miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Egzorcizmas
Autorius Žinutė
gusis
Narys
# Atsiuntė: 3 Gruodžio 2011 11:56
Atsakyti 


Sveiki, jei šis pasisakymas padarytų daugiau žalos, nei naudos sielos valymo darbe, tai tiesiog ištrinkit Na čia dėl to, kad tikiu egzorcizmais(bet nesutinku, jog reinkarnacija išgalvojimas), kaikur tikiu katalikybe ir pilnai gnosticizmu. Tai noriu paklaust, kaip gnostikai žiūri į egzorcizmus, tokius, kokius daro kunigai, išvarinėja demonus. Gal Samael Aun Weor kur nors minėjęs, aiškinęs, nes dabar paskutiniu metu vis pasirodo straipsniai apie egzorcizmą, bet vat kunigai vadina joga, reinkarnacijos tikėjimą blogiu, klaidingu tikėjimu, na jie girdi, kaip apsėsti pradeda kalbėt senovinėmis kalbomis (sakau gal labai stiprių ego, kurie ateina iš praeitų gyvenimų, įdomu ką manot jūs?), pakyla į orą ir pan.

Štai naujausias straipsnis su kunigo Arnoldo Valkausko pasisakymais:

Egzorcistas: kol nesusiduri su demono apsėdimais, niekaip nepatikėsi

Katalikų Bažnyčios egzorcistas: H.Poteris ir joga – blogis


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2011 18:37 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Pirmiausiai mums reikia kai ką suprasti ir išskirti krikščionių bendruomenės ideologiją ir pačią krikščionybę. Krikščionybė yra tokia, kokia yra; toliau ją interpretuojantys individai gali taip ar anaip ją aiškinti. Čia labai svarbūs dalykai ir reikia matyti skirtumą tarp jų.

Nors patys krikščioniai ypatingai pabrėžia tikėjimą, tačiau tik vienetai supranta ką iš tikrųjų tai reiškia. Tikėjimas kyla iš patyrimo, t.y. jei aš tikiu astraline projekcija, taip yra dėl to, kad tai patyriau. Kitu atveju aš meluočiau, šitą reikia gerai įsidėti į galvą, nors tiksliau reikėtų sakyti į sveiką protą Ir tai liečia visus kitus dalykus, mes turim jausti atsakomybę už pasakytą žodį. Ne veltui Jėzus yra sakęs, kad jei liksi Jam ištikimas, Jis įdės į burnas reikalingus žodžius ir nereikės galvoti ką pasakyti. Jei kažką tikrai žinai (gnosis), tau nereikia daug galvoti, tai kyla iš visos tavo esaties, iš sąmonės.

Individas turi jausti ką jis gali sakyti, o ko ne. Jaučiu, kad geriau visai nieko nesakyti, nei pasakyti tai, kas nėra tiesa. Mes turim širdim jausti ir save stebėti, mes turim išmokti jausti atsakomybę už savo veiksmus. Teorijas reikia mesti šalin, reikia įkinkyti tikėjimą (patyrimą ir suvokimą), ko pasekoje mumyse išnirs išmintis. To visiems ir linkiu.

Apsėdimų būdavo visais laikais ir visuose kraštuose. Yra visokių maldų, kurios gali padėti to atsikratyti. Velniai ar demonai gali būti pačio žmogaus sukurti ego iki tokio lygmens, kad pradeda fiziškai kažką terorizuoti. Gali būti kažkas iš pašalies, gali būti negatyvi atitinkamų asmenų įtaka.


___________________

Meilės ir Šviesos

gusis
Narys
# Atsiuntė: 5 Gruodžio 2011 23:10
Atsakyti 


Dėkui


___________________

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 10 Sausio 2013 00:48
Atsakyti 


Niekad nesitikejau, kad teks su situo susidurti, bet paskutini pusmeti mano gyvenima griauna zmogus, kuri vargu ar galima zmogum bepavadinti. Tai grynas demonas - neatsiliepie i jokius samoningumo sauksmus. Tycia piktavaliskai gadina zmonems gyvenimus. Zinau tik tiek, kad vaikysteje si zmogu uzbure kazkokie cigonai. Sake, kad nuims bloga karma. Bet itariu, kad tik labai pakenke. Prasau padekit! Ar zinote kas galetu padeti?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Sausio 2013 11:00
Atsakyti 


Kol kas mes ir nesame žmonės, taigi daugiau ar mažiau mes visi esame tamsieji, pilni ydų.

Nėra geresnio būdo susitvarkyti su tokiomis situacijomis, kaip tik pasinaudoti savo sąmonės šviesa ir užuojauta. Kad ir koks tai būtų individas, jis vistiek yra vertas užuojautos, nors jis ir, sakykim, nesupranta ką daro.

Logos, Mantra, Theurgy

Taip pat verta nepamiršti apie priežasties ir pasekmės dėsnį.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 11 Sausio 2013 17:26 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Mokytojas savo knygoje Esoteric Medicine and Practical Magic užrašė vieną maldą Alavijo(Alijošiaus) augalo elementalui. Kad suprasti Elementų terapiją reiktų įsigilinti į šią knygą. Trumpai tariant kiekvienas augalas:medis, gėlė ir t.t. turi tokią kūnų konstituciją kaip ir žmogus- gėlė, medis tai augalo fizinis kūnas... Knygoje pabrėžiama, kad gydo ne augalas, bet augalo elementalas. Taigi pirmiausia reikia prašyti augalo elementalo, jog išgydytų. Ši malda kaip tik ir atlieka tokią funkciją:

Cross, thou art holy and divine. Sorcerers and witches withdraw from this home. Such persons who intend to arrive here, let it be known that I am with God.
Sovereign God, set me free from treason and from ruination. Blessed be the most Holy Mary and the Consecrated Host.


Pabaigoje maldos palaiminti Augalą kryžiaus ženklu.

Conjurations and Prayers


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0