miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Pašaukimas
Autorius Žinutė
katinas
Narys
# Atsiuntė: 9 Gruodžio 2009 13:16
Atsakyti 


kaip lavinti, ugdyti valia? manau zmogus harmonija taip pat turi atrasti ir kasdieneje veikloje (darbe), taip islaikydamas dvasine pusiausvyra, vedu sventrasciai taip pat teigia, kad nesavanaudiskas darbas kelia siela sparciau nei malda, taip kat visa veikla nukreipta nukreipta i Dieva (paprastas darbas nukreiptas i aukstesnius tikslus , ne vien i ego tenkinima) kasdieniniame gyvenime islavins jusu asmenybe, valia ir pades atsikratyti savanaudiskumo,
Savojo kelio suradimas remiasi i profesinį pašaukimą ir jo raišką.
Admin ar galite suteikti informacijos apie tai placiau -
Ar gnoso mokyme yra kalbama apie asmenybes atskleidima pasaukime ?, juk dvasiniu poziuriu zvelgiant tai yra Dieviskojo plano vykdymas zmogaus esebei (Samael Aun Weor... )
Kokia Profesinio pašaukimo ir profesijos pasirinkimo samprata ir paskirtis ? Kokie Profesijos pasirinkimą lemiantys veiksniai ir jį sąlygojantys motyvai ?
(Samael Aun Weor... )


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 15 Gruodžio 2009 15:51 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Taip, yra kalbama, bet geriau yra kažką daryti

Kalbėti reikėtų daugiau apie atskleidimą to, kas mes esame iš tikrųjų. Asmenybė yra pavaldi mūsų psichikai, tačiau ji nėra siela, per asmenybę mes save išreiškiame.

Kas nori atrasti savo pašaukimą, tas turi budinti sąmonę, tik pažindami Save, stebėdami Save, mes galime tai atrasti. Kiekviena kibirkštis turi savo pašaukimą, kažkokį gebėjimą, kurią jai suteikė Viešpats iš aukštybių. Kai pašaukimas atrandamas, toks žmogus gyvenime tampa nepakeičiamas, nes jis savo darbą atlieka puikiai ir jo vietos po Saule niekas nesugebės užimti.

Kaip ir visada, atsakymas yra paprastas - bet reikia įdėti darbo su savimi, reikia dirbti iš širdies, kad žmoguje pasirodytų sąmonės šviesa ir nušviestų vieną ar kitą takelį. Visi atsakymai viduje, kas jų ten neras, tas jų neras niekur.


___________________

Meilės ir Šviesos

stanislava
Narys
# Atsiuntė: 17 Gruodžio 2009 19:18
Atsakyti 


Aš ilgai ieškojau savojo kelio,tikslo,prasmės.Ilgai neradau ramybės.Pavydėjau tiems,kas dirbo mėgstamą darbą,buvo kūrybingi.Taip atėjau iki tokio taško,kad susirgau depresija.Bet kartą gydytoja pasakė,kokia čia dar prasmė-gyvenimas yra pati prasmė.ką moki tą dirbk,sąžiningai atlik viską iki galo.Neprisirišk prie rezultato...
Lengva pasakyti-sunku padaryti.Bet pradėjau bandyti,žiūriu kad po truputį kapstausi iš duobės,ką darau,stengiuos daryti su meile,o ar patiks kam,ar ne-nesvarbu.Tiesiog nelaukiu jokio vertinimo,ką padarau-paleidžiu kaip oro balioną į dangų,tegul skrenda.Ir nesvarbu kas tai,ar sutvarkytas butas,išvirti pietūs,atlikta viršininko užduotis...Tai mano tokie pirmieji žingsneliai


___________________

Tesė

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0