miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Kiek cia praktikuojanciu tantra yra?
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 28 Gruodžio 2007 19:36


Idomu kas is jusu cia praktikuoja tantra....gal pasidalinkit savo patirtim....ka pasieket tai praktikuodami...ka patyret..? idomu juk...jusu patirtis idomi


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 29 Gruodžio 2007 14:30


"Though we had a thousand tongues to speak and a palate of steel we would not be able to fully name them all..."


___________________

With the death the death is killed

povilas
Narys
# Atsiuntė: 15 Rugpjūčio 2008 19:57


Tantros sviesa Lietuvoje yra nesuprasta iki siol. mes katalikai, konservatoriai. SEKSAS mums purvinas zodis. Ber tantra , tai ne tik seksas mums suprtantama prasme. Tantroje svarbu vidines energijos transformacija, lydimas. Dvieju zmoniu sirdziu plakimas, sueities metu, kvepavimas, vitalines energijos, susilydo, susijungia ir atsiranda energetinis ratas. praktiskai tada dingsta fizinis kunas, atsiranda energetinis simbiotas, kitas dingsta tavyje, tu dingsti kitame. Tantra - nera morales ar ne morales priesininke, ji neturi nieko bendra su morale, ar religija, ji labiau moksliska. be to tantra praktikuojame ir be jokio parnerio. yra virs simto budu kaip praktikuoti. ir dauguma tu budu, visai nesusije su seksu.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 4 Lapkričio 2008 08:13 - Redagavo: Admin


Kaip tik tantra yra labai artimai susijusi su religija ar joga rytuose. Tai alchemija, kurios metu žmogaus psichika yra išgryninama (psichikos švinas paverčiamas Dvasios auksu) ir susijungia su vidine dievybe; tai yra susiję su religija, nes šis žodis reiškia sujungti, suvienyti, atstatyti kažką, kas yra prarasta. Žinoma čia tai reiškia sielos susijungimą su Kūrėju. Ir pagaliau joga, kas reiškia tą patį kaip ir religija - susijungti su vidiniu Buda.

Niekas nėra atskira, skaldo tik protas, kuris pats yra įkalintas dualizme.

Autorius: Samael Aun Weor
Pakalbėkime aiškiai ir be užuolankų: Seksualinė Joga yra tiesioginio ir intymaus eksperimentavimo reikalas, kažkas ypatingai asmeniško. Seksualinėje Magijoje dėl dvasingumo yra būtina atsisakyti žvėriško gašlumo (geismo), jei mes iš tikrųjų norime rasti Ariadnės pakilimo siūlą, paauksuotą virvelę, kuri atves mus iš tamsos į šviesą, iš mirties į nemirtingumą.

Autorius: Samael Aun Weor
Karšti bučiniai, intymios glamonės transformuojami į stebuklingas natas, kurios jaudinančiai skamba Visatos auroje. Mes jokiais žodžiais nesugebėsime paaiškinti šių aukščiausio malonumo momentų. Ugnies gyvatė yra žadinama, širdies ugnys išjudinamos ir ypatingi, pilni didybės, Tėvo spinduliai spindi seksualiai susijungusių būtybių kaktose. Jei vyras ir moteris žinotų kaip atsitraukti prieš spazmą, jei tuose nuostabiuose malonumo momentuose jie turėtų valios jėgų nugalėti žvėries ego, tada sugebėtų atsitraukti iš seksualinio akto be Sėklos išsiliejimo, neišsiliedami nei makštyje, nei šalia, nei kur nors kitur, tada jie būtų atlikę Seksualinės Magijos ritualą. Okultizme tai yra vadinama Arkanu A.Z.F.___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Lapkričio 2008 16:05


Admin,
Norėjau Jūsų asmeniškai paklaust kiek jau laiko praktikuojate tantrą? Kaip pavyksta nugalėti geidulį? Ar ši praktika bent kiek atsipirko dvasinėje plotmėje - kokie pasiekymai? Ar tarp to ką kas tapo įmanoma dabar ir to ką Jūs galėjote prieš užsiimdami tantros praktika yra kažkoks pokytis, pasiekti nauji laimėjimai?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2008 15:24 - Redagavo: Admin
Pirma: šis Darbas nėra susijęs su kažkokių tai laimėjimų ar pasiekimų siekimu, taip kaip dauguma tai supranta.

Antra: konkrečiai šie dalykai yra asmeniški ir skirti tam, kuris juos atlieka, patiria, išgyvena.

Trečia: Didžiojo Darbo neatliks kas nors kitas, tą reikia padaryti pačiam žmogui; kitaip sakant, reikia nuoširdžiai dirbti su savimi.


Kas nori žinoti apie kitų rezultatus, pasiekimus, laimėjimus? Atsakymas: ego. Gal tai ir žiauriai skamba tačiau mūsų ego kaip tik tą ir daro, vertėtų prisiminti, kad individas nėra ego, nėra asmenybė, o sąmonė įkalinta psichologiniuose defektuose. Vat tą turint omenyje galima bandyti suvokti save ir savo vidų.

Žinoma, žmogui svarbu žinoti kur jis randasi, kaip jam sekasi keliauti dvasiniu keliu, tačiau tai turėtų kilti iš širdies, iš sąmonės, iš to, kas nereikalauja greitų rezultatų ir t.t. Kibirkšties, Budhatos didžiausias noras yra susijungti su vidine dievybe, su sąmone iš kurios ji kilo. Tai gali užtrukti ne vieną gyvenimą, tai ilgas kelias, kurio užbaigimas priklauso nuo nuoširdžiai įdėtų teisingų pastangų. Jei žmogus jaučia savo kibirkšties šauksmą, jei jo tikslas yra tyras, nesitikint išsivystyti kažkokių tai galių, tada tas žmogus eina teisingu keliu. Kai viduje rusena dvasinis ilgesys, kai jauti nenumaldomą norą „grįžti" namo ir neturi egoistinių tikslų kažką gauti pats, tai yra vedantis pirmyn kelias.

Egzistuoja daug individų, kurie taip prisiriša prie išvystytų savo dvasinių galių, kad toliau tai tampa jiems našta, tai trukdo eiti pirmyn link visiško Savęs-realizavimo. Esmė yra ne galių vystymas, nors kylanti Kundalini jas ir suteikia, o „religare" (susijungimas su savo Dvasia).

Be to, vien tantra nieko neduoda, gnosticizme visada yra pabrėžiama, jog ėjimas keliu grįstas trimis faktoriais: Gimimu, Mirtimi ir Pasiaukojimu. Motyvacija čia yra esminė, nes nuo to priklauso darbo rezultatas. Šios žinios (DAATH) yra kelias ar durys, tačiau per jas galima papulti į vieną ar į kitą pusę. Per jas galima save transformuoti į angelą arba demoną, tai priklauso tik nuo pačio žmogaus.


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 2 Gruodžio 2008 20:05


Man teko truputeli bandyti baltaja tantra. Bet mano partnere buvo tikra krikscione tai jai nelabai buvo priimtinas mokymas apie tantra. bet va ka pastebejau tantros metu kai nepralieji seklos padideja meile parteneriu. ir dar tada nesuvokiau bet tada buvau jau pradejas salinti defektus. ir kazkaip sekesi neblogai ir buvo suvokimas. ka jus manot? ka pirmiausia ta baltoji tantra duoda jums. daugelis krikscioniu nustate pries jus.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 4 Gruodžio 2008 22:32


Užtai mes nesame nusistatę prieš nieką


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 3 Vasario 2009 16:54 - Redagavo: precursor


Sveiki, norėjau paklausti praktikuojančiųjų tantrą patarimo. Situacija yra tokia, kad jau antri metai niekaip negaliu perkopti dviejų menesių energijos taupymo ir transformavimo kartu su tantra barjero. Atrodytų, kad laikui begant ir nuolat praktikuojant sulaikyti seklą ir išvengti orgazmo turėtų būti lengviau, bet taip nėra, yra tik dar sunkiau. Po dviejų menesių man ateina tokia ryba, kad vos tik įeinu į partnerę man jau iškart norisi baigti dar net nieko nepradėjus..Kartais atrodo kad jau įvaldžiau techniką kuri leistų testį litinį aktą ištisą valandą, bet jau po dviejų savaičių ši technika pasirodo esanti visiškai neveiksminga. Beje ir partnerė skundžiasi kad jai be orgazmo mylėtis, nors tai ir turi kilnų tikslą, yra nemalonu ir ji net mieliau visiškai atsisakytų mylėjimosi nei toliau testų tokią praktiką.

Patarkite ką daryti.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 3 Vasario 2009 23:11


Autorius: Samael Aun Weor
Auksinės išminties durys gali transformuotis į plačias duris ir platų kelią, kuris veda link destrukcijos, į magiškų menų, praktikuojamų su egotistiniais tikslais, duris.

Priežastys slypi psichikoje, nėra taip viskas paprasta, kaip kartais gali atrodyti. Pirmiausiai reikia paminėti motyvą, koks yra jūsų motyvas? Tai - labai svarbus klausimas. Šio kelio, kuris gali asmenį išlaisvinti, esmė yra mirtis (psichikoje), gimimas (sieloje) ir pasiaukojimas dėl kitų kenčiančių būtybių (užuojautos vystymas). Tai yra vadinami Trys Sąmonės Revoliucijos Faktoriai, be kurių nieko gero nebus.

Pirmiausiai pasikeitimas turi įvykti psichikoje, tai sakykim būtų apsivalymas nuo ydų ar ego, kurie jūsų minėtu atveju labiausiai ir stabdo. Nuoširdžiai nenaikinant ego, sunku tikėtis gerų rezultatų; pirma reikia ganėtinai „numirti", kad būtų galima gimti iš naujo.

Užjaučiančios širdies išvystymas yra esminis čia, iš jos iškyla įkvėpimas ir atsiranda jėgų šiame Savęs-realizavimo kelyje. Ego nori to ar ano, nori malonumo. Jei negauna kažko, jis jaučiasi nuskriaustas ir žada netgi atsisakyti kažko, nes tai jam nepatinka. Tyra širdis nieko nereikalauja, ji duoda, ji suteikia šviesą sieloje. Ramsčio reikia ieškoti viduje, savo Esybėje.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Vasario 2009 00:08 - Redagavo: precursor


Man regis ego yra nesunaikinamas, nes mes ji gauname vos tik gime: išlindę iš iščių po pirmo įkvepimo savo rekimu pradedame reikalauti kitų demesio (kas turi vaikų supras mane). Kas dėl užuojautos išvystymo, tai man tai panašu į kaukę, kuria mes užsidedame tam kad patenkintume savo Super ego norus. Mums tobulėjant ego irgi tobulėja ir mūsų norai tampa subtilesni, nes seni dalykai atsibosta ir norisi kažko kito. Dėl tos pačios priežasties įvyksta ir nuopoliai.

Taip išeina, kad tobulėt sieki vardan kitų būtybių. Bet pats tobulėjimo procesas iki to lygio, kada jau gali ir kitiems padėti, vyksta kitų būtybių sąskaita.

Grįžtant prie temos, aš manau, kad tantroje tobulėti turi norėti abu partneriai. Nes kai nori tik vienas, tai jam tenka dirbti už abu, nes energija po sueities pasidalina po lygiai, o valytis ir ugdyti save tenka dvigubai.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 4 Vasario 2009 09:19 - Redagavo: Admin


Visas Tėvo darbas yra grįstas išmintimi ir meile, o išmintis yra Chokmah, Trejybės Sūnus. Kiekvienas žmogus savo širdyje turi dvasinį Kristaus atomą, kas yra Chokmah jėgų pasireiškimas žmogaus širdyje. Kaip tik todėl labai svarbu išvystyti užjaučiančią savo širdį, ar kitais žodžiais tariant, pasiruošti ir leisti Kristaus šviesai pasireikšti per ją. Ta šviesa širdyje atveria duris link išsilaisvinimo, ji instruktuoja einantįjį keliu, ji padeda kitiems atrasti šviesą.

Norint gerai tai suvokti neužtenka intelektualiai paskaityti, reikia tai suvokti per širdį ir praktikas. Kiekvienas gali mąstyti kaip tinkamas, tačiau gnosticizme, kaip ir kitose tradicijose, pirmiausiai pabrėžiama būtinybė pašalinti defektus iš savęs.

Dėl partnerių, tai viskas atsiremia į karmą. Nevertėtų tikėtis, kas viskas gyvenime bus kaip sviestu patepta.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 4 Vasario 2009 15:16


Ar žmogaus gyvybės, sielos forma pranašesnė už kitas gyvybės formas? Jei taip, tai kuom? Kodėl senovės druidų ir pagonių žyniai kitame gyvenime rinkdavosi įsikūnyti į medį, o Dantė rašė, jog pragare magai už bausmę paverčiami medžiais? Kas melavo: ar iš lupų į lupas savo patirtį ir žinias perduodavę žyniai, ar poetas ir meilės filosofas Dantė?

Ar žmogaus gyvybės forma pranašesnė už planetos? Kur yra planetos užuojauta, kai vyksta cunamiai ir kitokios katastrofos? Kur yra lapės užuojauta, kai ji patenka į vištidę? Tokio dalyko kaip užuojauta nėra, yra tik intelektualus ir gudrus budas prisitaikyti ir išlikti, nes be kitų pagalbos mes negalėtume perduoti savo geno ir toliau pratesti savo gyvybės formos išlikimo. Būtent todėl, kad tokie gudrus esam deka savo intelekto mes taip išplitom po šia planetą, ir jos kantrybė jau baigėsi, tam kad išliktų ji be užuojautos nušluos miliardus prazitų, vadinančiu save žmonėmis nuo savo paviršiaus tam, kad dar bent kelis milijonus palaikyti savo gyvybę ir dvasia.

Todėl užuojauta toks pat tuščias ir kintantis dalykas kaip ir kiti gražus ir malonus žodžiai.

Net jei būčiau aklas ir kurčias ir nematyčiau kas dedasi pasaulyje, kažin ar patikėčiau, jog užuojauta kažkaip man gali padėti.

Viskas ko aš siekiu, tai kaip ir bet kurys šios žemės individas, tai tik pratesti savo egzistenciją kokią ji bebūtų, nes myliu gyvenimą ir viską ką jame randu. Siekiu susikurti saulės kūną, kad pratęsti egzistenciją po mirties be fizinio kūno. Nes be šiojo aš turėsiu tik du kelius arba greitai įsikūnyti ir pratesti savo egzistencija su kitu fiziniu kūnu kuris nešios ir palaikys mano dvasią, arba išsiskaidyti, būti suestam kitų būtybių, grįžti į šviesą ( į pirmąpradį šaltinį) ir galutinai nutraukti savo egzistenciją.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Vasario 2009 11:37 - Redagavo: Admin


Palinkėsim jums gero kelio. Gnostikų kelias yra grįstas užuojauta, grįstas bodhičita, bet kiekvienas gali rinktis kuriuo keliu eiti, taigi - laisva valia! Budizme egzistuoja Pratjeka Budos, kurie vadinami „savanaudžiais", nes jie rūpinasi tik savo gerove ir mažai kitų.

Nenukrypkim nuo temos.


___________________

Meilės ir Šviesos

phi
Narys
# Atsiuntė: 5 Vasario 2009 16:38


Klausimai labai logiski ir nori nenori i juos reikia rasti vienokius ar kitokius atsakymus.

Uzsiminta apie uzuojauta, Uzuojautos Budu uzuojauta, kazkas kas isimtinai tryksta is ir priklauso Kristui.

NAG hamadi bibliotekos rastai puikiai pailiustruoja visa drama, praeityje vykusia ir tebevykstancia tarp aeonu. Deja su tuo aeonu, is kurio buvo sukurtas zmogus, dejosi negeri dalykai. Viskas turi savo priezastis ir pasekmes ir kaip Samaelis yra sakes, mes paprasciausiai esame tik dievu klaida. Taip, viskas kas paklusta Karmos ir mechaniskumo desniams, tarnauja ekonomijai, kuriai nerupi ta musu mineta uzuojauta.

Sio puslapio tikslai sutampa su Gelbetojo, Kristaus, tikslais ir cia destoma doktrina gerokai prasilenkia su Dievu ar kureju, paklustanciu karmos ar mechaniskumo desniams, tikslais.

Tantra kaip irankis tarnauja visiems vienodai - tik to darbo vaisiai uzsiprogramuoja skirtingai priklausomai kaip imituojamas absoliutas.

Stai, kodel gnosis nuo pat pradziu visus akcentus uzdeda sioje niekam, kas egzistuoja, neimenancioje paslaptyje. Zmogaus Kurejui nebuvo lemta iminti to, kuris prisidejo prie to kurimo, paslapties.

Taip kad nenuvertinkime musu pranasumo pries dievus ir Karmos valdytojus - mes turime Gelbetoja ir neleiskime musu protams tarnauti ju ekonomijai, kai kalba eina apie jiems nepasiekiamus dalykus, tokius kaip Uzuojauta, Meile, Absoliutu altruizma ir pan.


___________________

With the death the death is killed

precursor
Narys
# Atsiuntė: 6 Vasario 2009 22:41


Ar ta užuojauta, tai tarsi vidinis noras padėti kitiems tobulėti? Ar tesiog kitų "užjautimas" dėl jų apgailėtinos padeties?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Vasario 2009 15:14


Bodhičita


___________________

Meilės ir Šviesos

laimonas
Narys
# Atsiuntė: 6 Kovo 2009 18:44


daug filosofijos,bet visus labiau domina praktines galimybes ismokt transformuot seksualine energija.butu idomu jei placiau parasytumet apie praktikas fizinius ir kvepavimo pratimus.jus sakot kad jokios spermos isliejimo,bet juk suvokiat kad tai pasiekt nera paprasta ir reikia daug pastangu ir praktiku kad organizma pripratint prie tokios transformacijos.daug kas susiduria su sunkumais skausmais ar net psichikos sutrikimais.manau reiktu butent pabrezti kad visa tai turetu vykt labai palaipsniuj,o jei is kart nutrauksim seklos laistyma gali but tikrai zalingu pasekmiu.beje ar nemanot kad seklos isliejimas asocijuojasi su moters menstruacijom,ir tai cikliskas reiskinys kurio moteris tikrai negali kontroliuot jokiom praktikom.manau jei sekla bus isliejama karta per menesi tai tikrai bus aukso vidurys tarp dazno svaistymo ir visisko sulaikymo,o myletis galima ir kasdien


___________________

laikas keistis

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 7 Kovo 2009 17:23 - Redagavo: Admin


Pradėjus rūpintis savo seksualine energija, žalingos pasekmės neatsiras, nes (jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių iš pradžių nepavyks transmutuoti savo seksualinės energijos) tai organizmas per naktinius išsiliejimus sėklą pašalins. Toks dalykas reiškia, kad sėkla nesėkmingai yra transmutuojama į energiją (į tai įeina ne tik fizinis aspektas, bet ir emocinis, mentalinis). Bet čia egzistuoja lygmenys, vienas dalykas yra kai organizmas dėl netranformuotos sėklos, ją tiesiog pašalina laukan ir visai kitas, kai naktinius išsiliejimus sukelia žmogaus gašlumo ego, kurie negaunantys energetinio maisto fiziniame pasaulyje, ištvirkauja ir toliau išlieja sėklą astraliniame ir mentaliniame pasauliuose. To pasekmė yra didžiulis susijaudinimas miego metu, kai išliejant sėklą vidiniuose pasauliuose, išsiliejimas įvyksta ir fiziniame pasaulyje.

Tai yra didelis darbas, sunkus darbas, bet kas sugeba nugalėti savo žemesniąją prigimtį, yra apdovanojamas, jis ar ji tampa gamtos karaliais.


Menstruacijų metų moteris netenka tik vieno kiaušinėlio, kraujas ir kitos medžiagos pasišalina kartu su žalingomis substancijomis. Visas šis procesas yra išmintingai sukurtas gamtos inteligencijos ir neturėtų būti lyginamas su milijonais išlietų spermatozoidų. Giminei pratęsti pakanka vieno spermatozoido ir vieno kiaušinėlio, bet atsitinka taip, kad, žmonės nenorintys aukoti orgazmo malonumo, ieško visokių pateisinimų.


___________________

Meilės ir Šviesos

laimonas
Narys
# Atsiuntė: 7 Kovo 2009 20:22


bet jus nieko vel nepasaket apie praktikas ir kvepavima,taip pat ir maistas yra svarbu, tai koks tas darbas?as kalbu apie tuos kas miega dviese ir nori ismokt valdyt seksualine energija.manau tantros galima ismokt tik mylintis o ne sapnuojant erotinius sapnus ir nevalingai prarandat sekla. reikia pamazu pratint organizma apsorbuot sekla i krauja tik tada galima isvengt nugaros skausmu ir blogos savijautos del hormonu pertekliaus.o jus ar tai isisavine ar tik fantazuojat? o moters organizmas ne veltui turi menesini cikla .jau nuo seniausiu laiku yra zinoma kad geriausias metas pradet kudyki yra per pilnati tada labai suaktyveja lytines liaukos.aisku tik gali nesutapt vaisingos dienos.jei dievas sukure toki dalyka kaip orgazma nemanau kad yra prasme ji ignoruot ir laikyt zalingu,reikia tik ji valdyt ir neleist to daznai ivykt ,o tik karta i menesi ir geriause per pilnati


___________________

laikas keistis

precursor
Narys
# Atsiuntė: 8 Kovo 2009 13:25 - Redagavo: precursor


Admin: tekstas pašalintas. Jokie juodosios magijos ritualai ir pamokymai čia nebus toleruojami.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Kovo 2009 20:31 - Redagavo: Admin


Šios svetainės Tikslas yra išdėstytas labai aiškiai ir jokie tamsiųjų mokymai čia nėra laukiami. Čia mes dirbame, kad įkūnytume Kristaus, Kecalkoatlio Šviesą, todėl prašom nevargti ir nereklamuoti knygų, metodų, praktikų, kurios įkalina sielą dar didesnėse kančiose.

Taip pat keista, kai žmonės, rimtai nestudijavę čia pateiktų mokymų, sako, jog mes nepateikiame pakankamai praktikų. Tokiems žmonėms siūlytume giliau pasinerti į studijas ir sąmoningai įsigilinti į čią pateiktą informaciją.

Gražiai skambantys žodžiai „išsiliejimai tik per pilnatį", kaip ir visokie orgazmų patyrimai neišliejant sėklos, yra niekas kitas kaip žmogaus gyvybinės energijos švaistymas ir bilietas į lėtą dvasinę mirtį. Šioje svetainėje mes mokome regeneracijos mokslo, kas reiškia žmogaus psichikos, kūno, kūnų regeneraciją, kad būtų galima tapti Tikrais Žmonėmis, Sauliškais Žmonėmis, Žmonėmis, kurie savyje įkūnijo dieviškąją energiją - Kristų...

Autorius: Samael Aun Weor
Vakarų pasaulyje juodosios tantros mokyklos slepiasi po kalbomis apie Kristų ir Evangelijas, jie kalba neapsakomus dalykus laimindami ir mistiškai išliedami Ens Seminis. Jie pasiekia tokių pat nesėkmingų rezultatų, kaip ir Drugpa klanas.

Egzistuoja tūkstančiai mokyklų, kurios atrodo yra baltesnės už sniegą, tačiau yra juodesnės už anglį. Sudėtinga atpažinti juodąsias mokyklas. Jų tamsieji instruktoriai, kurie yra demonai, apsimeta esantys gyvieji Kristūs ir taip natūraliai sužavi savo mokinius. Nustembi klausydamas vilkų, kurie yra apsivilkę avies kailiu.

Dažnai šie nuoširdūs, pilni gerų ketinimų, tačiau klydę individai kalba nenusakomus dalykus, jie atrodo geraširdžiai ir šventeivos. Kaip kas nors gali abejoti jais, kai egzistuoja tiek daug gerumo? Kaip galima abejoti jų geranoriškumu? Kaip galima abejoti jų švelnumu ir dosnumu? Pats įdomiausias aspektas yra tai, kad kairios-rankos kelio adeptai paprastai kalba prieš juodąją magiją (kaip kažkas gali jais abejoti?); tačiau jie yra juodesni už pačią anglį (tai - didžiausia problema).

Autorius: Swami Sivananda
Sėklos iškritimas atneša mirtį, jos išsaugojimas suteikia gyvenimą. Sėkla yra tikrasis žmonių gyvybingumas. Tai – žmoguje paslėptas lobis. Ji veidui suteikia Brahma-Tejas (dieviškąjį spindesį ar ugnį) ir stiprybę intelektui.___________________

Meilės ir Šviesos

Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0