miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Ego / Ar būna gerų EGO?
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
dzAh
Narys
# Atsiuntė: 30 Birželio 2009 11:04
Atsakyti 


Čia jau būtų sunkiau.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Birželio 2009 11:54
Atsakyti 


Klausimai Apie Ego Pašalinimą


___________________

Meilės ir Šviesos

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 30 Spalio 2009 17:44 - Redagavo: dzAh
Atsakyti 


Gal pateiktumėte gerųjų ego pavyzdžių?

Kiek skelbiama, tai kaip pavyzdį mini tą ego, kuris išmalda alkoholikui duoda. Tiek jau supratau. O daugiau?

Ačiū.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Spalio 2009 20:04 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Protas ir ego yra artimai susiję, taigi protas netarnaujantis Dvasiai yra ego-protas. Tai yra priešingybė nušvitusiam protui-bodhičitai.

Ego nori padėti, taigi pasako kažką, ko tuo metu nereikėjo sakyti.

Kalbėjimas, kai reikia tylėti, tylėjimas, kai reikia kalbėti.

Noras padėti kitiems, naudojant netinkamus metodus, kurie žaloja kitus asmenis.

Kartais tikslas yra geras, bet atimama kito žmogaus laisva valia.

Tai tik keli iš daugelio galimų variantų. Darymas gera, nežinant kaip tai reikėtų daryti, sukelia žalingas pasekmes. Bet geriau daryti tai, kas yra teisinga. Kaip yra pasakyta: Kūrėjas yra teisingas. Ir tai yra tiesa, nes Kūrėjas daro tai, kas yra tinkama, teisinga. Žmonėms toks veiksmas gali atrodyti žiaurus, blogas arba geras, bet taip yra todėl, jog jie nesuvokia sąmonės, esančios aukščiau gėrio ir blogio.


___________________

Meilės ir Šviesos

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2009 21:29 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


man tai ego asocijuojasi su psichologiniais demonais kurie tai pasireiškia tai išnyksta
o sėklos išliejimas asocijuojasi su purvu kitaip tariant tamsi jega kuri priešinasi šviesai
ir stiprina ego
jai mes norim nugaleti ego
mes turime neeikvoti seksualines energijos veltuj nes priešingu atveju mes kuriam purvo tamsos energija ir ridenam savo gyvenimus i klipoth

jai aš klystu tai prašyčiau pataisyti mane ;]


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 28 Lapkričio 2009 22:44
Atsakyti 


Matyt nieko susijusio su šia tema.Anyway, viena yra kenkti sau pačiam, o kita, tai kai nustoji kenkti, bet pasėkmės (karma) veikia prieš tavo valią ir vyksta poliucijos...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2009 00:45 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


bent jau pagal mano eksperimentus po kiekvienos sėklos išliejimo
atidžiai stebint save savo gyvenima
užklumpa nelaimes nesekmes
ir tada pradedi susimastyt kad tikrai tai tiesa
kad tas sėklos išliejimas sustiprina neigiama galia tas purvas slopina žmogu , žlugdo
nežinau galbut tai tik man taip bet po sėklos išliejimo gamtos smugius gaunu akivaizdžiai

o pavizdys butu toks:
tarkim išlėta sekla praeina pora val arba puse dienos ir jai ne aplinkoj tai namie šeimoje prasideda barniai , nesutarimas ir t.t.

tas sėkols išliejimas tarsi ego (neigiamos energijos) išlaisvinimas
arba šviesos uždengimas
bet esme ta kad neesu pravokatorius bunu ramus bet vis kažkoks dalykas atsitinka speceliai man kaip nuobauda

o kai sėklos ilga laika nelieji , tada viskas tvarkoj ir net jautiesi energinas

jau pradedu pastebėt tai ka ankščiau praleisdavau palei nosi

o visad tai budavo taip arti

nepykit jai aš neitema ...


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2009 11:44 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Galbūt tavo Kūrėjas tau nori parodyt, tai kas yra akivaizdu. Bet kokiu atvėju, ši energija tai yra ėsminis dalykas. Vis dėlto kai atsiras partneris, jeigu viskas gerai, tokiu būdu išmoksim transmutuoti seksualinę energiją ir ją nukreipsim į vidų, tokiu atvėju išvengsim išsiliejimo. Vėlgi, jeigu tikrai norim pasveikti, tai turim dirbti, o tai ir yra stimulas, nes tai yra įmanoma (ne kaip ego sako, kad neįmanoma). Kas gali trukdyti, tai slaptasis ego ginklas - jo pasipriešinimas, nes kuo didesnis, sakykim, laimėjimas, tuo stipresnis pasipriešinimas. Anyway, work


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 09:35 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Vieniši asmenys gali transmutuoti savo seksualinę energiją su pranajamos pagalba.

Prašom nenukrypti nuo temos.


___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 1 Gruodžio 2009 20:10
Atsakyti 


Autorius: Gnosis Instruktorius
The teachings are incredibly clear. What is complicated is our own mind. What is complicated is our interpretations and our intellectualizations. What is complicated are all of our desires, which we do not have the strength to renounce or even see.


Štai kur problema(os)...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

LiquidSoul
Narys
# Atsiuntė: 2 Gruodžio 2009 00:08 - Redagavo: LiquidSoul
Atsakyti 


na kagi teks pasinert i praktika , tikiuosi man pavyks

Dėkuj admin


___________________

dont walk on lillusion bridge its not exist / becouse u can fall into flames...

gusis
Narys
# Atsiuntė: 6 Kovo 2013 13:04
Atsakyti 


Noriu paklaust, ar tai ir yra EGO(čia astraliniais parazitais vadinami) ir net nufotografuoti? Čia būtų "gerieji" ar "blogieji" EGO?

http://www.kvantinemagija.lt/astraliniai-parazitai .html


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 7 Kovo 2013 12:34 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Astralinės lervos. Formuojasi per vaizduotę naudojant seksualinę energiją. Masturbacija, fantazijos, išliejant sėklą, vartojant alkoholį, narkotikus ir T.T.

Šiais laikais nuo jų nepabėgsi, nes visi jas kuria ir skleidžia į aplinką. O šiaip prisikabina prie vidinių žmogaus kūnų, kad "čiulpti" energiją.

Vieno žmogaus buvo rašyta, kad po pasiskiepijimo naktį pamatė lervas savo astraliniame kūne.

Nors iš kitos pusės, tai neabejotinai yra ir ego (geri ar blogi jau reikšmės nebedaro). Vos 3 proc. laisvos sąmonės pas taip vadinamus žmones, tai praktiškai visą laiką "už vairo" sėdi kokie nors ego.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 7 Kovo 2013 12:39 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
The ego is a horrible larva that is present within the various levels of the mind.


Autorius: Gnostic Teachings
Succubus: (plural: succubi) a creature of female form who has sexual intercourse with us in our dreams and fantasies. Etymology: Middle English, from Medieval Latin, alteration of Latin succuba paramour, from succubare to lie under, from sub- + cubare to lie, recline.

Incubus: (plural: incubi) a creature of male form who has sexual intercourse with us in our dreams and fantasies. Etymology: Middle English, from Late Latin, from Latin incubare.


Succubi & Incubi


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

gusis
Narys
# Atsiuntė: 14 Kovo 2013 12:54
Atsakyti 


Astraliniai parazitai/lervos arba EGO pastoviai puldinėja, kaip rašot, tai reiškia dėl to ir reikia dirbt su geismo EGO iki mirties..., nes jis pastoviai puldinėja visą gyvenimą ir jį vis reikia nusikrapštyt, o kaip padaryt, kad negalėtų jis prie tavęs prikibt, ar reikia kokius tai "kabliukus" nusiimt nuo savęs ar tuos kabliukus paslėpt pavyzdžiui po Saulės astraliniu kūnu, kaip angelo turimas skydas.
Reiškia jei Marijos pagalba sunaikini geismo EGO iki pat šaknų, tai jis turėtų neužpult jau niekad, bet vis tik puldinėja ir matyt užpuola... Tai turbūt, jei EGO nors ir su visomis šaknimis pašalinsi ir toliau nesistengsi toje srityje(nes skaitos susitvarkei ten), tai jie vėl pradės prisikabinti?

http://www.gnosis.lt/Ego/Klausimai-Ego.html
"G.M.: Gerai, tai yra pagrindinė nuodėmė ir žmogus dirba su ja visą savo gyvenimą, nes geismas yra pirminė nuodėmė, visų Defektų šaknis. Todėl, kiekvieną dieną reikia dirbti su geismu ir kartu su juo iškilusiu kitu defektu."


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0