miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Ego / Ego pasalinimas
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2007 19:34
Atsakyti 


gal galetumet smulkiau paaiskinti kaip salinate ego? kokius metodus taikot....kaip praktikuojat...as skaiciau....bet man idomu kaip jus juos salinat


___________________

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2007 13:48
Atsakyti 


cia gal truputi ne i tema surasiau bet gal galit pasakyti ivairiu defektu....pvz daugumai zinomi

Puikybe
Godumas
Geismas
Aistra
Pyktis
Pavydas
Tustybe

gal dar zinot kokiu...kol kas nzn kitu dar vienas klausimas....kokie ego yra tie nematomo menulio kuno puses ego....jus teigiat kad sventieji juos turejo..pasinere i nirvana bet nepasalino nematomos puses..negi viskas taip sudetingas...o gal cia velnio mokymas? Negi taip sunku papulti i dangaus karalyste?


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2007 14:16
Atsakyti 


sirdi glostanti iliuzija


___________________

With the death the death is killed

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2007 16:00 - Redagavo: Admin
Atsakyti 
Krišna (Kristus) instruktuoja Ardžuną (Žmogiškąją Sielą, Tiphereth) kovoje su savo giminėmis, draugais ir pažįstamais [ego].


"Septyni demonai, kuriuos Jėzus Kristus, didis Mokytojas, išvarė iš Marijos Magdelietės kūno, yra septynios mirtinos nuodėmės: Pyktis, Gobšumas, Geismas/Gašlumas, Pavydas, Išdidumas, Tinginystė ir Apsirijimas. Natūraliai, kiekvienas iš šių demonų (ego) atskirai vadovauja Legionui." - iš knygos "The Great Rebellion"

Egzistuoja trys ego (susieti su Trejomis Smegenimis ar trimis psichologinio apdorojimo centrais), septyni (pagrindinės nuodėmės) ir legionas (begalinės jų kombinacijos).

" title="


___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2008 06:12
Atsakyti 


Man yra lengviausiai kai viską supaprastini , manau jog ezoterikoje nesistengiama filosofuoti... paprasčiausias būdas, mano nuomone, pamatyti ir gaudyti savo ego tai pažiūrėti į savo poelgius per potraukio-atstūmimo prizmę, t.y. jei kažkas tave nesuprantamai traukia ar atstumia arba ir traukia ir atstumia dalinai tai yra tavo ego išdaigos ir tai nėra tavo grynasis aš, ir reiškiasi tai reikia tyrinėti kovoti mokintis valdyti o gal ir ištrinti iš savęs...bandyti apsvarstyti mintį jog bet kokia emocija pradžioje kelio yra neigiama, kadangi ji kyla iš palyginimo savęs su kažkuo ir badnyti pamatyti jog mes neturime nei vienos teigiamos emocijos kol nepamatome savo tikrojo aš...


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

zmogus

# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 13:00 - Redagavo: zmogus
Atsakyti 


Klausimas matantiems, jei tokių yra..ar kam teko matyti lervas - neorganinius parazitus mintančius energija? ar padėję ranką ant širdies galit 100 procentų nesuklydę teigti, kad šis dalykas nėra vaizduotės vaisius kylantis iš mūsų vidaus?

phi
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 17:22
Atsakyti Viskas, kas turi forma, yra kazkieno tai vaizduotes vaisius arba iliuzija absoliuto atzvilgiu. Nesvarbu ar tai butu lerva, ar kraujuojantis nukryziuotasis.

Pvz. as turiu akis ir matau save kaip dvikoji "organini" parazita mintanti energija. Ar tai sunku man isivaizduoti? O kam nors tai iteigti taip pat nera sunku, kas turi intelekta ir geba "isivaizduoti".

Neklystanciu nera, bet mano niekam nereikalingu manymu, viska ka musu protas sugebetu "pamatyti", vis delto butu vaizduotes vaisius kylantis is musu vidaus.

O del matomo objekto formos, kaip ir del skonio, gincytis butu neismintinga. Ezoterikui tai gali buti lerva, kokiam moderniam hyleriui ta lerva tarkim pvz. tai paprasciausia auroje skyle ir t.t. ir t.t.


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 22:30
Atsakyti 


Jei jokių vidinių ir išorinių demonų ar lervų nėra, tai išeina, kad kovojam su vejo malūnais turėdami rankoje tik komiksų knygelę, klaidingai sumanaus primato vadinama biblija.

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 31 Liepos 2008 04:07
Atsakyti 


Tai kova su pačiu savimi, su savo ego, kaip galima dar ryškiau apibūdinti,
visų pirma su savo nemaloniom emocijom, jos yra didžiausias demonas ir vampyras siurbiantis kraują(energiją), ezoteriniai mokymai neskatina tuščiažodžiavimo reikia veikti daryti bandyti ir pamatysi savyje ir velnius ir demonus ir lervas, o jei gyveni kaip mechanizmas valdomas išorinių veiksnių ir emocijų tai tu ir esi vėjo malūnas
Na tik nesupykite nieko asmeniško čia tik tokia alegorija visi mes kažko nesuprantam ir bandome aiškintis aš irgi labai dauk ko nesuprantu...


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 18 Gruodžio 2008 10:32
Atsakyti 


Iskilo klausimas. ar imanoma salintis ego be seksualines magijos. nzn kazkaip man sunku susikaupti ir atgaivinti situacijas, kad butu imanoma pasalint. Bet va kai bandziau baltaja tantra, tai budavo lengviau, per diena kokia 20 defektu atrasdavau


___________________

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 18 Gruodžio 2008 13:58
Atsakyti 


Tai žinoma įmanoma, tik nenoriu čia labai taškytis savo nuomone šituo atžvilgiu nes ta nuomonė labai nesutampa su saito teorijomis. Kad ir kaip nesutampa mano nuomonės su šeimininkų aš juos gerbiu vien dėl mėginimo kelti dvasingumą, jei norite rašykite asmeniškai, pasakysiu savo nuomonę o jūs žiūrėkit toliau kas jums tinka.


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2008 15:20 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Kadangi viengungiams/viengungėms nepriklauso alchemijos tiglis, akivaizdu, kad jie negali dirbti Devintoje Sferoje, bet jie gali kreiptis į savo Deivę Motiną, Stella Maris, Jūros Mergelę, tą gyvąją ir filosofinę ugnį, kuri slypi bet kokioje organinėje ir neorganinėje materijoje (Indijoje Ji yra vadinama Kundalini).

Taigi jei žmogus kreipiasi į tą dievišką energiją, jei nukreipia savo širdį, protą ir pačius giliausius jausmus į Ją, tai esu tikras, kad tada jam bus suteikta pagalba; ta ugninė galia gali susmulkinti į pelenus, į kosmines dulkes apmastytą psichologinį agregatą.

Tačiau naudinga yra žinoti, jog būtent Ciklopų Kalvėje, žiedinė, gyvatiška galia, kuri vystosi gnostiko atsiskyrėlio kūne, padidina savo galią elektro-seksualinės jėgos pagalba.

Remiantis visais šiais motyvais, moteris turėdama dvasininką sutuoktinį ar vyras turėdamas dvasininkę žmoną, gali iš tikrųjų nuodugniai dirbti cheminio susijungimo metu. Jiems užtenka būti pakankamai susikoncentravus į Devi Kundalini; neabejotinai Ji, senovinių paslapčių šventa kobra, sustiprinta elektriškos seksualinių santykių galios, transcendentinės seksualinės elektros, gali iš tikrųjų greitai sunaikinti, sutrinti, susmulkinti į pelenus, bet kokį psichologinį agregatą, kurį mes ankščiau suvokėme.


Šalinti ego galima ir be seksualinės magijos, tačiau, kaip mini Samaelis, iki tam tikros ribos, po kurios darbas liepsnojančioje Vulkano kalvėje tampa būtinybe. Kažkur buvo minėta, jog labai atsidavęs darbui individas gali pašalinti iki 50% savo ego be alchemijos, o toliau būtinai reikalinga seksualinė jėga, kuri padeda D. Motinai pašalinti giliai įsišaknijusius defektus.

Plačiau: Pamokymas kaip sunaikinti „Aš"


___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2008 21:18
Atsakyti 


Aš gal ir neteisus ir tikrai gerbiu jūsų pastangas vystytis dvasiškai, bet Samaelį skaitau plagiatoriumi Gurdžijevo, Kabala ir kitų šventų mokymų. Nesupratęs jų iki galo, o paėmęs už pagrindus tai ką suprato padarė mokymą kuris pilnas tiesos ir nelabai, kur neaišku - naudojami šventi vardai, kur aišku paaiškinama ir t.t. Štai jis sako :"Apie tai daug ką teigė Gurdžijevas, Uspenskis, Nicoll ir kiti. Jie daug komentavo apie Sugrįžimo Dėsnio tokius aspektus, tačiau tyrinėjimų srityje mes nuėjome daug toliau, mes žinome gyvą Sugrįžimo Dėsnio mechanizmą ir tai yra labai svarbu. "
Samaelis sužinojo Karmos dėsnio mechanizmą? Bet tai ir taip aišku ir niekas niekada to neslėpė. Kas yra Sugrįžimo Dėsnis tuo giluminiu Samaelio supratimu? Jei galite paaiškinkite trumpai.


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Gruodžio 2008 17:11 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Tikra išmintis nėra nuosavybė, meilė nėra nuosavybė, dieviškos žinios nėra nuosavybė. Visuotinė evangelija niekam nepriklauso, o tik tam, iš kurio lūpų ji pasklido. Kristus, Chokmah yra ta šviesa, kuri skleidžia Žodį, tai - pasaulio šviesa.

Yra didelis skirtumas tarp intelektualios doktrinos ir širdies doktrinos, vienas dalykas yra žinoti kelią, o visai kitas eiti keliu.
Autorius: Izaijo knyga
Viešpats ištarė: „Kadangi ši tauta tik liežuviu tesiartina prie manęs, tik lūpomis tegarbina mane, jos širdis nutolusi nuo manęs, tik žmonių išmoktu įstatymu tesiremia mano garbinimas, aš vėl nustebinsiu šią tautą taip nepaprastai, kad jos išminčių išmintis nueis niekais, ir protingųjų įžvalgumas pradings.___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 31 Gruodžio 2008 04:00 - Redagavo: Tamsi viltis
Atsakyti 


Pilnai sutinku eiti keliu reikia, ir žinoti kelią reikia taip pat. Jus tenkina vienoks kelias, mane kitoks ir tiek. Jei jūs jaučiate šitame kelyje pilną dvasios pasitenkinimą, tai ir gerai, tik norėjau pasakyti tai, jog iki galo nesuprastas mokymas dažniausiai veda iki pusiaukelės, bet visgi geriau nei nieko. Nors gal aš ir klystu, jums rinktis ir spręsti. Sėkmės


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 31 Gruodžio 2008 09:25 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Dar kartą pasikartosiu, kiekvienas gali manyti ką tik nori ir daryti ką tik nori, tačiau mums, šiose praktinėse Gnosis studijose, protas, jausminis intelektas, intelektualizmas yra kliūtis. Bet kokie sausi samprotavimai, proto triukai tik užmigdo sąmonę ir nuveda klystkeliais. Kaip tik tuo ir yra persisunkę šio laikmečio žmonės su kaupu. Intelektualiai suprasti ar nesuprasti, tai dar nieko nereiškia. Svarbu patirti, suvokti širdimi, išgyventi; vat šitai daugeliui žmonių yra nesuvokiama, nes jie nepažįsta savo širdies. Vienas dalykas yra kažką patirti vidiniuose pasauliuose ir padaryti teisingas išvadas, ir visai kitas manyti, kad kažką supranti prote. Dėl šios priežasties visa tokia „išmintis" yra nieko verta, nes žmogus yra dvasiškai aklas, atskirtas. Tik pažinus savo vidinį Kūrėją, įgyjama tai, kas tikra, įgyjama tikra išmintis ir tikėjimas. Tada nebereikia būti kažkuo įsitikinusiu, tada šviesa trykšta iš atviros žmogaus širdies. Intelektualus kelias veda į niekur, o širdies kelias į Didžiosios Dvasios vandenyną.

Prašom nenukrypti nuo temos.


___________________

Meilės ir Šviesos

Tamsi viltis
Narys
# Atsiuntė: 1 Sausio 2009 11:47
Atsakyti 


Aš nuo temos nenukrypau , kaip tik viskas yra labai į temą ir labai aktualu. Jūs parašėte atsakymą pilną teiginių, kad aš einu tik intelekto ar protinio samprotavimo keliu. Nežinau, kas jus pastūmėjo padaryti tokią išvadą, bet aš to nesakiau. Kaip nustatote būties lygį kurį žmogus pasiekė? Pagal ką tokie vertinimai? Savo supratimą visą sakau iš grynos praktikos viskas apie ką šneku yra tikrinama arba patikrinta ir kiek žinau aukštenę būtį pasiekęs žmogus greičiau nerodo kad jis yra pasiekęs daugiau o padeda kaip nors suprasti kitiems tą patį arba visiškai nieko nedaro jei mato to beviltiškumą. Teiginiai, kaip "aš žinau geriau o tu nežinai" yra savimonės kėlimas, tai ne ego šalinimas o didinimas. Ir suprasti tai galima tik tobulinantis ir keliant būties lygį. Toks rašytojas kaip Samaelis, rašydamas tokias knygas turėjo tai suprasti irgi. Bet bent jau šitoje ištraukoje:
"Bet kaip mūsų likimas yra suraizgomas ir atraizgomas? Apie tai daug ką teigė Gurdžijevas, Uspenskis, Nicoll ir kiti. Jie daug komentavo apie Sugrįžimo Dėsnio tokius aspektus, tačiau tyrinėjimų srityje mes nuėjome daug toliau, mes žinome gyvą Sugrįžimo Dėsnio mechanizmą ir tai yra labai svarbu."
keliamas jo nueitas kelias, tai yra didinama savimonė ir stengiamasi pakelti save prieš kitų akis, tai jokiu būdu ne pažinimas ar ego šalinimas, todėl ir kelia abejones žinios pasiektos tokiu būdu ir tyrinėjimai daromi pinant ir raizgant o ne atraizgant, kaip matoma iš tekstų knygose.
Dabar dėl Gurdžijevo ir jo mokinių, jei skaitėte nors vieną jo knygą turėjote suprasti, jog ten nėra samprotavimų ir to mokymo jis nepriskiria sau, tai gryna praktika ir psichologija, o ne teiginių rinkinys.
Jei jūs sąžiningai nematote tokių dalykų tai nebaisu, tikėjimas irgi daro nuostabius dalykus dvasios tobulinime, bet jei jūs matote klaidinančius dalykus ir visgi juos propaguojate, tai jau klaidinimas . Ir į klausimą apie Sugrįžimo dėsnio mechanizmą neatsakėte, todėl sunku daryti tolimesnes išvadas.
Dar vienas dalykas jūsų mokyme man labai neaiškus tai būdai naudojami pasiekti dvasiniams dalykams per seksualinį centrą. Jei darėte eksperimentus, turėjote pajausti, jog seksualinis centras dirba greičiausiai ir valdyti jį iš intelektualinio centro kuris yra lėčiausias netikslinga. Pamėginkite sekti ir suprasti intelektu bent jau savo judesius ir pamatysite jog reikia juos pristabdyti, kad tai padaryti, o seksualinis centras dar greitesnis. Jo veiklos ir energijos ko gero pilna visuose kituose centruose, bet įsivaizdavimai, kad galima jį valdyti greičiausiai yra klaidingi, kadangi centrų greičiai yra visiškai skirtingi, bei energijų rūšys skirtingos, ir supratus tai tikslingiausia būtų į seksualinio centro veiklą visiškai nesikišti o leisti jam dirbti su savo energija, galima tai suprasti bandant valdyti intelektu judesius, (judesių centras yra žymiai lėtesnis už seksualinį) pabandykite mąstyti apie klavišus, kuriuos jums reikia spausti spausdinant, ką paspasuti kur yra raidė, ir jūsų spausdinimas taps labai lėtu, o leidžiant tą daryti judesio centrui nesikišant intelektu yra visai kita darbo kokybė. Tą suprasti galima tik praktikoje. Ir t.t.


___________________

ilgas kelias..tamsi viltis pažinti save...

Dovydas
Narys
# Atsiuntė: 14 Sausio 2010 22:42
Atsakyti 


Sveiki, nesenai aš pradėjau domėtis astralinėmis kelionėmis, jos man dar nepavyko, bet bandau, apie jas sužinojau iš klasioko. Dometi pradėjau ir naršiau intika kol radau jūs, tada viska perskaičiau apie EGO daug aie tai filosovau. aš norėčiau atsikratyti savo ego, nes per jį man visiškai nesiseka, pagal tris žmonių tipus esu komedijantas ir visur iš manes juokiasi nors ir kieks stenguos viską daryti normaliai. prašau padėkite kaip[ reikia medituoti, kaip tas yra nesuprantu "atsigulikte atsilošus", aš prašau kad man kas atsiųstu patarimų į mano el paštą,
dėkuj.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 15 Sausio 2010 08:33 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Gnostiška Meditacija
Meditacija

Atsigulti atsilošus reiškia atsigulti ne visai horizontaliai, sakykim po nugara pasidėjus ką nors. Tokiu atveju kūno dalis nuo juosmens bus pakilusi aukščiau nei kojos. Bet tai nesudaro didelės esmės, galima gulėti ir visiškai horizontaliai, čia jau kaip kam patogiau. Vienintelis dalykas, kurį iš savo patirties galiu pasakyti yra tai, jog gulint atsilošus, kai nugara yra aukščiau apatinės kūno dalies, yra naudinga, nes tada ne taip greitai užmigsite. Paprastai gulint, t.y. praktikuojant tokioje pat pozicijoje, kaip ir miegate, bus sunku (bent iš pradžių) atlikti praktikas, nes kūnas įpratęs tokioje pozicijoje miegoti. Meditacija yra sąmonės aktyvavimas, buvimas budriu čia ir dabar, pasineriant į mieguistumą.


___________________

Meilės ir Šviesos

Dovydas
Narys
# Atsiuntė: 18 Sausio 2010 20:20
Atsakyti 


man iškilo problema, aš lankydavau štanginę, po to metus laiko padariau pertrauką ir pradėjau tinginiauti, rūkyti gerti, žaisti kompiuterinius žaidimus paromis. Kai papasakojau savo klasiokui apie savo haliucinacijas kurias viena kart patyriau ir paskui pakartojau, tai jis man papasakojo apie astralinės keliones, tada pradėjau domėtis tai.
Tai aš kai paskaitinėjau ir patikėjau tuom. Pradėjau stengtis, mečiau rūkyti, kavą gert po 4-6 puodelius(dabar tik po 1 į dieną), pradėjau eiti į štanginė vėl, lankiau visą savaitė, kol šiandien pirmadienis ir skaičiau apie sapnų jogą ir ten parašyta buvo, kad einame į štangines prisipūsti mases , tik dėl tuštybės ego, tai aš susirūpinau, susinervinau ir nebežinau ką bedaryti, tai net nebėjau į sporto salę aš ėjau ir stengiaus kad mano gyvenimas bus praktiškas, o džiaugiaus kad turėsiu gerą kūna. patarkite ką nors nes vėl tingėti pradėsiu


___________________

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 18 Sausio 2010 20:31
Atsakyti 


Dabar turėtum pradėt savęs stebėjimą - stebėti apie ką mąstai, ką darai ir kodėl tai darai. Kai šiame procese šiek tiek pažengsti paaiškės daug dalykų.

Tą energiją, kuria skiri štangoms kilnoti, gali pradėt skirti meditacijai. Būs gerokai daugiau naudos, jeigu taip galima pasakyti. Medžiagos apie meditaciją, gali teirautis pas poną Admin.

P.S. Gali pradėt šiame puslapyje esančią medžiagą atidžiai skaityt.

P.P.S. Mankštintis šiek tiek reikia, svarbu nepersistengt (iš patirties kalbu).


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

Sirijus
Narys
# Atsiuntė: 8 Vasario 2010 17:47
Atsakyti 


Sveiki,
Pastaruoju metu pagalvodamas apie ateityje laukenčius įvykius dažniau nemalonius, pajuntu maždaug 3 čakros srityje, tokį spaudimą, gniaužimą ar kažką panašaus. Kol kas aš manau jog tai yra baimė dėl ateities ivykių. Tai ar šitai galima būtų priskirti puikybės demono darbui?
Šiaip manau jog kažką panašaus žmonės vadina stresu, ar tai iš tiesų panašu?
Beto, atsirado noras miegoti ant pilvo, gal tai taip pat susija?
Būčiau labai dėkingas jei kas padėtumėt. Gal kam nors yra panšiai ar buvo... Šitas klausimas pradeda stumti į neviltį(kartais)
Dabar, galvoju jog tikriausiai paklausiau ne visiškai taip kaip norėjau, bet kaip bus taip...


___________________

Meilė-Dėkingumas

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 9 Vasario 2010 10:18
Atsakyti 


Trečios čakros srityje yra saulės rezginys, kuris sugauna mentalines bangas iš visos aplinkos. Paprasti gyvūnai, kurie dar nėra išvystę intelekto, intelektualizmo, subjektyvaus samprotavimo, per šį rezginį instinktyviai nujaučia įvairias nelaimes ar kataklizmus. Nujaučia, nes jie nesamprotauja, o tiesiog paklūsta instinktui, kas tokiu atveju yra tiesiog signalas jiems ieškotis saugios vietos, kad nežūtų ar pan.

Intelektualus gyvūnas, klaidingai vadinamas žmogumi, yra išvystęs intelektualizmą, negatyvų protą, ko pasekoje gaunama instinktyvi informacija per saulės rezginį yra perfiltruojama per jo ego. Taigi dažniausiai mes netgi nesuvokiame tokio perspėjimo arba jį suprantame klaidingai, per negatyvių emocijų prizmę. Iš esmės tai yra vidinis velnias, kuris netinkamai filtruoja gaunamą informaciją, sukeldamas įvairias negatyvias būsenas.

Dirbant su savimi, šalinant savo defektus, tampant tikru žmogumi, mes turime instinktą transformuoti į intuiciją, o negatyvias emocijas į pozityvias.


___________________

Meilės ir Šviesos

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 9 Vasario 2010 10:26 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Jeigu is tos puses skaiciuoju tai 3 cakra yra ties saules rezginiu. Ties saules rezginiu yra emocines zmogaus smegenys (gnosis teigia kad zmogus turi 3 smegenis: intelekto, emociju ir motorines-seksualines-instinktyvios).

Taigi gniauzimas ir spaudimas toje vietoje yra emocijos, arba tiksliau emociju israiska. Jeigu teisingai suprantu, tai tas jausmas apie kuri kalbi yra labai panasus, kaip as sakau lyg skrandi rugstymi kas perlietu. Gana staigi emocija, kuri dazniausiai kyla staiga prisiminus sunkia problema, kuri nera ispresta ir ateityje laukia nemalonumai susidurti su ja.

Taip tai baime, stresas ir kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Esme ta kad tos emocijos tikrai nera is Esybes, tai ego israiska. Turi medituoti, ties tomis mintimis, kurios sukelia sias emocijas, perzvelk problemas ish kuriu kyla tos mintys. Problemas medituok pilnai suprasdamas ir prisimindamas, kad anksciau ar veliau vistiek mirsi, mirtis visas problemas pavercia pelenais. Pamatyk tustuma tose problemose. Kitaip taraint pilnai suvok, suprask ta ego (ego ir problema yra beveik vienas ir tas pats) ir prasyk Motinos Kundalini sunaikinti si defekta.

O seip gyvenime reikia stengitis neidentifikuotis su ivykiais kurie vyksta, nes jie kaip filmas eina ir praeina. Problemas mes sukuriam galvoje, turim jas kol nepamirstam, ir kai jas pamirstom jos isnyksta. Musu mastymas ir rupinimasis tomis problemomis, praktiskai niekada neduoda sprendimo, problema dazniausiai issisprendzia savaime, visiskai kitaip negu mes tikejomes. Kartais rezultatas gali mum ir nepatikti, bet galu gale problemos nebera. Viskas praeina, neverta laukti kazko ateinant, neverta begti nuo ko nors ateinancio.

Rekomenduoju perskaityt apie Intuicija:
Intuition


___________________

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2010 10:49
Atsakyti 


Kaip vyksta ego galvos nukirtimas, gal turit patirciu? Kaip Dovydas nukirto Galijotui galva? ar tai vyksta sapnuose? ar reikia kazkokio kardo, kaip ta vidini demona nugaleti?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 6 Gruodžio 2010 18:08 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Akivaizdžiai neatidžiai studijuoji, jeigu dar klausi tokių dalykų.

Pirmiausia reikia pasiekti tokią koncentracijos būseną, kad sugėbėtum nepamiršti jog medituoji. O tai vyksta tobulinant koncentraciją, atliekant, kad ir kelias trumpas praktikas per dieną koncentruojantis į vieną dalyką. Na, o kada jau pasiektas tas susikaupimo lygmuo, tada jau galima efektyviai suprasti ego, na, o paskui jau seka jo pašalinimas...

Klausimai apie ego pašalinimą


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2010 02:21
Atsakyti 


Retorinis klausimas:
Ar galima pasalinti ego toliau liekant savanaudziu egoistu?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 7 Gruodžio 2010 08:15 - Redagavo: Sedintis_Stumbras
Atsakyti 


The Path of Balance

O tu savęs paklausi, kam tau tas ego šalinimas iš viso? Ar išvis savęs ko nors paklausi? Ar tiesiog protas mesteli ką nors ir iš kart bėgi paskui jį?


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 17 Gruodžio 2010 15:21
Atsakyti 


Sveiki broliai, daug jus man padejot ir toliau padedat defektus salinu, bet tik blogus, nors pastebejau kad yra ir teigiamu defektu, gal galit pasakyti kokie jie? Kaip juos atpazinti? Geradariskumas tarkim, daugiau nezinau gal bibilijoje kur pamineta?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 17 Gruodžio 2010 18:36
Atsakyti 


Autorius: Admin
Protas ir ego yra artimai susiję, taigi protas netarnaujantis Dvasiai yra ego-protas. Tai yra priešingybė nušvitusiam protui-bodhičitai.

Ego nori padėti, taigi pasako kažką, ko tuo metu nereikėjo sakyti.

Kalbėjimas, kai reikia tylėti, tylėjimas, kai reikia kalbėti.

Noras padėti kitiems, naudojant netinkamus metodus, kurie žaloja kitus asmenis.

Kartais tikslas yra geras, bet atimama kito žmogaus laisva valia.

Tai tik keli iš daugelio galimų variantų. Darymas gera, nežinant kaip tai reikėtų daryti, sukelia žalingas pasekmes. Bet geriau daryti tai, kas yra teisinga. Kaip yra pasakyta: Kūrėjas yra teisingas. Ir tai yra tiesa, nes Kūrėjas daro tai, kas yra tinkama, teisinga. Žmonėms toks veiksmas gali atrodyti žiaurus, blogas arba geras, bet taip yra todėl, jog jie nesuvokia sąmonės, esančios aukščiau gėrio ir blogio.___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 3
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 190 [25 Balandžio 2019 07:39]
Svečiai - 190 / Nariai - 0