miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Masonai
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 14 Rugsėjo 2011 09:57
Atsakyti 


Apie juos daug girdejau, vieni kalba taip kiti taip, bet kurie meluoja kurie ne, taip ir nelieka aisku. Ar gnostikai su jais susija? Ar Samael turejo kazka bendra su masonais?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 16 Rugsėjo 2011 08:24
Atsakyti 


Budink savo sąmonę ir pamatysi. Protas gali užduoti daug klausimų, jis taip pat gali gauti daug intelektualių atsakymų, tačiau kas iš to? Tai nepriartins individo nei per milimetrą arčiau prie tikro suvokimo.


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 24 Rugsėjo 2011 21:41
Atsakyti 


Budinau samone galiausia atsiduriau ligoninei, keista tapau labai piktas, rustus, bet tada vienas toks klausimas, negalvokit, nieko pries jus neturiu. Meditacija butent i defektus, nera taip kad tu analizuoji save savo defektus, lyg save formuotum pagal tai, tarkim galvoji apie negatyves situacijas, matai savo defektus, tai ar nepavirsi tu defektu perpilditu padaru?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 25 Rugsėjo 2011 00:36 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Pozityviai nubudinta sąmonė suteikia tik džiaugsmą. Šis savęs stėbėjimas yra vadinamas "Nusileidimu į pragarą", nes kuomet pamatai tai, ką nešiojiesi viduje, tikrai gera nebūna. Bet kito kelio nėra.


Autorius: Admin
Gnosis skirta drąsiems žmonėms, tikriems sąmonės galiūnams ir ji neturi nieko bendra su intelektualizmu ar negatyviomis emocijomis.


Bet zhimai, vėlgi, ar tu išsistudijavai Samael Aun Weor'o knygas, lekcijas ta tema, kad tu vis nerandi tinkamų atsakymų? Jie visi ten yra...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 28 Rugsėjo 2011 07:41 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Reik mokėt tuos defektus išlaisvint, nežinau ar man iš karto pavyko tai padaryt. Bet labai svarbus dalykas pradžioje išmokti koncentruotis. Skirtumas tarp negatyvaus mąstymo ir koncentracijos yra tame, jog koncentruojantis yra įsigilinama į dalyko esmę, bei meditacijos metu gaunami tam tikri atsakymai, o negatyvus mąstymas yra nekontroliuojamas. Labai svarbu yra išmokti koncentruotis. Tam yra skirti koncentracijos pratimai; tiesiog žiūrėti tam tikrą laiką į objektą, vėliau galima jį įsivaizduoti užsimerkus ir stebėti, šitaip atsiranda koncentracijos gebėjimas, nes be jo tiesiog kaip musė šūde plaukioja mintys.
Manau, mes kiekvienas esame tų defektų perpildytu padaru, tik nedaugelis ryžtasi tą pamatyti, ir tik keli juos išlaisvinti.
Kristus pasakė:
„Vienas iš tūkstančio manęs ieškančių, randa mane; vienas iš tūkstančio radusių mane, seks mane; iš tūkstančio sekančių mane, vienas yra mano."


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 3 Gegužės 2012 16:35
Atsakyti 


Kaip su ta akim, dauguma muzikos, holivudo zvaigdziu naudojam, si simboli, ant dolerio taip pat yra piramide ir virs jos akis. Jeigu imant Egipto mitologija, tai akies simbolis priklauso Horui, viska matantis akis. Ar tai liuciferio simbolis? Jusu teigimu visos religijos yra viena, tikrai neturiu nieko pries jus, taip negalvokit.
Babelio boksto statyba tai naujos pasaulio tvarkos simbolis, kuris ir statomas siais laikais, euras, anglu kalba.


___________________

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 8 Gegužės 2012 17:24
Atsakyti 


Mk 7, 15 "Nėra nieko, kas, iš lauko įėjęs į žmogų, galėtų jį sutepti. Žmogų sutepa vien tai, kas iš žmogaus išeina".


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 11 Gegužės 2012 13:47
Atsakyti 


keista, slepiama tiesa tikslas koks?


___________________

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužės 2012 13:19
Atsakyti 


Tiesa yra kur kas giliau už mentalinio kūno patyrimus. Nerk giliau, augink Atmos embrioną.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužės 2012 21:48
Atsakyti 


Nuostabiai pasakyta


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 13 Rugsėjo 2012 13:23
Atsakyti 


tai bandau isgauti informacija, kad paskui nebutu velu, cia tas pats, kad man kazkas lieptu uzsiimti seksu su homoseksualu, arba susileisti heroino. Pries pradedant kazko imtis reikia bent jau zinoti rezultatus, kurie laukia ateityje.


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 13 Rugsėjo 2012 22:19
Atsakyti 


Na kad tik nebūtų per vėlu pradėti imtis.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 17 Rugsėjo 2012 17:18 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Pamenu, kai klausinėjau vieno okultizmu užsiiminėjančio asmens informacijos apie ordiną kuriam jis priklauso. Buvo įdomu sužinoti paslaptis, kas bus, ką jis veikia, ką nors intriguojančio, ką nors paslaptingo, užuominų. Kiek sakė, kiek kalbėjo - nieko nesupratau kame esmė, vis kažko trūko. Protas niekaip nepasitenkino. To asmens elgesys kėlė abejones, jis gėrė, rūkė, buvo prastoje kompanijoje.
Čia nerasi jokių atsakymų, nerasi žodžiuose jų, eilutėse, žmonių elgesyje, patarimuose. Turi pažvelgti į savo vidų. Ten nėra manęs, nėra kitų žmonių, ten yra Dangaus Tėvas, į kurį kreipiesi malda 'Tėve Mūsų'. Jis tau duos atsakymus.
Kai Dangiškasis Tėvas nunešė mano astralinį kūną į Gnostikų Bažnyčią ten nebuvo nė vieno žmogaus, tik Jis. Jis atsakys į tavo klausimus tik klausk, niekas už tave nepaklaus.

Linkiu laimės ir apsivalymo.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Rugsėjo 2012 15:17
Atsakyti 


Autorius: zhimas
tai bandau isgauti informacija, kad paskui nebutu velu, cia tas pats, kad man kazkas lieptu uzsiimti seksu su homoseksualu, arba susileisti heroino. Pries pradedant kazko imtis reikia bent jau zinoti rezultatus, kurie laukia ateityje.

Netgi jei kas nors jums ir pateiktų atsakymą, tikriausiai jis jūsų netenkintų ir kitą dieną vėl pabertumėt naujų klausimų. Subjektyvaus samprotavimo galimybė žmogui nesuteikia tiesioginio realybės suvokimo, tam reikia sąmonės aktyvavimo. Iš esmės yra daug svarbesnių dalykų už tokius klausimus ir proto žaidimus.

Pagrindinis dalykas yra dirbti su savimi, ko pasekoje žmoguje gali gimti gilesnis realybės suvokimas. Tada ir keli pasakyti žodžiai gali tapti atsakymu į daugelį klausimų. Jei esi pabudęs, atsakymus gali matyti visur aplink, bet ar tu esi pabudęs mielas drauge?

Išmokimas būti čia ir dabar nuraminus protą, nepametant susitelkimo, dar niekam nepakenkė ir nenuvedė blogais keliais. Štai šita būsena ir gali labai padėti budinant sąmonę. Ar tai gali pakenkti? Ne. Atrodo viskas labai paprasta, tačiau nedaugelis tą suvokia ir kažką pasiekia. O viskas slypi valioje, slypi uolume tai atlikti. Taip pat reikia turėti omenyje, kad daugelis niekada ir nepradės tokio darbo su savimi, nes tai per sunku, per daug reikalauja pastangų ir tai per daug prieštarauja žmogaus vidiniams įsitikinimams.


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 18 Rugsėjo 2012 19:51
Atsakyti 


Shamus, man teko susidurti su panasiais zmonem, kas idomiausia, kad si puslapi butent atradau tame forume, gyvas.sapnas.net tai dalyvavau ju susiburime, ten buvo daugybe samoningu sapnuotoju telemitu, visi kalba apie gyva sapnavima, bet dauguma taip pat ruke, gere alu, ruke marichuana.

O del Tevo taip, sutinku. Tik yra abejone, ar tikrai su Tevas su manim, ar manes nevargina koks demonas.

Admin mane labai padrasina jusu nuosirdus atsakymas. Nepabudes esu, taip. Valios dirbti su savim tikrai reikia.


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0