miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Klausimėlis apie centrus
Autorius Žinutė
Vinckaz
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 00:14 - Redagavo: Vinckaz
Atsakyti 


Iskart noreciua padekot sitos svetaines kurejui uz tiek informacijos ir kad palengvina kelia i nusvitima.

KLausimas: ar sunaikinus viena is centru tarkim emocini ji galima atgaut?
ir ar muzikos klausymas yra toks reiksmingas dalykas?
tarkime as klausau muzikos kuri sukelia tam tikras emocijas ir ar tik ne nuo liudnu, destruktyviu emociju atsiranda neigiamas muzikos poveikis?

Aciu uz atsakyma


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 14:06 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Nėra už ką.

Trejų Smegenų centrai negali būti sunaikinami, nes jie yra reikalingi žmogaus šventyklos veiklai. Kitas klausimas, kaip žmogus priima įspūdžius iš aplinkos ir ar tinkami centrai tai apdoroja. Kas turi būti sunaikinta, tai yra „aš", ego, negatyvios emocijos, mintys, ydos. Visi šie ego pasireiškia kaip negatyvūs dariniai per kažkurį tai žmogiškosios mašinos centrą.

Muzika ir knygos


___________________

Meilės ir Šviesos

Vinckaz
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 23:17 - Redagavo: Vinckaz
Atsakyti 


aciu uz atsakyma.

dar reik daug perskaityt kol galesiu bent kanors pradet daryt, nes baisu save iklampint i dar didesnius pavojus nei esu dabar. Visgi ar tai imanoma?
nes as pries einant miegot uzsimerkiu, pasineriu i kazkokia tamsa tada pradedu matyt vizijas , tada kazka padarau su akim ir pamatau shviesesnes vizijas ir visad akys labai nori atsimerkt. nzn ar cia kanors reiskia bet man kartais atrodo kad tuoj uzmigsiu taip bedarydamasm bet uzmigsiu samoningai. Kunas buna aptirpes, jauciu bet nekreipiu i ji demesio . Ir va neseniai maciau kazkoky sviesos plysi pro kury maniau iejes uzmigsiu, bet deja nepavyko saves suvaldyt ir mintys nukrypo kazkur i vaizdinius.(viskas vyko gulint liuto pozoje) Beje stebet ego labai sunku kuo toliau tuo sunkiau , ir ar reik kanors daryt tiesiog stebet ka jis daro ?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 29 Liepos 2010 09:39
Atsakyti 


Tam reikia laiko, patartume neskubėti ir gerai išstudijuoti čia pateiktą informaciją. Daug kas paaiškės savaime...


___________________

Meilės ir Šviesos

Vinckaz
Narys
# Atsiuntė: 3 Rugpjūčio 2010 00:14
Atsakyti 


dar vienas klausimas..


Noreciau paklaust apie budistini iniciaciju supratima. Man draugas sake kad budizme nera sielos. Ir iniciacijas parduoda uz pinigus. Ir jis ruosiasi nusipirkt . Ten bus jam parodyta kazkokia technika + apvalyti energetiniai laukai . Kiek tuo galima tiketi ? Nes tai kiek suprantu prieshtarauja gnostiku isitikinimams " bent jau kiek skaiciau ir supratau" ...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 6 Rugpjūčio 2010 12:40 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Absurdas.

Dabar pats matai kaip lengva "pasikabinti" ant tokių, viską už tave padarančių, kabliukų.

Tokie laikai atėjo...

Beje, kaip tos iniciacijos atrodo? Iš ko jos padarytos? Kokia jų forma? ;)

Iniciacija


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Rugpjūčio 2010 15:01 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Teko ir man su tokiom susidurti. Ateini, mokytojas gražiai kalba apie pasaulio iliuziją, priimi trys brangenybes kaip pasaulietis, tave šventina, atleidžia visas iki tol turėtas kaltes ir tu susimoki "auka". Po to pakalba apie tai kad statomas dvasinis centras tiek Lietuvoj, tiek Šveicarijoj. Vienur reik 10 milijonų, kitur - užtektų ir 2 milijonų + žemės sklypas didelis. Panašiai elgiasi ir bažnyčia, ir visi kiti.

Jėzus sakė: "Tikroji bažnyčia yra širdyje, o išsivalymas - Meilėje." Ne žodis žodin, bet esmė ta pati.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Rugpjūčio 2010 17:38
Atsakyti 


Autorius: Vinckaz
Man draugas sake kad budizme nera sielos.

Šiaip čia nėra prieštaravimo, jei giliau supranti budizmo doktriną. Anatman angliškai reiškia „no self", kas lietuviškai būtų „ne aš (pats)" arba „be aš (pats)". Taigi anatman doktrina moko, jog tas „aš" ar „aš pats", kokį mes suprantame savyje, realiai neegzistuoja. Ir tai yra tiesa, Gnosis sako tą patį. Buda, kiek žinau, niekada nesakė, jog vidinis Buda, Esybė neegzistuoja.


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by online community script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0