miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Homoseksualumas
Autorius Žinutė
Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 5 Rugsėjo 2009 23:42
Atsakyti 


zmogu mylime uz jo asmenybe,bet ne uz jo lyti,tai kodel smerkiami lesbietiski ar gejiski santykiai?


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 6 Rugsėjo 2009 13:58 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Šita tema jau buvo diskutuota kitoje temoje, kuri nebuvo apie tai ;)

Todėl pacituosiu Admin atsakymus.

Autorius: Gnostic Kabbalah One: The World of Klipoth

Dabartinės žmonijos seksualinė problema iš tikrųjų slypi tame, jog kiekvieną kartą ateidami į šią Žemę, mes ateiname patenkinti seksualinio pojūčio, patenkinti pojūčio troškimo Naamos (aistros, neištikimybės, prostitucijos) sferoje. Taigi pojūčio troškimas yra vis stiprinamas ir stiprinamas iki tol, kol mes gyvename vien tik dėl to. Žmonėms taip intensyviai tenkinant seksualinį troškimą, pojūčio troškimą, priešinga lytis tampa tokia nuobodi Naamos srityje, jog jie susidomi savo pačių lytimi ir tampa homoseksualūs. Taip jie įžengia į Lilitos (seksualinės prievartos prieš savo pačių kūnus) sferą. Būdami Lilitos srityje, kai fiziškai numiršta, jie sugrįžta į naują kūną ir jų geismo jau nedomina priešinga lytis, geismas taip išauga, jog jau devoliucionuojantys jų protoplazminiai kūnai iškraipo gyvybinę energiją, kuri patenka į fizinį kūną, ir netgi sutrikdo endokrininės sistemos hormonus. Jų fiziniai kūnai gamina kito tipo hormonus, jei kūnas yra vyriškas, tai jis gamina moteriškus hormonus; moteriškame kūne viskas – atvirkščiai. Štai taip gašlios degeneravę sielos pradeda geisti tos pačios lyties žmonių.


Autorius: AdminEgzistuoja trys pagrindinės seksualumo formos:

1. Aukštesnysis seksualumas: jis yra charakterizuojamas seksualinės energijos transmutacija, kurios kulminacija yra tokia būtis, kuri priklauso tokiems pranašams kaip Buda, Jėzus, Krišna, Mahometas, t.t. Jų kūnai, protai ir dvasios yra nenutrūkstamų ir nesuskaičiuojamų seksualinių transmutacijų pasekmė. Kiekvieną egzistencijos akimirką jie tobulai transformuoja, taip jie tobulai suvokia viso kosminio fenomeno tikrąją prigimtį.

2. Įprastas seksualumas: jo funkcijos yra susijusios su rasės pratęsimu, kai neegzistuoja joks psicho-seksualinis konfliktas.

3. Infra (žemesnysis) seksualumas: jo funkcijos yra susijusios su visomis Sanguliavimo formomis ar su netinkamu seksualiniu elgesiu, įskaitant masturbaciją, neištikimybę ir homoseksualumą. Vėlgi, ši sritis Kabaloje yra padalinta į Lilitos ir Naamos sferas.


Darbas su savo gyvybiniais vandenimis, seksualine energija, yra alcheminis procesas, kurio metu vyksta žmogaus psichikos sulydymas su Kūrėju. Akivaizdu, kad būdami netyri, gašlūs, t.t. mes negalėsime to padaryti, kadangi Kūrėjas yra tyras, doras, pilnas meilės, išvardinant bent kelias jo savybes. Jei mūsų psichika yra priešinga jam ir mes nepasitaisome, t.y. nesikeičiame, neatgailaujame ir nepradedame elgtis pagal Kūrėjo Įstatymus, tai kaip mes galime tikėtis susijungti su savo vidine dievybe, kuri yra visiškas tyrumas.

Žmogus gali garbinti savo Kūrėją įvairiais būdais, tačiau tai nereiškia, kad tie garbinimo būdai patiks jo Kūrėjui, Dievui. Biblijoje paminėta kaip Kainas (gyvuliškas protas) nužudė savo brolį Abelį (Esmę, Kūrėjo kibirkštį, Buddhatą, sąmonę). Ir tai turi labai gilią prasmę, nes mūsų protas mėgsta garbinti Kūrėją tenkindamas įvairius ego troškimus, tame tarpe ir išliedamas seksualinę energiją ar ją netinkamai panaudodamas. Kūrėjui toks garbinimas nėra priimtinas, tik Abelis (pabudinta mūsų sąmonė) žino kaip tikrai garbinti Kūrėją, laikantis Jo duotų nurodymų.

Jei žmogus nedaro taip, kaip nurodo Kūrėjas, jo vidinis Buda, pažeidžia jo duotus nurodymus, tada, jei atliekama tokia "alchemija", tai ji neturi nieko bendro su dieviškumu. Tokia praktika gali sąmonę pabudinti tik negatyviai, t.y. pabudinti pragare, gamtos žemesnėse dimensijose. Tai yra dar didesnis sąmonės įkalinimas troškime ir pabudimas į blogį. To rezultatas yra demonai, kurie praranda ryšį su Dievu ir lėtai devoliucionuoja pragare. Dantė tai gana detaliai nupasakoja.

Autorius: Danieliaus knyga 12:2

Daugelis miegančiųjų žemės dulkėse atsibus: kai kurie amžinajam gyvenimui, kiti gėdai ir amžinajai negarbei.http://www.gnosis.lt/forum/index.php?action=vthrea d&forum=7&topic=113


___________________

Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 7 Rugsėjo 2009 01:45
Atsakyti 


.....


___________________

Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 7 Rugsėjo 2009 02:08
Atsakyti 


bet as pamilau zmogu,pamilau ji,nes man gera su juo,jauciuosi saugi salia,man gera,kai jis amne apkabina,jauciu pagarba is jo puses...bet as moteris,o tas zmogus taip pat moteris.taip,mes mylejomes,viena karta,bet viskas buvo beprotiskai svelnu ir net nepalyginama su seksu tarp vyro ir moters.bet cia nera svarbiausia.esme,kad man su ja gera ir kaip as galiu sau priestarauti?..keista tai,kad ankscaiu net neturejau jokiu minciu apie tai,ar kazkokiu fantaziju...viskas ivyko labai greitai ir as zinau,kad to noriu,kad noriu pamilti ir buti to zmogaus amzinai.ir ka man daryti,jei taip yra..?kaip galiu eiti pries savo sirdi?...


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 7 Rugsėjo 2009 12:34 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Tai labai asmeniškas klausimas ir deja atsakymas i tokį klausimą visada buvo ir bus: medituok ties šiuo klausimu ir tavo esybė atsakys.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad kartais atrodo taip myli žmogų, kad net fiziškai širdį skauda kai reikia pasitraukti nuo jo, bet po kiek laiko supranti, kad tai buvo tiesiog sąlygota trauka, kad buvo susidariusios situacijos tokios, kurios atitiko to momento poreikius, o tie poreikiai atėjo iš taip toli... vos ne nuo darželio laikų. Ir tik dėka meditacijos ir stengiantis save stebėti galiausiai pastebėjau savo mintis, kurios ir išdavė slaptus pasąmonės troškimus.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, turi savo kelią ir savo karmą, todel niekas šiame forume nesugebės išpainioti tavo karmos ir pasakyti kodėl taip yra ir kodėl taip jautiesi; tik tu pati Todėl belsk ir bus atidaryta, prašyk ir bus duota.


___________________

Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 7 Rugsėjo 2009 13:32
Atsakyti 


na,taip.labai daug tiesos tavo atsakyme,aciu


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 9 Rugsėjo 2009 23:25
Atsakyti 


Dažna žmogaus klaida yra, kad jis meilę maišo su priklausomybe, baime, geismu ar kitomis ego apraiškomis.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 10 Rugsėjo 2009 12:12
Atsakyti 


jauciu,kad sumaisiau ja su geismu.


___________________

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 21 Rugsėjo 2009 10:20 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


Tik Bėda yra ta kad daugelis tikra dvasine meile maišo su kunišku pasitenkinimu (Ego Žveriuko patenkinimu) Žveriukui niekada nebus per daug jis nepasotinamas

o meile tai yra davimo dėsnis , kai tu nori kažkam padaryt gera, kai tu nuošidžiai jauti malonuma padedamas kitiems , taip mes tokiu budu pradedam gyvent pagal kurėjo valia ne naikindami o kurdami
mes turim pamiršt saves tenkinima ir galvojima tik apie save (jai norim kad ir apie mus butu pagalvota) mes egoizmo busena turim paverst i altruizmo , i davimo busena , kaip sakoma kaip pateiksi taip ir gausi (arba ka pasėsi ta ir pjausi) ir taip ratu viskas sukasi viskas yra savo vietose ir viskas yra kruopščiai apgalvota kurėjo jis yra dėsnis besaligiškas ir mes prieš ji nepašokinėsim , bet mums yra galimybe tapt panašiais i šį dėsni
ir jaustis kaip jis jaučiasi
ir kai jūs pradėsit gyvent pagal Kurėjo valia pagal jo pateikta misija jums
jis jus automatiskai ištaisys , o visi pojučiai aukštesni ir žemesni , tamsos ir šviesos pasauliai yra tik jumyse o ne aplink jus ,
tik jums reikia turėti begalini nora siekti kurejo , pradėkit klausinet saves kokia mano gyvenimo prasme? ka aš turiu daryt? koks mano tikslas? ir jūsu pasamone valdoma kurėjo prives jus pačius su laiku prie teisybes atidengs vis daugiau matomo ploto jūsų akyse ir jūs vis daugiau pamatisite ka darėt netaip ir nebekartosit savo klaidų judėsit išvien su gamtos dėsniais su dievu


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

Ugnis
Narys
# Atsiuntė: 22 Rugsėjo 2009 02:04
Atsakyti 


aciu


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 27 Sausio 2010 16:32 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


http://www.lrytas.lt/-12645834071262479165-s%C5%AB naus-laukiasi-antrasis-pasaulyje-n%C4%97%C5%A1%C4% 8Dias-vyras.htm

Čia nesuprasi trans ar homo, o dar ir herm


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0