miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Istatymai (dėsniai)
Autorius Žinutė
Aphex
Narys
# Atsiuntė: 22 Gruodžio 2010 02:09 - Redagavo: Aphex
Atsakyti 


Samal Aun Weor daug kur teigia, jog siame fiziniame pasaulyje yra 48 istatymai, astraliniame 24, mentaliniame 12 ir t.t.

Ar yra koks sarasas tu istatymu ar tai tik simbolizuoja 48 chromosomas, transmutuojamo vandenilio gamine nata?

EDIT: aciu FXFX stengsiuos nebetinginiaut


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 22 Gruodžio 2010 08:07 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Atsiprašau, bet mes kažkokio SAW nepažįstam.

About the Name of Samael


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 22 Gruodžio 2010 09:02
Atsakyti 


Mano supratimu, ir jeigu as klystu prasau mane pataisyti, i 48 istatymus galima ziureti kaip i 48 konstantas, kuriu pagalba yra formuojamas musu pasaulis. Per daug nesigilinsiu i tai ko pats nesu daug nagrinejes, bet kaip paprasta pavyzdi galime paimti G - gravitacijos konstanta. Ji yra fiziniame pasauyje, bet astraliniame jos jau nebera ir mes galime skraidyti. Taip ir su kitomis konstantomis, kuo ju maziau tuo daugiau laisves ir suvarzymu jauciama.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 22 Gruodžio 2010 13:13
Atsakyti 


Sapnų Joga: 2


___________________

Meilės ir Šviesos

zerocool
Narys
# Atsiuntė: 3 Kovo 2011 19:07
Atsakyti 


Is kur paimti sie skaiciai?


___________________

zerocool
Narys
# Atsiuntė: 3 Kovo 2011 19:30
Atsakyti 


Admin: tekstas pašalintas. Jeigu šioje svetainėje pateikiama informacija tau nėra priimtina, tai niekas neverčia čia lankytis. Atėjus į svečius, derėtų laikytis bent jau šiokios tokios pagarbos.


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 3 Kovo 2011 21:58
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor

Einantis iniciacijų keliu turėtų vengti diskusijų ar argumentų su skeptiškais žmonėmis, kurie nepraktikuoja arba neleidžia kitiems praktikuoti. Einantis iniciacijų keliu turi vengti susidėti su tais, kurie mano, jog pasaulis sukasi pagal jų įsitikinimus; tokie įsitikinimai yra žalingi ir klaidinantys.___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

susidomejas
Narys
# Atsiuntė: 3 Kovo 2011 22:51
Atsakyti 


teisybė, darau, ne tai kas reikia, o ir tą patį rašinį sumaliau belekaip ant grečio emocijų pagautas, aišku, nereikėtų teisintis ir įrodinėt gnosio reikšmingumą, nes tai kyla iš noro, iš ego, kuris nori pagarbos, kad mus gerbtų, o ne niekintų, bet kitaip nebus sekimas Jėzumi..., visko reikia atsisakyt..., na man dar iškarto sukilo baimės ego, po to sekė agresijos, pykčio ego,kai išsigandau, kad kas nors nepradangintų gnosio iš interneto, kaip paklausė - o kas visa tai finansuoja? išsigandau, kad nesugalvotų kaip nors pakenkt ar pradangint šitos informacijos. Oij toli man iki einančio iniciacijų keliu..., bet ir kito kelio nėra, reik tikėt, kad pasiseks, nors ką nors nuveikti dvasios ir dvasių labui


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 4 Kovo 2011 11:13
Atsakyti 


Autorius: zerocool
Is kur paimti sie skaiciai?

Viso ko Šaltinis kurdamas pasireiškia per Trejybę, taip prasideda kūrimo procesas trijų dėsnių pasaulyje. Toliau Trejybė arba trys sąmoningos valios dvigubinasi ir palaiko sekantį šešių dėsnių pasaulį, t.t. Čia jau prasideda tam tikras mechaniškumas, tačiau to nei iš tolo nėra ką lyginti su mūsų 48 dėsnių pasauliu.

Autorius: zerocool
Cituoju is sapnu joga: Štai ir mūsų sąmonė. Mes esame šiame pasaulyje (fiziniame kūne) įtakojami 48 dėsnių. Šie 48 dėsniai yra susiję su 48 Chromosomomis žmogaus ląstelėse. Mes suprantame, kad fiziškai išsireiškiant, mokslininkai randa 46 chromosomas ląstelėse, tačiau Gyvybinis kūnas, kuris yra aukštesnioji fizinio kūno dalis, eterinė dalis, susijusi su energija (chi, Prana, aura), yra susijęs su dviem eterinėm chromosomom. Žinoma, materialusis mokslas nepripažįsta jų egzistavimo, nes jis Ignoruoja visų dalykų eterinį ar gyvybinį aspektą. Štai kodėl mes sakome, kad yra 48 chromosomos susijusios su 48 dėsniais, valdančiais žmogaus fizinį kūną.-----------------

Kur galima rasti papildomos info apie tas 2 chromosomas ?

Budink savo sąmonę ir pats galėsi apie tai sužinoti. Viskas netenka prasmės, jei pats žmogus nededa pastangų kažką giliai perprasti ir suvokti. Tokiu atveju tai tampa tik tuščias laiko gaišimas...


___________________

Meilės ir Šviesos

zerocool
Narys
# Atsiuntė: 4 Kovo 2011 21:01
Atsakyti 


Gerb. Admin, esu ganetinai nusivyles vienu is paskutiniuju Jusu poelgiu t.y. mano komentaro istrynimu.
Visu pirma, kaip jus pats teigiate skiltyje apie gnosis.lt/forumo paskirtis
Cituoju: ''Šio forumo paskirtis yra kiek kitokia nei daugumos egzistuojančių forumų. Jis yra skirtas labai konkrečiam tikslui - bendrom jėgom išsiaiškinti klausimus, kurie kyla studijuojant Gnosis. Čia svarbu atkreipti dėmesį į frazę „klausimus, kurie kyla studijuojant Gnosis", nes ji yra esminė.'' Mano issakytos mintys buvo gan tikslines ir konkrecios. As taip pat suprantu Jusu nora, kad sis forumas nepavirstu ''informacijos šiukšlynais, kurie iš tolo ne kaip kvepia'', bet pats terminas GNOSIS = ZINOJIMUI, tad Jus tikriausiai neblogiau uz mane suprantate, kad nesuprasi kas yra SILTA, o kas SALTA ju neuzciuopus.
Okultizmo studentas viską paverčia į „mažas mokyklas ir teorijas". Siuo atveju visi mes papuolam i sia kategorija ir nematau nieko blogo ar keisto kritikoje, kuria visi karts nuo karto vieni kitiem issakome.
''Prašome forume nenaudoti necenzūrinių žodžių, neįžeidinėti forumo narių, neskleisti nepagarbių atsiliepimų apie kitus asmenis, netuščiažodžiauti ir neužsiimti reklama; tokie pasisakymai, kaip ir pasisakymai neatitinkantys šio forumo paskirties, bus trinami.'',- nieko panasaus komentare nebuvo...
Gal Jum nepatiko mano pasisakymas del finansines saito puses, bet sia problema butu galima isspresti. Tai suteiktu skaitytojui ne tik daugiau pasitikejimo, bet ir pats saitas butu zymiai 'oficialesnis', rimtesnis. Vis delto, si puslapi skaito ir nepilnameciai, tad jusu paciu labui truputis atsakomybes tikrai nepakenktu.


___________________

Sahaja
Narys
# Atsiuntė: 5 Kovo 2011 11:47
Atsakyti 


Zerocool pateiktas klausimas apie puslapio finansavimą nesusijęs su gnosis studijavimu ir praktikavimu, todėl derėtai ir buvo ištrintas. Be to, šis klausimas neatitinka temos, kurioje buvo užduotas. Tai nėra patikimo ar nepatikimo dalykas, tačiau nereikšmingi, su dvasiniu tobulėjimu nesusiję klausimai ne visada turi būti atsakyti.
Visa svetainė buvo, yra ir bus kuriama altruistiniais motyvais. Todėl gerbkim Admin pastangas palaikyti tvarką ir "nešiukšlinkime" forumo tuščiomis kalbomis. Būtų labai smagu, jei tuo šis nukrypimas nuo temos ir pasibaigtų.

Gražios visiems dienos


___________________

Kai susilieja du pasauliai - gimsta dieviškumas

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0