miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / M. Samael Aun Weor mirtis
Autorius Žinutė
precursor
Narys
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2010 15:14 - Redagavo: precursor


Yra zinoma (per ivairiu zmoniu liudijimus) kad dvasiskai tobuledamas ir keldamas savo samoninguma zmogus igyja ivairiu sidhu(galiu). Pirmoji is tokiu sidhu yra sveikata. Daugelis cia esanciu puikiai zino, kad fizinis, astralinis, mentalinis kunas tarpusavyje susije ir vienas kitam turi nemaza itaka. Jei kazkas negerai viename, tas atsiliepia ir kitame. Taigi, mano klausimas butu toks: kaip tokia iskili ir daug pamokanti asmenybe kaip Samael Aun Weor, kuris turejo galia gydyti kitus (yra liudininku savom akim maciusiu gydymo stebuklus daromus sio zmogaus), vis tik mire nuo skrandzio vezio tebudamas vos 60 metu? Mane apnyko abejones dar ir del jo kuklumu nepasizimincio ivaizdzio (Samaelio reinkarnacija, tiesioginis rysys su sia Esybe) ir kad iskeites pirmaja zmona i jaunesnia, bei grazesne, gimusius vaikus pavadino Dievu vardais... visai nekukliai sakyciau. Kiek zinoma jo kuklumas pasireiske tik tuom, kad jis nesigirdavo viesai savo gydomosiomis galiomis(uzdaram rate apie sias galias visi yra girdeje), tad kila abejoniu kokiu tikslu tai buvo slepiama nuo zmoniu: baime iskart buti demaskuotu, jei kartais atidziau stebint nesaliskiem liudininkams ir parinkus lygoni nepriklausanti sia gnostiku organizacijai; nenoras surast daugiau pasekeju(kas labai abejonina, nes jo pasekejei labai stengiasi isplatinti kuo platesniu mastu jo parasytas knygas); nenoras sulaukti daugiau lygoniu(egoistinis noras nebuti trukdomu ar dirginamu del kitu rimtu rupesciu); jo Esybe neleido jam to daryti(kodel turetu neleist padeti kenciantiems, negi ne toks tyro zmogaus tikslas).

Zinoma, galima pasiteisint kad bandant padet kitiems sau laiko neliko, arba kad esu blogas pavyzdis kaip asmuo. Bet ar Mokytojas ypac gnosio neturetu buti nepriekaistingu pavyzdziu mokiniams, ar negaledamas padeti sau, imanoma padeti del tos pacios problemos kitiems?

Nekritikuoju pacio mokymo, nes man jis patinka-sinteze visu mokymu sujungtu i viena ir parinkta tai kas geriausia. Bet ar mes to negaletume padaryt patys tirinedami kitus mokymus ir religijas? Juk zmogus tai padares uz mus, sukramtes, sutvarkes ir idejes tai tiesiai mums "i burna", kad mums beliktu tai tik "praryti ir suvirskinti", visa tai dare per savo suvokimo "filtra". Tai ar galima priimti drasiai Mokima is zmogaus, del kurio kila abejoniu?

Zinoma, labai lengva pasiteisinti Budos zodziais: "netikekite nekuo, ka as sakiau, viska tikrinkite patys". Tad noreciau isgirsti jusu nuomone. Ar jums niekada nekilo, nekildavo tokiu abejoniu del Mokytojo, kokios kartais del neramaus proto aplanko mane: kaip passiekes auksta samoningumo lygi ir zmones negebejes gydyti dydis Mokyyojas mire nuo skrandzio vezio pats? Ar jam neuzteko samoningumo valgyti tinkama maista? Ar gydyt kitu jis vis tik negalejo? Gal jo sveikata kas sugadino del intencijos padet zmonem-samokslo teorija? Kodel jis mete pirmaja zmona su vaikais? Kodel budamas pasalintas is seminarijos nusprende ikurt savo baznycia su savo viska apjungianciu tikejimu, ne gi tokiu iki siol truko, ar jie visi buvo tokie neteisingi, kad reikejo skubiai naujo ir teisingo? Taip, as jo nepazinau ir tikrai neturiu jokios teises teisti. Bet neseniai pradejes tikrinti visas aprasomas dvasines ivariu jo paminetu sryciu ir krypciu teorines, filosofines ir praktines zinias savarankiskai, radau nemazai neatitikimu su jo aprasytomis savo knygose.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2010 21:06


Labai jau nenoriu aš ten gilintis, aiškintis, bla bla ir tt, tiesiog, kaip suvokiu aš, tai, kad jis užbaigė savo darbą ir mirtis nuo vėžio buvo paskutinis mokėstis už praeities klaidas(nepamiršk neatleidžiamos karmos)...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2010 22:22 - Redagavo: Admin


Kažkaip prieš šventes precursor vis parūpsta tie patys klausimai, kurie praeitais metais irgi buvo panašūs.

Kiekvienas egzistuoja savame lygmenyje, taigi kaip individas gali suprasti kažką, kas paklūsta kitiems dėsniams ir egzistuoja visai kitame sąmonės lygmenyje? Atsakymas - niekaip, nebent jis pats save pakeltų į aukštesnį sąmonės lygmenį. Žmonių asmeninis gyvenimas yra jų pačių reikalas, o visi tokie komentarai, kaip kad kažkas iškeitė „pirmąją žmoną į jaunesnę ir gražesnę" yra tiesiog informacijos interpretacija, realiai nežinant kaip viskas buvo iš tikrųjų.

Kiekvieno iš mūsų gyvenimus valdo priežastis ir pasekmė, dieviškasis visiems lygus įstatymas. Jeigu būtum jį bent kiek pastudijavęs, tai tada viskas būtų daug aiškiau. Kaip tik todėl budizme griežtai pabrėžiama, jog pirmiausiai reikia įgyti gerus pagrindus įvadiniame kelyje, Sutrajanoje, ir tik tada pereiti prie kitų studijų ir praktikų lygmenų. Taigi įvadinio lygmens įsisavinimas reiškia, jog toks individas praktiškai suvokia karmos dėsnį. Kai tai įvyksta, tampa aišku, kad visiems už viską yra atlyginama. Ypač koncentruotai tai tenka patirti bodhisatvoms, kurie bando Save-realizuoti.

Autorius: precursor
Nekritikuoju pacio mokymo, nes man jis patinka-sinteze visu mokymu sujungtu i viena ir parinkta tai kas geriausia. Bet ar mes to negaletume padaryt patys tirinedami kitus mokymus ir religijas? Juk zmogus tai padares uz mus, sukramtes, sutvarkes ir idejes tai tiesiai mums "i burna", kad mums beliktu tai tik "praryti ir suvirskinti", visa tai dare per savo suvokimo "filtra". Tai ar galima priimti drasiai Mokima is zmogaus, del kurio kila abejoniu?

Taip, įmanoma patiems objektyviai tyrinėti religijas ir tradicijas, tačiau yra vienas mažas bet, kaip kad Lao Dzė pasakė: „<...> Tai įmanoma, jei pačio dorybės ypatingai spindi." Kas iš mūsų gali tuo pasigirti? Labai labai nedaug kas. Apie kokį mes religijų tyrinėjimą kalbame, jei mes net nesugebame įveikti pačių elementariausių savo defektų, kurie kiekvieną dieną apkartina mūsų pačių ir kitų gyvenimus. Apie ką mes kalbame, jei mūsų korumpuota psichika viską interpretuoja savaip, per klaidingą savęs suvokimą. Tikro Avataro filtras neegzistuoja, kadangi jis jį sunaikino ir tapo tyru indu, per kurį teka Chokmah šviesa. Korumpuotų filtrų yra pilnas visas pasaulis ir šiuo metu gyvybiškai reikalingi kaip tik avatarai be filtrų. Pakankamai jau skausmo patyrė ir vis dar patiria visos gyvos būtybės.

Egzistuoja įvairių lygmenų mokymai, egzistuoja įvairų lygmenį pasiekę Mokytojai; netgi Save-realizavę Mokytojai ne visada moko aukščiausiu lygmeniu. M. Samaelis mokė pilno Savęs-realizacijos kelio, kas yra aukščiausio lygmens mokymai, kurie daugelyje tradicijų yra vis dar laikomi paslaptyje. Todėl tyrinėjant tokius dalykus į visa tai reikia atsižvelgti ir remtis tikrais autoritetais, tokiais kaip Krišna, Blavatskaja, Buda, Naropa ar Dalai Lamomis.

Bet vėlgi mūsų turimas protas niekada neras tiesos, jis paklys prieštaravimuose ir šviesa nuo jo tik tols. Viskas visada remiasi į sąmonę, tik aktyvuojant sąmonės šviesą mumyse gali išnirti kažkas nauja, gali išnirti suvokimas apie tikrus dalykus.

Autorius: Samael Aun Weor
Mums reikalinga turėti paprastą ir tyrą protą, tokį kaip vaiko. Tik tokiu būdu mes galime įžengti į Didžiąsias Paslaptis. Intelektas yra toks kvailas, jog jis gali visiškai nesuprasti sakinio prasmės tiesiog dėl trūkstančio taško ar kablelio, vis dėlto, su intuicijos pagalba gnostikui užtenka pamatyti vieną raidę, kad jis suprastų.

Kai kažkas Krišnamurčio paklausė kas jis toks, jis pasakė labai įdomius ir reikšmingus žodžius: „Ar tai svarbus klausimas? Aš esu niekas..."


___________________

Meilės ir Šviesos

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 01:19


Keli instruktoriai rašė, kad Samael Aun Weor paliko pirmąją žmoną, nes su ja jį siejo tik karminiai ryšiai. Ir nutraukti tokius ryšius su priešinga lytim anaiptol nėra taip paprasta ir smagu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Čia tam, kad nuraminčiau tamstos smalsumą.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

precursor
Narys
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 10:26 - Redagavo: precursor


Akivaizdu, kad turedamas ramu prota ir svitincia samone, tokiu klausimu tikrai nebuciau uzdaves. As ir pats pastebejau, kad mintys pas mane sukasi ratu ir kartojasi net per ta pati laiko cikla, o ruosimasis sventems, seimos rupesciai ir ivairios problemos, tas neramias mintis tik sustiprina. Dekingas uz jusu atsakymus, bet jie kaip ir kile klausimai proto nenuramino ir abejoniu nesumazino. Negi neimanoma isvengti mirties nuo vezio, jei gyveni nepriekaistinga gyvenima ir rupiniesi savo kunu svara?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

phi
Narys
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 12:37 - Redagavo: phi


Autorius: precursor
As ir pats pastebejau, kad mintys pas mane sukasi ratu ir kartojasi net per ta pati laiko cikla


Persekiojancios mintys. Na ir nika pasirinkai, kai tik aki i ji uzmetu tai ir matau ne precursor, o persecutor

"persecutor" - a person or thing that persecutes or harasses

Autorius: precursor
Negi neimanoma isvengti mirties nuo vezio, jei gyveni nepriekaistinga gyvenima ir rupiniesi savo kunu svara?


Jei "rupiniesi" savo kunu svara tai pasirupinsi ir tuo, kad atejes nusipirkti duonos susimoketum kiek nuo taves priklauso ir dar pasirupinsi kad neliktum skolingas.

Salyginai sitas palyginimas ir tiktu Samaelio atvejui. Bet ne visai taip yra. Samaelio atveju nupirkta duona kirtosi su fizinio kuno gerove. Cia musu prote atsiranda priestaravimas. Atrodo tikslas - tobula kuno ir sielos svara, o tam tikslui siekti tas kunas turi buti subjaurotas.

Samaelio tikslas buvo kur kas aukstesnis - prisikelimas. Tam tikslui buvo konstruojamas nemirtingas kunas hipererdveje o sitas neisvengiamai turejo sunykti. Kad gimtu kazkas nauja, turi numirti sena.

Kiek zinoma tas procesas tiek psichiskai tiek fiziskai nera malonus. Zmonijos istorija turi n pavyzdziu. Viena prikale, kita sudegino, dar kita ketvirciavo, kitas paliko pasaulyje ligu agonijoje ir t.t. Idomiausia tai, kad tuo metu Esybe nusprenzia "pilnai susimoketi" karma.

Neisivaizduoju, kad butu imanoma "nesusimoketi" ir gauti tetradimensini hipermaterialu kuna, kuris nemirtingas ir t.t. Niekas neizengs i absoliuta jei jis bus nors kruopelyte kazkam kazka skolingas arba jam bus kazkas kazka skolingas.

Mirtingas fizinis kunas bet kuriuo atveju yra samonei paskolintas ir ta skola turi buti uzmoketa, norim mes to ar nenorim. Bet velgi, paskolina ne mums ir uzmokame ne mes. Velgi supriesinimas musu protui.

Tai kas galu gale kencia, sumoka?

... Medituokim, tai yra nuraminkim chaose isisiubavusias ir is dualistinio uzburto rato neissivaduojanti prota, gimdanti neramias mintis. Juk puikiai zinome, tiesos jis neras, ir puikiai zinome, kad cia nera "saviapgaule". Taip, mes apgauname prota, bet ne SAVE. O kaip su juo, tuo protu, kitaip? Kito budo dar zmonija neisrado.


___________________

With the death the death is killed

phi
Narys
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 12:42


With the death the death is killed


___________________

With the death the death is killed

precursor
Narys
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 13:04 - Redagavo: precursorKiek zinoma tas procesas tiek psichiskai tiek fiziskai nera malonus. Zonijos istorija turi n pavyzdziu. Viena prikale, kita sudegino, dar kita ketvirciavo, kitas paliko pasaulyje ligu agonijoje ir t.t. Idomiausia tai, kad tuo metu Esybe nusprenzia "pilnai susimoketi" karma.


Taip, bet yra n pavyzdziu kaip auksciausia nusvitima pasieke zmones istirpdydavo savo kuna elementuose(pagal Tibeto dzogchen tradicija pasiekus 4 samones pazadinimo lygmeni). Tas pats buvo ir su Jezumi - trecia diena is jo kuno neliko ir pedsako. Milarepa sudege ugnuje is vidaus. Nemazai nusvitusiu mokytoju tiek Indijoje, tiek Tibete susirinkusioms juos islydeti minioms parodydavo savo istirpimo elementuose stebukla, kad panaikinti paskutines abejones ir tarti paskutini pamokima. Zinoma, kaip phi ir minejo yra n atveju, kai didieji mokytojai mire kuno kanciose(Gurdzijevas, Oso, Pramabudha ir t.t), bet butent po ju mirties sukildavo daugiausia abejonu del ju kaip Mokytoju asmenybiu ir pasipildavo kritika pacio iu mokymo teisingumui. Daugeliu tokiu mirciu(gan zmogiskai iprastu) atveju, apie juos kaip asmenybes siekusias savo susireiksminimui pasistatyti sventyklas-susireiksminimo tvirtoves ir paminklus(Oso dvasiniai centrai, Krisnos samones sventyklos ir t.t.), ir kad juose nuolat ju gera varda eskaluotu tukstanciai pasiekeju, susidarydavo gan skeptiska nuomone.

Labai patogu pasiteisinti karmos skolomis. Isivaizduokite dabar toki dalyka, kad zmogus intelektualiai yra labai protingas, pasiskelbia dvasiniu mokytoju, Esybes isikunijimu. Jis labai nesunkai susitvardantis pries savo pasnekovus, dekonstruojantis pavyzdinga nepriekaistinguma, taciau turi kruva zalingu iprociu: ruko, geria, valgo nesveika pagedusi maista ant virsaus vartodamas ivairiausius energetikus, maisto papildus, psichotropines ir narkotines medziaga(zinoma, visus siuos iprocius kruopsciai slepdamas ir leisdamas sau atsipailaiduoti tik visiskai nuosaliose vietose kur nera liudininku. Jis po laiko suserga kepenu cirozem, skrandzio ir plauciu veziu ir mirsta nuo infarkto. Po jo mirties yra susidares nemazas tukstanciu pasekeju ratas, kuris ji pateisina turejus rimtu karminiu skolu ir kad jis uz visas jas sumokejo ir mire kaip tikras sventasis didziausiose kuno kanciose... Negi manot kad tokiu atveju musu istorijoje nera buve?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 16:41


Ši diskusija ir vėl veda į niekur. Jei nori ką nors sužinoti budink savo sąmonę. Kito kelio nėra, kad ir kaip to norėtų mūsų protai. Dažnai viskas yra visai kitaip nei atrodo. Praktika, praktika ir dar kartą praktika. Psichologinė mirtis atneša šviesą mūsų sielai, tai yra visas mūsų išsigelbėjimas iš amžino proto kalėjimo. Kai sukaupiama pakankamai šios šviesos, tada astralinės kelionės ir samadhi tampa ne problema, tada galima sužinoti ir patirti tiesą pačiam.

Gal kam atrodo, kad stebuklų rodymas įrodo meistriškumą, tačiau tą gali padaryti ir daugelis juodųjų magų. Tai, kas kažką parodo apie vieną ar kitą individą, yra jo darbai. Be to, Ošo savo knygose mokė apie orgazmo patyrimą, todėl tokiu žmogumi mes tikrai nesiūlome pasikliauti.


___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2010 21:11


Vienžo: Ką tau besakytume, tavo protas vistiek suras ką atsakyti. Ar mes čia susirinkom padiskutuoti ar padėti vienas kitam išsikapanoti iš kančių?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Sahaja
Narys
# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2010 16:47


Pažiūrėjus į šią diskusiją, o tiksliau į vieną klausimą ir begalę atsakymų į jį iš šalies, pasidaro labai liūdna, nes Samael Aun Weor ir kitų didžių Mokytojų dėtos pastangos bevaisės. Juk mokymų esmė yra dirbti, o ne susitelkti į proto aktyvinimą ir taip žudyti širdies pajautimą. Iš precursor žodžių sklinda ne tai kad nerimastingumas, bet nežmoniškas triukšmas. Negi tikrai manoma, kad jame galima ką nors išgirsti? Akivaizdu, kad ne: tiek žmonių aukoja savo laiką, bandydami aiškiai atsakyti, o precursor lieka kurčias.

Turbūt net nereikia kartoti daug kartų subtiliai užsimintų dalykų, kad tik gilinantis į save, per meditaciją ar vidiniuose pasauliuose galima gauti atsakymus į visus klausimus. Tai tik pirmas žingsnis, bet ar jį žengei, precursor? Per tą laiką, kurį praleidi klausinėdamas, medituodamas gautum daug daugiau naudos ir nealintum forumo abejonėmis bei proto svarstymais.

Vakar prasidėjo adventas. Ta proga linkiu visiems patirti tylos ir susikaupimo džiaugsmą, pasninko apvalymą (proto taip pat) ir atrasti naują gyvenimo kokybę su prašviesėjusia sąmone.


___________________

Kai susilieja du pasauliai - gimsta dieviškumas

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2010 16:49 - Redagavo: Admin


Precursor, pakaks sėti abejones ir neaiškią informaciją šiame forume, nuo pat pradžių nieko daugiau nepamenu, tik kaip tavo bandymą sukelti abejones ir nepasitikėjimą kitų žmonių širdyse, nekalbant jau apie kelis tavo prisiregistravimus forume. Jei nori praktikuoti savo sugalvotas praktikas, laisvai gali tai daryt, bet šiame forume tokių idėjų skleidimas nebus toleruojamas. Mes gerbiame gnostišką tradiciją ir tikrai jos neleisime užteršti neaiškiais dalykais.


___________________

Meilės ir Šviesos

Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0