miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Savizudybe
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2008 15:37
Atsakyti 


Kas nutinka savizudziam. ar jie dar turi sansu atgimti ir pradeti nauja gyvenima? ar savizudziai eina i pragara.


___________________

Vidmantas
Narys
# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2008 19:06
Atsakyti 


Baisiai sudarkyta... sudraskyta suardyta atrodo siela kuri nusizude.Is sventrasciu zinau kad kas nusizudydavo klajodavo kaip dvasia tiek laiko kiek gyveno kunas.Mano nuomone tu kurie praeityje nusizudydavo -laukdavo dideles kancios kitame gyvenime.O viena siela suabejojo: As net nezinau ar jie dar gali iskunyti siame cikle ....


___________________

Skaitykit Valdimiro Megre knygas apie Anastasija.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2008 19:30
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Tas, kas nusižudo, nusideda prieš Šventąją Dvasią, kadangi Šventoj Dvasia, pasitelkdama meilę ir lytinius santykius, mums suteikia gyvenimą.

Kai siela tų, kurie savo pačių ranka atima sau gyvybę, vėl įsikūnija, jiems suteikiamas malonus gyvenimas naujame fiziniame kūne, tačiau jie miršta prieš savo valią; tokia yra bausmė jiems.___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2008 22:19
Atsakyti 


O tai kaip suprasti mirsta pries savo valia. tai juos nuzudo ar kaip?


___________________

Vidmantas
Narys
# Atsiuntė: 8 Gruodžio 2008 14:41
Atsakyti 


Viskas yra gerai.Savizudybe irgi yra gerai.Jeigu siela tai patyre vadinasi turejo patirti nes toks yra kelias i Dieva.Klausimas: Kodel savo valia atsisakiusiems savo fizinio kuno suteikiamas MALONUS gyvenimas ?


___________________

Skaitykit Valdimiro Megre knygas apie Anastasija.

Gedas
Narys
# Atsiuntė: 8 Gruodžio 2008 18:26
Atsakyti 


Manau, malonus, tai tiesiog be ypatingų negandų, nes bausmė jau yra numatyta.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Gruodžio 2008 22:11
Atsakyti 


Gyveni, viskas atrodo taip nuostabu, tave supa mylintys žmonės, tu gali pasakyti: „Kaip gera gyventi". Ir staiga tave mirtinai suvažinėja mašina.

Karma - Neklystantis Įstatymas


___________________

Meilės ir Šviesos

katinas
Narys
# Atsiuntė: 26 Lapkričio 2009 17:18
Atsakyti 


Savižudybė yra pateisinama tik tuo atveju, jeigu siai sielai buvo lemta mirti nuo savo pačios rankos (neišvengiamas karmos dėsnis). Kitu atveju savižudis, nusideda prieš Visatos ystatymus, Viešpatį Dievą - gyvybės sutverėją ir prieš patį save.
Jei žmogui vis dėlto kančios ir jy slegiantys išbandymai jam atrodo nepakeliami ir ši siela nusprendžia pakelti ranka prieš pačią save - atimdama sau gyvybę - nepatenka į aukštas sferas - Tokios sielos gyvenimas yra pasveriamas pagal karmos dėsnius ir ši siela vėl įsikūnija, naujame fiziniame kūne patirdama tuos pačius gyvenimo sunkumus, tik jau kelis kart sudėtingesnius.
Taigi gyvybės nutraukimas fizinėje plotmėje nieko neišsprendžia,
Siela yveikusi laikinojo pasaulio išbandymus laikydamasi Tiesos ir dorovės principais pereina i aukštesniuosius lygmenis.
Tai yra kilnios sielos


___________________

katinas
Narys
# Atsiuntė: 26 Lapkričio 2009 17:19 - Redagavo: katinas
Atsakyti 


gyvybė - tai Dievas


___________________

Uzgesus saule
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 20:07
Atsakyti 


Skaiciau, jog jei ego pasireiske praitame gyevnime(pvz.vyras isdave savo zmona) tai tas ego nedingo, ir dabartiniame gyvenime jis laukia to pacio laiko, kai gales vel pasireiksti. O kaip su savizudybe? Nusizudyti zmogu ragina ego? Jei taip, tai galima manyti, kad jei praeitame gyvenime zmogus nusizude, tai nusizudys ir ateinanciame? Labai susipainiojau.


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 20 Vasario 2011 21:09 - Redagavo: phi
Atsakyti 


Labai geras klausimas. Velgi, mes galime tik padiskutuoti tuo klausimu remiantis Mokytojo knygose pateiktais faktais.

Kas yra ego? Paprasciausias troskimas. Empirine atmintis. Uzprogramuota cikliskai kartotis. Energijos uzsiciklinimas savyje.

Sis troskimas neturi nieko bendro su Esybes ketinimu, iskyrus tai, kad savo programai naudoja Esybes energijos dali.

Logiska, kad savizudybe (tokia, su kokia bendru atveju mes susiduriame) yra irgi troskimas. Dazniausiai troskimas issivaduoti nuo psichologines kancios.

Logiska taip pat butu manyti, kad Esybe galetu ketinti ir planuoti savizudybe (siuo atveju fizinio kuno samoninga mirti). Cia as nieko neteigiu, tik mastau.

---------

Daznai sutiksime pasakyma, kad savizudziu sieloms (gnosis aspekte savizudybes troskimui) yra uzdrausta atgimti. Tiesa, ne visi troskimai (ego) su psichika atgimsta ateinanciame gyvenime. Dalis ju, Esybes pagalba, samoningai yra marinami pragare - infra dimensijose.

Mano isitikinimu, viskas priklausys nuo Esybes. T.y. kaip ji psielgs su tuo troskimu. Kadangi savizudybes troskimas yra troskimas issivaduoti, labai galimas daiktas, kad Esybe ateinanciame nusizudziusios sielos gyvenime des visas pastangas kad si pakliutu i tokias aplinkybes, kuriose teisingai butu suvokta KANCIA. Tokiu budu troskimas issivaduoti butu panaudotas kelyje i savirealizacija.

Neteigiu, kad visos sielos, linkusios i vidine butinybe siekti savirealizacijos - praeitame gyvenime turejo troskima nusizudyti. Norejau tik pabrezti, kokia plona gija egzistuoja tarp troskimo nusizudyti (sunaikinti ego ir isvaduoti samone) ir troskimo nusizudyti fiziskai.

Ta siaura riba tai susitapatinimo klausimas. Stai kokie svarbus siuo aspektu tampa sie mokymai. Atrodo, kad gana nesunkiai savizudzio psichika gali buti tramsformuota i einanciojo keliu link savirealizacijos psichika.

Paradoksas, ane? - bet Esybei nera nieko neimanoma.


-----------
Taigi, mano manymu gailestingasis planas turetu buti toks: atgimstantciame zmoguje reguliariai reinkorporuojasi, grizta, ego rinkinys. Begant laikui Esybe deda visas pastangas zmogui atvesti i mokymus apie kancia - labai gerai jeigu tam zmogui butu leista gimti kur nors rytuose ir tapti budistu. Atejus tinkamui momentui Esybe isvaduoja savizudybes troskima - psichika ji priima ir savaip "apdoroja". Apimtas ikvepimo kuo greiciau isisvaduoti praeito gyvenimo troskimas transformuojamas ir tampa irankiu savirealizacijai.

Pats savizudybes momentas, mano manymu, talpina savyje daug troskimu - tarp ju ir tokiu kuriu Esybe jokiu budu neleis atgimti ir taip suzlugdyti jos savirealizacijos planus pastatant i rizika naujo fizinio kuno gyvybe. Cia ir tiktu pasakymas kad savizudziu sielos (troskimai) amzinai dega pragare. Taip, troskimas, suzaloti fizini kuna, troskimas patirti fizini skausma zalojantis ir pan. segreguojami ir vargiai grizta.

Svarbu suprasti, kad taip vadinama pragare deganti siela, tai ego rinkinys - ir toli grazu ne visi ego i ta pragaro nusipelniusiuju troskimu diapazona papuola.

O pats stipriausias troskimas savizudybes momente (troskimas nutraukti kancias), mano manymu, lemiamas troskimas, uzgoziantis visus kitus troskimus (liaudiskai sakykim "aptendantis prota") - juk toks nekaltas.


___________________

With the death the death is killed

Matukas
Narys
# Atsiuntė: 10 Spalio 2011 21:59
Atsakyti 


o kas sake, kad yra praeiti gyvenimai?


___________________

stebetojas
Narys
# Atsiuntė: 20 Spalio 2011 11:49
Atsakyti 


„Nors tai keistai skamba, bet jei kas abejoja papasakotos istorijos tikrumu, tegul pats keliauja į mėnulį. Įsitikins, kad niekas, kas nukeliavo į mėnulį ir grįžo iš ten atgal, nepapasakojo apie šią kelionę taip sąžiningai, kaip aš."

Baronas Miunhauzenas
Nėra kvailu klausimu


___________________

virs visko yra Dievas

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 27 Spalio 2012 19:32
Atsakyti 


Maginė Rožės Formulė tam, kad būti išgydytam nuo Emocinio Skausmo

Padėkite ant stalo tris krištolines stiklines pripildytas švaraus vandens su rože kiekvienoje iš jų. Šios stiklinės turi būti sudėliotos, kad suformuotų trikampį - viena stiklinė šiaurėje, kita link rytų ir kita link vakarų.

Kiekviena stiklinė vandens turi būti palaiminta žmogaus atliekančio šias apeigas, bei gersiančio jį kasdien šia eilės tvarka: prieš pusryčius išgerk vandenį esantį rytuose. Prieš priešpiečius išgerk vandenį esantį šiaurėje. Prieš pietus išgerk vandenį esantį vakaruose.

Šis gydymas turi būti akomponuojamas nuoširdžios maldos Slaptajam (Dvasiai), bei Baltąjai Brolijai, jog jie galėtų padėti žmogui tapti laisvam nuo emocinio skausmo, kuriame jis yra.

Bet koks emocinis skausmas, kad ir koks mirtinas bebūtų, bus pagydytas su šia formule, kuri turi būti kartojama keletą dienų.

Kiek žmonių kasdien miršta ar suserga dėl emocinių kančių? Nepaisant to, yra liūdna sakyti, jog niekada nebuvo užjaučiančio žmogaus kuris pateiktų žmonijai tikslią formulę skirtą pagydyti emocinius skausmus.

Savižudybės atvejai yra nesuskaičiuojami ir niekas niekad nekalbėjo apie Rožių magiją.

Daugybė atestuotų gydytojų gali būti kaltinami dėl mirčių atsitinkančių kasdien. Visdar žmonių teisingumas negali jų pasiekti, net kada, taip sakant, jie gali pripildyti kapines savarankiškai.

Aš žinojau jaunus žmones, kurie buvo kuklūs ir nuolankūs, kol mokėsi medicinos fakultete. Tačiau, kai tik jie gavo gydytojo titulus, jie tapo išdidūs, išpuikę, bei despotiški. Medicina yra labai šventa kunigystė. Taigi, jokiu būdu despotiška ar išdidi asmenybė niekada negali būti autetišku Gydytoju.

Samael Aun Weor, Esoteric Medicine and Practical Magic

http://gnosticteachings.org/books-by-samael-aun-we or/esoteric-medicine-and-practical-magic/190-the-m agic-of-the-roses.html


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Linas
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2012 19:32
Atsakyti 


Nežinau ar tinka šis klausimas šiai temai..

Emocinis skausmas - karma? Jei taip, pastarasis būdas išgyti nuo emocinio skausmo, ar karmą atitolina, ar išperka?


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2023
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0