miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Nuo pradziu...
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
Aphex
Narys
# Atsiuntė: 11 Lapkričio 2010 23:26


Viskas nuo nulio. Nuo ko pradeti? Koki eiliskumas(prioritetai) siu dalyku butu geriausias?:
aiskiaregyste(garsu kartojimas), bandymas iseiti i astrala, savistaba(meditacija veikloje), siaip sedima meditacija, darbas devintoje sferoje, atgailavimas, teorijos grauzimas(isbraukiam?)

Praktika...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 12 Lapkričio 2010 09:12 - Redagavo: Sedintis_Stumbras


Jei normaliai suprantate anglų kalbą, nuoširdžiai siūlau eiti į gnosticteachings.org ir pradėti klausyti/skaityti Samael Aun Weor bei instruktorių paskaitas.

Bent jau pats tai gailėjausi, kad ankščiau į jas nekreipiau dėmesio, nes kai išklausiau krūvą paskaitų supratau, kad galvoj buvo koktu visokių koncepcijų, iliuzijų ir nesamonių apie visą šitą dvasinį darbą. Visiškai pasikeitė požiūris ir supratimas.

Pačioje pradžioje man tai dauguma tekstų esančių šioje svetainėje atrodė tiesiog nesamonės (čia turbūt dėl to, kad buvau aršus ateistas ir neturėjau jokio dvasinio fono), bet dėl nesuprantamų priežasčių juos visvien skaitydavau.

Tas pats buvo ir su Samael Aun Weor knygomis. Tačiau po keletos perskaitytų Samael Aun Weor knygų, kažkaip viskas pradėjo keistis ir palaipsniui pradėjau manyti, kad kažkiek suprantu tuos raštus svetainėje ir knygose. Manyti, nes dabar suprantu, kad visiškai nesupratau, kas buvo norėta pasakyti visais tais tekstais. Ir, turbūt, svarbiausia, kad dabar suvokiu, kad vėliau suvoksiu, kiek daug iš tiesų nesuvokiau Ir tai nesibaigiantis procesas - kai šiandien supranti, koks vakar buvai tamsuolis.

Tikiuosi padės.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 12 Lapkričio 2010 10:17


Su teorija man viskas aisku, bet bandau rasti tinkama praktikos recepta, kad nebebutu svaistomas laikas
Zinoti neuztenka - reikia patirti. O informacija sitame tinklapyje tikrai padrikai sudeliota - geriau tiesiog kelias knygas perskaityti, bet jos anglu kalboj jei kam tai problema...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 12 Lapkričio 2010 10:28 - Redagavo: FXFX


Na, jeigu jau domina praktika...

Jeigu yra partneris, alchemija, jeigu nėra - pranajama. Čia vienas svarbiausių žingsnių.


Pvz: Po kelių valandų miego, atsikeli, tarkim, 3 val ryto, prisimeni vietas, kuriose lankeisi per sapnus, iš lėto sau ramiai nusiteiki, kurnors patogiai įsipatogini, nusiramini ir pradedi atliekinėti pranajamą - 10/15 minučių.

Kitą kartą gali tą patį kartoti su mantromis. Kitą kartą gali tą patį daryti su meditacija. Vasarą galima išeiti saulės pasitikti kur į gamtą. ;) Jeigu trūks pavyzdžių, sakyk, padėsiu.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

precursor
Narys
# Atsiuntė: 12 Lapkričio 2010 12:37


Pranajama turetu but daroma dar iki praktikos su partneriu. Ir pries pat alchemija irgi patartina kartu atlikt bent 15min. pranajamos, kad ieit i vienoda ritma. Mano manimu, tai praktika numero uno pleciant samoninguma, kuria galima atlikinet visos dienos metu ar bent skirt po valanda.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 12 Lapkričio 2010 14:10 - Redagavo: FXFX


Na, dėl šito neteko girdėti, kad būtina. Gnosis instruktorius per paskaitą sakė, kad "this is optional".

Betkokiu atvėju, žalos nepasidarysi.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 13 Lapkričio 2010 11:55 - Redagavo: Admin


Autorius: Keturioliktasis Dalai Lama
Budizme ir mokymasis, ir praktika yra nepaprastai svarbūs, jie turi eiti kartu. Nepakanka be žinių pasikliauti vien tik tikėjimu ir dar stipresniu tikėjimu. Intelektualinė dalis būtinai turi egzistuoti. Bet vėlgi, griežtai tik intelektualinis vystymasis, be tikėjimo ir praktikos - yra bevertis. Būtina sujungti gimusias iš studijų žinias su nuoširdžia praktika kasdieniniame mūsų gyvenime. Šie du dalykai turi eiti kartu.

Svarbu suvokti, jog Didysis Tėvo Darbas nėra galių siekimas. Dirbant jos gali būti suteiktos, tačiau jos nėra tikslas. Pati esmė yra pasikeisti ir savyje įkūnyti visuotinę meilės energiją. Visas šis darbas remiasi Trimis Faktoriais, kuriuos reikia išmokti tarpusavyje derinti. Tai - mirtis, gimimas ir pasiaukojimas. Jie yra darbo pagrindas.

Į šiuos Tris Faktorius įeina daug visokių technikų, pvz.: mirtis apima ydų šalinimą, kas reiškia išmokimą stebėti save, atsiminti save, reiškia išmokimą medituoti, išmokimą suvokti savo psichologinius defektus ir kita. Tas pats liečia ir kitus du faktorius, todėl individas pirmiausiai turėtų gerai įsigilinti į mokymus (ar jų dalį), kartu derindamas ir praktiką. Tikriausiai būtų klaida užsigriebti daug žinių ir jomis užkimšti protą, viską reikia daryti palaipsniui, neperkraunant savo psichikos. Taip studijuojant ir dirbant su savimi, po truputį susidėlios ir pilnesnis viso darbo su savimi vaizdas.

Autorius: precursor
Pranajama turetu but daroma dar iki praktikos su partneriu. Ir pries pat alchemija irgi patartina kartu atlikt bent 15min. pranajamos, kad ieit i vienoda ritma.

Iš kur tokia informacija? Šiaip poroms praktikuojančioms alchemiją pakanka tinkamai atliktos seksualinės magijos praktikos, išskyrus galbūt tuos atvejus, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių alchemija negalima ar kai asmuo nesusitvarko su savo seksualine ugnimi.

Taip pat svarbu paminėti, kad darbas su kūrybine energija nenaikinant ydų ir netransformuojant savo psichikos gali atnešti tik dar didesnę kančią. Kodėl? Todėl, kad kūrybinė energija kuria. Ir tik nuo pačio žmogaus priklauso ką jis augina savyje.

Nuo ko pradėti...


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 13 Lapkričio 2010 12:18


Informacija is savo patirties. Pats patiriau savo kailiu, kiek zalos gali pridaryt alchemija neisivalius saves is vidaus, turint gaslius troskymus ir ego maniakinius norus. Pranajama man padejo tiek medituojant, tiek valant savo energetika nuo prisikaupusio pasalinio purvo. Anksciau turejau gan dideli malonuma bendraujant su zmonemis pasdrabstyti purvais, ir dar apdrabstyti kitus (apkalbant). O ka duodi, ta ir gauni..
Iskart emiausi gnosio praktiku nuo alchemijos(nes turejau partnere), bet tik po keliu metu pradejes daryt pranajama ir daugiau demesio skirt meditacijai supratau, kad buvau aklas ir visa ta laika tik didinau savo vidini demona.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 14 Lapkričio 2010 20:58


Hmm precursor idomiai pasakei...
Knygose skaiciau, kad tik per sahaja maithuna(=alchemija?) gali issivalyti melsdamas savo Dieviskosios Motinos sunaikinti tuos psichinius defektus kuriuos pilnai suvokei(nors Samael Aun Weor pats rase, jog be alchemijos sugebejo 50% ego sunaikinti[Revolutionary Psychology]). Bet dabar isskyrei valymasi ir alchemija. Tai kaip reikia valytis? Ir kas tada vyksta alchemijos metu?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

precursor
Narys
# Atsiuntė: 15 Lapkričio 2010 17:34


Iš savijautos ir pojūčių sprendžiant vyksta energijos generavimas ir kėlimas aukštyn, sąmoningumo plėtimas. Išskyriau, nes po alchemijos jaučiaus prisipildęs ir visas švytintis, pilnas energijos, ir pirmaisiais metais, taip užsikrovus tiesiog iškart pradėdavo piltis visas purvas išorėn...


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 15 Lapkričio 2010 17:44


Nori pasakyt, kad neišeidavo suvaldyt ego, energiją jie pasiimdavo?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 15 Lapkričio 2010 17:54


Energija yra maistas for ego. Idomus atradimas
Kuo daugiau energijos turi tuo labiau ego nori ja atimti. Belieka tik stebeti ir nesitapatinti, kad nepavogtu... Hmm.. Ne veltui sako, kad sis kelias sunkiausias ir bjauriausias ))
Kaip uzmusti ego ir atsiimti is jo samones trupinius tada? Jau kelias savaites stebiu tas armijas demonu ir atrodo kad ne per plauka nepajudejau is vietos, nors ir nebesileidziu buti tiek draskomas.


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

precursor
Narys
# Atsiuntė: 16 Lapkričio 2010 00:26


Autorius: FXFX

Nori pasakyt, kad neišeidavo suvaldyt ego, energiją jie pasiimdavo?

Taip, tą ir noriu pasakyt.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 16 Lapkričio 2010 00:46


Tai kaip valytis?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 16 Lapkričio 2010 08:35 - Redagavo: Admin


Ar studijavot informaciją, pateiktą mūsų svetainėje? Yra toks geras posakis: „Pirma studijuok, paskui klausk!", tai labai logiška, kadangi dauguma atsakymų bus rasta tekstuose.

Autorius: Samael Aun Weor
Aš klausiau brolių: „Na, broliai, ar studijavote mano knygą „The Great Rebellion"?

Jie atsakė: „Taip, mes ją perskaitėme..."

- Gerai, bet ar jūs ją studijavote?

- Na, realiai nestudijavome; mes ją perskaitėme penkių šimtų kilometrų per valandą greičiu...

Tada aš likau apstulbęs. Tiek daug metų praėjo, kol aš galėjau parašyti tokią knygą kaip „The Great Rebellion" ar „Revolutionary Psychology", o jie perskaitė ją per pora valandų.

Jie nuolat ateina pas mane sakydami: „Na, aš norėčiau dirbti su savimi, norėčiau sunaikinti savo ego, bet norėčiau, kad jūs mane to išmokytumėte"... Bet kokia nenormali yra šių žemiečių psichika, jie prašo manęs išmokyti, kaip pašalinti ego po to, kai perskaitė mano knygą „Revolutionary Psychology"! Kaip taip gali būti? Minėtoje knygoje aš pateikiau visus nurodymus, o dabar jie prašo manęs juos pamokyti! Kas tai? Jie visiškai sunaikino intelektualinį centrą!

Pvz., Atlantidoje arba Lemūrijoje niekas tokiu būdu nestudijuodavo. Lemūrietis laikė raides šventomis, jie naudojo raidyną, susidedantį iš 300 priebalsių ir 51 balsės. Raidės buvo šventos Lemūrijoje ir niekas neįsisavindavo šventos knygos pastraipos prieš tai jos neįsisąmoninęs, o norėdami įsisamoninti tokią pastraipą, jie praleisdavo ištisas dienas medituodami; taigi jie sąmoningai suvokdavo, ką studijuoja.

Bet kai žmogus skaito „penkių šimtų kilometrų per valandą greičiu" ir po to sako: „Aš jau perskaičiau knygą", „Aš ją žinau", tai reiškia, jog intelektualinis centras yra sužlugdytas. Tai nėra teisingas būdas studijuoti. Nederėtų skaityti kito paragrafo, prieš tai jo neįsisąmoninus. Mums reikia žinoti, ką mes patalpinsime į intelektinį centrą.

<...>

Taigi, mieli broliai [seserys], nenaikinkite nei savojo intelektualinio, nei emocinio centrų.



Prieš tai, kai emocinis centras gali reaguoti, emocija pirma turėtų būti perkošta per supratimo filtrą. Mes turime sąmoningai suvokti viską, ką priimame, ką studijuojame ar kas mus pasiekia.

Jeigu jūs atidžiai studijuosite mano knygas „Revolutionary Psychology" ir „The Great Rebellion", ir tas žinias panaudosite praktikoje, tiesos vardu sakau jums, jog jūs pasieksite Budistinį Sunaikinimą [Red.: psichologinių agregatų, defektų sunaikinimą]. Tokiu būdu jūsų psichikoje nusistovės normali psichologija; jūs tapsite tokie kaip ir kosmoso trejų-smegenų būtybės. Jūs galėsite tiesiogiai patirti tai, kas nepriklauso laikui, tai, kas yra anapus kūno, jausmų ir proto.



___________________

Meilės ir Šviesos

. 1 . 2 . >>
Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0