miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Baltoji tantra
Autorius Žinutė
zhimas
Narys
# Atsiuntė: 31 Spalio 2007 13:51


Gal galit pasakyt kaip pradet praktikuoti baltaja tantra? Tas seklos neisliejimas yra kaip susilaikymas..ar tiesiog reik moket neislieti tos seklos ar paprasciausia susilaikyti nuo orgazmo?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2007 12:43 - Redagavo: Admin


Čia viskas gana plačiai paaiškinta:

Seksualinės Energijos Transmutacija
Alchemija
D.U.K. apie Alchemiją


___________________

Meilės ir Šviesos

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2007 18:42 - Redagavo: Admin


Pirmiausiai, praktikuojant baltąją tantrą yra svarbu psichologinis tyrumas. Jei praktikos metu nebūsi tyras, tai jau nebebus tyra alchemija, tai bus kažkokių tai gašlumo ego tenkinimas. Tai juk yra švino transformacija į auksą, mūsų negatyvių psichikos elementų transformacija į dvasines/sielos vertybes; pvz., kai mes pašaliname (ar tiksliau būtų sakyti, kai individuali Dieviškoji Motina iš mūsų pašalina) neapykantą, tada mumyse visu grožiu kristalizuojasi meilės vertybė. Seksualinė energija maitina sielą ir Dvasią, ko pasekoje pabunda Kundalini Ugnis, kuri nusviečia žmogaus kalėdų eglutę (stuburą) įvairiausiomis spalvomis.

Vien tik baltosios tantros praktikavimas, praleidžiant kitus du sąmonės revoliucijos faktorius, neduos norimų rezultatų. Trumpai apie šiuos tris faktorius galima pasiskaityti čia: Evoliucija, Devoliucija ir Revoliucija

Alchemiją galima praktikuoti tik su mylimu žmogumi ir tik su viena moterimi ar vyru. Kai kas galvoja, jog seksualinę magiją galima praktikuoti su kiek tik nori partnerių, bet tokių žmonių laukia liūdnas likimas. Nei sanguliautojams, nei ištvirkautojams, nei iškrypėliams dangaus karalystė nebus atverta, Dieviškoji Motina Kundalini nėra akla jėga, tai yra inteligencija.

Alchemijos ritualo metu reikėtų atsiduoti Esybei, viską atlikti lėtai ir ramiai, nes lėtumas yra dieviškas. Svarbu išlaikyti ramų protą ir psichologinę pusiausvyrą viduje. Taip pat mokytojas Samael pataria vokalizuoti mantras, kad efektyviau vyktų energijų transformacija. Prieš pradedant, galima pasimelsti Dieviškąjai Motinai ar Šventąjai Dvasiai. Plačiau skaitykite čia: Tantrizmas


___________________

Meilės ir Šviesos

zhimas
Narys
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2007 19:54


Tai va as taip ir nesupratau ar reik susilaikyti nuo orgazmo ar ne? Siaip yra pratimai kuriu pagalba galima uzpausti raumenys taip neisliejama sekla, bet patyriamas orgazmas, tai kas cia gaunas, ar tokia praktika yra gerai, ar cia jau juodoji tantra su orgzmu kad ir neisliejant seklos?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2007 21:59 - Redagavo: Admin


Autorius: Samael Aun Weor
Seksualinis Spazmas

Baltoji Brolija visiškai ir galutinai uždraudė seksualinį spazmą. Absurdiška yra pasiekti seksualinį spazmą. Kas praktikuoja Seksualinę Magiją, tie niekada neturėtų pasiekti spazmo. Tie, kas bando išvengti Sėklos išsiliejimo neatsisakydami spazmo malonumo, dažnai kenčia nuo pražūtingų pasekmių organizmui. Spazmas yra tikra prievarta ir jei organizmas yra prievartaujamas, rezultatai atsiranda nedelsiant: impotencija, nervų sistemos pažeidimai ir t.t.

Kiekvienas praktikuojantis Seksualinę Magiją turi atsitraukti dar gerokai prieš spazmą. Gydytojai labai gerai žino, kodėl praktikuojantys Seksualinę Magiją turėtų atsitraukti prieš spazmą. Seksualinė Magija turėtų būti praktikuojama vieną kartą per parą; niekada negalima praktikuoti du kartus per parą. Mes niekada gyvenime neturėtume išlieti sėklos. Niekada. Niekada. Niekada.


Autorius: Keturioliktasis Dalai Lama
Tibetiškame Budizme, ypatingai jei pažiūrėsite į dievybių su kitomis savo pusėmis ikonografiją, pamatysite daug aiškaus seksualinio simbolizmo, kuris dažnai sukelia klaidingą įspūdį. Iš tikrųjų, šiuo atveju yra panaudojamas seksualinis organas (organai), bet vykstantis energijos judėjimas galiausiai yra visiškai kontroliuojamas. Energija niekada neturėtų būti išleidžiama. Ši energija turi būti kontroliuojama ir galiausiai sugražinta į kitas kūno dalis.___________________

Meilės ir Šviesos

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 8 Kovo 2008 14:17 - Redagavo: Admin


„Dr. Krumm Heller parašė paragrafą, kuris šokiravo daugelį visažinių. Po mokytojo mirties jie bandė savaip pakeisti šį paragrafą, pagal savo teorijas. Bet dabar užrašykime šį paragrafą tiksliai taip, kaip jį užrašė Mokytojas Huiracocha." - Samael Aun Weor

Autorius: Dr. Krumm Heller (Huiracocha)
Vietoje lytinio akto su orgazmu, reikėtų atitinkamai puoselėti švelnias glamones, meilingas frazes ir švelnius prisilietimus, protą nuolat išlaikant atskirtą nuo gyvuliško seksualumo, išlaikant tyriausią dvasingumą lyg aktas būtų tikros religinės apeigos.

Nepaisant to, vyras gali ir turėtų įvesti varpą, išlikdamas susijungęs su moterimi, kad abiem sukeltų pilną džiaugsmo dievišką pojūtį, kuris gali tęstis ne vieną valandą ir atsitraukti artėjant orgazmui, jog būtų išvengta sėklos išsiliejimo. Tokiu būdu jie kiekvieną kartą norės glamonėti vienas kitą.

Tai gali būti pakartota daugelį kartų ir niekada tai netaps nuobodu. Priešingai, tai yra magiškas raktas kasdieniniam atjaunėjimui, sveiko kūno išlaikymui ir gyvenimo prailginimui, kadangi šis pastovus įmagnetinimas yra sveikatos šaltinis.

Mes žinome, jog įprastame magnetizme, įmagnetintojas perduoda sroves subjektui ir jei pirmasis savyje yra išvystęs tas jėgas, tai jis gali išgydyti/harmonizuoti ir kitą. Paprastai magnetinių srovių perdavimas yra atliekamas per rankas ar akis, tačiau būtina pasakyti, jog nėra geresnio ir galingesnio laidininko, kuris yra tūkstantį kartų galingesnis, tūkstantį kartų viršesnis už kitus, nei vyriška varpa ir vulva, kuri yra imlūs organai.

Jei daug asmenų tai praktikuoja, jie skleidžia jėgą ir pasisekimą savo aplinkoje visiems tiems, su kuriais jie bendrauja. Tačiau kilnaus, dieviško įmagnetinimo akte, apie kurį mes kalbame, abu, ir vyras, ir moteris abipusiškai įmagnetina vienas kitą, vienas kitam būdami lyg muzikos instrumentu, kurį užgavus, pasigirsta stebuklingi paslaptingų ir melodingų harmonijų garsai. To instrumento stygos yra išsisklaidę po visą kūną, o vibruoti jas priverčia lūpos ir pirštai, tačiau su sąlyga, jog sueities metu bus laikomasi didžiausio tyrumo. Štai kaip mes tampame burtininkais tą svarbiausią akimirką.___________________

Meilės ir Šviesos

susidomejas
Narys
# Atsiuntė: 13 Balandžio 2008 11:57


Man iškilo tokių klausimų.

Ką daryti kunigams, kurie gyvena be moters, kad nesusikurti "šetono uodegos". Arba visokie visam pasaulyje atsiskyrėliai, vienuoliai, kas jiems tada belieka? maximum ką gali pasiekt tai - nirvaną?

Kaip reikia gyvenant be moters savo sėklą transformuoti į energiją ir ar išviso tai įmanoma?

Gal kas atsakys


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 13 Balandžio 2008 13:40


Man irgi iskildavo tokiu klausimu apie kunigus ar vienuolius, nes zvelgdavau i juos savo, paleistuvio, akimis. Visuomeneje priimta, kad sekla neisvengiamai issiverzia ir nieko cia nepadarysi, tipo susitaikyk su dviem variantais - paleistuvauk su moterimi arba masturbuokis. Taigi tokio poziurio vedami mes neisvengiamai keliame klausima: palauk, o kaip gi su tais vienuoliais? Jiems setono uodega garantuota?

Nera viskas taip paprasta.


Pasaulyje yra zmoniu, kurie sulaukia brandos amziaus ir ju organizmas pats tobulai transformuoja lytine energija, jiems svetimas spazmas, kokie tai nevalingi naktiniai issiliejimai. Naturalu, kad tokiu zmoniu sunkiai atrasime tarp holivudo zvaigzdziu ar kokiu hip hopo fanu.

Pvz. Dalai Lama ankstesniuose gyvenimuose yra isgrynines siela ir turi saules astralini ir mentalini kunus. Jis yra Buda pratyeka, vykdantis savo Esybes valia - atliekantis cia tam tikra misija. Jis neina Bodisatvos keliu, todel jis nepraktikuoja Sahajos Maithunos ir jam visiskai nereikia moters. Jai jo Esybes valia bus ikunyti Kristu - tuomet jis privales grizti i Kiklopu kalve ir dirbti su moterimi. Taciau cia ne jo pasirinkimas, o jo Esybes.

Pasaulyje yra daug vienuoliu, kuriu Esybes valia ir tikslai aukstesni ir kurie uzsiima Tantra. Bet ir tarp ju yra tokiu, kuriems yra butina dirbti devintoje sferoje, o kuriems butina ta darba jau pradeti nutraukineti, o kitiems jau laikas amzinai jo issizadeti.

Gaila, kad lietuviu kalboje zodis "vienuolis" igauna tokia prasme - be moters. Kitose kalbose sis zodis tokios prasmes visai neturi.

----------

Taigi kaip reikia gyvenant be moters savo sėklą transformuoti į energiją ir ar išviso tai įmanoma?

Nelygu, kiek siela yra pazengusi. Gal praeitam gyvenime ji devintoje sferoje nusikale saules kunus ir siame gyvenime grizo i zeme kokiai tai misijai atlikti ir nera siame gyvenime suinteresuota savo tolesniu gryninimu devintoje sferoje. Gal tokios sielos Esybe turi kitu tikslu. Tokiai sielai nera vargo naturaliai transformuoti savo lytine energija i aukstesne energija. Tokios sielos astralinis ir kiti kunai naturaliai maitinasi ta transformuota energija.

Bet jeigu tau 15 -20 metu, naktimis vargsti su seklos issiliejimu, tave nerealiai sujaudina pornografija, tu linkes masturbuotis ir t.t., ir jeigu vidinio sielos sauksmo skatinamas pasirinksi kunigo ar vienuolio dalia, tai buk tikras, kad esi pacioje darbo pradzioje (jeigu kada ir buvai siela isgrynines, tai ji jau puole). Tai reiskia, kad be moters ir be darbo devintoje sferoje, i dangaus karalyste neieisi, kitaip sakant neturesi sielos rubu ir busi isvarytas is puotos (Matas 22: 1-14). Dar tai reiskia, kad tu neturi jokio astralinio kuno, tik legiona troskimu.


___________________

With the death the death is killed

susidomejas
Narys
# Atsiuntė: 13 Balandžio 2008 18:20


Ačiū už atsakymus, kaip supratau man be darbo devintoje sferoje šansų turbūt nėra

Dar toks klausimas iškilo
Jei Dalai Lamai nereikia moters ir jis nepraktikuoja Sahajos Maithunos, bet turi saulės astralinį kūną ar tai reiškia, kad jis kažkada praeituose gyvenimuose dirbo su moterimi ar to galima pasiekti kažkaip gryninant sielą?

O jei aš pasirinkčiau vienuolio ar kunigo dalią ir valios pastangomis laikyčiausi totalaus celibato, nepaisant mano priešingų troškimų, nes sėkla nėra transformuota į energija ir ego nesunaikintas, tai tada aš sulystu, apsipilu spaugais arba nutunku ir garantuotai gaunu "šėtono uodegą" tai aš suprantu, kad būčiau pačioje pradžioje į pražūtį


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 13 Balandžio 2008 21:48 - Redagavo: Admin


Viskas priklauso nuo užsibrėžto tikslo. Jei tikslas yra pabusti ir Save realizuoti, tai alchemija yra būtina tam tikrame egzistavimo lygmenyje. Kažkas turi mirti, o kažkas gimti.

Dėl Dalai Lamos individualių konkrečių pasiekimų vistik būčiau atsargus. O šiaip sąmonę galima pabudinti ir be seksualinės magijos, tačiau gimti aukštesniuosiuose pasauliuose - ne. Egzistuoja ne vienas gnostikas pabudinęs savo sąmonę, tačiau gyvenantis limbe. Kaip ir Phi minėjo, be tinkamo vestuvių apdaro į puotą neįleidžia.
Autorius: Samael Aun Weor
Einantieji Iniciacijų keliu, tantros mokyklose dirba su Vandeniliu SI-12 (tai yra lytinių santykių vandenilis). Šis vandenilis yra gaminamas žmogaus organizme pagal muzikinių oktavų dėsnį, nuo DO iki SI.

Visas žmogaus organizmas yra subrandinamas tarp audinių tarpląstelinės medžiagos su natų DO, Re, Mi, Fa, Sol, La, Si pagalba. Žmogaus organizme inteligentiškai apdirbtas Vandenilis Si-12 (Su Maithunos pagalba, neišliejant Ens Seminis) gali gauti papildomą šoką, kuris perneš jį į antros aukštesnės oktavos natą Do. Tada jis visiškai prisotinęs visas organines ląsteles kristalizuosis į nuostabią savarankiško, švytinčio ir ryškaus kūno formą: į Didžios Baltosios Brolijos Adeptų ar Angelų Astralinį Kūną (Saulės Astralinį Kūną).

Vien tik pranajamos pagalba negalima susikurti sauliškųjų kūnų ir pabudinti Kundalini.

Autorius: Samael Aun Weor
Viena kartą, būdamas už fizinio kūno ribų - data ir laikas nesvarbu – aš sutikau savo šventą Motiną įmantrioje salėje.

Po gerai žinomų apsikabinimų tarp sūnaus ir motinos, Ji priešais mane atsisėdo į patogų krėslą; aš pasinaudojau proga ir Jai uždaviau man rūpimus klausimus.

Klausimas: „Ar man gerai sekasi, Mama?"

Atsakymas: „Taip, sūnau, tau einasi gerai".

Klausimas: „Ar man vis dar reikia praktikuoti seksualinę magiją?"

Atsakymas: „Taip, tau jos vis dar reikia".

Klausimas: „Ar įmanoma, jog fiziniame pasaulyje galėtų egzistuoti kas nors, galintis Save realizuoti be seksualinės magijos?"

Atsakymas: „Neįmanoma, sūnau, tai yra neįmanoma".___________________

Meilės ir Šviesos

phi
Narys
# Atsiuntė: 13 Balandžio 2008 22:48


Totalus celibatas privalomas baigus darba devintoje sferoje. Po sios ribos, naktis su moterimi (nors lytiniame akte ir nera ne laso gaslumo, o vien tik tobula dieviska meile) kainuoja Dievams nuopoli. Viena akimirka ir visas, nesvarbu, amzius ar viena egzistencija trukes darbas eina salyginai "suniui ant uodegos".

Istorijoje aibes atveju, kai neofitai ima imituoti baigusius darba ir pradeda laikytis celibato tik pradeje eiti i sviesa. Absurdiski atvejai, bet tokia realybe. Nebutinai baigiasi spuogais ir nutukimu - sis dalykas pasitaikydavo labiau pas mus - vakaruose ir tamsiais viduramziais. Rytu tradicijos praktikantai paprastai istengia nubudinti nemazai samones, bet buna labai nuvilti, kai mire suzino, kad ju "celibato" laikymasis buvo tik stabdis. Atrodo kazkas panasaus buvo su Gandziu, jei as neklystu. Zodziu tobuleti gali, bet pasieksi tik tam tikras ribas. Busi samoningas, bet neturesi irankiu, kuriais galesi jaustis pilnaverciu aukstesniu pasauliu gyventoju.


___________________

With the death the death is killed

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 17 Balandžio 2008 14:01 - Redagavo: Admin


Nepamirškime, jog termino "celibatas" reikšmė nėra tokia, kokia naudojama dabartinėje mūsų visuomenėje

Celibatas - nevedusio ar netekėjusios statusas. Mūsų dienomis šis terminas yra neteisingai naudojamas turint omenyje būseną, kai yra atsižadama seksualinių santykių.___________________

Meilės ir Šviesos

zmogus

# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 13:15 - Redagavo: zmogus


Kontrargumentas (ne iš aklai viskuom tikinčių knygų) neišliejantiems seklos, ir save varžantiems prieš tikrąją gyvenimo dovaną ir baigimą:
"Australijos mokslininkų tyrimo išvadose, kurias paskelbė žurnalas „British Journal of Urology International", sakoma, kad dažnai ejakuliaciją patiriantys vyrai sumažina prostatos vėžio tikimybę. Ištyrę pacientus, kuriems buvo diagnozuota ši liga, ir sveikus vyrus, mokslininkai nustatė, kad tie, kurie būdami 20 – 30 metų ejakuliuodavo 5 ir daugiau kartų per savaitę, 30 proc. sumažindavo susirgimo prostatos vėžiu pavojų. "

Visas straipsnis čia: http://www.balsas.lt/naujiena/204305

phi
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 17:33 - Redagavo: phiVelgi, ar sito zurnalo mokslininkai tyre atskirai kiekvieno "bandomojo triusio" karma?

Matai, su ziurkem paprasta daryti tokias isvadas - nors jos ir paleistuvauja, jos uz tai karmos negauna.

Zurnalo mokslininku eksperimentu rezultatai tusti, nes jie pamirso, jog intelektualus gyvunai nera lygus susirgimo prostatos veziu tikimybes atzvilgiu.

O gal ta eksperimenta atliko Anubio 42 teiseju komanda? Tuomet atsiprasau.


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 28 Liepos 2008 22:25


Tą eksperimentą atliko Amon Ra 93 ekspertų komisija + JAV ir Australijos universitetai. Bandymuose dalyvavo ne žiurkės, o ~ 200 homo sapiens'ų (nepainioti su homo erektus, nes jie jau išmirę).

zmogus

# Atsiuntė: 29 Liepos 2008 13:23


"Juodieji magai" (daktarai, psichologai ir kiti mokslo žmonės) sako reik nuleist, nes susirgsi...baltieji broliai sako reik ne tik nenuleist bet dar ir nesiekt jokio orgazmo - tiesiog užsiimt mechanika, nes tai kelias į dangų.. Tai katrie čia dabar meluoja ir klaidina? a?

Jei neskaityt visų filosofavimų ir "slaptų" mokymo doktrinų, bei nesiremti pripažintais moksliniais tyrimais, o tik stebėti gamtą - pamatytume, kad ten mazohizmu niekas neužsiema ir dauginasi išliejant sėklą ne tik giminei pratest (gyvūnai, augalai ir kt.), bet ir savo molonumui (liūtai, delfinai ir t.t.).

O dabar pabandykime pasinaudoti logikos likučiais ir pasvarstyti, kas vyksta su vamzdžiais/kanalais, kuriais anksčiau tekėjo vandenys, skysčiai ir staiga tais vamzdžiais, kanalais nustojus tiems skisčiams tekėti? Kanalai išdžiuna, vamzdžiai užkalkėja, pradėda rudyt, trukinėti ir po kiek laiko tampa nebetinkami tam naudojimui, kuriam jie buvo sukurti.. Žinoma, ir tekant skysčiams būna, kad tie vamzdžiai kalkėja po truputį, bet čia jau reik stebėt savo mitybą ir gyvenseną. Ar jus manote kitaip? Norėčiau, kad pagristumete savo teiginius asmenine paieška, tyrimais ir praktika paimta iš gyvenimo, o ne filosofijos ir abejotinų teorijų vadovėlių/knygų citatomis.

Aš iš savo patirties galiu pasakyt, kad prieš save neturi būti jokios prievartos ir tuo labiau smerkimo. JAI PER ILGAI SUSILAIKAI (esu ištveręs pusmetį naiviai tikėdamasis, kad kažkas pasikeis į gerąją pusę) TAI PSICHIKA GAUNA TOKĮ SPAUDIMĄ ,KAD ŽALA GALI BŪTI DAUG DIDESNĖ NEI REGULIARUS NULEIDIMAS.

Idomus būdas pas Samael Aun Weor kritikuot diplomuotus mokslo žmones pavadinus juos "juodaisiais magais". Čia dėl to, kad anie nuolat randa protingų argumentų paneigiančių jo "tiesas", ar kad vadovaujasi sveiku protu?

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Liepos 2008 20:34 - Redagavo: Admin


Niekas niekam per prievartą nekiša baltosios tantros, čia jau kaip matau yra bandoma kažką įrodyti greičiau pačiam sau. Tantra nėra pagrindinis dalykas, esmė viduje esanti kibirkštis, kuri rodo kelią ir moko. Jei žmogus negirdi ką sako jo vidinis Mokytojas, jo Esmė, Jo Dvasia, tai visa kita kaip ir nėra svarbu. Tu gali daryti ką tik nori, bet jei nesi instruktuojamas iš vidaus, tai visos pastangos lieka bevaisės.

Teisingai pastebėta apie gamtą, įdomu yra tai, kad intelektualus gyvūnas, klaidingai vadinamas žmogumi, irgi yra gamtos dalis. Gyvūnų karalystėje dauginimasis vyksta išsiliejant, toks yra gamtos dėsnis, o kadangi intelektualus gyvūnas (apdovanotas samprotavimo funkcija) irgi yra gamtos dalis, tai jis irgi egzistuoja maždaug tame pačiame lygmenyje. Naivu būtų manyti, jog intelektualūs gyvūnai, susitapatinę su materija ir gyvūnų karalystėje išmokę daugintis išsiliejant, staiga ims seksualinę energiją transformuoti alchemijoje.

Žmogus (angl. Human) yra tas, kuris nugalėjo gamtos mechaniškumą ir tapo jos valdovu, pakilo aukščiau gyvuliškų instinktų. Tai tikro Žmogaus lygmuo, angliškas žodis "Human" labai gražiai išsiskaido: "Hu" reiškia Dvasią, o "Manas" reiškia sugebėjimą mąstyti, tai yra termino "žmogus" esmė. Kai žmogaus protas pažįsta Dvasią, žino gyvenimo ir mirties paslaptis, kai jis yra instruktuojamas vidinės dievybės, tada toks individas tampa tikru Žmogumi!

Mūsų sukauptos žinios fiziniame pasaulyje dažnai tampa bevertės, ypač kai susiklosčius tam tikrom aplinkybėm tau yra parodoma, koks vis dėlto esi bukas, būdamas įsikibęs į šią informaciją. Didžioji dauguma pasaulio gyventojų visiškai ir nenori nustoti švaistyti energiją, tai juk taip malonu. Todėl jei mes turime daugumą žmonių su tokiu mąstymu, būtų nelogiška galvoti, kad jie siūlys kažką priešingo, nei visų taip pamėgtas spazmo malonumas.


___________________

Meilės ir Šviesos

phi
Narys
# Atsiuntė: 30 Liepos 2008 22:46


Ir dar...

Baltoji tantra ne apie tai, kaip "uzsukti ar sustabdyti vamzdyje sroves tekme".

Pirmas dalykas - tai sksualines energijos transformacija (minciu, emociju, valios paraleliniuose pasauliuose), o neisliejimas - tos transformacijos naturali pasekme.

Jeigu neketinama transformuoti energijos ir "uzsukamas ciaupas" - tuomet laukim gerai visiems zinomu pasekmiu - kazkur "pramus". Gnosis ne karta ispeja, kad toks Baltosios tantros "praktikavimas" liudnai gali baigtis - tiek fizinemis (patalogijomis), tiek ir psichologinemis ligomis.

Kategoriskai atmestinas poziuris kad tik bandant susilaikyti ims kazkas "staiga gereti" ar pasimatys mistiko siekiami rezultatai. Neapsigaukime! Tai tik dar viena is daugelio prievartos pries savo Dievo Motina rusiu.

Akcentuojama tik transmutacija ir susilaikymas nuo seksualines energijos svaistymo per visus 5 centrus. Saves zalojimas butu bandymas sulaikyti seksualines energijos issiliejima spazmo metu nekreipiant demesio i tai, kaip ji liejasi mentalineje, emocineje ar valios plotmese.


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 6 Rugpjūčio 2008 22:37


O dabar nuoširdžiai pasakykite: išliejat sėklą ar ne? Ir kaip ten su tais spazmais pas jumis? Tik nereikia man burt su ilgom įžangom, kad tai ilgas ir sunkus kelias ir kad dar iki tol daug visko reik padaryt..užteks save ir kitus apgaudinėt. Laukiu nuoširdumo ir tiesos

Viskas ko truksta tai valia.

Aš asmeniškai manau, kad lytinis aktas turi būt atliekmas taip kaip gamta išmokė, o ne apgaudinėti savęs su visokiom ten tantrom puosialėjant tusčias ir egoistines iliuzijas dėl astralinio - saulės kūno.

phi
Narys
# Atsiuntė: 7 Rugpjūčio 2008 13:32


Paminejai Valia. Jos trukuma.

Pradejus si darba valios stiprybe pasireiskia tuo, kiek daug jegu puoles zmogus savyje randa atgailauti, kiek daug jegu sutelkia siekdamas pasmerkti pulti privertusi elementa arba ta dali, kuri puole, ir toliau, nepaisant praeitu ir ivyksianciu sunkumu, kiek daug jis save nuteikia zengti pirmyn.

Vieni pasiduoda net to darbo nepradejus... Nepaisant to, ar jie stengsis susilaikyti puse metu, tris ar desimt metu, kartoju, jie pasiduoda net to darbo nepradejus. Uztenka vien tik nepaisyti gnosis mokomos butinybes atsiminti „Save" ir stebeti save.

Apgaule ir butu to darbo pradejimas neidentifikavus, ar jis jau pasmerktas cia ir dabar zlugti, neidentifikavus savo valios stiprybes tęsti darbą nesusitapatinus su tuo, kas puola.

Klausi, ar as puolu? Naivuolis... Manai kunigas mane apslakste pasventintu vandeniu ir sventoji dvasia man nuplove pirmine nuodeme.

Is esmes tavo klausimas ir liks giliai nesuprastas (taikliau butu sakyti nesuprasta, kur link veda sie mokymai) tavo paties tol, kol rasi savyje dingsciu ji uzduoti.

Sis forumas skirtas zmonems atrasti raktus, todel butu nesazininga ju atzvilgiu paprasciausiai nekreipti demesio i beprasmi gnosis atzvilgiu uzduota klausima.

Dar beprasmiskiau skamba tavo „reikalavimas" sutelkti savyje jegas nuosirdumui ir atskleisti ta neva „slepiama" tiesa apie einantiji keliu slypincius pavojus pulti.

---------
Tada velnias paima ji i sventaji miesta, pastato ant sventyklos selmens ir sako: "Jei tu Dievo Sunus, pulk žemyn, nes parasyta: Jis lieps savo angelams globoti tave, ir jie nesios tave ant rankų, kad neuzsigautum kojos i AKMENI". Jezus jam atsako: "Taip pat parasyta: Negundyk Viespaties, savo Dievo".
---------


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2008 08:58


Vadinti save, savo veiksmus puolusiais ar pakilėtais - tai būti pernelyg susireikšminusiu.. Negali būti reikšmingesnis ir svarbesnis už kitus Dievo kūrinius.

Yra parašyta: "Pakelk akmenį ir ten rasi mane, įlipk į medį ir ten rasi mane.."

Atminti save ir stebėti yra būtina - tokia išlikimo kaina. Bet sutelkt į demesį į praktiką, kuri tik sujaukia protą ir nuolat jį gundo aistrai - yra didesnis energijos švaistymas, negu proto nuraminimas tą aistą patenkinus. Spresdamas pagal sąmoningumą dienos metu ir sapnavimą, galiu drąsiai pasakyt - kad ramus protas (be tusčių norų ir vilčių) yra raktas į sąmoningumą. Jau geriau vieną kartą "pulti", kad toliau ramiai eiti į priekį, negu nuolat būti gundomu ir tik tripčioti vietoje.

Aš jūsų neatkalbinėju, tik konstatuoju faktą, kad ši praktika veda į kliskelius ir paslepia tikrus dalykus versdama jus siekti iliuzijos. Pamirštat kad viskas yra kintama - tame ir yra amžinybės paslaptis.

Geriau penkis kartus gerai pasimylėt ir po to ramiai užsiimti praktika nuraminus protą, nei daryt praktiką ir jos metu nuolat kovot su gundymu pasiduoti aistrai.

Esate šikštus valgydami ir taupydami maistą/energiją, tačiau pamirštat, kad ir patys esate kažkieno maistas..

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2008 12:05 - Redagavo: Admin


Protas be Dvasios visada ras pasiteisinimų vienu ar kitu klausimu, taip kaip jam yra patogu; Gnosis žinios čia pateiktos ne tam, kad kažkas jas bandytų intelektualiai, protu suvokti. To padaryti neįmanoma, tą reikia atlikti širdimi, reikia pasitelkti intuiciją ir išgirsti Esybės balsą, reikia šias žinias patirti. Ir galiausiai reikia transformuoti turimą protą į pabudintą protą, vidinį protą, bodhičitą.

Autorius: Samael Aun Weor, (Trys Protai)
Sąmonė tiesiogiai žino kiekvieno natūralaus fenomeno tikrovę ir gali parodyti ją per Vidinį Protą. Vidinio Proto atvėrimas būtų tinkamas dalykas, kad būtų galima pačiam pasitraukti iš abejonių ir ignorancijos pasaulio.

Tai reiškia, jog tik atvėrus Vidinį Protą, gims tikras Tikėjimas Žmoguje. Pažvelgus į šį klausimą kitu kampu, mes sakytume, kad materialistinis skepticizmas yra charakteristika būdinga ignorancijai. Nėra jokių abejonių, jog mokyti visažiniai yra 100% skeptiški.

Jei seksualinė energija yra neteisingai transmutuojama, tai to pasekmė bus neramus protas, kas po truputį jį nuves link degradavimo, lygiai taip pat atsitiks ir su žmogaus psichika; šios subtilios energijos yra tiesiogiai susiję su žmogaus kūne esančiomis liaukomis.
Autorius: Keturioliktasis Dalai Lama
Tantros požiūriu, kūno gyvybinės energijos yra proto įrankis. Kai gyvybinės energijos yra tyros ir subtilios, žmogaus proto būsena bus atitinkamai paveikta. Transformuodami šias kūniškas energijas mes transformuojame sąmonės būseną.

Kaip galima bandyti transformuoti seksualinę energiją, jei psichikoje verda gašlumas, aistra? Akivaizdu, jog nepavyks to padaryti, nes pirma reikia dirbti su šiais ego, kad tapti bent šiek tiek tyru. Esmė yra tyrumas, jei šią praktiką bandoma atlikti nedirbant psichologiškai su savimi, ar kitaip sakant, nedirbant su 3 sąmonės revoliucijos faktoriais (Trys Sąmonės Revoliucijos Faktoriai), tada nesėkmė garantuota. Čia ne dar vienas žaidimas, čia yra darbas su savimi, su savo sąmone; ir apskritai šios praktikos skirtos ne savo ego tenkinimui, visas darbas yra grįstas užuojauta ir pagalba kitiems.

Autorius: Evangelija pagal Tomą
Perskelk medžio gabalą - ten esu aš, pakelk akmenį ir ten rasi mane. Tas kas supras šių žodžių prasmę, neragaus mirties skonio.

Šie žodžiai reiškia tai, jog Kristus, Avalokitešvara, viską persmelkianti dieviška, kurianti ir naikinanti, energija, slypi viskame kas egzistuoja, slypi kiekviename atome, nėra tokio dalyko kuriame ji neegzistuotų, kadangi iš jos viskas atsiranda. Ši energija slypi viskame, ji slypi visų gyvų padarų sėkloje, sėklose. Ji yra medžių, augalų sėklose, kurios, būdamos mažais grūdeliais, sugeba išaugti į milžinišką ir galingą kitą medį ar augalą. Ta energija yra inteligencija slypinti sėkloje, ji nuostabiai suformuoja naują kūrinį. Gyvūnų ar žmonių organizmuose sėkla yra skysčio pavidalo, iš jos gimsta kitas žmogus ar gyvūnas, joje slypi inteligencija suformuojanti naują būtybės fizinį kūną (O jei kalbam apie dvasinį kūrimą, tai, sąmoningai dirbant su savimi, ji gali sukurti ir aukštesniuosius Esybės kūnus, sauliškuosius kūnus). Štai kodėl sėkla yra šventa, štai kodėl ji yra tokia svarbi, pats Kristus ten gyvena, kaip ir Dieviškoji Motina Kundalini. Tai yra seksualinė energija, gyvybės vandenys, tai gyvasis vanduo (apie kurį mokė Jėzus). Išliejant sėklą ar šią energiją, laukan išmetamas Kristus, žmogus netenka šios energijos, kaip ir galimybės ją panaudoti dvasiniam darbui, dvasiniam kūrimui, panaudoti savo psichikos transformavimui ir gimimui iš naujo, gimimui be ego. Tai yra nuodėmė prieš Šventąją Dvasią (Šivą, Perkūną, Torą), kuri nebus atleista.

Pasitelkus intelektualizmą galima bet ką neigti ar teigti, todėl nematau prasmės toliau tęsti šios diskusijos. Jeigu šios žinios kažkam yra nepriimtinos, tai niekas neverčia jų praktikuoti, kiekvienas gyvena kaip moka, kiekvienas eina savo keliu. Taigi nebelieka prasmės stengtis kažką įrodyti, tiesą galima tik patirti, suvokti, išgyventi. Man šios žinios yra gyvos žinios mano širdyje, linkiu, kad kiekvienas atrastų savąsias savojoje!


___________________

Meilės ir Šviesos

zmogus

# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2008 15:45 - Redagavo: zmogus


Fanatikai visada sako kad reik klausytis savo širdies, kai pasako ką nors nelogiško ar prieštaraujančio sveikam mastymui. Jei klausyčiaus vien savo širdies, tai turbūt jau 5 kartus būčiau nuėjęs klystkeliais ir išsiskiręs su mylimu žmogumi. Tačiau protingai apmastydamas kievieną savo žingsnį, padarau sprendimą dėl kurio netektų gailėtis.

Kas dvasios – dvasiai, o kas kūno – kūnui("Cezariui – Cezario, Devui – Dievo"). Protas tai tik mechanizmas išlaikantis pusiausvyrą tarp kūno ir dvasios. Savo praktikose jūs prioritetą suteikiate dvasiai, kūną palikdami nuošalyje. Taip negalima, nes kūnas anksčiau ar veliau duos apie save žinoti, ir gan skausmingai. Jeigu protas neramus, vadinasi pažeista pusiausvyra. O kalbant kokrečiau apie „baltosios tantros" praktiką, nėra net rupinamasi dvasia, o tik žalojamas kūnas ir psichika.

Autorius: Admin
Išliejant sėklą ar šią energiją, laukan išmetamas Kristus, žmogus netenka šios energijos, kaip ir galimybės ją panaudoti dvasiniam darbui, dvasiniam kūrimui, panaudoti savo psichikos transformavimui ir gimimui iš naujo, gimimui be ego. Tai yra nuodėmė prieš Šventąją Dvasią (Šivą, Perkūną, Torą), kuri nebus atleista.


Taip gautusi kad pati gamta eina prieš save – kūrinys eina prieš Kūrėją, ir visa gyvūnyja paskendusi nuodemėje. Ypač ta, kuri klaidingai vadina save žmogumi.

Tik vieną galiu pasakyt – ši praktika priveda prie aklo fanatizmo ir nieko bendro neturi su dvasia...

Jei daugiau dėmesio sutelkumėte į gamtą, į dvasios sunčiamus ženklus, pamatytumėte, kad blokuojat naturalius dalykus ir vaikotes tusčių dalykų. Bet kadangi protas apgaubtas įliuzija, o mastymą yra pakeitęs fanatizmas, visa tai liks nesuprasta..

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Rugpjūčio 2008 18:22


Širdis širdžiai nelygu matai, kaip ir žemesnės gamtos karalystės nelygu žmonių karalystei. Nestudijavęs doktrinos, tu nori viską suprasti ir paaiškinti pagal save, deja taip niekas nevyksta.

Šio forumo tikslas nėra įtikinėti skeptikus ar veltis į ginčus dėl vieno ar kito dalyko; jei šiandien įtikinsim vieną, rytoj atsiras dar dešimt. Be to, nėra jokios prasmės įtikinėti, nes sausas intelektas niekada to nesupras.

Ši tema yra užrakinama; dar kartą, jei čia mokomi dalykai tau yra nepriimtini, tai niekas tavęs neverčia jų praktikuoti, neverčia lankytis šiame forume.


___________________

Meilės ir Šviesos

Tema uždaryta. Jūs negalite rašyti žinučių.
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0