miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Ar egzistuoja likimas ? (Meilės atveju ir be jos)
Autorius Žinutė
Gytis
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 01:42
Atsakyti 


Kai egzistuoja aiškiaregystės, ekstrasensai, kurie numato ateitį ir ne tik.
Man iškylą klausimas:
Tai likimas egzistuoja?
Tiesiog viskas sudėta pagal senarijų, o mes tik viską darome pagal jį? ..kai pkokiam surežisuotam kino filme?
Kaip gi kitaip galėtų būti nuspėjama ateitis?

Kiek žinau kai Myli, tai Tavo keliai būna nenuspėjami, nepriklausomi nuo likimo.
Noriu ir apie tai sužinoti daugiau.
Aš labai smalsus tiesiog, man labai įdomūs visokie - tokie dalykai, labai susidomėjąs esu gnosis mokymusi.
Ačiū.


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 09:29
Atsakyti 


Kaip interpretuojamas likimas ar pvz dezavu?

Egzistuoja visatos desniai ir istatymai. Atzizvelgiant i tuos desnius egzistuoja skirtingos samones, samoningumo busenos - kuo daugiau desniu samone itakoja, tuo ji toliau nuo savo pirmykstes, laimingos, nuo visko laisvos busenos - ir atvirksciai. Visu tu desniu ir samones busenu sukuryje zmonems nera lengva objektyviai issiaiskinti kas su ju samone vyksta ir kas ja tam tikru momentu itakoja - todel mano subjektyvia nuomone, kuria remiu gnosis mokslu, gan patogu viska paaiskinti likimu ar tam tikras samoningumo busenas - dezavu.
Kadangi tam tikrose samones busenose jos (samones neitakoja) tokie faktoriai kaip laikas, naturalu kad neegzistuoja jokie ateities scenarijai, viskas vyksta cia ir dabar. Gan idomios busenos, ane, deja trunkancios kelias akimirkas.
Studijuok gnosis, skaityk Samaelio knygas, medituok, buk nuoseklus savo pasiryzime ta daryti, pazink save ir pamatysi kiek daug raminanciu ir dziuginanciu siela atsakymu atrasi.
Sekmes


___________________

With the death the death is killed

Gytis
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 21:26 - Redagavo: Gytis
Atsakyti 


Labai dėkingas už tokius atsakymus.

Kaip dėl knygų ? kur gauti ?
Norėčiau rimtai užsiimti, studijuoti kurią nors Samael knygą.
Kokią patartum? .. kur galėčiau rasti ?
Gan daug anglų kalbos moku, kai kuriuos žod-ius kurių nesuprasčiau, išsiversčiau į lt.k su žodynu.
Po truputį bandyčiau įsisąmoninti sakinius, bandyčiau medituoti, suprasti .


___________________

Gytis
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 22:30
Atsakyti 


Norėčiau pradėt skaityti Samael knygą kurią nors, norėčiau, tiesą sakant ne skaityti, o studijuoti, bandyti įsisąmoninti kiekvieną sakinį po truputį, jį suprasti.
Kokią knygą rekomenduotum, phi?
Kur galėčiau rasti?
Nemažai suprantu anglų kalbos, išsiversčiau į lietuvių k. vieną, kitą žodį, kurio nesuprasčiau.


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 22:46
Atsakyti 


Na galiu uztikrinti kad Samael knygos anglu kalba skaitosi labai lengvai, zinoma nepabandes nepatirsi. Visuomet sakiau ir sakysiu kad pagrindas ieskanciam gnosis ziniu yra tos knygos. Sis puslapis tik padeda jas surasti. Tad jei kaip sakai esi rimtas savo ketinimuose, tai neatideliok nieko ir griebkis tu knygu.

Ne esme su kokiais sunkumais susidursi skaitydamas tas knygas ir kaip tavo protas vienaip ar kitaip interpretuos ta gnosis terminologija. Skaitant Samael knygas vyksta tiesioginis Samael energijos pazadinimas samoneje. Tos knygos - valios ir pastangu testi darba energijos saltinis, kurio kiekvienam musu taip truksta.

Apart knygu, aisku, yra ivairus pratimai valiai ugdyti, runos ir t.t. Bet pirmiausia perskaityti pagrindines Samael knygas, mano manymu, tiesiog butina salyga.

Kur gauti knygas? Ieskantis visada randa. Galbut dar cia ju yra:

http://www.gnosis.lt/forum/index.php?action=vthrea d&forum=6&topic=65


___________________

With the death the death is killed

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 23:17 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Pagal minėtą nuorodą dabar knygų neturime.

Skaityti elektroniniu variantu knygas galima čia. Iš esamų elektroninių knygų pačiai pradžiai galima rekomenduoti „Introduction to Gnosis".


___________________

Meilės ir Šviesos

Gytis
Narys
# Atsiuntė: 16 Rugpjūčio 2009 01:37
Atsakyti 


Aišku, na bent elektronines pabandysiu.
O kaip su knygom, gal žinai Admin, kada turėsite ?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 16 Rugpjūčio 2009 16:38
Atsakyti 


Tikriausiai rudenį.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gerda
Narys
# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2009 17:42
Atsakyti 


Patarėte pradeti nuo ,,Introduction to Gnosis'' neesu skaičiusi jokiu mokytojo Samuel'io knygu , tai pirmoji . Jau pačioje pradžioje iškilo klausimas- kaip dvasinis mokytojas gali lyginti tokias vertybes kaip meilė, sveikata ir pinigai ir apskritai kaip pinigai gali būti vertybe?

,,1. Health
2. Money
3. Love

If your really want to acquire these three things, you should study and practice everything that this course teaches you.''
(atsiprašau, kad klausimas neatinka temos, tiesiog nesugalvojau kur galėčiau paklaust)


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2009 20:24
Atsakyti 


Pirma, nekalbama apie vertybes, o apie svarbius ir reikalingus zmogaus gyvenime dalykus.
Antra, paemus kazka is konteksto ir kazka subjektyviai interpretuojant, zinoma, galima susidaryti toki gresminga ispudi kaip kad Gerda nupiesei.

Taip kad dar karta kartoju, tekste nera kalbama nei apie vertybes, nei apie ju palyginima.

Kodel Mokytojas sintezuoja visa zmogaus sukaupta materialia gerove butent siuo zodziu?

Sutinku, siuo zodziu cia nepataikyta i visas visuomenes socialines grupes, juk tikrai, kokiu nors vienuolynu islaikytiniams gyvenime gali visiskai buti nereikalingi pinigai, bet be dalyku, kurie perkami pinigais, netgi labiausiai atsiskyre nuo visuomenes vienuoliai neisgyventu.

O kalbant apie pinigus, tai gnostikai apskritai neeskaluoja pinigu, ar ju turejima, esant neigiamu dalyku. Ir zinoma, yra atveju kai jie tiesiogine ta zodzio prasme pasitarnauja kaip vertybe. Esme samones santykis su jais - karminis rysys. Ar zmogus laisvas ir juos laisvai disponuoja, ar jis yra tu pinigu (kaip ir visko kas materialu) ikaitas ir vergas.

----------

O apie vertybes, kurias zmogus igyja eidamas saves pazinimu keliu - tai jau atskira tema.


___________________

With the death the death is killed

phi
Narys
# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2009 20:32 - Redagavo: phi
Atsakyti 


Patariu pradeti nuo Revolutionary psychology ir nuo Great rebelion. Tai mano subjektyvus patarimas nes tai mano pirmosios Samael knygos ir dziaugiuosi kad tai buvo butent jos.


___________________

With the death the death is killed

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2009 22:46
Atsakyti 


Prisidedu prie phi, rekomenduodamas "Revolutionary Psychology". Tai trumpa knygutė su gražiomis iliustracijomis, aptarianti praktinius savirealizacijos aspektus. Tik mano žiniomis "Revolutionary Psychology" buvo viena iš paskutinių Samael knygų, apibendrinantį jo darbą (būtent dėl to ir verta nuo jos pradėti).


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 17 Rugpjūčio 2009 22:58
Atsakyti 


Visos knygos yra vertos perskaityti, taciau nuo kurios pradeti leisk savo intuicijai isrinkti. Nei vienas is musu taves nepazystame geriau nei tu pats. Gali buti kad domiesi astrologija o mes tau rekomenduosim su psichologija ar medicina susijusia knyga. Negerai. Rekuomenduociau susirasti knygu sarasa issirinkti knyga kuri jauti kad bus idomi.

Sekmes studijuojant ;)


___________________

Gerda
Narys
# Atsiuntė: 18 Rugpjūčio 2009 09:55
Atsakyti 


Tikrai labai ačiū už atsakymus, nuoširdžiai tikėjaus , kad man tik taip baisiai pasirodė....
medituoju jau keturis menesius, pptyriai nuostabūs, tačiau spontaniški ir sunkiai valdomi, nusprendžiau, kad man tikrai labai reikia mokytojo ir patarimų...
Bandysiu jų ieškoti ,,Revolutionary Psychology" , beje įdomus pasiūlymas rinktis pasikliaujant intuicija, galbūt tai iš tiesų greičiausias būdas atrasti tai ko ieškai


___________________

Inferno
Narys
# Atsiuntė: 17 Vasario 2011 08:55
Atsakyti 


Na, aš kiek suprantu nuspėjamas "likimas" yra labai tikslūs matematiniai apskaičiavimai pagal dabartinį mūsų einamą kelią. Kaip Mokytojas parašė Monadų pasaulis yra matematikos pasaulis, taigi logiška teigti, kad ekstrasensai sugebantys prisijungti prie savo monados, gali gauti tikslų matematinį apsakaičiavimą apie kito žmogaus galima likimą, tai tik mano nuomonė, siek tiek sąmoninguo gal ir bus


___________________

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0