miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Sapnų Aiškinimas
<< . 1 . 2 .
Autorius Žinutė
FXFX
Narys

# Atsiuntė: 1 Birželio 2012 18:10
Atsakyti 


Man patinka paskaityti tokias mistines istorijas.

Aš tai čia prieš kelias dienas buvau atsidūręs sąmoningai tokioj lyg bažnyčioj, mačiau aukštus kunigus, daugybe žmonių aplink. Galėtum pamanyti, kad gnostikų bažnyčia, tačiau šviesos lygmuo ir energetika labai nekokia. Pradėjau jupiterio užbūrimą, tačiau jie pradėjo prie manęs artintis ir tai suvokęs, kad veltui gaištu laiką išnykau iš ten.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 4 Birželio 2012 11:16 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Autorius: ausrine
sapne kazkam pavedu nupirkti 125000 hektaru zemes,nelabai isivaizduoju kiek tai,gal puse Lietuvos?ka tai galetu reiksti?


Rašydamas knygoje 'Tobula Santuoka' mokytojas užsimena apie keturių elementų testus, kurie yra laikomi vidiniuose pasauliuose. Senovės Egipte šie testai buvo laikomi Faraonų fiziniame pasaulyje.

Autorius: Samael Aun Weor

The Ordeal of Earth

We must learn how to take advantage of the worst adversities. The worst adversities bring us the best opportunities. We must learn to smile before all adversities. This is the Law.

Those who succumb to pain before the adversities of existence cannot victoriously pass the ordeal of Earth.

In the Superior Worlds the candidate finds himself between two enormous mountains that menacingly close in upon him. If the candidate screams with horror, he then returns as a failure into his physical body. However, if he is serene, he becomes victorious and is received in the Children's Chamber with great festivity and immense happiness.


Žemės Elemento Išbandymas

Mes turime išmokti išgauti geriausia iš mūsų blogiausių sunkumų. Blogiausi sunkumai mums pateikia geriausias galimybes. Mes turime išmokti šypsotis, kuomet susiduriame su sunkumais. TAI YRA ĮSTATYMAS.

Tie, kurie suklumpa priešais egzistencijos sunkumų skausmą, negali pergalingai įveikti žemės testo.

Kandidatas AUKŠTESNIUOSE PASAULIUOSE mato save tarp dviejų DIDŽIULIŲ KALNŲ, kurie pavojingai užsidarinėja. Jeigu kandidatas šaukia iš siaubo, jis sugrįžta į fizinį kūną, be pasisekimo. Jeigu jis ramus, jis pergalingas ir yra priimamas į VAIKŲ RŪMUS su didžiule švente, bei didžiule laime.


Skaičius 8 reiškia išbandymus, testus. Nesakau, kad susapnavote iniciaciją, bet galbūt tai padės pamatyti kur link einate. Sėkmės.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Sleeping Angel
Narys

# Atsiuntė: 16 Birželio 2012 23:47
Atsakyti 


Sveiki.

Jūsų svetainę atradau vos prieš kelis mėnesius ieškodama naujų būdų „išsikviesti" sąmoningus sapnus. Labai gaila, kad praradau tiek daug savo gyvenimo laiko nieko nedarydama

„Sapnų jogos" kurse rašoma, kad Iniciacinis Elementas egzistuoja kiekviename sapne. Ar čia omenyje turimi tik sąmoningi sapnai ar visi be išimties? Ar tas Elementas visuomet aiškiai „parodomas" ar jis gali būti užslėptas?

Norėčiau pasidalinti keliais sapnais. Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomones

„Pabudusi" sapne pradėjau klausinėti pirmo pasitaikiusio vaikino „Kaip jūs atsirandate mano sapne, juk esate tik atsitiktiniai žmonės (bent kelis sykius sąmoninguose sapnuose esu to klaususi sapnų praeivių)? Buvau be galo grubi, nes man buvo svarbu tai išsiaiškinti. Neatsakęs į mano klausimą tas vaikinas mane „atšaldė" – „Dar šakosies ir išgrūsim iš čia (t. y. iš sapno)". Kas įdomiausia, savo pažadą jis įvykdė – pajutau tamsą ir savo sielą, „išlendančią" per ausį. Įdomu, ar tai buvo mano iliuzija ar aš tiesiog per anksti susidūriau su tomis būtybėmis, su kuriomis dar ne laikas bendrauti?

Ir dar vienas sapnas. Labai dažnai sapnuoju, kad traukiu iš vandens visokias brangenybes (papuošalus ar šiaip širdžiai mielus dalykėlius, tokius, kaip kriaukles, karoliukus, stikliukus ir pan.). Kažkodėl man atrodo, kad vanduo galėtų būti pasąmonės simbolis, tačiau, kas tuomet tie mieli niekučiai? Gyvenimo tuštybė, kuria reikia atsikratyti?

Ačiū, kad skaitėte ir dėkui už interpretacijas, jei tokių bus


___________________

Saulė visada šviečia, net jei jos ir nematai

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 18 Birželio 2012 00:08
Atsakyti 


Šlovė baltosios brolijos mokytojams, šlovė Slaptajam.

Ką reiškia pats žodis iniciacinis, inicijuoti? Tai sinonimas žodžio 'pradėti' lietuvių kalboje. Suprantama, jog kalba eina apie Iniciacinį Elementą, kuris padeda pradėti sąmoningą sapnavimą, astralinę kelionę. Jis yra skirtas pabusti sapne, pabudinti astralinę sąmonę. Tai gali būti bet koks daiktas, bet kas, kuris turi savybę sujudinti sąmonę ir ją nubudinti. Žiūrėjimas į rankas sapno metu yra Iniciacinis Elementas. Matau leopardą savo kambaryje. Jų nėra Lietuvoje. Tai pabudina, tai priverčia suvokti, kad sapnuoju. Tai Iniciacinis Elementas. Pašoki į orą ir skrendi. Tai Iniciacinis Elementas. Šie yra pateikti kaip pavyzdžiai, tačiau kiekvienas gali rasti kitus.

Šiandien dienos metu sode nugrimzdau ir buvau išmestas į astralą. Buvau parduotuvėje, šalia stovėjo sandėlys, kuriame buvo prikrauta riešutų, alaus, didžiuliais kiekiais. Tiesiog stovėjau parduotuvėje ir nieko nedariau, tiesiog stovėjau lyg įbestas, pardavėja elgėsi taip lyg manęs nebuvo. Neturėjo jokios reakcijos. Aš nesupratau, kad sapnuoju. Bet staiga suvokiau, jog neturiu savo kuprinės, ir jeigu jos neturiu, vadinasi aš dar esu neišvažiavęs iš sodo ir dabar sapnuoju. Šiuo atveju IE buvo kažkokio daikto nebuvimas. Jis pažadino sąmonę.

Nelabai suprantu ką reiškia 'atsitiktinis žmogus'. Nieko nėra atsitiktinio, viskas yra susiję, viskas turi savo reikšmę. Turbūt tau sukelia nuostabą, tai jog astrale atsiranda žmonės, kurie to net nenori arba nesitiki ten atsirasti. Tau tik gali atrodyti, jog ten jis pakliuvo atsitiktinai. Jis kažką reiškia, konkrečiai šiuo atveju tai tavo paties projekcija - atsitiktinio pakliūvimo į astralą. Tu dar nesuvoki, kad patenki į astralą atsitiktinai ir kad reikės įdėti daug pastangų, kol tai galėsi daryti sąmoningai. Dėl to buvai ir išgrūsta, nes nesuvokei, kaip ten patekai, ko ten patekai. Kitaip sakant, tavo supratimas apie astralinį pasaulį dar yra labai mažas, menkas, iliuzorinis, greičiausiai net apkarstytais įvairiais stereotipais skaitytais kažkur internetuose... Čia nenoriu nieko sumenkinti, kadangi kai kuriose srityse toks pats yra mano suvokimas. Pvz. devintoje sferoje. Aš tai priėmu kaip mokymosi proceso neišvengiamybę.

Vanduo gali būti pasąmonės simbolis, gali būti emocijų, jausmų...
Kas liečia sapno simbolių analizę. Čia jau turi pati patogiai atsisėsti, užsimerkti ir iššaukti savo galvoje tuos papuošalus, kuriuos matei. Gali po vieną, gali visus iš karto. Laikyk juos priešais savo vidines akis tiek laiko, kol pradėsi suprasti ką jie reiškia. Po truputį, po truputį tau pradės aiškėti ką jie reiškia...

Mes sapnuojame daugybę sapnų, prieš mūsų vidines akis pralekia daugybę vaizdų, scenų, kurių mes net nematome. Mūsų psichika neapdoroja daugybės tokių vaizdų, jie yra nepastebėti. Tačiau vistiek gyvename savo gyvenimą ir nieko tai nekeičia. Asmeniškai man daugelis sapnų yra beprasmiški, tik paveikslėliai, jie nesukelia kažkokių jausmų, jie tiesiog yra ir nei šilta, nei šalta ką jie reiškia. Mokytojas SAW sakė, jog paprastus sapnus analizuoti yra beprasmiška, ir jog atkreipti dėmesį vertėtų į tuos sapnus, astralines keliones, kuriose Slaptasis mums kažką nori pasakyti. Tuose sapnuose yra skaičiai, neįprasti simboliai.

Astralinis pasaulis yra šiek tiek subtilesnis nei fizinis planas. Astraliniame plane naudojame astralinį kūną, tačiau turime dar kitus kūnus - mentalinį, energetinį, valios, sąmonės, atmano kūną... Astralinės kelionės, darbas su sapnais yra skirti tam, jog mes pažintume astralinį kūną, bei planą.

Taip pat mūsų visada laukia dvasios kūnas, ir dvasios pasaulis, Atmano, Slaptojo, Dangiškojo Tėvo. Su juo mes galime bendrauti, klausti apie rūpimus klausimus. Tiesiog būti jame... Jam yra pavaldūs astralinis, fizinis, mentalinis, energetinis kūnai. Jis yra karalius valdantis šiuos kūnus ir pasaulius. Bet mes dar to nesuprantame, mes manome, kad turime absoliučią laisvę, bet iš tikro mes esame tiek apriboti, kad net nesuvokiame šių apribojimų daugybės ir manome, kad esame laisvi. Tik atsiduodami į Slaptojo rankas, galime šiek tiek žvilgtelėti į laisvę.

Autorius: Samael Aun Weor
Pats Savyje Atmanas yra nenusakoma Esybė, esanti už laiko ribų ir begalybės, be dienų pabaigos. Jis nemiršta, nei persikūnija (kas sugrįžta, tai yra ego), Atmanas yra absoliučiai tobulas.



___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 8 Rugpjūčio 2012 18:01
Atsakyti 


Taigi, kai atlikau ritualus tarsi nebeliko vietos savęs stebėti. Nebeliko kaip prisiminti Slaptąjį ir su Juo bendrauti. Tačiau kaip ant lėkštutės matėsi asmenybės veikimas. Matėsi, jog ji mėgsta kritikuoti, mėgsta kaltinti kitus, stengiasi laikytis socialinių normų, tuo pat metu yra apribota jų ir nekenčią jų, mėgsta kontroliuoti žmones, nepažįstamiems žmonėms pasirodo maloniu pavidalu, mėgsta save, stengiasi įtikti. Šis asmenybės tinklas buvo aptemptas ant sferos, apskritimo kurio viduje stebėjau ją. Balsas paklausė ar aš sutikčiau sunaikinti asmenybę, jei man tai pasiūlytų. Nenorėjau sutikti, nes jaučiausi esąs ta asmenybė, tačiau šiaip ne taip pasakiau, kad sutikčiau, su viltimi, kad tai neįvyks dabar. Tačiau atsivėrė kosmoso skliautas ir ta sfera išskrido į kosmines platybes. Balsas sakė: 'asmenybė bus sunaikinta už 15 sekundžių.' (15 arkanas)


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 9 Rugpjūčio 2012 14:02 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 



Pats laikas 15 sekundžių yra itin trumpas, tačiau užkoduota esmė 15 arkanas, tai nuoroda kaip sunaikinti asmenybę, tai šauksmas Dvasios, tai Slaptojo ištiesta pagalbos ranka, spyris.
15 arkane pavaizduota figūra kairėje pasyvioje rankoje laiko Jėgos Lazdą, kitaip Stuburo Kanalą, tačiau jis nuleistas žemyn, priešingai negu 1-ame Arkane, kur jis pakeltas link dangaus. Tai rodo, jog Kundalini negatyviai aktyvuota, ta paliudija ir figūros turima uodega, Kundabuffer organas. Šis Arkanas galima sakyti pirmojo priešingybė. Pirmojo Arkano šešėlis. Jeigu Pirmasis Arkanas vaizduoja visišką tobulumą, tai 15 yra totalus 'sugedimas', medis neduodantis vaisių. Tai Aukščiausia Sąmonė ir Giliausia Praraja.
Pamenu vieną kartą sapnavau sapną, kuriame buvo dykynė, joje stovėjo nudžiuvęs medis, ant medžio sėdėjo varnas. Jis buvo mielas, priėjau prie jo, glosčiau. Ką jis veikė ant to medžio? Juk ten nėra nei maisto, nei nieko. Viskas sunaikinta Aistros.
Vėliau tušu nupiešiau piešinį kuriame jis tupėjo ant nudžiuvusio medžio, stebuklingai gavosi visai kitoks vaizdas - aplinkui tamsu, medis juodas, nudžiuvęs, varnas sėdi ir kažkur žiūri, žiūri į šviesiausią tašką esantį dykumoje, tai balta, tušu nepaliesta erdvė. Paukščiai visuomet asocijavosi su protu, su oro elementu, su gebėjimu mąstyti. Erelis, Varnas. Tai prizmės per kurias galima žvelgti į tam tikrus dalykus. Galima bijoti, engti, plūsti, nekęsti varno, kaip bjauraus paukščio, tačiau jo neišmesi iš visatos, jis egzistuoja, jam yra vieta. Senovėje varnas pernešdavo mirusiųjų sielas per požemio pasaulį, per pragarą. Ego lemtis yra požemio pasaulis, jame nėra sąmonės, galios, jog jis galėtų kažką pakeisti, todėl neįmanoma pasikliauti nei kažkieno nuomonėmis, nei patarimais. Belieka kreiptis pagalbos į Slaptąjį, į Dievišką Motiną. Jie atsiųs paukštį, kuris perneš tave per mirusiųjų pasaulį į Visuotinės Taikos Šventyklą Žmonėms, kurioje tavęs laukia Tėvas.

P.S. 15 arkane pavaizduotos figūros pavadinimas baphomet, kurį yra anagrama skaitoma iš galo - tem-o-h-p-ab - templi ommun hominun pacis abbas, lt. Visuotinės Taikos Šventyklos Žmonėms Tėvas.



___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 19 Spalio 2012 22:17
Atsakyti 


Sapnų simbolių reikšmės:
http://www.vopus.org/en/dictionaries/interpretatio n-of-dreams/all/interpretation-of-dreams-1.html


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Vidmantas7
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2012 23:13
Atsakyti 


Tik tasai,kuris susapnavo sapną gali,suprasti ką sapnas reiškia.Galima paklausti sapnų šaltinio ką jis norėjo pasakyti tuo sapnu,kodėl būtent tokį sapną sukūrė ? Paklausti savęs,savo vidaus,sapnų šaltinio.Sapnus užsirašyti į sapnoraštį.


___________________

Svarbiausia mylėti viską ir visus...

<< . 1 . 2 .
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0