miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Reiki
Autorius Žinutė
Aphex
Narys
# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 13:02
Atsakyti 


Pasidalinkit savo nuomone, patyrimais apie Reiki jei toki zinot.


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 17:32
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Jei norime išspręsti problemas, mes turime susilaikyti nuo savo nuomonės reiškimo. Kiekviena nuomonė gali būti nuginčyta. Mes turime išspręsti problemą medituodami apie ją; būtina ją išspręsti pasitelkiant protą ir širdį. Mes turime išmokti mąstyti patys, lyg papūgoms kartoti kitų nuomones yra absurdas.___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 17:38
Atsakyti 


Autorius: Gnostic Instructor
Unfortunately, some of us learn spirituality only to strengthen the personality. Many of us learn spirituality that is focused only in the body, and only in the vital body as well. For many of us, our spiritual training as been all about, for example, hatha yoga, Sufism, or any other type of exercise in which we focus on the body and do different types of exercises and stretches related mainly to the body. Or we may have learned techniques to work with energy in the vital body, like reiki, pranayama, different forms of Tantra—so called "energy work"—where we become very identified with energy. Or, in the vast majority of cases, our spirituality is focused completely on our personality, our tradition, our religion, and how we appear in it, looking like "a good Christian" or "a good Buddhist" or "a good Gnostic," always at church or school on time, in a nice outfit, doing what is expected of us from the spiritual community, always looking like the role model or trying to be or playing humble. That is all personality. It is not real; it is not spirituality.


Deja, kai kurie iš mūsų mokinąsi dvasingumo tam, kad sustiprinti asmenybę. Daugelis iš mūsų mokinąsi dvasingumo, kurio dėmesys nukreiptas tik į fizinį kūną, ir taip pat tik į energetinį kūną. Daugeliui iš mūsų dvasinės praktikos yra tokios, pavyzdžiui- hatha yoga, Sufizmas, ar bet kokie kito tipo pratimai, kuriuose mes sutelkiame dėmesį į kūną, bei atliekame įvairius pratimus, tempimus susijusius pagrinde su kūnu. Arba mes išmokstame technikas dirbti su energija energetiniame kūne, kaip reiki, pranayama, skirtingos Tantros formos- vadinamieji 'energetiniai darbai' - kur mes tampame labai susitapatinę su energija. Arba, daugeliu atveju, mūsų dvasingumas yra sutelktas išskirtinai į mūsų asmenybę, mūsų tradicijas, mūsų religiją ir kaip mes atrodome joje, būdami panašūs į 'gerą Krikščionį' arba 'gerą Budistą', arba 'gerą Gnostiką,' visuomet ateidami laiku į bažnyčią, ar mokyklą, darydami tai ko tikimąsi iš mūsų dvasinėje bendruomenėje, visuomet atrodydami kaip aktoriai arba besistengiantys vaidinti kuklius. Visa tai yra asmenybė. Ji nėra tikra; tai nėra dvasingumas.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 22:42
Atsakyti 


Sitas forumas prasmirdo perfekcionizmu... bendraut negalima, dalintis idejomis negalima... visur grieztumas ir prievarta... :/ gal kaikuriem tas ir patinka... o dabar uzstaugs kad cia mano ego sneka, nors pas pacius meiles ne laso...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 22:55 - Redagavo: Sedintis_Stumbras
Atsakyti 


Jums atsakė į Jūsų klausimą netgi geriau nei Jūs paklausėte.

O Jūs net nesiteikėte perskaityti atsakymo.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 7 Birželio 2012 23:51
Atsakyti 


Tai taip išeina, kad klausimo motyvas buvo "pabendravimas", o ne objektyviai rūpintis dalykas.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

gusis
Narys
# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 10:04
Atsakyti 


Aphex, tikuosi pajuokavai dėl tos tarnystės Juk gnosis yra pirmiausiai ŽINIOS, žinojimas ir jis apima VISKĄ - meilės dalykus, juodus dalykus, viską, visą gyvenimą, juk žmogus turi žinot kas ir kaip, o kad tos žinios sukelia baimę, tai vėl baimė yra EGO, vienas tos baimės turės daugiau ir labai išsigas, o kitas beveik neturės ir dar vietoij baimės turės daug meilės ir perskaitęs tai, kas kitus įbaugina, jis neišsigas, nes neturi ar turi tik minimaliai baimės ego.

Aphex, kur nuves tokie mokymai, kur apie pavojus nekalbama?, juk pragaras realus ir į jį pakliūnama..., o dabar jei tik gėlytės, gėlytės, džiausmas, laimė, lia lia, na visa tai, ko ir nori žmonės(ir nenori matyt savo blogosios pusės ir grėsmių), o tuo ir naudojas visokie sektantai, taip pritrauke žmones užliūluodami ir kur tai nuves?


___________________

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 10:31 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Aphex, Jūsų karma jau dėlioja Jums viską į vietas
Linkiu, kad atkreiptumėte dėmesį į agregorą kuriam dabar tarnaujat, greičiausiai ne visai sąmoningai ir susivoktumėte.
Mokyklas ir intelektualius gyvūnus 'juodais' padaro esminė problema - sėklos išliejimas. Tai vyksta dviejose bedugnės sferose - Lilith sferoje (masturbacija, lytiniai iškrypimai ir t.t.), arba Nahemah (svetimavimas, sanguliavimas ir t.t.). Gnosis studentai siekia išbalinti juodumą, t.y. sunaikinti EGO Dieviškojoje Motinoje. Dieviškoji Motina pasiruošusi tai padaryti, tačiau būtina sąlyga yra SKAISTUMAS(maithunos praktika poroje, arba pranayama vienišiems). Daugybė žmonių renkasi infraseksualumą ir keliauja į bedugnę.
Matau, jog jums dabar sunku aiškiai matyti apie ką kalbama, bei griežti žodžiai jums kelią skausmą. Mokytojas sakė, kad yra dvi durys - skausmo ir atgailos. Atgailos durys visuomet atviros. Sėkmės.

Nepriimkite susidomėjimų kitomis mokyklomis kaip baigtinių taškų, būkite tikras Gnostikas- stebėkite tai kaip reiškinį, pasekmę praeitų gyvenimų. Bendraukite su Tėvu esančiu slaptoje. Net šis forumas nėra baigtinis taškas. Lai jūsų mokykla tampa Slaptasis.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 11:59
Atsakyti 


Shamus, as nieko pries nesakau gnosio mokymus - energijos transmutacija tikrai yra raktas, bet visas mokymas pateikiamas su griezta baime + nera grupes palaikymo jokio. Ka pasakysi/paklausi ta viska iskraipys ir primetys galybe citatu...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 12:21 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Baimė negali būti pateikta, tai jūsų 'vidus' rezonuoja su pateikta info ir sukelia reakciją - baimę. Man mokytojo žodžiai yra kupini vilties, bei meilės.
Be to atėję į kažkieno namus - jūs nekeliate kojų ant stalo ir nespjaudote už lovos, tad priimkite šias taisykles ir dirbkite pagal jas.
Nors ir grupėje gali atrodyti, jog nėra palaikymo - tačiau ji moko, kad galėtume žengti žingsnį pirmyn - palaikymo sulaukti iš Atmos, kadangi mes savo mąstymu, pastangomis neesame pajėgūs padėti vienas kitam, o tik parodyti kryptį.
Užtenka niekingai savęs, kitų gailėti ir tikėtis, kad gražūs žodeliai ir meilikavimas kažkur nuves, turime paklūsti Įstatymo griežtumui, kad ir kiek tai bekainuotų. Turime dėkoti už Griežtumą.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 14:23 - Redagavo: Aphex
Atsakyti 


abc abc abc.. patys ne zingsnio nedeje nezino kur kiti nuejo :P
keiskit tona ir NUSILEISKIT ANT ZEMES ISPUIKELIAI taip bendraudami niekam nepadedat


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 14:55 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


The truth is: the Initiates have always been the most offensive people on the earth. You cannot please everyone, especially when giving the Dharma. Gnosis is actually extremely offensive: people become enraged by it. Jesus Christ, Muhammad, Buddha, Krishna, and all the prophets were persecuted for this very reason. We know these individuals were incarnations of Christ, and yet the populace perceived them as terrible liars, criminals, and blasphemers. However, this never stopped them from delivering Gnosis, despite the pride they wounded. Shakespeare justly stated, "I must be cruel, only to be kind." (Hamlet 3.4)

Oftentimes acting nice is just a mask for cruelty and cynicism: it is insincere. However, this is no excuse to be a weakling, to deliver sarcasm to people you secretly resent.

Almustafa, Gnostic Community


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 9 Birželio 2012 18:53
Atsakyti 


Man atrodo problema čia tame, kad turim per daug laisvo laiko bei komforto ir tarp smulkmenų nematom bendro vaizdo.

Bendras vaizdas prastas:
Esam gilioj kančios duobėj.
Norint išlipt iš duobės reikia atrast savy tokį dalyką kaip sąmonė ir visiškai pakeist savo psichologiją.
Kažkodėl (pagalvokim kodėl?) instrukcijos ir įrankiai šiais laikais yra duodami visiems nemokamai ir atvirai.
Kai tuo tarpu ankščiau reikėjo rimtai nusipelnyt, kad būtų pasiekiama tokio lygio informacija.

Jeigu yra problemų su sveikata tai geriausia dirbt su Karmos įstatymu, taikyt Samael Aun Weor nurodytus gydymosi metodus bei kreiptis į natūropatus (kai kurie iš jų bent jau neblogai gaudosi kūne fiziniame lygmenyje).

Tokios iš Rytų atėjusios tradicijos kaip Reiki ar pan. dažniausiai Vakarus pasiekia jau negyvos ir iš jų lieka tik terminologija bei verslas.

Jeigu problemų su sveikata nėra, tai kam blaškytis?

Siūlau paskaityt Samael Aun Weor "Revolutionary Psychology" traktato pradžią.
Jeigu nepatinka Samael Aun Weor tekstus skaityt, tai ką išvis veikt šiam forume?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 10 Birželio 2012 00:55
Atsakyti 


FXFX, Dharmos as nekritikuoju ;) kritika tik mokiniams, kurie save jau laiko tobulaisiais pagalbininkais ir is tos puikybes sugeba tik nusisneket ir iskraipyt mokymus

Sedintis_Stumbras, aciu uz nuomone, kuri viso labo tera tik nuomone...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0