miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Ezoterinė Medicina / Nemiga
Autorius Žinutė
Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 26 Rugpjūčio 2009 12:44
Atsakyti 


Jau gan ilgą laiko tarpą (jau kokie 9 metai) turiu problemų su miegu. Pastoviai prabundu per anksti. Su užmigimu dažniausiai problemų neturiu. Miegu apie 7-8 valandas, tačiau ryte tik prabudus yra panašus jausmas į pagirias (spaudžia akių obuolius ir visą galvą), kūno raumenys įsitempę. Visą dieną jaučiasi energijos trūkumas.

Prieš porą metų situacija buvo tragiškai pablogėjusi, galėjau miegot vos 4-5 valandas per parą. Atrodydavau vos ne kaip zombis. Energingumas buvo kritęs tiek, kad vos pasėdėt ant kėdės pusvalandį galėdavau.

Pakeitus aplinką kuris laikas situacija buvo pagerėjusi, bet pastaruoju metu panašu, kad senos problemos sugrįžta su nauja jėga.

Buvau pas miego gydytoją šiuo klausimu, sakė kad tai kažkaip susiję su mano perfekcionistišku būdu, taip pat darė prielaidą, kad tai siejasi ir su man gan itemptu laikotarpiu (tačiau tas laikotarpis seniausiai praėjo, o situacija nepasikeitė).

Didžiausią problemą įžvelgiu tame, kad tai labai trukdo ego šalinimui. Tokioje būklėje labai sunku medituoti, vos pasiekiu "tinkamą" stadiją - užmiegu dėl pervargimo. Ką ten jau kalbėti apie astralines projekcijas.

Galbūt kažkuris mano ego neduoda man užmigti, tačiau niekaip negaliu atpažinti kuris. Bandžiau užčiuopti pirmą mintį vos pabudus, tačiau tokios arba nerandu, arba neatsimenu.


Taigi, galbūt kas nors susidūręs su tokia situacija arba tiesiog žino panašių problemos sprendimų.

P.S. Vienu laikotarpiu dažnai sapnuodavau tokį sapną: naktis, aplinkuj daug sniego, medžių, primena tundrą, esu su kažkuo už medinių barikadų ir mus pradeda mąsiškai pulti vilkai; nejaučiu jokios baimės, tiesiog šaudau į juos ir jie vienas po kito krenta; šaudo ir mano kompanjonas, tačiau jo niekaip negaliu matyti, matosi tik jo ginklo vamzdis, vėliau vilkai peršoka barikadas, aš pradėdu bėgti atatūpstas, bet visvien šaudau, viską pradeda gaubti tamsta, matomumas sumažėja iki kokių 5 metrų ir kai aplinkui nebelieka nė vieno vilko aš pabundu.
Skaičiau, kad vilkai sapnuose susiję su neigiama karma. Galbūt šitokiu būdų aš moku savo skolas?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Rugpjūčio 2009 20:12 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Geriausia gal būtų atsiduoti Esybei ir paprašyti padėti suvokti kame yra problema.

Jei čia yra karma, galbūt ją galima atidėti ar susitarti su karmos teisėjais dėl kokio varianto. Bet... reikės pačiam įdėti daug pastangų, nes tokie dalykai taip paprastai neįvyksta, reikalingos nuoširdžios pastangos!

Autorius: Samael Aun Weor
Taigi pirmas dalykas, kaip aš jau teigiau, yra išgydyti kūną ir palaikyti jo atsparumą visą mūsų gyvenimą. Todėl mes turime palaikyti jį geroje formoje, kadangi ką gi mes padarysime su sergančiu kūnu? Akivaizdu, jog ezoterikas, inicijuotasis niekada neturėtų sirgti; ligos ir kamuojančios problemos yra tiems, kurie neina tikruoju keliu, argi ne taip? Iš tikrųjų tie, kurie eina keliu, neturėtų būti nei nukaršę, nei sergantys, tai yra akivaizdu.

Kaip tik dėl to egzistuoja ypatingai svarbių ezoterinių pratimų serijos...

Kaip aš suprantu, jei tokia Esybės ir Kristaus valia, ligą galima išsigydyti pasinaudojus tinkamais metodais.

Keli iš jų:

1. Tibetietiški Pratimai

2. Knygoje „Occult Medicine & Practical Magic" galima rasti kelis nemigos gydymo metodus (tik dirbant su elementalų terapija pirma reikėtų gerai išstudijuoti minėtą knygą, kadangi elementalai yra gyvi ir dirbant su jais reikia mokėti atitinkamai elgtis su tomis inteligencijomis).


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0