miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Klausimai apie alchemiją
. 1 . 2 . 3 . >>
Autorius Žinutė
katinas
Narys
# Atsiuntė: 26 Lapkričio 2009 16:25 - Redagavo: katinas
Atsakyti 


-"Kas išmoksta, kaip išmintingai mėgautis susijaudinimu neišliejant sėklos, tie yra transformuojami į visiškai laimingas būtybes" - Ar tai galioja ir po roms kuriuose vyrai Atlieka dvasine praktiką - meditaciją, maldą, fizinius pratimus ir tiesiog susilaiko nuo seklos isliejimo.
Ar akto paskyrimas Dievui, seklos susilaikymas - tai gali buti vertinama kaip baltojo tantrizmo propogavimas?
Ar pasiekiamos sios pakopos - Kundalini pažadinimas, Maithuna, Nirvana ? neatlikus specialių Meditacijų, Bandhų, Mudrų, Pratjaharos, Pranajamų ?
Jeigu vyras užsiema minėta dvasine praktika.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 09:48 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Trumpai tariant, kelias siekiant išsilaisvinti turi tris aspektus: mirtį, gimimą, pasiaukojimą. Atrodo šie trys žodžiai nėra daug, tačiau už jų slypi didžiulis suvokimas ir sunkus darbas. Jei nėra harmoningai dirbama su visais trimis faktoriais, tada žmogus užstringa kelyje. Jei dirbama su vienu faktoriumi, o kiti nevykdomi, žmogus taip pat užstringa.

Alchemijos praktikavimas nenaikinant geismo ego yra nieko vertas, tai yra ne baltoji tantra, o juodoji. Juodoji, nes nenaikinant ir nesuvokiant savo klaidų (ego) yra bandoma atlikti alchemiją, kuri tokiu atveju dar labiau sustiprina geismą.

Kundalini pabunda kai yra įvykdomi visi reikalavimai šventai Kobrai užgimti. Toliau viskas vyksta pagal širdies nuopelnus.

Plačiau: Trys Sąmonės Revoliucijos Faktoriai


___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 11:29
Atsakyti 


Mirtis ir gimimas (manau) aišku, o dėl pasiaukojimo visiškai neaišku.
Juk Samaelis minėjo, kad geriausia yra susifokusuoti į save, nes ir taip turime daug darbo, kiti savimi pasirūpins. Tai vat tame ir kyla konfliktas, nes reikia pasiaukojimo. Kokio? Kaip? Kaip tai atskirti? O gal tiesiog, reikia padėti tiems, kurie ieško pagalbos, skleisti Gnosis... Ne tiesiog bandyti piršti tai visiems?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 14:20 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Čia ne konfliktas. Gilintis reikia į savo vidų ir rūpintis savo pačio ydų pašalinimu. Pasiaukojimas yra labai svarbi žmogaus psichikos savybė, kurią einant keliu reikia išvystyti. Ji yra artimai susijusi su dosnumo paramita budizme.

Pasiaukojimo svarba yra didžiulė; jei ne pasiaukojantieji, mes šiandieną tikriausiai neturėtume Gnosis žinių. Kažkas visada pasiaukoja, atlieka kažkokį tai veiksmą, ko pasekmė yra pagalba kitiems. Tas davimas yra dovana ir kartu auka, nes, kaip žinome, veiksmai reikalauja tam tikrų pastangų ir žingsnių. Pasiaukojimas gali būti materiali pagalba kitam asmeniui, dvasinė pagalba sunkią akimirką ir t.t. Tikras pasiaukojimas yra nuoširdumas savo veiksmuose. Visa tai atsiremia į žinojimą ką kada reikia daryti, o ko nedaryti; kas yra tinkama, o kas ne.

Mes visi gauname labai daug iš Kristaus, jis kaip energija Save paaukoja, kad visa kas gyva galėtų gyventi. Jis nieko neprašo, tiesiog duoda su meile. Tai - nenutrūkstamas energijos tekėjimas per visą kūriniją. Kaip tik to mums reikia mokytis ir ugdyti pasiaukojimą savyje. Mums duoda, bet ir mes turime duoti, toks yra dėsnis. Mes save turime taip išgryninti, kad netrukdytume laisvam Kristaus energijos tekėjimui.

Netinkamas elgesys arba davimas netinkamoje vietoje sukelia žalą, todėl reikia gerai pasverti savo ketinimus. Viskam yra reikalinga sąmonė, be jos jokie veiksmai nebus tinkami.


___________________

Meilės ir Šviesos

katinas
Narys
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 17:52
Atsakyti 


Siam zmoniu tipui kuriam mes priklausom nera lengva praktikuoti rytu metodus - tantra joga,
nes tokiam mokymui yra begalo svarbu "Tikrasis mokytojas"
Tik vadovaujant Tikram guru galima eiti teisingu keliu (juk net ir jogai mokymo procese buvo vadovaujami guru)
Seksualinė Magija tarp vyro ir žmonos neabejotinai turi savo potencialų elementą seksualiniuose santykiuose tarp vyro ir moters.
Turiu kelis klausimus :
1. Ar galimi Tantrines meiles santykiai jeigu nera Dvasinio vadovo sioje srityje ? Ar sugebes pora teisingai viska isisavinti ir atlikti ?
2. Ar nesekmes atveju galima pasirinkti (Anot daoizmo energiju apsikeitimo keliu - kuomet sekla isliejama ir partneriai patiria orgazma vienu metu) toki sueities buda - ar jis nenuves deevoliucijos keliu ?
3. Jeigu pora visiskai atsisako lytiniu santykiu, nors abu to troksta, taciau nesurade tinkamo budo tai atlikti - pasuka dvasinio tobulejimo keliu !
Ar tai taip pat neatves ju i aklaviete ?
Juk net ir Sventuosiuose rastuose yra pamineta - "Iš tikrųjų, Joga yra bevertė be Tantrizmo. Joga yra bevertė be savo Seksualinės Esmės."
Labai prasau issamiai paaiskinti esama situacija, nes manau, jog tai liecia daugybe poru einanciu dvasinio tobulejimo keliu
(Gnosis.lt jau isstudijuotas...)


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Lapkričio 2009 22:28
Atsakyti 


Pati tantra nėra konkrečiai tik iš Rytų, tai - universalus metodas, pasaulyje žinomas įvairiais pavadinimais. Dabartiniais laikais fiziniame pasaulyje atsirado tiek įvairiausių „mokytojų", kad jais pasikliauti būtų, švelniai sakant, neatsakinga. Kaip tik todėl ir yra dažnai kartojama, kad geriausia yra pačiam pabudinti savo sąmonę, išmokti astralinės projekcijos technikų ir pačiam patirti tiesą, susitikti su Mokytojais vidiniuose pasauliuose. Be to, Tikrasis kiekvieno žmogaus Mokytojas yra jo vidinė Esybė, Atmanas, vidinis Kristus. Gnosticizmas kaip tik ir moko savyje atrasti ir įkūnyti šią energiją, išmokti išgirsti Dieviškojo Tėvo mokymus ir instrukcijas...

1. Dvasinis vadovas yra pati Esybė, reikia išmokti Jos klausytis. Iš tikrųjų instrukcijos, jei kalbam apie alchemiją, yra labai paprastos ir nesudėtingos. Tas, kas iš šio paprastumo nori padaryti kažką labai sudėtingo tai yra žmogaus protas ir intelektas, kurie netarnauja Dvasiai.

2. Nesėkmės kelias yra kairysis kelias; iš viso egzistuoja du keliai, kitas yra taip vadinamas dešinysis. Vienas viršun (dešinysis), kitas apačion. Jokių kitokių kelių nėra, visi takeliai irgi veda į vieną ar kitą pagrindinį kelią. Bet kokie orgazmai vienu ar ne vienu metu su partneriu, yra kairiojo kelio tamsiųjų praktikos, kurios įkalina sielas kančioje. To mes nemokome ir nepraktikuojame.

3. Jei partnerių, kurie nusprendė eiti dešiniuoju keliu, lytiniai organai yra nepažeisti ar kaip nors neužblokuoti, jie tikrai gali susiderinti ir išmokti atlikti alchemijos praktikas. Santuokos sakramento esmė ir yra vyras ir žmona, kurie seksualiai susijungdami gali pasiekti Kūrėjo lygmenį ir save transformuoti. Viskas slypi kito žmogaus supratime, meilėje ir tolerancijoje, be šiu dalykų santuoka iš Dievo negali egzistuoti. Viengungis ar viengungė gali daug nuveikti šiame darbe taip pat, tačiau viskas yra iki tam tikro lygmens. Ateina laikas kai santuoka tampa būtinai reikalinga, kad darbas būtų užbaigtas.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 29 Lapkričio 2009 11:24
Atsakyti 


O kaip dėl kelių santuokų, juk pasitaiko ir skyrybų...?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 00:04 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Žmogus turi išmokti klausytis tylos balso, išmokti įsigilinti į Save, klausytis savo intuicijos. Tai atlikdamas jis įgis išminties ir suvokimo, praplės savo sąmonę. To pasekoje jam bus suteiktas šansas suvokti savo klaidas; tai yra labai svarbus etapas, kadangi jei nėra sąmoningo suvokimo, tai kaip mes eisime pirmyn... Santuoka yra šventas dalykas, ją laimina Kūrėjas, todėl tokio ritualo negalima atlikti šiaip sau. Daugelis žmonių nesuvokia vedybų šventumo, tyrumo. Kiekvienam individui Inteligencija skiria kitą jo/jos pusę (sutuoktinį), tačiau dažnai žmogus gyvenime taip ir nesusituokia su sau skirtąja (-uoju). Mes visi turime šansą, tačiau keli iš mūsų juo pasinaudojame? Skirtasis žmogus gali stovėti tiesiai mums prieš akis, o mes lyg niekur nieko nusisukame.

Taigi jei taip atsitinka, mes pirmiausiai turime suvokti savo klaidas, tada mirti psichologiškai, o vėliau gimti suvokime. Mums reikia visai kitokio mąstymo, radikalaus pasikeitimo, vertybių peržiūrėjimo, jei mes norime pakeisti gyvenimo aplinkybes į kažką naujo, į meilę, į tiesą. Kodėl aš taip kalbu? O todėl, kad duoti atsakymą iš kelių sakinių būtų neatsakinga. Tas susivokimas yra nepamainomas dalykas, jis gali trukti ilgą laiką. Kalbant energetiniu lygmeniu, tas susivokimo periodas irgi yra labai svarbus, nes jo metu išsisklaido seksualinis buvusių sutuoktinių ryšys.

Nepamirškime savo vidinės Dvasios, kuri visada padeda savo prašančiam vaikui. Prašykime ir mums bus duota, koks nuostabus jausmas yra jausti Jos meilę tau, Jos rūpestį ir vedimą.


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 01:36 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Juk kai po pažinties, ilgo bendravimo ir vedybų daeini iki Tantros, gali suprasti, jog tikrai suklydai. Ten jau ir balso nereikės - visas kūnas rėks, jog tai ne tas žmogus su kuriuo galėtum save tobulinti. Juk vidinis balsas su vidine ramybė labai dažnai būna klaidinantis, ypač pradedančiajam. Ką daryti kai suklysti? Šeimos su vaikais gi nepaliksi, to kito, geresnio strimgalviais ieškoti irgi nepulsi? Savęs svarbumą per trumpą laiką irgi juk nenugalėsi, kad viską be pykčių sutvarkyti?

O klaidos dažniausiai pasimato iškart po vedybų. Bet kokius trys ar keturis metus nieko nedarai ir lauki kada viskas susitvarkys arba išsispręs savaime. Tačiau su laiku viskas tik dar labiau sunkėja. Aplink tave susuka dar tvirtesnį voratinklį ir pabėgti nors ir paprasta, nes "kalėjimas" iliuzinis, bet tuo pat metu ir labai sunku, nes prisiimi dar daugiau įsipareigojimų, kaip doras pilietis - užauginti vaikus.

Kaip galima mirti psichologiškai, o po to vėl gimti suvokime? Sunaikint asmenybę - savęs svarbumą ar kažką kitko? Kuo tampa sunaikinta asmenybė, kaip ji save identifikuoja? Kuom ji atgimsta? Kaip po atgimimo žinot jog atgimei, o ne tik dar labiau susireikšminai?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 09:17 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Nereikia tikėtis, kad gyvenime visos aplinkybės bus rožėm klotos Tas, kas tuo tiki, tai yra ego. Jis galvoja, jog jam viskas klosis tobulai, papuls gera žmona, geras gyvenimas; žmogaus „aš pats" yra pilnas iliuzijų. Tačiau realybė yra visai kitokia, ir tai yra suprantama. Kaip mes galime tikėtis nuostabios suprantančios žmonos ar vyro, jei anksčiau elgėmės netinkamai. Tai, kas mes esame dabar, yra pasekmė mūsų veiksmų, poelgių prieš tai buvusiuose gyvenimuose. Ką pasėsi, tą ir pjausi. Lygiai tas pat liečia ir mūsų psichologinę būseną, o ne tik įvairias gyvenimo aplinkybes.

Jei sunku, jei egzistuoja nesutarimai su artimais žmonėmis, jei gyvenimas „spaudžia", jei trūksta pinigų šeimai išlaikyti ar tiesiog pačiam išgyventi, tada gal vertėtų atsigręžti į save patį. Dažnai žmonės kaltina kitus, bet tik ne save. Čia kaip tik ir slypi pati esmė, jei žmogus sugebėtų pirmiausiai savyje atrasti defektus, jei sugebėtų juos šalinti ir ugdyti savyje dorybes, tada viskas pasikeistų akimirksniu. Kaip sakė vienas žmogus: „Jei tau kažkas nepatinka, keisk save", ir tai žinoma yra tiesa. Būtų naudinga paklausti savęs - gal aš nesu pakankamai supratingas, o gal nesu tolerantiškas, gal psichologiškai skriaudžiu savo žmoną ar vyrą?

Jei žmogus nuoširdžiai stengsis keisti save, nebadydamas kitą pirštu, tada viskas pasikeis lyg mostelėjus burtų lazdele. Nors tada atrodys, kad kažko tokio ypatingo ir neįvyko; nors iš tikrųjų bus įvykę labai daug, žmoguje pradės busti sąmonė. Visi turi defektų, bet jei mes supratingai nereaguosime į kito žmogaus ydas, tada iškyla grėsmė viską pakeisti į gerą pusę. Jei puola pyktis, nugalėkit jį meile, reaguodami į tai visiškai ramiai. Jei pavydas, nepasiduokit jam ir vietoj to padarykit ką nors gero kitam. Taip viskas gali pasikeisti, atsispyrimas savo ego yra auka Kūrėjui.

Jei žmogus taip darys, tada kita jo pusė matys pasikeitimą ir santykiai tikrai pasikeis į gerąją pusę. Geriau yra rodyti gerą pavyzdį, negu kad kelti isterijas ir nesutarimą šeimoje. Visa tai reikalauja psichologijos supratimo, supratimo apie save, supratimo apie kitą žmogų. Tai nepasidaro savaime, vis mes turim savo karmą; bet darydami gerus darbus mes galime ją anuliuoti arba sušvelninti. Meilė gali išvesti žmones iš ego aklavietės, todėl dirbdami su savimi, mylėdami kitą žmogų, mes galime išsilaisvinti iš negatyvios gyvenimo rutinos, kuri juk yra duodama ne šiaip sau, o kaip gryniausias šansas pamatyti savo ydas ir dirbti su savimi.
Autorius: Nagarjuna
Netgi trijų šimtų dubenų maisto pasiūlymas, tris kartus per dieną, neprilygs dvasiniam nuopelnui, gautam vienoje tikros meilės akimirkoje.

Autorius: Samael Aun Weor
Daugelis santuokų - kurios galėtų būti tikrai laimingos - yra gėdingai nelaimingos dėl atmintyje sukaupto seno apmaudo.


Teigiat, kad supranti klydęs tik jau po kurio laiko, bet kaip tik žmogus turėtų, prieš atlikdamas svarbius veiksmus gyvenime, pirma susivokti savyje, studijuoti, domėtis šiais dalykais. Juk niekas netampa daktaru iš karto, pirma studijuoja, o tik po to gydo. Taip ir čia, žmogus pirma turi išsiugdyti save, susivokti savo psichologijoje. Aišku mūsų visuomenėje to tikėtis būtų naivu, iš dalies tėvai ir mokytojai neatlieka savo pareigų, tačiau tas mūsų nuo atsakomybės neatleidžia. Žodžiu yra apie ką pamąstyti! Ar skaitėt straipsnį apie Tiesą?

Psichologinė mirtis (ego mirtis), gimimas suvokime (sąmonės pabudinimas, praplėtimas; dorybių išvystymas). Asmenybė, kaip kaukė, transformuojasi pagal mūsų vidinę psichologiją. Galiausiai žemiška asmenybė irgi turi būti sunaikinta, tada per mus kalba individuali Esybė, Dvasia. Kai žmogus atgims dvasioje, jis tą tikrai supras. Savęs stebėjimas yra pagrindas, akimirka iš akimirkos mes turime stebėti kas vyksta mumyse. Kad geriau suprastume kaip tai vyksta, gerai yra studijuoti pvz. Naująjį Testamentą. Remiantis šventais raštais mums bus lengviau orientuotis kelyje. Taigi bėgant laikui mes keisimės, pastebėsime daugiau dalykų, kuriuos darome dėl kitų, o ne dėl savęs.

Autorius: Pirmas laiškas tesalonikiečiams 5:6
Todėl nemiegokime kaip kiti, bet budėkime [stebėkime save atidžiai] ir būkime blaivūs! [be prisirišimo].___________________

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Lapkričio 2009 11:57
Atsakyti 


Dar kas labai praverčia, tai meditacija, iškarto poto, kai kažką naujo įkeli į savo atmintį, kad tai užsitvirtinų.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Kristupas
Narys
# Atsiuntė: 1 Gruodžio 2009 22:45
Atsakyti 


Sveiki,
turiu vieną klausimą, kažkiek susijusį su diskusija apie kontracepciją. Tarkime, kad žmogus nusprendė kontroliuoti orgazmo būseną, t.y. tiesiog jo nepasiekti, neleisti "išsilieti". Atrodo, kad viskas tvarkoje, galime mylėtis gana ilgai, smegenims reikalinga energija išliks mūsų viduje, o mes ir toliau spinduliuosim energija. Taip, praktiškai toks jausmas egzistuoja. Bet kas gi, vis dėlto, atsitinka mūsų organams? Toks klausimas iškilo tik todėl, kad kažkada literatūroje buvau atradęs keletą panašių metodų, kaip sulaikyti ir atitolinti orgazmo pojūčius. Vienas iš jų, pats paprasčiausias, ir buvo psichologiškai išmokti pajusti, kada artėja tie taip vadinami prieš orgazminiai spazmai. Tačiau, pasirodo, toks metodas ir kiti panašūs, kenkia tam tikriems organams. Kokiems tiksliai, nežinau. Bet faktas - kenkia.

Taigi, trumpiau tariant, ar santykiauti ir nepasiekti orgazmo yra gerai? Galbūt geriau iš viso nesimylėti?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 2 Gruodžio 2009 08:54 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Kenkia, nekenkia, blogai, gerai; daug teiginių, tačiau kiek iš tų teigiančiųjų patys tai patyrė ir išbandė. Kad sakytum, jog kažkas yra žalinga, pirma turi tai išbandyti, patirti ir suvokti. Mūsų visuomenėje visi kažką teigia, kažką neigia ar samprotauja, tačiau tų, kurie patys bando patikrinti, padaryti objektyvias išvadas ir sužinoti Tiesą turbūt yra vienetai.

Žmonės ne vienerius metus praktikuoją šventą alchemiją ir nejaučia jokių žalingų pasekmių, taigi nepatikrinus teigti, jog šis dalykas kenkia žmogaus organizmui yra neatsakinga. Be to, lytinių santykių praktikavimas neišsiliejant yra dvasinė praktika kelyje link Kūrėjo aukojant žvėrišką geismą. Tai yra dvasinio darbo su savimi dalis, tie, kas ieško įvairių malonumų, kad ir neišsiliedami ar prailgindami mylėjimosi iki orgazmo laiką, tiesiog siekia patenkinti savo ego. Todėl kiekvienas pjaus, ką pasėjo...

Autorius: Samael Aun Weor
Devintosios Sferos išbandymai yra labai delikatūs ir subtilūs. Daktaras pataria atsidavusiajam Sanguliauti [išlieti sėklą], nes jei ne, jam yra pasakoma, kad jis susirgs. Niekus tauškiančios moterys kursto Baimę žmonoje; taip vadinami skirtingų organizacijų broliai gąsdina studentą. Tamsos magai apsimetę Šventaisiais pataria atsidavusiajam išlieti Sėklą šventuoju būdu. Taip vadinami išminčiai moko aspirantą negatyvios seksualinės Magijos išliejant sėklą.___________________

Meilės ir Šviesos

katinas
Narys
# Atsiuntė: 9 Gruodžio 2009 10:49
Atsakyti 


Sveikas Kristupai, ar galetumete pasakyti kokia tai literatūra - kurioje galima atrasti ivairiu metodų, kaip sulaikyti ir atitolinti orgazmo pojūčius.
Tai labai nelengva, labai aciu uz atsakyma ! itsmy.mailbox@yahoo.com


___________________

katinas
Narys
# Atsiuntė: 9 Gruodžio 2009 11:19
Atsakyti 


Kaip zinoma - Kiekvienas praktikuojantis Seksualinę Magiją turi atsitraukti dar gerokai prieš seksualinį spazmą.
Ka patartumete tiems kuriems Atsiranda keletas sunkumu einant siuo keliu:

1. kadangi - Seksualinė Magija turėtų būti praktikuojama vieną kartą per parą ir niekada gyvenime neturėtume išlieti sėklos, - taciau po kurio laiko ja sulaikyti tampa vis sunkiau
2. laikantis Baltosios Brolijos nurodymu, tačiau, esant "padidinto jautrumo" (prieslaikine ejakuliacija) įvyksta spazmai prieš mūsų valią, kokiu metodu mokinys turi imtis tokiu atveju ? gal yra kokiu patarimu kaip ja isgydyti ?

Alchemija - Ką daryti jei jaučiate artėjantį spazmą.. - cia yra pratimai, deja jau pazengusiems...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 11 Gruodžio 2009 08:45
Atsakyti 


1. Su tuo susidurti neteko, bet manau, kad visko yra išmokstama. O beto ne viskas gyvenime yra "rožėm klota"

2.Na, neskirsto čią skyriais, kur daugiau, o kur mažiau pažengusiems. Norint žengti toliau, teks susidoroti.


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Gruodžio 2009 11:13 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Mums reikia išmokti teisingai gyventi, kad viskas vyktų teisinga linkme. Tai gerai yra atspindima Aštuonialypiame Budos Kelyje. Toks dalykas, kaip sėklos išlaikymas, neapsiriboja vien tik fizinėmis kažkokiomis pastangomis, reikia žiūrėti daug giliau. Kad pasistūmėtume pirmyn, pirmiausiai turime daug ką savyje pakeisti psichologiškai, t.y. transformuoti savo psichikas, keisti įpročius, mąstymą...

Kokia prasmė atlikti energijos transmutaciją, jei žmogus kitomis akimirkomis ir toliau tęsia savo, sakykim, netinkamą elgesį. Išsilaisvinimo kelyje reikalingas tyrumas, be jo nieko negalima pasiekti. Tas tyrumas yra ne tik veiksmuose, tačiau ir prote, ir žodžiuose, ir visur. Taigi jei mes norime vis eiti pirmyn, pirma reikia užbaigti su geismo ego tenkinimu dienos metu; tai gali vykti per mintis, kai žmogus gašliai mąsto, per vaizduotę, kai įsivaizduojamos pvz., pornografinės ar kitokios scenos, iškeliami matyti gašlūs vaizdiniai, per žodžius, kai yra gašliai kalbama ar „mėtomos" atitinkamos užuominos, ar flirtuojama. Mums reikia išmokti tinkamai priimti ir transformuoti įspūdžius.

Autorius: Samael Aun Weor
Sakykime, pavyzdžiui, kad vyras mato provokuojančią moterį ir jis netransformuoja tų įspūdžių; to rezultatas bus tai, jog tie patys gašlūs įspūdžiai sukels jame troškimą ją turėti. Toks troškimas yra gauto įspūdžio rezultatas, kuris mūsų psichikoje kristalizuojasi, įgyja formą ir tampa dar vienu agregatu ar, kitaip sakant, nežmonišku elementu, naujo tipo gašliu „aš", kuris prisideda prie nežmoniškų elementų visumos, kurie kartu sudaro ego.

Veiksmas irgi yra labai svarbus, nes jei žmogus atlieka alchemiją ar pranajamą, o po to kartais masturbuojasi, tai apie kokį gerą rezultatą mes galime kalbėti. Visi tokie dalykai sukelia tam tikrą, sakyčiau, nesveiką pojūtį lytiniuose organuose, tam tikrą malonumą; tai reiškia, jog ego naudojasi seksualiniu centru pajausti malonumui. Tai tik stiprina ir maitina visokius geismo ego, taigi nakties metu visi jie pasireikš nesąmoninguose sapnuose ir pasiims savo energijos dalį per nešvankius šlapius sapnus.

Kaip ir minėjote, tai liečia ir transmutaciją. Jei nebus imtasi radikalių priemonių pakeisti savo gyvenimo būdą, tai tokie gašlumo ego reikšis ir transmutacijos metu. Ką tai reiškia? Aukščiau minėta psichologinė būsena, kai ego yra maitinami per netinkamus veiksmus, įtakos ir lytinį aktą. Tokiu atveju gali gautis taip, kad transmutuojant energija nebus tinkamai transmutuojama (dėl neramaus proto, dėl gašlumo ego, kurie tik ir lauks galimybės pajusti malonumą). Taigi sėkla kaupsis ir to pasekmė gali būti naktinės poliucijos, nekalbant apie pačio individo psichikos būseną, kuri gali privesti prie netinkamų veiksmų. Alchemija turi būti tyra, protas ramus nuo geismo, judesiai lėti; tai ne instinkto tenkinimas, o susijungimas su mylimu žmogumi. Prieš atliekant tokias praktikas (arba jų metu), jei protas neramus ar ego lenda, gerai yra nuoširdžiai pasimelsti savo Esybei ar Dievui, ar Dieviškajai Motinai. Tėve Mūsų malda labai padeda, kaip ir Sveika Marija, ar bet koks nuoširdus kreipimasis į savo vidinį Kūrėją. Kaip yra pasakyta, kad anksčiau niekas nemokė seksualinės magijos tų, kurie pirma nepabudino savo sąmonės (skirtingai nei dabar, kadangi nebeliko laiko). Todėl pirmiausiai pasiruoškite psichologiškai, o tada po truputį pasinerkite į alchemiją.

Kalbat apie padidintą jautrumą, kuris yra niekas kitas, kaip labai intensyvus seksualinis susijaudinimas, kurį sukelia protas ir ego. Kaip jau minėjom, svarbu transformuoti savo psichiką, išvystyti tyrumą, ramybę, šalinti savo ydas. Jei nuoširdžiai taip darysit, viskas pasikeis ir links natūralus susijaudinimas. Tyras seksualinės magijos praktikavimas „išgydo" visas problemas, susijusias su buvusiu netinkamu seksualiniu elgesiu, tame tarpe ir poliucijas.

Be to, kūnas turi priprasti prie tokių praktikų, tam reikia laiko. Kai tik yra galimybė praktikuokite ir pranajamą. Svarbu save stebėti ir atradus defektus juos suvokti per meditaciją (Gnostiška Meditacija), kad vėliau alchemijos metu (vienišiems žmonėms maldos metu) Dieviškoji Motina galėtų juos pašalinti. Atrodo nesudėtinga, tačiau taip nėra, kadangi mes viduje turime daug ydų; tai kartais, atrodo, visai paprastas dalykas reikalauja daug pastangų. Pašalinti naktinius išsiliejimus iš savo gyvenimo yra tikras iššūkis. Pati alchemija yra labai paprasta, kas sudėtinga, tai yra mūsų korumpuota psichika, kuri priveda prie žalos. Kai siela yra gryninama, tada ir ši praktika tampa vis paprastesnė. Netinkamas seksualinis elgesys praeityje yra milžiniška problema daugeliui žmonių ir nereikia tikėti tais, kurie sako, jog aš tai pašalinau labai paprastai, kaip viens ir du. Taip gyvenime nebūna, tai ilgas ir sunkus darbas, išsiliejimai egzistuos tol, kol egzistuos tai kuriantys gašlumo ego. Kas rimtai dirba, tas turės suvokti, kad teks daug kartų pulti purvan ir daug kartų iš jo keltis. Svarbu drąsiai eiti pirmyn ir priimti tai, ką pats žmogus sukūrė, svarbu nenuleisti rankų, svarbu keistis ir mirti viduje.


___________________

Meilės ir Šviesos

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 25 Sausio 2010 19:45
Atsakyti 


Naujas klausimelis:
Ar imanoma atlikineti alchemija isliekant rimtu, negyvybingu, kitaip tariant teorijos ziurke, kuri atlieka praktika vien del tikslo ir nesimegaujanti paciu procesu?

Kaip ja teisingai atlikti(patiems praktikuojant atrodo kartais gali tapti juodaja tantra vietoj baltosios)? Negi nera niekur aprasyta? Ar butinai reikia susirasti mokykla ir ten viska atlikti?


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 25 Sausio 2010 23:24 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


http://www.gnosis.lt/Alchemija.html
http://www.gnosis.lt/Alchemija/DUK/DUK-apie-Alchem ija.html


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Sausio 2010 14:20 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Ar yra galimybė atstatyti gyvybingumą iki tos 40-50 metų ribos,kurioje, pasak SAW, dėl santykiavimo dar nesubręndus, ateityje yra prarandamas gyvybingumas?


Autorius: D.U.K apie Alchemiją / SAW
Santykiavimas sėkloms, kurios dar neužbaigė savo vystymosi, ar kitais žodžiais sakant, paaugliams, neabejotinai, nepaneigiamai ir rimtai sukelia jų fizinės ir mentalinės sveikatos pažeidimus.

Jei šie pažeidimai nejaučiami jaunystėje, tai jie būna jaučiami senatvėje. Štai taip mūsų dienomis yra normalu, jog vyras praranda savo gyvybingumą tarp keturiasdešimties ir penkiasdešimties metų. Kodėl? Taip atsitinka dėl piktnaudžiavimo paauglystėje ir antroje vaikystėje.___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Sedintis_Stumbras
Narys

# Atsiuntė: 30 Sausio 2010 22:30
Atsakyti 


Tikrai nesu kvalifikuotas atsakyt į tokius klausimus, bet remiantis S.A.W. tekstų dvasia, viskas galima, jeigu tik yra nuoširdus noras.


___________________

Do not lose hope, but be thou faithful unto (Divine Mother) death, and She will give you a crown of life (Revelation 2:10)

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 31 Sausio 2010 15:49
Atsakyti 


Taip taip, klydęs vaikas nori ištaisyti savo klaidas...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Durnius
Narys
# Atsiuntė: 30 Gegužės 2010 14:38
Atsakyti 


Kaip čia su ta baltąja tantra ... ? ... jeigu žmogus, kad ir anksčiau masturbavosi su Sėklos išliejimu... tas žmogus dar gali užsiimti baltąja tantra ar jis amžiams pasmerktas... ... ... tai kaip čia yra? ... ir pavyzdžiui jei tas žmogus įstengtų to nebedaryti kast tada... ar tas žmogus galėtų vėliau su moterimi užsiimti baltąja tantra... ? ...


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 30 Gegužės 2010 21:00 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Be abejonės gali.

Siūlau pastudijuoti puslapyje pateikiamą informaciją, bei susipažinti su forumo taisyklėmis, kad ateityje tokių klausimų nekiltų.

Forumo Paskirtis
Nuo ko pradėti


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

precursor
Narys
# Atsiuntė: 2 Birželio 2010 22:48 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Nors laiko lieka vis mažiau, žmones vis dar laiko savo sąmonę įkalinę į uždarus spąstus.

Parašysiu vieno alchemiko (Filaletas) žodžius. Šie žodžiai yra apie filosofinio akmens kūrimą, kuris visus "netauriuosius metalus paverčia tauriais" :
" Taigi, tam kad neužsitraukti ant savo galvos prakeiksmo filosofų, atskleidžiant tai, ką jie norėjo išlaikyti paslaptyje, mes pasitenkinsim įspėjimu, kad Akmens Režimas, t.y. jo pagaminimas, savo sudėtyje turi keliatą pasikartojimų vieno ir to paties gamybos būdo. Mastykite, naudokites analogais ir niekada nenukrypkite nuo prigimtinio paprastumo. Galvokite apie tai, jog jums kasdien reikia valgyti, tam kad palaikyti jūsų gyvybingumą; kad poilsis jums yra būtinas, todėl kad jis padeda virškinimui, iš vienos pusės, iš kitos - ląstelių atsinaujinimui, kurios naudojamos kasdieniame darbe. Be to, ar neturėtumėte jūs išmetinėti neperdirbtas ir neįsisavintas liekanas?
Taip pat ir jūsų akmuo reikalauja maitinimo, tam kad padidinti jo jėgą. Šis matinimias turi būti nuoseklus ir keistis atitinkamu metu. Iš pradžių duokite pieno, po to seks labiau maitinantis mėsos režimas. Ir nepamirškite šalinti ekstrementų, juk jūsų akmuo gali būti jeis užkrėstas... Bet kokiu atveju, sekite gamta ir pakluskite jai tiek, kiek tai bus įmanoma. Ir tuomet jūs pilnai suvoksite Režimą, jūs suprasite, kokiu būdu vyksta virimas."

Esu perskaitęs begalę literatūros apie tantrą tiek iš dzogcheno pusės, tiek iš slaptojo Šivaistų tantrizmo, ilgą laiką vadovavausi vien Samaelio Aun Weoro teorijom ir praktikom, buvau net savo nuostabai radęs iki pirmojo pasaulinio karo parašytų knygų apie slaptąją alchemiją iš gotikos laikų, kol paskutinį pusmetį pagaliau pavyko išmokinti savo kūną neišlietį sėklos ir galu gale patirti kas tai iš tiesų yra sąmonės sparnai, ir taip vadinamas saulės kūnas. Nustojau paisyti doktrinų ir ėmiausi eksperimentavimo. Per paskutinius trys mėnesius išmokau lytinį aktą prailginti nuo valandos iki trijų valandų, kol pagaliau patyriau tai, dėl ko vertėjo taip stropiai stengtis.... Didžiausios palaimos metu suvokiau save dviejuose vietuose, kūną užliejo akinanti šviesa ir aš pakilau, pakilau ir mačiau save iš viršaus, tuo pat metu suvokdamas jog aktas dar nesibaigė ir aš vis dar esu Šventoje sąjungoje. Tai su niekuo nesulyginama ir tam nėra žodžių, kurie atspindėtų tai, kas iš tiesų įvyko. Pajutau vienybe su viskuo, kas yra ir be galo ilgai tuo džiaugiausi

Kadangi tai, ką žinau akivaizdžiai kertasi, su šio puslapio tiesom ir dogmom ir apskritai su visomis priimtomis ir visuomenėje dabar ypač puoselėjamomis moralės normomis, negaliu to viešai skelbti. Turbūt dėl to paties, šio dalyko neskelbė nei Šivaistai, nei viduramžių alchemikai, nei tikrieji dzogcheno mokytojai. Šios žinios ir dabar turi išlikti slaptos ir prieinamos tik tam, kas iš tiesų to siekia ir yra praėjęs ne vieną kryžiaus žygį šlifuodamas iki deimanto savo asmenybę, kol pasiekė šiai tiesiai reikiamą taurumą.

Jei manote, jog esate jau tam pasirengę, dėl laiko trukumo ir žinių tęstinumo esu pasirengęs su jumis susitikti, ir galbūt kažkiek pagelbėti siekiant surasti savąjį gnosį, kaip kad radau aš.

Mano e-paštas: [Admin: pašalinta].

Sėkmės Jums!
Meilės ir Šviesos!


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

audrius
Narys
# Atsiuntė: 24 Liepos 2010 00:35
Atsakyti 


Alchemija tai sirdies mokslas, ji suprasi tik kai suprasi kaip reikia valdyti savo drakona. Alchemija tai gyvybines seklos tobulinimas, jos paruosimas tavo paties troskulio numalsinimui, tavo paties tobulumo pasiekimui. Paimk si kritusi akmeni, isvalyk, istobulink ir pamatysi kaip tavo sirdyje apsireiskia sviesa, aurora. Neleisk jai uzgesti leviatano ziodciuose, islaisvink ja pakeldamas ten kur yra tavo tevas (padre santi), ten kur randasi keter. Realizuok INRI, IGNIS NATURUM RENOVATUM INTEGRA, kas perkeis tavo zmogiska prigimti dieviska prigimtim. Si vienintele ugnis, kuri augina vandenis, leis tau gimti is naujo, gimti kaip lotosui is purvinu vandenu. Leisk susvyteti savo saulei, te lieja ji tau savo asaras, kuriomis tu ir gyvensi, kuriomis tu ir maitinsies, kuriomis tu ir atsigersi, pamirsdamas viska Visatoje. Atrask savo grali kuriame esti SANGRE DE JESUS, Kristaus kraujas, kraujas kuris tau suteiks nauja gyvenima. Surask sventinta vandeni apie kuri kalbejo ne viena karta San Zermenas savo mokymuose. Sis gralis tavyje, sis vanduo tavyje, sis kelias tavyje, tau tik tereikia patiketi. Atrasi kelia ir mokyma tik per savo seksualinius organus. Tavo sekla tai tavo Prima Materija, kuria turi istobulinti, isdistiliuoti, igauti jos gryna esencija, pakeliant sueities metu taip neisliejant ir vardan tavo tobulumo labui.


Admin: paprašysim viso teksto nerašyti didžiosiomis raidėmis, kadangi taip gana sunku skaityti tekstą. Taip pat nekurkite daug žinučių su keliais žodžiais, o visus juos surašykite viename pasisakyme.


___________________

avadhutas

Aphex
Narys
# Atsiuntė: 26 Liepos 2010 20:55
Atsakyti 


kuo poetiskiau pasakyta tuo maziau suprasta...


___________________

Ignis Natura Renovatur Integra

audrius
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 13:49
Atsakyti 


mano pasakymai, tai aun weoro pasakymai, as tik juos pakartoju, jei nori patiketi paskaityk jo knyga vadinama seksualine alchemija.

bei puetiskumas tai vienas is kurybines energijos aspektu.

puetiskumu tik imanoma issakyti toki gilu gnostini moksla.

konkretumas ji tik nuskurdina o poetiskumas tik ji praturtina


___________________

avadhutas

audrius
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 14:07
Atsakyti 


alchemija tai intimaus kristaus mokslas. alchemija - tai svenciausios ugnies puoselejimo menas. si ugnis - tai zirgas vaisvanaras, tai agnis kuriam lenkesi ir garbino visi brahmanai, risiai.
kaskart Ziniai (gnosiai) atnesdavo agniui jam reikiamos aukos, tai nuostabioji Soma, tai nuostabusis snentosios karves pienas. sis pienas tai musu drakono isvilioti vandenys, kuriais mes turime pagirdyti auksini vaika, pamaitinti astralini kuna, aukoti vardan Jahovos sloves.
Si Soma tai musu bilietas i issilaisvinima nuo materijos panciu, nuo pacios iliuzijos.
si Soma tai Zodziai iseinantys is Viespaties lupu.
bet kad dievai butu patenkinti musu atnasa, mes privalome auka kelti link dausu, neisliejant nei laselio, o tai jau sunkus darbas, reikalaujantis romumo, kantrybes ir uzsispirimo, nes ka busi paemes is apacios turesi pakelti ten kur randasi virsus.
apana yra sunki nes ji pasizymi gleivetumu,todel leidziasi, o prana lengva des ji pasizymi ugniskumu,todel kyla, taigi vienas leidzias o kitas kyla.

veliau parasysiu daugiau.


___________________

avadhutas

audrius
Narys
# Atsiuntė: 28 Liepos 2010 14:16
Atsakyti 


„Graikų, Egipto, Romos, Indijos, Persijos, Meksikos, Peru, Asirijos ir kitų senovinių paslapčių mokyklų Psichologija visada buvo susieta su filosofija, su tikru objektyviu menu, mokslu ir religija.

Senovės laikais psichologija buvo išmintingai paslėpta tarp šventų šokių grakščių formų ar po keistų hieroglifų, nuostabių skulptūrų, poezijos, tragedijos paslaptimis, ar netgi už nuostabios šventyklų muzikos.

Prieš tai, kai mokslas, filosofija, menas ir religija atsiskyrė egzistuoti savarankiškai, psichologija buvo visavaldis valdovas visose senovės šventyklų mokyklose.

Kai iniciacinės mokyklos užvėrė savo duris dėl Kali Jugos ar Viduramžių atėjimo, (kuriuose mes vis dar gyvename), psichologija išliko kelių ezoterinių ir pseudo-ezoterinių, modernaus pasaulio, mokyklų simbolizme, ypatingai gnostiškoje ezoterikoje."

- iš knygos „Fundamentals of Gnostic Education", pagal Samael Aun Weor


___________________

avadhutas

. 1 . 2 . 3 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by chat forum software miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0