miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Narkotikai, alkoholis ir šiuolaikiniai festivaliai
Autorius Žinutė
precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Rugpjūčio 2010 16:01
Atsakyti 


Teko neseniai būti "Pure Future" renginyje, kuris vyko Trakų pilyje. Turbūt retas gnostikas eis į tokį renginį, bet aš neabejingas naujajai muzikos bangai nuėjau. Žinoma, narkotikų, alkoholio ir šelstančio jaunimelio ten netrūko, bet savo didžiajai nuostabai pamačiau, kokį didelį poveikį skambėjusi muzika padarė daugumai susirinkusių. Tokios meilės ir tokio bendrumo jausmo dar nei vienoje bažnyčioje nesu matęs. Skirtingų pažiūrų ir pakraipų žmonės drauge šoko, sveikino vieni kitus, apsikabindavo, siuntė nuoširdžiausius linkėjimus. Tai buvo jūra emocijų, kurios kėlė ne tik džiaugsmą, bet ir priminė kažką panašaus į visuotinę ir neegoistinę meilę, bei pagarbą vienas kitam.

Po šio renginio teko skaityti psichologinį straipsnį, kad šiuolaikinis žmogus, kuris nėra gyvenime susidūręs nei su meditacija, nei su vidine ramybe sociume ilgai neištvertų be jokių kvaišalų. Būtent jų pagalba jis tai akimirkai atranda ramybę, kurios jam taip trūksta. Nors kvaišalai neišjungia jo proto, taip kaip tai sugeba padaryti jogai vien meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo dėka, bet tas trumpas jo(proto) tam tikrų funkcijų išjungimas yra pakankamas, kad jis bent trumpam atsipalaiduotų (iš čia ir posakis: "Važiuoju prie ežero su chebra atsipalaiduoti").

Artėjame į tą amžių kai švietimo sistema socialinių ryšių dėka (televizija, radijas, internetas) vis plačiau užkabina sveikatingumo temą ir gyvenimo būdą, kuriam nereik jokių kvaišalų, o užtenka gilaus ir ramaus kvėpavimo. Tačiau kol dar neišmokome vienas kito gerbti (apie darbdavio ir darbuotojo meilę nėra nei kalbos), ir vis dar bandoma vienas iš kito išgręžti paskutinius syvus, kad tik kuo daugiau naudos turėti sau, negalime smerkti tų, kurie vis dar "atsipalaiduoja" su kvaišalais. Taip jiems nepadėsime. Jėzus to nedarė. Buda irgi. O mes esame tokie šventi, kad progai pasitaikius iškart nuteisiame visus, kurie yra kitokie nei patys esam(ar ilgam?).

Tik su Meile galime sugrąžinti Pasauliui tai ką Jis prarado. O tas laikas jau ne už kalnų.

Tereikia Daugiau Meilės ir Daugiau Šviesos ;)


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Rugpjūčio 2010 16:27 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Tarp Indijoje gyvenančių budistų sklando legenda, kad Buda prieš įeidamas į Vaiskiąją Šviesą, prieš sugrįždamas į Pirmapradį Šaltinį - prieš galutinį savo nušvitimą, apsisuko ir žengė atgal. Kai susirinkę angelai ir pusdieviai Jo paklausė, kodėl Jis taip pasielgė, Buda atsakė: "Kol pasaulyje yra daugybė tų, kurie vis dar tūno tamsybėse ir kenčia didžiausias kančias, aš negalėsiu būti laimingas ir Meilėje susilieti su Kūrėju."

Vieni sako, kad tai buvo paskutinis išbandymas, kurio Jis neįveikė ir susimovė - kitaip tariant, taip ir nenuramino savo proto. Kiti sako, kad tai buvo didžiulis pasiaukojimas, ir didžiulis laimėjimas visai žmonijai, kuris davė visiems likusiems "už borto" dar vieną šansą. Buda taip parodė, kad esame verti Kūrėjo Meilės ir Gailestingumo, tik reik tą Meilę mumyse pažadinti...

Aš manau, kad kiekvienas iš mūsų yra vertas savo antrojo šanso
Nes kiekvienas iš mūsų, kad ir koks bebūtų yra Kūrėjo dalys - mūsų brolis ir sesuo. Juk nepaliktum nelaimėje mylimo brolio ar sesers?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0