miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Depresija
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
Aphex
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 19:07
Atsakyti 


Sveiki. Turiu nemaza problema susijusia su energijos kaupimu. Gyvenimas daug isbandymu meto, galima sakyti visu neislaikau ir visa tai stipriai atsiliepia astraliniam kunui - uzplusta neigiamos emocijos. pyktis, gailestis, nusyvilimas, depresija ir visa ta energija tampa puikiu saldumynu visiems mano ego. Bandau stebeti, suprasti, analizuoti, melstis, bet viskas atrodo tusciai. Kad ir kiek suprantu, jog tai neteisinga, jog ir kiek teigiu, jog atsisakau toliau taip elgtis, bet protas vistiek paskendes blogose fantazijose ir viskas tempia mane zemyn. Jauciuosi visada pavarges, issekes ir tik noriu bent kiek atsikvepti nuo visos tos kancios. Jau nekalbu apie ta reikiama sveikatingumo, energijos lygi, kad praktikuoti astralines keliones.
Prasau patarimo. Gal ko dar nesupratau? Ar ka neteisingai darau? Kaip visa tai iveikti?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 19:12
Atsakyti 


Savi-Nesitapatinimas


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

phi
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 20:29
Atsakyti 


Labai gerai, Aphex. Tam ir yra sis forumas kad isikibtumeme vienas i kita sunkiausiais momentais ir laikinai rastume vienas kitame ikvepimo ir jegu testi pradeta darba. Visi mes pereiname daugmaz vienodus psichologinius sunkumus, visi mes is to pacio molio drebti. Visi kenciame vienodai, tik vieniems ta kancia apkarsta, tampa nebepakeliama, pagaliau paluztama - kitus ta pati kancia uzgrudina.

Paminejai, kad noretum atsikvepti nuo visos tos kancios. Ar jau si "atsikvepima" patyrei? Ka manai darysias ir ko nedarysias atsikvepdamas nuo kancios?

Jau numanai link ko lenkiu? Link kancios esmes suvokimo. Poziurio i ja pakeitimo.

Daznas kencia ne kazkokia konkrecia kancia, bet nepakelia svorio, kuris gulasi ant peciu vien tik smestelejus minciai apie kancia, kaip tokia.

Stai kodel toks svarbus yra Budos Sakjamuni mokymas apie kancia.Pasidalink savo izvalgomis ir patirtimi.


___________________

With the death the death is killed

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 21:54 - Redagavo: Sedintis_Stumbras
Atsakyti 


Kaip savo idiotiškų veiksmų pasekmę turėjau visiškai sugriautą psichiką, nemažai skausmo ir pan. Buvo taip negera, kad aš niekaip neįsivaizdavau, kaip galima pranayamą atlikti ilgiau kaip 5 min. ir kaip po galais galima stebėti save, kai negali atsiminti, ką prieš sekundę galvojai. O turbūt negeriausia tai, kad realybes suvokimas tapo labai labai iškreiptas.

Bet gi viskas ir remiasi į realybės suvokimą.

Gi dažnai būna, kad iš esmės aplinkoje niekas nepasikeičia, tik kas nors pasako kokį žodį ar nutinka koks smulkus incidentas, o tavo nuotaika akimirksniu apsiverčia aukštyn kojom. O po pusvalandžio nutinka dar kažkas ir nuotaika vėl apsiverčia. Ir nuotaika taip vartosi diena iš dienos... Po kurio laiko, kai stebi tokias emocijų ir požiūrio kaitas, pradedi suprasti, kad su tavim yra žaidžiama. Supranti, kad niekada niekada niekada negali pasitikėt savo protu. Nes protas yra labai geras melagis, ir kaip kiekvienas geras melagis jis kartais sako tiesą, bet būtent todėl ir negalima juo tikėti. Ir tada supranti kad metas nustoti būti gynybinėje pozicijoje ir laukti kol ateis kažkoks pastiprinimas, supranti, kad metas stot į mūši ir pradėti atakuoti. Supranti kad reikia išmokti valdyti dėmesį, valdyti emocijas, valdyti mintis, valdyti kūną. Reikia išmokt motyvuot, uždegt save.

Nes jei prisėsi medituoti, o protas tau sakys, "ką darai tinginį, eik darbą dirbti", tada pradėsi jaust skausmą kojoj ir apims depresija, kuri bandys įteigti, kad nieko iš tavo meditacijos gero nebus ir visais tais dalykais patikėsi, tai nieko ir nebus. Bet protas gali būti nuramintas, emocijos pakreiptos kita linkme, o skausmas, skausmas jaudina tik tol, kol kreipi į jį dėmesį.

Dalykus reikia matyt griežtai tokius kokie jie yra, stengtis visus įspūdžius priimti sąmone, užbėgant už akių protui. Na apie tai rašyta ir kalbėta šimtus kartų, bet protas nenori, kad tu tą atsimintum ir įsisąmonintum. Protas dažniausiai sako, kad "va aš viską puikiai suprantu", o sąmonė tuo tarpu kažkur toli toli.

Neverta trokšti, kad kančia baigtųsi, nes tas troškimas, tai didelis laivas, kurį tu prisirišęs bandai kažkur nutempti. Bet tam laive tik skausmas, proto sapalionės ir rinkinys emocijų. Žinoma žmonės labai mėgsta skausmą, skausmingus prisiminimus, netektis, žūtis, kančias, verksmus.

Apie kančia galiu pasakyt viena - geriau jau trenkia su lenta per galvą, kai darai blogai, negu leidžia smagiai sau eiti skardžio kryptimi.

Tik, Aphex, niekada niekada nepamiršk, kad yra kai kas, kas tave myli nesuskaičiuojama galybę kartų daugiau nei tavo tėvas ir motina, ir iš tos meilės vardan tavęs tas kai kas dirba dieną ir naktį. Tik ta meilė kitokia nei šita, žemiška, ta meilė darys viską, kad taptum stiprus, kad tavyje būtų sunaikinta bet kokia silpnybė.

Tai tiek iš manęs, tikiuos padės.

P.S. Bet jei tu turi šimtą kareivių ir ketini pult Rusiją, turbūt būtų gan kvailą pult ją visu frontu ir po to verkti, kad karas pralaimėtas?

Dar...

Jei mūšis pralaimėtas, tai nereiškia, kad karas pralaimėtas. Bet pralaimėjus mūšį, galima sėdėt, verkt ir galvot "kokie mes nevykėliai" arba atidžiai peržiūrėt mūšio eigą ir pastebėt, kokiomis silpnomis vietomis priešas pasinaudojo.

Taip kad visur yra palikta pasirinkimo laisvė. Gali ryte atsikelt ir galvot "štai dar viena šlovinga diena po saule" arba "niekur šiandien nenoriu eiti, visi užkniso, geriau įsijungsiu TV ir viską užmiršiu".


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

phi
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 23:00
Atsakyti 


Mane nuolat kankina depresija. Kodel? Nes dar nesuvokiu keturiu kilniu Budos Sakjamuni kilniu tiesu apie kancia.

Gnosis of Buddha Dharma

Galiu pasakyti, kad jau praejo 6 metai, kai ikaliau sau i galva si kursa. Galiu pasakyti kad intelektualiai as atsimenu zodis i zodi kas jame aiskinama. Klausimu man nekyla, viskas aisku.

Taciau mane nuolat kankina depresija ir psichologine kancia. Todel kad nesuvokiu kas jame aiskinama.

Paradoksas!

Intelektualiai viska graziai suvokiu ir atsakymus i kancia turiu, o esu gilioje kancioje ir depresijoje. Ir puikiai zinau, kad samoningai nesuvokiu.

Nes samoningas suvokimas (tos mano kancios) mane aplanko tik keletui sekundziu (po to, kai ilgai intelektualiai gvildenu tas mintis). OOO! Koks neapsakomas dziaugsmas apima siela tomis keliomis akimirkomis! Atrodo sirdis sprogs is dziaugsmo. Kelios sekundes ir bac - vel depresija, kancia grizta - atidumo islaikyti suvokimo demesi stoka.

Ar jus patyrete, kad valandu valandas gali galvoti, analizuoti seniai suprantama tiesa, o jos suvokimas trunka tik vienos sekundes dalis!

Taciau to uztenka kad poziuri i kancia pakeistumei radikaliai, kad visa likusi gyvenima depresijoje ir kancioje isliktum istikimas siekiui isivaduoti (ne troskimui, naturaliai as to jau seniai netrokstu), nesvarbu kokia silpna valia bebutu, kokiuose troskimu verpetuose besisuktumei - TU JAU BUVAI ATRAKINES DURIS ir bet kada gali ta pakartoti, patyrimo raktas pas tave.

Taip kad mielieji, jei mes suvoktume tiesa apie kancia cia ir dabar, cia ir dabar ji paliktu mus ramybeje ir mes netvertumeme dziaugsmu.
Jei mes cia ir dabar suvoktume pykti - cia ir dabar mumyse sprogtu meile viskam.
Ir t.t. ir t.t.

Na Samaelis apie tai pastoviai raso. Intelektualiai atrodo kad jis uzsiciklines kartoja vis ta pati - o is tikro kokia didi tiesa tuose paprastuose teiginiuose, koks dziaugsmas siela nupurto akimirkai suvokiant.

-----

Rekomenduoju visiems tas lekcijas ir greiciau patirti ta suvokimo dziaugsma! Ikvepimas visam likusiam gyvenimui garantuotas. Net jeigu ir visai nepraktikuosite gnosis, jus jo niekada neissizadesite. Su dziaugsmu priimsite esama situacija kaip sielos grudinimasi ir pasiruosima didesniems ir gilesniems patyrimams.


___________________

With the death the death is killed

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 23:27
Atsakyti 


Aciu uz padrasinancius zodzius

Autorius: phi
Paminejai, kad noretum atsikvepti nuo visos tos kancios. Ar jau si "atsikvepima" patyrei? Ka manai darysias ir ko nedarysias atsikvepdamas nuo kancios?


Galiu tik isivaizduoti. O pasibaigus siai minciai vel grizta visa tamsa.
Patyriau tokia riba, kur man jau tiek daug kancios sukele, kad jau galvoju, jog "dabar tai jau visiskai px - spardyk, musk, tyciokis, dar visaip stumdyk, man jau dzin, visiskai neberupi - jau priejau savo riba ir daugiau jau nebeimanoma pasunkinti, nebezadu daugiau gintis, kovoti, atsiprasineti. Tiesiog noriu tyliai ramiai stoveti ir priimti visa ta mesla, kuri drebia ant manes - man jau dzin" - va tada toks idomus palengvejimas.
Bet!... Kelios minutes praeina ir vel visas negatyvas grizta.

Sitaip supratau, kad is tiesu visas purvas ateina is pasamones - is motorinio ir emocinio centro. Ta niekaip nepaliekancia nuotaika galima snekinti, itikineti tvarkant mentalini centra, bet visos pastangos lieka bevaises. Visas supratimas protu yra beprasmis... Ar todel zmones vaiksto pas psichoanalitikus ir moka jiems didziulius pinigus 20 metu ir daugiau vien todel, kad pamirstu kokia sunkia problema jiems reikia daugybes metu?

Daugybes metu sitam neturiu... Su depresija gyvent nepavadinciau gyvenimu. Kaip tvarkyti emocini centra? Akimirka is akimirkos kasdien save sekti dieninej veikloj ir bandyti vis atsipalaiduoti giliau? Bet ar tai isspres problemas? Problemos tai dzin... Bet kodel tiesiog uzpuola kokie blogi prisiminimai ir tenka su jais kovoti istisas dienas ir tik pavarges, issekes, kaip po vampyru atakos vakare krentu miegot manydamas, kad iveikiau... Ir taip kiekviena diena kartojasi - ego issiurbia energija ir palieka vakare apkvailinta.

O gal tai karma? Gal kanciomis grazinu skolas?

Simtai hipoteziu kodel...

O nesitapatint? Samone toliau islieka suskaldyta - vienoje puseje laisva sviesa, o kitoje kanciu purvo tamsa. Ir kad ir kiek stoveciau sviesos puseje, vistiek negaliu nejausti pasamones kanciu.

Autorius: Sedintis_Stumbras
Taip kad visur yra palikta pasirinkimo laisvė. Gali ryte atsikelt ir galvot "štai dar viena šlovinga diena po saule" arba "niekur šiandien nenoriu eiti, visi užkniso, geriau įsijungsiu TV ir viską užmiršiu".


Net tai maloniai skambetu, jei zinociau, kad beziurint TV taip stipriai nesugels sirdies ;) visiskai nera kur dingt.


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 00:51
Atsakyti 


Autorius: Aphex

Visas supratimas protu yra beprasmis.


Būtent.

Vaikais mums reikia tapti, vaikais, o ne intelektualais.

Bet pasitelkdami protus vaikais netapsim. Protas norėtų, kad mus gerbtų žmonės, kurie galbūt ryt jau taps pašaru kirminams, arba kad sustotų skausmas, kuris šiaip ar taip nebus amžinas, arba kad pabėgtume nuo didžių nelaimių, nuo kurių šiaip ar taip neįmanoma pabėgti, arba, kad nereiktų mokėti už savo klaidas, už kurias bet kokiu atveju reiks sumokėti, arba, kad nustotų kamuoti blogi prisiminimai, kurie šiaip yra lavonai, bet jie gyvena, nes mes norime, kad jie gyventų...

Paradoksalu, kaip phi sako, yra ir tai, kad protas nori, kad jis nustotų galvoti ir taptų vaiku...

Vaisto nuo depresijos ieškojau metų metus. Ir pagrindinė problema, kurią pamačiau, yra tas nenumaldomas noras kažką pakeisti, noras surišti palaidus galus ir viską išspręsti. Dar kartą sakau, netikėk savo protų. Neteisk jo ir nebandyk jo atstumti, priimk protą tokį, koks jis yra.
Protas grįžta visiškai girtas, purvinais kaliošais ir siautėja po namus, bet tėvas jo nemuša ir nevaro lauk, nes čia jo vaikas, nors ir atrodo kaip svetimas.

Tam suprasti reikia pranayamos, o gerai pranayamai reikia labai atsipalaiduoti, ir nesitapatinti.

Savo gnosį perduoti kitam yra labai sunku, bet va gnosticradio.org laukia kvalifikuotas personalas, kuris nori ir gali padėti. "Right view" arba "Bodhicitta" turbūt yra būtent tai, ko reikėtų ieškoti.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 08:09
Atsakyti 


Man sunkiausias dalykas yra pranayama rytais - protas tiesiog siauteja tuo metu...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 09:16 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Ramybės,Ramybės ir dar karta ramybės. Atsigulk ramiai ir su kekvienu iškvėpimu nustumk viską, kas netikra į šoną, pajaust savo Tėvų šilumą. O kai protas nurims, tada gali kažką daryti. Nereikia įpatingų pastangų tam.

Iš paskaitų dar rekomenduočiau "Heroic Action"


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 09:51
Atsakyti 


Natūralu, kad jei protas nekontroliuojamas siautėja visą dieną, tai jis siautės ir visą naktį, ir dar iš ryto, o po to ir dieną. Ir ratas suksis nesustodamas.

Dėl to prieš miegą atsipalaidavęs darau keliasdešimt minučių darau pranayama. Darau tol, kol protas aprimsta ir pasidarau mieguistas.

Bet reikia suprasti, kad bet koks troškimas čia bus pagalys ratuose. Jei darysi pranayama su troškimu geriau išsimiegoti ir pašalinti depresiją vargu ar ką pasieksi, nes prote bus didžiulė įtampa.

Kad to troškimo nebūtų, kiekvieną akimirką reikia stengtis praktikuoti bodhicitta, neutralizuoti troškimą ir neutralizuoti protą. Tada ateis momentas, kai visi tie troškimai iškylantys galvoje pasirodys visiškai svetimi ir tolimi. Žinoma tokį momentą bus nelengva išlaikyti, bet jis tikrai vertas visų tų pastangų. Šitas momentas praūš kaip galingas tsunamis ir prote nuplaus visa kas neturi tikro pagrindo.

Ir tam nereikia kažko laukti, visa tai galima padaryti čia ir dabar


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 11:14
Atsakyti 


Tikrai. Dažnai ir man būna, kad protas atrodo tuoj nugalės, tačiau tereikia tik šiektiek valios, nepasidavimo ir jis nurimsta. Nesileiskite užmigdomi.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 21 Vasario 2011 18:00 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Nežinau kaip jums, bet mano jei bloga nuotaika, tai kavos puodelis ją pataiso Na, o tada jau papraščiau kažką daryti.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 7 Spalio 2011 07:43
Atsakyti 


Ko gero, suprantu dabar tave. Ėsmė tame, kad mes pavargstame nuo visko, mums reiktų daugiau laiko skirti ramybei, klasikinės muzikos terapijai, o ypač transmutacijai. Tai tikrai pripildys šviesa ir ramybe. Taip iš lėto įgysim naujų savybių, tvirtybės. Tikiuosi padės...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 7 Spalio 2011 11:31
Atsakyti 


FXFX, galima paklausti su kuo tu čia šneki ?


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 7 Spalio 2011 13:02
Atsakyti 


Aphex'ui adresavau, bet aktualu visiems.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0