miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Jėzus Kristus
Autorius Žinutė
Tautrimas
Narys
# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 20:25
Atsakyti 


Kodėl gnostikai netiki, kad Jėzus Kristus yra Dievo sūnus, Trejybėje, jei jie daug kur remiasi Biblija? Nelabai suprantu, čia lyg atrodo, kad pasiima tos tiesos, kurios patogu, o kur ne pagal gnosio doktriną - mokymą tai atmetama.


___________________

raideq
Narys
# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 20:56 - Redagavo: raideq
Atsakyti 


visi mes esame Dievo sunus , visi mes kilome is Kurejo .

bent jau tokia mano nuomone .


___________________

Tautrimas
Narys
# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 21:10
Atsakyti 


Pala, aš tik prieš 5 minutes admin pasysakyme skaičiau, kad žmonės paskendę savo nuomonėse, todėl negali pažinti tiesos, o jūs pats gnostikas? Tai kaip čia yra, kieno tiesa?


___________________

raideq
Narys
# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 21:32 - Redagavo: raideq
Atsakyti 


ar as gnostikas ? hm , as esu kas esu

taip , esame paskende vadinamose "nuomonese" , "ego" , taciau tai dar nereiskia , jog nebesame Dievo sunus , tai dar nereiskia , jog mes dingstame . mes visados esame , tiesiog , daznai arba nuolatos atsitinka taip , jog nebematome saves , visai uzmirstame apie save .

kiekvienas turime atsakymus "viduje" . kieno tiesa ? to , kuris teigia viena ar to , kuris teigia antra ? tai gali buti tik proto postringavimai . per patirti igytas zinojimas tokiu klausimu nebesukelia .


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 21:39 - Redagavo: Sedintis_Stumbras
Atsakyti 


Pone Tautrimai, ar galima jūsų paprašyti pirma paskaityti šiek tiek knygų apie gnosis mokymą ir tik tada berti komentarus bei klausimus foruman?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Tautrimas
Narys
# Atsiuntė: 17 Kovo 2010 22:26 - Redagavo: Tautrimas
Atsakyti 


Atleiskite už mano tokį nežinojimą, bet skaitant mokymą šitos svetainės ir to garbaus mokytojo Samuelio bei tai kas čia yra diskutuojama ir teigiama tai nori nenori pasimato prieštaravimai . O man labiau patinka skaityti Origeną bei Irenėjų gnostikų atžvilgiu.
O ką patartumėt man, nieko neišmanančiam paskaityti? Ta prasme aš mylių Jėzų Kristų ir esu atgimęs žmogus, tikiu, kad Jis Dievo sūnus, o žmogus iš savęs nuodėmingas, ir esu Jėzaus Kristaus mokinys. Tai va, prašau man rekomenduoti ką nors paskaitymui iš jūsų literatūros Ačiū.


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 18 Kovo 2010 06:09
Atsakyti 


Matai, žmonės čia susirinkę labiau koncentruojasi į dvasinį darbą, o ne į skirtumų tarp vieno ir kito mokymo ieškojimą. Ir tave norėčiau paskatintį tą patį daryti.

Įžangai gali perskaityt kokį "Revolutionary Psychology" ir "Fundamental Education" bei išklausyti paskaitų kursą apie meditaciją, kurį gali rasti http://www.gnosis.lt/forum/index.php?action=vthrea d&forum=14&topic=216, kadangi meditacija dažniausiai yra geresnis informacijos šaltinis nei interneto forumai

Turėk omeny, kad aš nesu koks mokytojas ar panašiai - viską tikrink pats ir klausyk kaip intuicija sako.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Kovo 2010 16:14 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Pirmiausiai, prieš rašant forume, prašome perskaityti mūsų forumo taisykles. Tada tikriausiai mažiau iškils nesusipratimų.

Kai Jėzus Biblijoje vis karotojo gerai žinomą frazę „Kas turi ausis, tesiklauso", kiek jūs manot žmonių suprato ką jis turi omenyje? Tas pats ir čia. Suvokimas kyla iš patyrimo.

Autorius: Tautrimas
Kodėl gnostikai netiki, kad Jėzus Kristus yra Dievo sūnus, Trejybėje, jei jie daug kur remiasi Biblija? Nelabai suprantu, čia lyg atrodo, kad pasiima tos tiesos, kurios patogu, o kur ne pagal gnosio doktriną - mokymą tai atmetama.

Kur čia pas mus taip parašyta?


___________________

Meilės ir Šviesos

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 17 Balandžio 2010 16:01 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


šiaip nenuostabu kad gnostikai neigia kad Jėzus Kristus yra Dievo sūnus, Trejybėje ir t.t. nes ju mesijas visai ne tas kuo jus tikit bet aš čia nepasakosiu nieko nes kaipmat būsių užtildytas tad ner prasmes atidenginėt čia uždangos iliuzines
ateis mesijas bet ne musu kuris prisidengs gerumo kauke o atneš tik skausmus didžiausius dalinai jau atnėšė ir niekas negereja veikiant jo jegoms o tik prastėja


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

phi
Narys
# Atsiuntė: 17 Balandžio 2010 21:54
Atsakyti 


Gal ir gerai kad cia nieko perdaug nepasakosi... Tuo sveikiau tau paciam.

Zinoma, kad nera tau prasmes cia ka pasakoti, nes kaip ir tiksliai pastebejai - kaip mat busi uztildytas... ELEMENTARIOS LOGIKOS.


___________________

With the death the death is killed

phi
Narys
# Atsiuntė: 18 Balandžio 2010 00:39
Atsakyti 


Autorius: Sedintis_Stumbras
Baikite, tamsta, fleiminti Suprantu, kad kartais iskyla mus noras pareiksti savo
nuomone vienu ar kitu klausimu, bet susimildamas atkreipkite demesi ir i visuomenes
interesa.

Uzgausite jautrias sielas ir nuvesite nuo doros kelio.


Vadinasi uzgavome visuomenes interesa, taip? Brangus sedintis stumbre, prasau patikslinti, ka turi omenyje minedamas visuomenes interesa. Isplesk, prasau visuomenes, intereso savoka liquidsoul pasisakymo kontekste.


___________________

With the death the death is killed

phi
Narys
# Atsiuntė: 18 Balandžio 2010 01:15
Atsakyti 


Autorius: LiquidSoul
kaipmat būsių užtildytas tad ner prasmes atidenginėt čia uždangos iliuzines


Labai graziai nori issisukti, teski atseit tau paciam "savaime suprantamus" teiginius ir begi i krumus, kad racionalus ir sveikas mastymas taves neapsviestu neva manes vistiek nesiklausys.

Beda ta, kad tenka susidurti ne su sveikai ir uoliai mastanciais zmonemis, o su tinginiais - neigalinciais "perlipti" (praplesti, tuos pacius dalykus pamatyti kitoje sviesoje) per savasias zinias ir priimti kazka naujo. Tinginiais ta prasme, kad jie tingi isigilinti i kazka, kas jiems dar nesuprantama - jiems verciau tai paneigti is karto, nei ideti pastangu suvokti ir nesuprantamus dalykus paversti suprantamais ir racionaliai bei logiskai pagrindziamais. Koks buvo visuomenes interesas ankstyvosios krikscionybes laikais? - paneigti tai, kas nesuprantama. Koks to tikslas? - Savojo nezinojimo, neismanymo ir nenoro save suvokti apgynimas, savisauga.

Gnosis doktrina pirmiausia ir padeda sutraiskyti tuos musu nepajudinamus tinginius. Ta dalyka suuodes mumyse slypintis nenoras ima priesintis is paskutiniuju - puola doktrina, iesko priestaravimu, silpnu vietu. Visa tai palaiko gyvasti nenorui priimti nauja ir transformuoti savaji zinojima naujoje sviesoje.


___________________

With the death the death is killed

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 7 Balandžio 2011 11:10
Atsakyti 


Dabar suprantama kodel buvo zudomi albigieciai ir kiti gnostikai, cia realus pavyzdys, kataliku vienintelis ginklas buvo zudymas, nes svarus zmogus tiesiog nuima kauke, nuo infraseksualo, ir ju vienintelis ginklas susidoroti fiziskai egoizmas tiesiog neatlaiko isminties, sielos ismintis ismintingesne uz bet koki ego


___________________

Justme
Narys
# Atsiuntė: 7 Balandžio 2011 23:45
Atsakyti 


Žmonės, žiūriu kai kuriems iš jūsų svarbiau pasipešti ir pademonstruoti savo didelius principus, nei padėti savo artimui... Kada pagaliau tai liausis?

Kad ir Tautrimas, koks tau po galais skirtumas, kuo vieni ar kiti laiko Jėzų Kristų, ir ar jis išviso buvo? O gal susiruošei į kryžiaus žygį naikinti kitatikių? Žinok, ten, aukščiau, yra tik viena tiesą, o visas šitas žodžių žaismas, sąvokos ir prasmės, yra tik proto labirintas.


___________________

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0