miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Hipnozė
Autorius Žinutė
sandra
Narys
# Atsiuntė: 21 Balandžio 2010 19:23
Atsakyti 


Sveiki dar kartelį. Tikriausiai aš labai ne į temą, bet norėčiau paklaust apie hipnozę. Per televiziją jau ne vienas atvejis, kaip žmonės yra užhipnotizuoti, ir savaime, patys atiduoda pinigus. Daugelis yra apgauti. Kas tai? prašau paaiškinti, kaip to išvengti?


___________________

Kipras
Narys
# Atsiuntė: 22 Balandžio 2010 09:15
Atsakyti 


Man irgi atrodo, kad tu čia nelabai į temą. Jei kalbi apie hipnozės seansus tai nereikėtų apskritai juose dalyvauti ir nebūtu jokių apgaulių. Jei tu apie tuos atvejus gatvėje kalbi, kai tave užkalbina tai... man atrodo(man taip tik atrodo), kad jie tam tikromis kalbomis, prisilietimais užmigdo tavo sąmonę, manipuliuoja tom tavo automatinėm reakcijom.
Apskritai, jei tave domina tokie dalykai kaip "įtaiga protui" gali pasiskaityti apie neurolingvistini programavimą (NLP). Dar patarčiau John Kehoe "Proto galios XXI amžiuje"
O geriausias būdas to išvengti manau būtų, beje gnosis to ir moko, pabudinti savo sąmonę, stebėti save. Taip kad skaityk SAW knygas ir mokykis (Taip pat siūlau pasiskaityti forumo taisykles)


___________________

I'm a great believer in luck and I find the harder I work, the more I have of it.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 22 Balandžio 2010 13:46 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Jei jūs netinkamai naudosite proto galią, karmos dėsnis nusileis ant jūsų ir jūs būsite siaubingai nubausti.

Mentalinė energija yra Kūrėjo dovana ir turėtų būti naudojama tik geriems tikslams, ir tik su gerais ketinimais. Teisinga vargšui pasigerinti savo ekonominę situaciją, tačiau neteisinga naudoti mentalinę galią siekiant pakenkti žmonėms.

Visi mes miegam, nesąmoningumo kaina yra didelė, turbūt daugelis tą patyrė susidurdami su piktų kėslų turinčiais asmenimis. Ši kaina ypač išryškėja dvasiniuose dalykuose.

Sąmonės Pabudinimas


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0