miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Dežavu susijęs su sapnais. Dežavu pojūtis tuo pat metu, kartu su kitu asmeniu.
Autorius Žinutė
Gytis
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 01:09
Atsakyti 


Pradėsiu nuo to, kad nuo vaikystės jausdavau tą jausmą, kuris vadinasi dežavu, tik mažas būdamas to nesuprasdavau, tiesiog nesuprasdavau kaip gali atrodyti, jog tai vyko, ir būdavo įvairiai kartojasi, kas kelis mėnesius ar kas ilgesnį laiko tarpą, bet atsimenu kelis atvejus. Visą laiką jaučiau, kad tai susiję su sapnavimu, kai taip nutinka, tai jaučiu, kad tai jau buvau išgyvenęs, tuo metu suvokiu/jaučiu, kad tai buvau sapnavęs ir dabar atsikartoja tas veiksmas, tuo momentu net galiu nuspėti kas įvyks po sekundės, kitos. Gaila tai vyksta labai trumpai, vos kelias sekundes 2-4, kitiems žmonėms dar trumpiau.
Norėčiau kažką daugiau ar įdomiau apie tai sužinoti, apie dežavu susijusius su sapnais ar pan.

Vakar man pasikartojo vėl dežavu ir vėl tas pats, pajaučiau, kad buvau tai sapnavęs.
Kalbėjau su savo drauge (panele) apie tai, sakau paskutinį kartą man buvo tas jausmas:
Kai ėjau muštis, po pamokų, po kiek laiko mus išskyrė baseino treneris (veiksmas buvo prie baiseino pastato) , tada kai pradėjo šaukti, prasidėjo tas jausmas, kad tai buvo įvykę. (svarbiausia kad prieš muštynes buvo atėjus mokyklos valytoja ir kažką aiškino ir tada man taip pat pasijautė dežavu (net 2 kartus per ~5-10 min. tai įvyko :O ) bet aš buvau pamiršęs apie tą valytoją iki šiol, nes nuo to laiko praėjo jau daugybė mėnesių) ..
Sakau draugei : Tau taip nebuvo niekad nutikę? dežavu ?
Ji sako: Ai va, atsiminiau.. buvo tada kai ėjai muštis tada, kai tas treneris pradėjo rėkti ir prieš tai, kai ta valytoja buvo atėjus.

Aš net pertirpau visas, buvau užmiršęs apie tą valytoją, o man pasakė draugė, taip prisiminiau kad ir tuomet buvo dežavu jausmas.
Bet mane išgąsdino ir nustebino, tai jog tuo pat metu aš su savo drauge jautėme tą patį, tą patį jausmą ir net 2 kartus kelių minučių bėgyje, tai ypač neįprasta, juk tai taip dažnai nesikartoja, o nežinojau, kad ir kitas gali jausti tai kartu su Tavim tuo pat metu.

Tiesą sakant mano draugė nelabai tiki tokiais dalykais, aš gan nusivylęs dėl to, kad ji netiki tuo kas yra akivaizdu.

Gal kas žinot daugiau apie tai ? Kodėl man tai įvyko, kodėl jaučiau tai ne vienas tuo pat metu?
Kas iš tikrūjų tas dežavu?

Būsiu labai dėkingas už bet kokią informaciją ar pan.


___________________

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 15:25 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Autorius: "Excerpted from A Sufi Message on Spiritual Liberty by Pir-o-Murshid Inayat Khan, 1914."
Dreams and inspirations are open proofs of the higher world. The past, present, and future are frequently seen in a dream, and may also be revealed through inspiration. The righteous person sees more clearly than the unrighteous. There are five kinds of dreams:

1. Khayali — in which the actions and thoughts of the day are reproduced in sleep.
2. Qalbi — in which the dream is opposite to the real happening.
3. Naqshi — in which the real meaning is disguised by as symbolic representation which only the wise can understand.
4. Ruhi — in which the real happening is literally shown.
5. Elhami — in which divine messages are given in letters or by an angelic voice.

Dreams give, sometimes clearly, sometimes in a veiled form, warnings of coming dangers and assurance of success. The ability to be conscious of dreams and their meaning varies with the degree of development attained.

Dreams have their effect sooner or later, according to the stars under which they take place. The dream seen at midnight is realized within one year, and the dream of the latter part of night within six months; the dream of the early morning is realized soon after. At the same time the manifestation of dreams is subject to qualification according to the good or bad actions of the dreamer.


Tikiuosi anglishkai gali skaityti. Jeigu ne - sakyk, ishversiu.

Tau miegant tavo kunas iseina i 5 dimesija, amzinybe, astrala. Ten gali rasti viskas kas buvo kas yra ir kas bus. Jeigu susapnavai tai kas bus ir sulauki to momento kai tai ivyksta, akivaizdu, kad pasikartojusi patirtis ir sukelia ta deja vu pojuti. Deja vu patyrei kartu su savo mergina todel, kad ji irgi tai sapnavo, patyre ta pati ivyki astraliniuose pasauliuose.


___________________

Gytis
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2009 20:56
Atsakyti 


Maždaug vupratau, kad parašyta angliškai, ačiū už paaiškinimą

O tai suvaldyti sąminingai reikia praktitkuoti sapnų jogą? .. kiek suprantu.
Ar ko dar reiktų ?

Ir kaip mes galėjom tai kartu sapnuoti ?
Dėl ko taip ?

Gaila, kad suprantu jog tai sapnavau tik tada, kai tas veiksmas kurį sapnavau įvyksta.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 16 Rugpjūčio 2009 16:32
Atsakyti 


Sapnų Joga


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0