miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Saugokites
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 29 Rugsėjo 2010 10:29
Atsakyti 


Paziekit visi sita video manau cia daug pasako apie visus jus.

http://www.youtube.com/watch?v=pIsD0Bvndlo


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 29 Rugsėjo 2010 23:43 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Paziurejau ir teko susimastyti, ka norejai tuo pasakyti...

Jei teisingai suprantau, mes esame pakliuve i masonu spastus, kuriu tikslas buvo visus nudvasinti ir paskui priversti mus sekti kazkoki dvasini lyderi, kuris mus visus nusvies.

Manau tu norejai pasakyti: Paziekit visi sita video, manau cia daug ka pasako apie tai, kaip as matau jus (supraskim gnostikus).

Autorius: "Samael Aun Weor"
We advise disciples not to follow anyone. Let them follow themselves. Each one should follow his resplendent and luminous inner Being. - The Major Mysteries


Daugelis neaiskumu ir abejoniu issiklaido paprasciausiai studijuojant pati mokyma. Butina atskirti, kur yra zmogus, kur yra mokykla ir kur yra mokymas, doktrina. Visi mokymai yra nuostabus ir reikalingi, tik zmogus yra netobulas ir klystantis. Taigi tas video pasako daug apie ka? Apie Mokytoja? Apie Studijuojancius ta mokyma? Ar apie pati mokyma/doktrina?

Kolkas, kiek esu girdejes neigiamu atsiliepimu apie gnostikus, o ju girdejau daug ir domejausi tuo daug, visi buvo pries mokykla arba ta ar kita gnosis studenta. Bet zmones turi iproti apibendrinti viska ir tiesiog sakyti: Gnostikai, Gnosis, Samael Aun Weor, "JUS", kai turi omenyje viena ar kita individa, kuris savo veiksmais priestarauja tai, kas yra mokoma Gnosis mokyme.

Kvieciu labiau gilintis i Samael Aun Woer mokyma.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Rugsėjo 2010 08:58 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


zhimas yra parašęs ne vieną pasisakymą mūsų forume, tačiau praktiškai visi jo pasisakymai yra arba pašiepiantys, arba kaip nors kitaip negatyvūs. Aišku yra viena, jis rimtai niekada nesidomės ir nestudijuos čia pateikiamos doktrinos, tikriausiai toks žmogus yra kaip „lygintojas" ar „kiršintojas" tarp gnostikų ir, sakykim, katalikų.

Gnosis skirta drąsiems žmonėms, tikriems sąmonės galiūnams ir ji neturi nieko bendra su intelektualizmu ar negatyviomis emocijomis. Gnosis remiasi principu: Pirma suprask, o tik tada tikėk, tai ir yra visa esmė. Tolerancija ir nuoširdumas yra nuostabios savybės ir mes visi turėtume jomis vadovautis, nes kitu atveju mes tik apgaudinėjame patys save...

Autorius: Koranas 2:8-9
Ir tarp žmonių yra tokių, kurie sako: „Mes patikėjome į Alachą ir Paskutinę dieną." Bet jie netiki. Jie stengiasi apgauti Alachą ir tikinčiuosius, bet apgaudinėja patys save, tik to nejausdami.

Žiūrėti tą video yra gana liūdna, nes ten kalbantis žmogus, tikrai nežinodamas, teigia daug dalykų. O kas dar liūdniau, kad tokios kalbos įtakoja ir kitus žmones. Tokie atsakingi mūsų visuomenės veikėjai, kaip kunigai, turėtų kaip tik gerai žinoti, ką reiškia neatsakingai ištartas žodis ir jo pasekmės.


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 4 Lapkričio 2010 12:03
Atsakyti 


Studijavau dali jusu puslapyje pateiktos informacijos nereikia taip iskarto manes nuteisti ar pasmerkti. Esu toks koks esu. Siekiu tobuleti kaip ir jus. Graziai pakalbeti moka daznas.
Tuo labiau kad turejau daugybe patyrimu, kas liecia jusu mokyma.

Tai pasidalinkit kokius dalykus teigia sis zmogus? Ir ko jis nezino? Ar kalbate napagristai?


___________________

stebetojas
Narys
# Atsiuntė: 6 Rugsėjo 2011 14:08
Atsakyti 


Svarbu nesupainioti mokykla su būreliu,kur renkasi nebūtinai gabus, bet labai entuziastingi žmonės paįvairinti mokymąsi ir bandyti pasiekti geresnių rezultatų .
Kartais rezultatai labiau primena pasekmes ,ypač kai mokiniai linkę pervertinti savo galimybes ir labai atkaklus. Dvasingumo būreliai irgi turi teise egzistuoti Nedramatizuokim ir nesusireikšminkim


___________________

virs visko yra Dievas

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0