miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Death in motion
Autorius Žinutė
Wingless Eagle

# Atsiuntė: 2 Gegužės 2014 14:36 - Redagavo: Wingless Eagle


Admin: tekstas pašalintas.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 3 Gegužės 2014 22:24 - Redagavo: FXFX


Autorius: Admin
Siūlome labai gerai apie tai pamąstyti ir niekada kažkuo aklai nepasikliauti. Egzistuoja mokyklos, kurios (versdamos knygas) sugalvoja pašalinti joms nepalankias teksto vietas iš knygų, kurias parašė M. Samael Aun Weor; arba jie bando sukurti naujas ego pašalimo technikas, tiesiogiai prieštaraudami Mokytojo žodžiams, ar pasiskelbia Save-realizavusiais. Tai tik keli iš daugelio dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.


Žinokit neveltui jus užbanino ten, ten tūkstančiai žmonių kasdien skaito. Jeigu yra skleidžiamas melas, tai jau rizikuojama nusikalsti prieš žmonių sielas ir Esybes.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Gegužės 2014 21:57


Jūsų rekomenduotoj knygoj yra pateikiama informacija, prieštaraujanti gnosticizmo esmei. Todėl nereikia stebėtis, kad tokie pasisakymai gnostikų forumuose yra trinami. Jūsų taip liaupsinama technika „death in motion", „death march", ar dar ten kaip kitaip, yra klaidinanti ir tiesiogiai prieštarauja Mokytojo Samael Aun Weor žodžiams. Todėl mes niekada nerekomenduosim žmonėm skaityti tokias knygas ir visi panašūs pasisakymai bus trinami. Gnosis pagrindas yra tiesioginis patyrimas, o ne įsitikinimai ir nuomonės. Šito mumyse labai ir trūksta, kaip lengva pasakyti vieną ar kitą dalyką realiai nesuvokiant kas yra kas. Lengva sakyti, kad Mokytojas Samaelis visko nedetalizavo, kad nepadarė to ar ano... Bet čia greičiau mes patys kažko nepadarėm, neišmokom gerai savo pamokų ir t.t. Lengvo kelio nėra, darbas su savimi yra sunkus ir reikalauja daug pastangų. Nors kažkas viduje taip norėtų lengvai prabėgti tas garbingas iniciacijas ir be meditacijos, be suvokimo, be dar kažko užkopti į vieną ar kitą šventą kalną...


___________________

Meilės ir Šviesos

Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0