir kažkaip laukiau, kol forumas atsidarys. Nors net nepastebėjau, kada tiksliai atsidarė. Šiandien šiaip norėjau patikrinti, ar yra forumas jau ir atsivertus pamačiau, kad aš jau net užsiregistravus seniai.
Anksčiau truputį labiau domėjausi gnosticizmu, bet dabar nė nežinau. Galbūt semiuosi žinių iš visur, kur galiu. Tarkime, iš čia - taip pat.
O į klausimą "kodėl pasilikote" negaliu dar atsakyti... nes aš dar nepasilikau .


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 14 Liepos 2007 22:36
Atsakyti 


I gnosis.lt patekau per ta pati "sapna".
Pasilikau antriems metams... nes nedariau namu darbu.


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 1 Rugsėjo 2007 16:53
Atsakyti 


Atėjau čia ieškodamas atsakymų į savo klausimus. Likau, nes nepaisant daugiažodžiavimo čia yra daug tiesos ir praktinių dalykų, kurie veda link to paties tikslo - išsivadavimo (ryt. nušvitimo).

Dominika007
Narys
# Atsiuntė: 26 Spalio 2007 09:20
Atsakyti 


Oooo,, tai ką aš atradau čia, yra mano svajonių informacija .
Jau seniai užsiregistravau ,bet vis mažai buvo laiko pasidomėti tuo kas čia vyksta iš tikrūju ,aš esu mane dominančios informacijos siurbikė . Todėl noriu apie viską sužinoti kuo daugiau.
Domiuosi viskuo ,o ypač Urantijos knyga , bet skaitant šia knygą reikia su kuo nors padiskutuoti, aptarti pasidalinti suvokimu .Nepuolu visko priimti kas ten rašoma , nors atrodo, kad gali būti viskas tiesa , manau kad yra ir nukrypimu , kaip jūs manote ?
Be to, labai domiuosi
NATIONAL GEOGRAPHIC
žiurėjau tas laidas ,bet ne viską galima pamatyti, be televizijos žiūrėjimo yra dar darbas i kurį negali nenueiti .

Dominika


___________________

Bet kokiu tiesiu keliu eidamas atsisesi ant zemes-
busi suvazinetas!

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 20 Lapkričio 2007 22:38 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Dominika007
Domiuosi viskuo ,o ypač Urantijos knyga , bet skaitant šia knygą reikia su kuo nors padiskutuoti, aptarti pasidalinti suvokimu .Nepuolu visko priimti kas ten rašoma , nors atrodo, kad gali būti viskas tiesa , manau kad yra ir nukrypimu , kaip jūs manote ?

Protas nežino, jis samprotauja, bando visaip išmąstyti, bando savaip interpretuoti perskaitytą informaciją. Visa esmė ir yra tai, kad jis nežino; o nežinodamas ir dar turėdamas "padėjėją", savo sekretorę (ego), jis dažnai tik klaidina.

"Dhammas (vidines būsenas) kuria protas." - Buda

Viską reikėtų pačiam tikrinti ir patirti. Leiskime širdžiai pajausti tiesą... Širdies ir (jausminio) intelekto centrai yra labai artimai susiję. Žmogus vysto ir stiprina tik kažkurį vieną iš jų. Intelektualinis centras vystosi ir stiprėja širdies centro sąskaita; taip širdies, intuicijos centras nyksta, o žmogus vis labiau dvasiškai apanka.


___________________

Meilės ir Šviesos

Dominika007
Narys
# Atsiuntė: 21 Lapkričio 2007 10:37
Atsakyti 


Mano sąmonė jau pakito ir dabar galvoju, kad tai kas parašyta Urantijos knygoje gali būti tiesa .
Aš neisileidžiu tų nuostatų ,kad turime gyventi pagal neparašytas taisykles . Pagal kurias daugelis gyvena. Aš manau ,kad to ko negali pamatyti ,tai gali pajausti , o ko negali pajausti gali užuosti.
Man padėjo tai suvokti Natalijos Pravdinos audio knygos . Aptikau nuostabią svetainę kur galima gauti daug medžiagos ,kaip palnuoti savo gyvenimą
Svetainės adresą sunčiu ir jums

http://ariom.ru/forum/t8612.html

Čia jau pats forumas ,kur galima atsisūsti nuosatbios muzikos , audio ir video medžiagos .
Esu psichologė ir mano sąmonė jau yra kitokia negu visų mirtingūjų, o tai duoda kai kurių privalumų , o aplinkinių atžvilgiu paistalų ir svaičiojimų , kurie daugeliui yra nenormalu pagal jų mastyma.
Viską matuoju širdimi , ir klausimus užduodu tik savo sąmonei ,kuri yra mano tikrasis aš ,bet ne ego , šitas pagalbinikas jau seniai mane paliko .
Išaugau iš to , dabar tik samonėjimas ir minčių kontrolė , tik pozityvus mastymas gali išgelbėti žmoniją.
Tai mano nuomonė
Su pagarba
Dominika


___________________

Bet kokiu tiesiu keliu eidamas atsisesi ant zemes-
busi suvazinetas!

Julija
Narys
# Atsiuntė: 15 Gruodžio 2007 23:34
Atsakyti 


Ieškau savo esmės. renku ją iš dalelių dalelyčiu. kiekviena filosofija, pažiūrų sistema turi dalį manosios dėlionės, taigi ir gnostikų idėjos nepraslydo pro mano akis. Įdomios versijos. visada norėjau ir patirti malonumą, ir dvasiškai tobulėti, ir ryšį palaikyti glaudų ir malonų su mylimu žmogumi... Tantrizmas - subtili išraiška, bet norėtųsi aiškesnių detalių


___________________

Dominika007
Narys
# Atsiuntė: 27 Gruodžio 2007 08:12
Atsakyti 


Sveikinu visus su artejanciu lygiadieniu , o tai labai svarbus laikotarpis ,nes saules sugrizimas , tai laikas ,kai pasitraukia visos ligos ,jai samonigai nori ju atsikratyti. Tai svajoniu isipildymas, jai moki jas pritraukti savo mintimis , meiles ir laimes sugrizimas ,jai to jums reikia . Tiktai netingekite svajoti .O tai irgi darbas .
Zmogaus mintis -tai labai galinga energija , tik mokekit ja naudotis ir visos savjones, troskimai ir norai isipildys, jai salia savo svajoniu ir prasymu negatyvias mintis tiesiog ismesite is savo samones , O dar geriau viasai negalvoti negatyviai . O svarbiausia save myleti ...
Jai jus saves nemylesit ,nemylesit savo kuno -tai kaip jus kas nors kitas pamils???
Linkiu tuo pasinaudoti ...

Dominika 007


___________________

Bet kokiu tiesiu keliu eidamas atsisesi ant zemes-
busi suvazinetas!

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0