miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Sperma silpnina imunitetą
Autorius Žinutė
precursor
Narys
# Atsiuntė: 29 Birželio 2009 15:31
Atsakyti 


ŽIV ir homoseksualizmas

V. Stonkus pateikia itin savitą požiūrį ir į ŽIV. Jis palaiko teoriją, kad tai nėra viruso sukelta liga. „Ligos testas rodo tik tai, kad žūsta ląstelių branduoliai. Tačiau tai ne virusas, o metabolinis sutrikimas, dėl kurio pakinta baltymų sudėtis", - tikino pranešėjas.

Jo teigimu, ŽIV labiausiai gresia homoseksualams, kadangi žmogaus tiesioji žarna nėra pritaikyta seksualiniam darbui. „Seniai žinoma, kad vyro sperma slopina imunitetą. Antraip moteris neišnešiotų vaiko. Per tiesiosios žarnos gleivinę sperma lengviau patenka į kraują ir labai susilpnina imunitetą. Įvyksta fiziologinis perversmas bei visi organizme buvę virusai ir bakterijos, kurių yra begalė, virsta patologiniais. Žmogus suserga ir tampa užkrečiamas kitiems. Jei homoseksualizmas neišnyks, pasekmės bus liūdnos", - aiškino medikas.

Tiesa, į klausimą, kodėl žmogus tampa užkrečiamas kitiems ir ką jis perduoda, jei ŽIV nėra virusas, pranešėjas aiškiai neatsakė, tik pakartojo, kad tai su imunitetu susijusi liga. Dėl to ji paplitusi ir tarp narkomanų, kurie praktiškai minta savo kūnu. 2003 m. užregistruotą AIDS protrūkį Rumunijoje, kai iš 7904 pacientų 6200 buvo jaunesni nei 14 metų vaikai, medikas sieja su badu, kai taip pat silpsta žmogaus imunitetas ir prasideda patologiniai procesai.

Visas straipsnis čia

Ar tikit tuom kas parašyta straipsnyje? Ar iš tiesų sperma tokia kenksminga, nors kiti šaltiniai nurodo kad joje pilna naudingų organizmui mikroelementų ir mineralų? Ir jei ji tokia kenksminga ar jos sulaikymas(sexas be išsiliejimo) nebūtų savęs žalojimas ir imuniteto mažinimas? Apskritai straipsnis man pasirodė absurdiškas pradedant nuo tos vietos, kur kalba pakrypo apie ŽIV. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Birželio 2009 11:46 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Tai tik parodo, kad medicina nėra visagalė ir medikai nežino. Jie kelia teorijas, tyrinėja tik pasekmes, nekreipdami dėmesio į priežastis ir inteligenciją, slypinčią už visos organinės materijos. Reikia džiaugtis jeigu žmogus, pamatęs, jog klydo, pripažįsta tai ir keliauja tolyn. Deja, turbūt daugelis laikosi įkaltų įsitikinimų, kad ir kokie faktai būtų padėti ant stalo.

Nuomonės lieka tik nuomonėmis, jos nieko nereiškia; tik suvokimas ir patyrimas keičia žmogų neatpažįstamai. Sąmonė pabunda su ja dirbant, o ne migdant ją teorijomis.

Viskas savo vietoje yra gerai, jei žmogus valgys metalą, tikriausiai rezultatas bus nelabai koks. Taip yra ir su sėkla, jai nėra skirta patekti į išangę. Jei taip atsitinka, tai aš tik galiu įsivaizduoti pasekmes, imant jau vien tik energetiniu lygmeniu. Akivaizdu, jog ten neturėtų patekt išvis jokie svetimkūniai. Sėklai, seksualinei energijai, yra skirta cirkuliuoti žmogaus kūno(-ų) kanalais ir ji ten būdama pasitarnauja palaikydama gyvybingumą ir t.t.

Sėklos išsaugojimas yra aukštesnis seksualumas, kuris skirtas ne bet kam. Jis skirtas valingiems individams, nes be geležinės valios nepavyks atsikratyti instinktų, kurie reikalauja ją išlieti ir patirti malonumą. Negirdėjau, kad taip bepraktikuojantys skųstųsi bloga sveikata ar dar kuo nors. Čia greičiau yra nuomonė sukurta tų, kurie negali atsisakyti spazmo malonumo ir vis kuria abejones, jas skleisdami visiems aplinkui. Kas rimtai dirba, tas nebijo praktiškai tai pritaikyti ir išbandyti. Bet reikia turėti omenyje, jog psichologinė individo būsena čia vaidina labai svarbų vaidmenį; nėra jokios prasmės pasinerti į alchemiją, jei nesi pasirengęs psichologiškai. Jei žmogus galvoja: „Va, nu ir aš tai pabandysiu", tačiau giliai viduje nėra rimtai nusiteikęs, tai rezultatas bus toks, kad jis paliks tokią praktiką ir vėl grįš prie senų savo įpročių. Mums reikia atlikti revoliuciją savo viduje, pakeisti mąstymą, nors kiek prabusti, kad viduje atgimtų dieviškumo kibirkštis, kuris padės surasti teisingą kelią.


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2022
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 6
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0