miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Cypimas ausyse
Autorius Žinutė
Dante
Narys
# Atsiuntė: 21 Kovo 2013 23:08
Atsakyti 


Norejau paklausti ka zinote apie cypima, zvimbima ausyse. Kai i ji susitelkiu jisai keitciasi... Seniau buvau kazkur skaites, kad galima meduoti susitelkus i jiji... Bet vienam filme girdejau, kad tai mirstantciu lasteliu garsas pries apkurstant, todel biskely sunerimau... Bet as ta garsa girdziau jau daug metu...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 22 Kovo 2013 09:13 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Žmogaus smegenų ląstelėse nepaliaujamai skamba „tylus, silpnas garsas". Tai yra veriantis, šnypščiantis garsas. Tai yra „čirpiančio svirplio" garsas, „gyvatės šnypštimas", „anahatos garsas". Brahmos garsas turi dešimt tonacijų, kurių teurgas turi išmokti klausytis. Studento protas turėtų būti absorbuotas tame garse taip, kaip bitė gėlės nektare.

Kas nori išgirsti „anahatos garsą", tas turi nutildyti, nuraminti Protą, tačiau tai reikia padaryti ne dirbtinai; mes kartojame: nuraminti.


Astralinių Kėlionių Patyrimas


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

sararyan
Narys
# Atsiuntė: 2 Liepos 2013 13:26
Atsakyti 


kiek save atsimenu tas uzimas mane daznai varydavo is proto, as taip pat galvojau kad turiu problemu su klausa, gulejau misionieriu ligoninej dare visus imanomus tyrimus ir nieko nerada... bet tas uzimas nebuna non-stop, sunkausiai nakti kai foninis triuksmas minimalus tada tai grieza per smegeneles.... KAS TAI?


___________________

afarka
Narys
# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2013 22:09
Atsakyti 


Sveiki,
netyčia užklydau į šį forumą ir linksma pasidarė, kai radau "cypimas ausyse".
Gaila, forume neradau atsakymų į šią problemą.
Reikalą išsiaiškinau panašiai, kaip kad Dante rašo.
Ne tai kad mirštančių ląstelių garsas, truputį kitaip.
Kai ausyje sudreba būgnelis, smūgio banga perduodama į skystį, esantį vidinėje ausyje (tokia spiralinė struktūra). Pagal svyravimų dažnį tam tikrose vietose spiralė suspaudžiama, ir prisiliečia tokie ploni ląstelių antgaliai (pavadinimą pamiršau), kuriuose sugeneruotas elektrinis signalas perduodamas į suvokimo aparatą (smegenis, jei ką . Dėl įvairių priežasčių (stipraus garso ar senatvės) tie plaukeliai lūžinėja, ir dėl to tose pagedusiose ląstelėse tas elektrinis signalas generuojamas nuolat. Jis keliauja į suvokimą ir tampa cypiančiu nuolatiniu fonu. Kadangi spiralinės struktūros siauriausioje dalyje generuojami aukščiausi tonai, todėl ir girdimas cypimas, o ne baubimas storu balsu.
Aš asmeniškai nebegirdžiu tonų virš 8 kHz - cypimas užgožia juos visus, ta prasme, negirdžiu visos spiralės plonosios dalies garsų.
Su amžiumi turėtų žemėti cypimo dažnis, nes pažeidžiama vis ilgesnė spiralės dalis.
Tai tiek išsiaiškinau tos fizikos ir biologijos. Tikiuosi, gal kam bus naudinga ši informacija.
Tiesa, keletas žodžių apie gydymą.
Kaip suprantat iš pažeidimo mechanizmo, atstatyti neįmanoma. Nervinės ląstelės nesidaugina, todėl jei jau suiro, tai suiro. Kad neerzintų tas cypimas, sprendimai daugiausia susiję su psichologiniais reikalais. Juk elektrinis signalas tėra signalas, kuris dar nėra tai, ką girdime. Girdime tik po to, kai suvokimo aparatas interpretuoja iki kol protui išryškėja to garso prasmė. Todėl reikia padaryti, kad protui neišryškėtų ta prasmė, t.y. cypimas. Žmogaus kūne yra daug stiprių garsų, kurių protas 'nepastebi', pvz., širdies plakimas - kai kraujas sklinda kraujagyslėmis, tas garsas yra gana stiprus ir erzinantis. Tačiau smegenų analizės aparatas širdies plakimo garso nepastebi. Taip reikia ištreniruoti ir su cypimu - nepastebėti to garso.
Psichologija tokia: Reikia būt optimistiniu, kūrybingu, stebėti ir suvokti kas akimirką besikeičiantį pasaulį aplink, o neužsiciklinti ties tuo cypimu, kuris, būna, užgrobia visą dėmesį.
Dėmesį tik ir teturime, todėl vidine energija jį galime pakreipti į kitus dalykus, cypimo nepastebėti. Man asmeniškai padėjo viso šio reikalo išsiaiškinimas ir susitaikymas, todėl cypimą net jei girdžiu, tai jis mano draugas ir pakeleivis
Tai tiek žinau ir suprantu. Jei kas turi kitokį šių reikalų supratimą ir suvokimą, man būtų įdomu patikslinti ar pakeisti savąjį supratimą.


___________________

Wingless Eagle

# Atsiuntė: 29 Kovo 2016 17:41
Atsakyti 


Tas cypimas yra intuicija - perspėjimas apie kažką.
Man asmeniškai cypimas dešinėje ausyje reiškia gerą žinią, kairėje - blogą.
Yra keli cypimo "dažniai". Nuo jų stiprumo, tembro ir t.t. ir pan. priklauso gaunama informacija.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0