miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Astralinė projekcija
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autorius Žinutė
FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Sausio 2012 17:12
Atsakyti 


Viską rasi šioje svetainėje.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Taujankas
Narys
# Atsiuntė: 31 Sausio 2012 18:13
Atsakyti 


Sveiki tai dar paklausiu,ar galima tapatinti letargo miegą su astralinėm kelionėm ta prasme kad tai pasireiškia negrįžus į kūna .?


___________________

R.š.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 31 Sausio 2012 22:17
Atsakyti 


Atsiprašau, nelabai supratau tiksliai ko klausi. Letargo miegas, čia turi omeny kai sapne supranti, kad sapnuoji? Čia lucid dreaming, kiek žinau, o astralinė kelionė, tai kai sąmoningai palieki kūną prieš užmiegant fiziškai.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Taujankas
Narys
# Atsiuntė: 31 Sausio 2012 22:38
Atsakyti 


Įkelsiu apie letargą tikiuosi nuoroda veiks,jai kas ne taip atsiprašau.

http://lt.m.wikipedia.org/wiki/Letargija

ar tai gali būti astralinės kelionės pasekme?


___________________

R.š.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 31 Sausio 2012 22:53
Atsakyti 


Niekada niekur neesu girdėjęs apie tai. Nepainiokime to su astralinėmis kelionėmis! Studijuokite medžiagą tinklapyje...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Murinus
Narys
# Atsiuntė: 1 Vasario 2012 11:21
Atsakyti 


Autorius: FXFX
Čia lucid dreaming, kiek žinau, o astralinė kelionė, tai kai sąmoningai palieki kūną prieš užmiegant fiziškai.



Neseniai uždaviau panašų klausimą glorian instructors questions ir man atsakė,kad "lucid dream" yra tas pats kaip ir "astral travel".

Skiriasi tik tuo ar tu sąmonigai palieki kūną ar atgauni sąmoningumą vidury kelionės.


___________________

Taujankas
Narys
# Atsiuntė: 1 Vasario 2012 12:54
Atsakyti 


Paskutines dvi naktis prabudus matau užmerktom akim.kartais matau realybę kartais kambarį ne viskas atitinka.seniau ir taip būdavo kai praktikavau kundalini jogą.


___________________

R.š.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 1 Vasario 2012 13:55
Atsakyti 


Murinus, tu visiškai teisus. Juk astrale veiksmas vyksta. No difference.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 3 Vasario 2012 17:02 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Taujankas
Sveiki tai dar paklausiu,ar galima tapatinti letargo miegą su astralinėm kelionėm ta prasme kad tai pasireiškia negrįžus į kūna .?

Jei yra kažkokie fiziologiniai sutrikimai, kurių metu žmogus praranda sąmonę fiziniame kūne vienam ar kitam laikui, tai jo Esmė ar sąmonė gali palikti kūną ir nesąmoningai „dreifuoti" astralinėje ar netgi kitoje dimensijoje. Tiksliai tą gali pasakyti tas, kas gali tai matyti, nes išsiugdė savo sielą.

Bet kas dirba su savimi ir aktyviai budina savo sąmonę, tokiais sudėtingais gyvenimo momentais aišku gali daug aiškiau suvokti save anapus fizinio kūno. Čia ir yra visa esmė, jei mes nedirbsime aktyvindami savo sąmonę ir šalindami ydas, tai mirę ir toliau sapnuosim, vartysimės savo sukurtose iliuzijose. Realiai visa tai yra tragedija ir skaudu tai matyti.


___________________

Meilės ir Šviesos

Murinus
Narys
# Atsiuntė: 9 Vasario 2012 21:03
Atsakyti 


Keli klausimai:

1. Ar iš tikrųjų mes sapnuojame tik tais REM stadijoje? Ar tu gali likti astrale visą naktį?

2.Šiandien ėjau pietų miego ir labai lengvai sąmoningai palikau kūną,bet einant miegot vakare,to padaryti neišeina.Moksliškai yra aiškinama,kad miegant per pietus tu iš karto pereini į REM stadiją.Tai vis dėlto išėjimas į astralą priklauso nuo miego fazių?

3.Kodėl,kai sapnuoji juda akys fiziniam kūne?


___________________

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 16 Vasario 2012 21:15
Atsakyti 


Autorius: gusis
jei nenusipelnęs, būdamas nešvarus, pasitelkęs narkotikus būdavai išmetamas kad ir į žemiausio lygio astralą, kitam gyvenime negauni išeit dėl to


Kasnors galit patvirtint? Jei anam gyvenime buvau shamanas ir valgiau grybus, tai del to man problemos su isejimu i astrala? Keista kai vienoj pasauleziuroj tai nuodeme, kitoj naturalus dalykas. Bet matyt cia slypi problema..


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

gusis
Narys
# Atsiuntė: 16 Vasario 2012 21:34
Atsakyti 


Na kažin ar čia pasaulėžiūros ir nuodėmės reikalas, kiek kultūrų, religijų, pasaulėžiūrų dabar yra, praeitį buvo..., manau, kad tai nesvarbu, įstatymas yra tik vienas, tiesa tik viena, nepaisant daugybės pasaulėžiūrų, įsitikinimų, jei tokie dėsniai, taip veikia karma, tai taip ir yra, bet ar taip yra iš tikro reikia sužinot, o kaip sužinot?, jei kapstysimės intelektualiai, veikiami pasaulėžiūrų, įsivaizdavimų kažin ar toli nueisim, patikimiausias būdas meditacija atsakymui, kaip visi primena.
Dabar prisimenant čia gnosyje kas rašoma, tai išėjimas į astralą naudojant narkotikus bus Dievo valia, ar tavo, kaip ego valia?, pilno visokių norų pamatyt, sužinot(pasitelkiant narkotikus) . Taigi čia gaunas juodoji magija, juk reikia būt bent kiek švariasniam, apsivaliusiam ir kad Dievas tai leistų, o su narkotikais bet koks tamsus žmogus gali patekt į iškreiptą, žemo lygio astralą. Tai tik mano nuomonė


___________________

Hung
Narys
# Atsiuntė: 22 Vasario 2012 12:50
Atsakyti 


Sveiki, man jau kelis kartus pasitaikė toks nemalonus incidentas. Miegu naktį. sapnuoju, suprantu jog sapnuoju, tuomet pasakau sau jog noriu samoningai atsidurti astrale. Tuomet pajuntu tarsi greita kelione, panirima, ir paprastai tiesiog atsiduriu šalia savo lovos. Tačiau pastaruoju metu buvo taip: suprantu jog sapnuoju, pasakau sau jog noriu samoningai atsidurti astrale, tuomet tuo metu kai vyksta ta trumpa kelione iki lovos, išgirstu garsų, labai griausminga ir baisų balsą, tarsi rėkianti, o ne šnekantį, tas balsas akimirksiu užkrėčia baime ir panika, atsiduriu prie lovos pilnas baimės, ir mane tarsi kažkas po visą kambarį kažkas tampo, mėto, apimtas panikos liepiu sau gryšti į kūną ir iškart atsimerkiu, baimė ir panika dar pora sekundžių būna aiškiai juntama kol viskas atsistoja į savas vietas. Ar kam nors teko su kuo nors panašiai susidurt, gal turit kokių patarimų, ką daryt kai tai pasikartos, arba kad nepasikartotų? Ar man tiesiog ieškoti atsakymų per meditaciją? Ačiū.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 23 Vasario 2012 08:43
Atsakyti 


Prieš einant miegot galima bandyt apie savo lovą ar kambarį valia apsibrėžti apsaugos ratą (apie tai galima pasiskaityti knygoje „Logos Mantra Theurgy"), tai turėtų padėti jei kažkas bandytų iš išorės jus gąsdinti. Bet greičiausiai tie garsai ir baimės yra susiję su pačio psichikos kokiais nors negatyviais aspektais, kuriuos reikia pažinti ir pašalinti.


___________________

Meilės ir Šviesos

jurijus
Narys
# Atsiuntė: 25 Kovo 2012 04:22
Atsakyti 


labas karta vidury,nakties as pabudau,ir paskui mane pradejo purtyt,ir staiga pro atvira langa isgirdau balsa jis psake nebijok jurijau tau ateina zinios.ir tada asijungiau nuo kuno omalonumas toks ran=mus kad nemoku apsakyt tokia ramybe kad matai aplinkui kas tave supa.turiu omeny zemiskus dalykus matai kaip vip viskas tolsta ojauties toks ramus.bet ira klausimas tas balsas buvo mano brolio kuris pats pasitruke is gyvenimo,ir dar kai bandau atsijunkt mane kaskas puola tampo neleidzia ,atrodo guli suparlizuotas ...gal tie kosminei demonai????


___________________

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0