miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Ka reiskia buti samoningu
Autorius Žinutė
Aphex
Narys
# Atsiuntė: 18 Lapkričio 2010 23:48 - Redagavo: Aphex
Atsakyti 


Noriu pasidalinti nauju suvokimu
Siek tiek paskaitinejau apie astralines projekcijas ir "dashuto" koks nelengvas darbas yra islaikyti samoninguma cia ir dabar, akimirka po akimirkos.

Kai miegam, musu astraliniai kunai iseina pasivaikscioti, bet pas juos nera perkeltas joks samoningumas, todel jie viska atlieka mechaniskai, kaip kokie zombiai ir pavyzdiui vidury astralines projekcijos astralinis kunas "pabunda" - i ji perkeliama samone. Tada tik nuo to tasko bus atsiminta astraline kelione(su salyga, kad dar pasistengsim sugrazinti sia atminti i fizini kuna, bet kartais pasiseka ir be pastangu...). Kyla mintis - kaip astralinis kunas gali buti toks kvailas, viska atlikti mechaniskai ir nieko neprisiminti. Bet realybe tokia - ar prisimenat ka valget si ryta? koks buvo skonis? kvapas?(turbut klausimas kaip atsikratyti apsiryjimo atsakytas) kokie jausmai, mintys atejo tuo metu? koks jausmas ryte nusiprausti veida saltu vandeniu? kaip dabar yra isitaises jusu kunas kedeje? akimirka po akimirkos.. gyvenimas toks grazus ir viska pramiegame... jei net nesugebam fiziniame pasaulyje buti budrus, priimti informacija kuria gauname, tai kaip galime mokytis astraliniame pasaulyje?
Jei dabar pamegintumet isivaizduoti save astralinio kuno vietoje ir stengtis islikti samoningi suprastumet kodel Samael Aun Weor sako jog turime tik 3% pabudusios samones
Keliaujam Skustuvo Asmenu Keliu...

Karta Buddha keliavo kartu su Ananda. Ir "netycia" viena muse nutupe Buddhai ant kaktos. Jis, aisku, nuvijo muse su ranka. Bet tada staiga sustojo ir pradejo letai mosikuoti ranka. Ananda nustebes paklause kas nutiko, tad Buddha atsake, kad pirma karta ranka pakilo nesamoningai, tad si karta atlieka si veiksma samoningai ir mokosi atlikti ji samoningai.

Ar dar vis norit pabusti? )
Niekada nepavyks padaryti, kad samoningumas butu automatiskas/mechaniskas, to neismokstama - tai tampa gyvenimo dalimi.

Sunku ar lengva?
Ir sunku, ir lengva ir tuo paciu nei sunku, nei lengva. Yra kaip yra. Visos savokos baigiasi anapus proto. KATZ!!! Ateina pavasaris ir zole auga savaime


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 19 Lapkričio 2010 19:02 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Mes tai mes, bet geriau nepamiršti savo Dieviškųjų Tėvų ir dalintis savo suvokimu su Jais ir jie tau padės jį objektyviai pakoreguoti.

Mes juk pilni ego... Aš kartais pamąstau prieš norėdamas kažka skubiai kitam išreikšti (Juk mano tėvai man yra svarbiausia, kodel aš ne su jais tuo dalinuosi?) Tai tikrai suteikia daugiau pasitenkinimo

Betkokiu atveju, yra gerai suvokti tikrąją situaciją. Sėkmės


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 10 Balandžio 2012 14:44
Atsakyti 


Dėkui, FXFX apie Dievišką Tėvą ir jog jis objektyviai mato situaciją. Taip norėtųsi su juo praleisti daugiau laiko...


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0