miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Tiesos patyrimas
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 27 Rugsėjo 2009 20:41
Atsakyti 


Admin: šios žinutės buvo perkeltos iš kitos temos, su kuria neturėjo nieko bendro.

Jus tik kalbat, kaip kokie demonai. Tai papsakokit daugiau apie tas tiesas, tik siulot pasinerti, o is kur zinoti ar tai tiesa, ar jus neesast tie tamsieji kure suvedzioja sielas?


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 00:17 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Manau galima būtų daug ginčytis, bet siūlau pamedituoti ir pamąstyti apie 3 dalykus kurie yra esminiai gnosyje ir nepaneigiami.

1. Mirtis
2. Gimimas
3. Pasiaukojimas

Tuomet Jėzus kalbėjo savo mokiniams: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, tepasiima savo kryžių ir teseka manimi.


Savęs išsižadėjimas gnosyje yra darbas su savo ego, su 7 pagrindinėmis nuodemėmis ir ju visomis variacijomis ir išraiškomis. Pyktis, Aistra, Tingumas, Apsiryjimas, Pavydas, Godumas, Išdidumas. Visa tai turi būti sunaikinta, pašalinta, ištrinta. Nežinau ar taip darant galima tapti demonu ar ką nors išvesti iš kelio, aišku tik klausimas kokiu keliu buvo eita prieš tai ;)

Apsiimti kryžių reikštų praktikuoti baltąją tantrą, nes kryžius simbolizuoja dviejų priešingų polių susikirtimą: Vertikalus - Horizontalus, Teigimas - Neigimas, Vyras - Moteris. Ir jų saveika, jungimas yra seksas, tai ten kur prasideda kūrimas, nes niekas negimė iš idėjos, didelių norų ar pastangų. Viskas ką matai aplinkui save yra sukurta dėka seaksualinės energijos. Du vandenilio atomai dėka seksualinės traukos/energijos susijungia, kad suformuotų Helį ir tokiu pačiu principu visą kitą. Ši energija yra tarsi dviašmenis kardas ji gali naikinti ir gali kurti. Dėka jos Ieva ir Adomas paliko Edeno sodus ir tik dėka jos jie gali sugrįžti atgal.

Sekti Kristumi yra sekti jo pavyzdžiu ir pasiaukoti dėl žmonijos, pasakysiu atvirai nemanau kad suprantu šį punktą pakankamai, kad galėčiau teisingai išaiškinti. Kiek suprantu mes turim daug daug blogos karmos užsidirbę ir ji niekur nedings kol nebus išpirkta gerais darbais arba skausmasi. Kita vertus manau natūraliai norisi padėti žmonėms, kai supranti ir matai jų pasimetimą ir iš jo kylantį skausmą.

Tai trys punktai, kuriais vadovaujasi kiekvienas rimtas gnostikas ir net nežinau ką dar būtų galima plačiau paaiškinti, tad jeigu vis dar kažkas atrodo demoniška - klausk


___________________

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 10:40
Atsakyti 


O jus pripazistat Jezu Kristu atejusi kune?


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 13:16
Atsakyti 


Nesu tikras ar teisingai supratau tavo klausimą, bet šitas straipsnis tikiuosi tau duos atsakymą.

http://www.gnosis.lt/Istraukos-Is-Rastu/Kristus.ht ml

Šeip zhimai jeigu kyla abejonės dėl gnosis, patarčiau skaityti knygas arba bent jau tai kas yra šiame puslapyje, nes visgi dauguma klausimų kuriuos užduodi yra atsakyti tekstuose. Manau darai klaidą žiurėdamas į gnosis doktriną per gnostikus, tuo labiau abejoju ar net turiu teisę vadinti save gnostiku


___________________

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 14:07
Atsakyti 


Tai dabar ta ir bandau daryti, bandau skaityti Samuelio knygas. Nuo kurios pradeti skaityti? Kuri jo knyga skaitos izanga?


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 15:06
Atsakyti 


Gali pradet nuo "Revolutionary psychology" arba "Introduction to Gnosis"


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2009 15:23
Atsakyti 


Tos knygos kurias rekomenduoja Sedintis_Stumbras yra geros ir jas verta perskaityti, tačiau aš siūlau rinktis pačiam iš intuicijos, tiesiog imk bet kurią kuri tau atrodo idomi, nes pvz aš pradėjau skaityti nuo Fundamental Gnostic Education ir tai buvo geriausia pirma knyga kurią galėjau perkskaityti, nes tai atitiko tuo metu mano interesus ir mane sudomino, ko dėka perskaičiau beveik visas likusias. Bet asmenškai aš nesu matęs, kad ją kas nors rekomenduotų skaityti kaip pirmą knygą, todėl džiaugiuosi, kad neklausiau, o rinkausi pats.

Nepasitikėk mumis, pasitikėk savo balsu širdyje. Tai labai svarbu.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 12 Spalio 2009 14:36
Atsakyti 


Praktika, o ne teorijos


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by simple bulletin board miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 7
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0