miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Alchemija/Baltoji Tantra / Kundalini pakilimo faktorius
Autorius Žinutė
mindaugaspov
Narys
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2009 06:01 - Redagavo: mindaugaspov
Atsakyti 


Sveiki. Skaitau straipsnius apie alchemija. Konkreciai klausimas yra apie kundalini. Radau tokias mintis :
„Kundalini stuburu kyla iš lėto, priklausomai nuo širdies nuopelnų. Širdies ugnis kontroliuoja Šventos Gyvatės stebuklingą vystymąsi. „Kundalini progreso, vystymosi, evoliucijos lemiamas faktorius yra etika." - iš knygos „The Revolution of Beelzebub" . Tai gi, noreciau paklausti, kas yra ta minima etika? Dekui uz atsakymus.


___________________

precursor
Narys
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2009 14:19
Atsakyti 


Aš taip pat turiu klausimą: ar pakilus kundalini ir pasiekus nušvitimą - plačiai atsivėrus karūnos čakrai yra įmanoma ilgą laiką išlaikyti tą būseną, ar kundalini po to vėl leidžiasi į savo šaknis...?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Balandžio 2009 20:46 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Gnosis instruktorius
Žinoma, gnosticizme šis etikos klausimas yra subtilus, kadangi mes suvokiame, jog Moralė yra kaip ir Asmenybė: ji yra savo laikmečio vaikas. Mes nekalbame apie moralę. Kas yra moralu mums, tas yra amoralu Kinijoje, o kas yra moralu kiniečiams, tas – amoralu amerikiečiams ar kanadiečiams; taigi mes nekalbame apie moralę, kuri yra kultūrinė ir prikaustyta prie laiko: mes kalbame apie etiką, o etika yra susieta su karma. Kad žinoti, kas yra etiška, jūs turite žinoti, kas yra tinkama daryti, o kas ne. Tačiau tai suvokia tik pabudusi sąmonė akimirka iš akimirkos, nes teisingas veiksmas tinkamas šioje akimirkoje, jau būtų netinkamas kitą dieną. Ir tai jūs galite sužinoti tik tada, jei tikrai žinote, kaip būti dėmesingu, sąmoningu ir kaip pasikliauti intuicija. Sanskrito kalboje tai yra vadinama „jama ir nijama", kas reiškia daryti ir nedaryti. Taigi tai yra pirma savybė, kurią instruktorius turėtų turėti: žinoti kaip tinkamai elgtis tinkamu laiku.

Autorius: Devinta Sfera
Netikri ezoterikai siaubingai meluoja tvirtindami, jog Kundalini pakilusi iki Karūnos Čakros ar Tūkstančio Vainiklapių Lotoso ir vėl nusileidžia iki Efezo Bažnyčios ar stuburgalio centro, kur ji ir laikosi. Kundalini nusileidžia tik tada, kai einantis Iniciacijų keliu puola. Kai sėkla išliejama, tada įvyksta puolimas. Po puolimo yra labai sunku pakelti Gyvatę, tai reikalauja labai daug pastangų. Tobulumo Viešpats pasakė:

„Einantysis iniciacijų keliu, niekada neturėtų sau leisti nupulti, nes tas kas puola, turi įdėti ypatingai daug pastangų, jog atgautų, kas prarasta."


Galit pasinaudoti mūsų svetainės paieška pagrindiniame puslapyje, įrašydami lotyniškus simbolius.


___________________

Meilės ir Šviesos

lygtis

# Atsiuntė: 11 Balandžio 2009 18:59
Atsakyti 


Iš kurso Gnostiška meditacija:


Etika ir Moralė

Žmogau, pažink save ir tu pažinsi Visatą ir jos Kūrėjus...

Savęs pažinimas, ta Gnosis, prasideda nuo akylumo, budrumo, nuo dėmesio sutelkimo. Tai yra visų etikos ir moralės sistemų pagrindas. Tai yra užkoduotos taisyklės, skirtos padėti praktikantui pasiekti dviejų dalykų. Pirma, būti sąmoningiems apie save ir antra, nustoti kurti karmą. Etikos ir moralės kodai egzistuoja tam, kad mes nustotume veikti žalingai.

Tai - pirmasis meditacijos etapas, kadangi kol mūsų elgesys ir toliau išlieka žalingas kitiems ar mumyse kuria negatyvias pasekmes, mes kuriame karmą, kuriame disbalansą. Šios veiklos kuria raibuliavimą tiek prote, tiek gamtoje, todėl yra išjudinama švytuoklė; tai reiškia, kad nėra stabilumo, nėra tikros ramybės. Taigi, kai mes elgiamės iš pykčio ar smurtaujame, mes savyje ir kituose žmonėse sutrikdome energiją. Ir ta vibracija, ta energija nedelsiant kliudo meditacijai. Meditacijos tikslas, visų pirma, yra nuraminti Protą, ugdyti ramų protą. Tiktai tuomet mes galime gauti informaciją. Jeigu protas yra aktyvus, susijaukęs, sunerimęs, žmogus medituoti negali. Taigi pirmas žingsnis yra nuraminti šias energijas.

Etika ir moralė sanskrito kalboje vadinamos Jama ir Nijama, kas reiškia daryti ir nedaryti, arba, kitais žodžiais sakant, reiškia dalykus, kuriuos reikėtų daryti ir kurių nereikėtų. Kiekviena religija tai turi. Mes Vakaruose daugiau ar mažiau žinome Dešimt Dievo Įsakymų; tai - taisyklės arba dalykai, kuriuos turėtume arba kurių neturėtume daryti. Vienuoliai ir vienuolės duoda įžadus, kas yra darytini arba nedarytini veiksmai. Bendriausia etika yra apibendrinta pačiuose pirminiuose budizmo įžaduose:

• Susilaikyti nuo bet kokio gyvo padaro žudymo.
• Susilaikyti nuo vogimo.
• Susilaikyti nuo netinkamo seksualinio elgesio.
• Susilaikyti nuo netinkamos kalbos (melo, apkalbų, sarkazmo, kritikos ir t.t.).
• Susilaikyti nuo svaigalų (alkoholio, narkotikų, t.t.).

Šis pirmas etapas skiriamas kiekvienam vienuoliui, vienuolei, kiekvienam inicijuotajam bet kuriame kada nors egzistavusiame dvasiniame mokyme. Jiems visada buvo skiriama etinė sistema, kurios reikėjo laikytis, o tos sistemos tikslas visada buvo (bent jau iš pradžių) pastūmėti studentą, kad šis išmoktų sutelkti dėmesį.

Taigi pasauliečiams, įvairių mokyklų egzoteriniai pusei, buvo skiepijamos taisyklės, tokios kaip „Nežudyk" ir taip eilinis tikintysis, egzoterinė grupė, žinojo, kad jie neturėtų nieko žudyti. Bet įšventintieji, turint omenyje kunigus, vienuoles, vienuolius, buvo mokomi, kad šios taisyklės prasmė yra daug gilesnė. Ji yra gilesnė nei ją nusakantis fizinis veiksmas, kadangi mes žudome protu ir širdimi. Kai mes kam nors puoselėjame neapykantą ar pyktį, ypatingai jei įsivaizduojame kaip juos skaudiname, mes sukuriame priežastis ir sukeliame pasekmes. Mes paveikiame tą asmenį ir paveikiame save. Taigi vienuoliai, vienuolės ir kunigai visada buvo mokomi suprasti, kad visos etikos ir moralės taikomos giliau nei tik fiziniame lygmenyje. Jos taikomos protui ir širdžiai. Štai kodėl Jėzaus iš Nazareto Evangelijose sakoma:

Autorius: Evangelija pagal Matą 5:27-28
Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi.

Vien tik fiziniai veiksmai yra tiktai pradžia: jeigu jūs ką nors įvykdėte mintimis, jūs jau padarėte nusikaltimą ir todėl sukūrėte karmą. Tai reiškia, jog jūs blokuojate priėjimą prie sąmonės. Jūs sukuriate darinį, tibetietiškai vadinamą agregatu. Ketvirtojo Kelio mokyklose tai vadinama Ego. Tai yra karmos elementas, energijos paketas, kuris įkalina sąmonę ir sukuria Kančias.

Žmogaus psichikoje egzistuoja begalinė šių defektų įvairovė ir meditacijos tikslas yra juos atpažinti, juos suprasti, atskirti nuo jų sąmonę ir galiausiai juos sunaikinti, pašalinant juos iš individo ir taip išlaisvinant sąmonę nuo kančių ir suteikiant visišką laisvę pasireikšti tyrai, gražiausiai Žmogiškosios Sielos pusei. Tai simbolizuojama Fenikso paukščio istorija.

Viskas, ką mes iki šiol čia aptarėme, priklauso pirmam meditacijos praktikos etapui: etikai.

audrius
Narys
# Atsiuntė: 11 Balandžio 2009 22:44
Atsakyti 


"Žmogau, pažink save ir tu pažinsi Visatą ir jos Kūrėjus..." TIKRAI ŠI EILUTĖ ESMINGA TURINTI GILIĄ PRASMĘ, IR MANAU KAD TIKRAI MAŽAI KAS SUPRANTA JOS ESMĘ. NES NEMANAU KAD KAS SUPRANTA IR SUVOKIA KĄ REIKŠKIA PAŽINTI SAVE. NEBENT RADUS SAVO GURU, KURIS SUTEIKS ŽINIAS APIE GNOSTINĮ MOKSLĄ, APIE VISATOS PASLAPTIS IR DĖSNĮ.

O ŠIAIP ŽINUTĖ APIE ETIKA NUOSTABI, DUOK DIEVE KAD JĄ KAS SUPRASTU, NES ŠIS MOKSLAS YRA GNOSIS, KILES IŠ KAULA DHARMOS.


___________________

avadhutas

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2009 13:29
Atsakyti 


Tikiuosi kalbėdamas apie GURU turėjai omeny savo esybę.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

precursor
Narys
# Atsiuntė: 10 Liepos 2009 16:53
Atsakyti 


Jis turėjo omeny vidinį stebėtoją


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

audrius
Narys
# Atsiuntė: 12 Liepos 2009 19:08
Atsakyti 


ne neturejau vidinio stebetojo omeny, tai tikras mokytojas, kuri reikia susirasti, nes kitaip nepereisite sio kelio, jusu vienu zinios nepakankamos, menkos, geriau negaisti laiko savo ilgomis sampratomis, galite paklysti nes sis kelias slidus.

sis kelias reikalauja proto stiprumo, nei per zingsni negali atsilikti, nes viena klaida ir gyvenimas prabegs veltui, neradus tikslo. daug kas paklydo siam kely susipainioje gilioje filosofijoje, is kurios issigauti nera imanoma, patikekit tai tiesa.


___________________

avadhutas

precursor
Narys
# Atsiuntė: 12 Liepos 2009 23:08
Atsakyti 


Esi radęs tokį - TIKRĄ Mokytoją?
Šiaip ir tokie išoriniai mokytojai paslysta, ir klystkelis būrius mokinių nuveda. Vidinis mokytojas - siela - Aukščiausias Aš - Šventoji dvasia - visada žino tikslų kelią, kurį nušviečia net ir tamsiausiame miške, kuriame visų savo filosofijų ir apmąstymų dėka mes atsiduriame.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 13 Liepos 2009 11:40
Atsakyti 


Čia turbūt apie induizmą kalba ar indiją, kurioje visi sau ieškosi guru. Žinok ir guru klysta. Geriausias guru tavo viduje.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

audrius
Narys
# Atsiuntė: 13 Liepos 2009 18:43
Atsakyti 


na tikrai kad idomu kas cia is jusu zino kas tas jusu mokytojas arba sakant dvasia, jei jau jums jis padeda tai pirmyn tikriausiai jau esate pusiaukely, bet mano patarimas tiems ieskotojams, kuriems reika pagalbos ir nesakau kad reikia vaziuoti ten kazkur i indija ar i tibeta ieskant ju, ju yra ir lietuvoje , na sakant musu europoje. o jus tikriausiai jau kieti riesuteliai su savo vidiniu mokytoju tai gal prasvieskite, apsvieskite , tikrai kad noreciau suzinoti ta jusu sventaja dvasia, kuria taip jau ivardinate, nes tikrai idomu .


___________________

avadhutas

precursor
Narys
# Atsiuntė: 13 Liepos 2009 20:09 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Autorius: audrius
tikrai kad noreciau suzinoti ta jusu sventaja dvasia, kuria taip jau ivardinate, nes tikrai idomu

Jei tikrai įdomu, ir tikrai norėtum sužinoti, tai pradėk šį saitą skaityti nuo pradžių: www.gnosis.lt - informacijos čia net daugiau negu reikia ir mokytojų nereiks ieškot niekur kitur, o tik savo viduje


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

audrius
Narys
# Atsiuntė: 14 Liepos 2009 01:39
Atsakyti 


na tikriausiai nesupratai ko norejau, bet nesvarbu apie Samalio Aun Veoro darbus esu skaites ispaniskuose tinklapiuose, bei turiu kelias knygas ir pats ispanu kalba, ir apie gnostikos filosofija gerai esu apsisvietes ,jei butu reikeje ir pats buciau pasiskaites , bet as taves prasiau tavo asmenines nuomones, sampratos nes tu man uzuominomis sakai kad jau radai savo guru, tai ir apibudink , apsakyk o ne uzmaciom kalbek, kas zino gal su intuicija zaidi, net nesusivokdamas, kas zino?


___________________

avadhutas

precursor
Narys
# Atsiuntė: 14 Liepos 2009 13:53
Atsakyti 


Mano mokytojas - meditacija. Mano kelias - pažinimas. Turiu pakankamai smegenų ir patirties kad gyvenime atsirinkti ko reikia, o ko nereikia, bei pažinti kas yra kas. Tam man jokių pašalinių žmonių, kurie mane vestų už rankos nereikia. Aš pasikliaunu Dvasia ir Ji mane veda ten kur reikia.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

audrius
Narys
# Atsiuntė: 14 Liepos 2009 15:47
Atsakyti 


oooo! tavo kalboje jauciu isdiduma , savimeila o gal man atrodo, bet nereikia jau sirsti, suprantu kad tu protingas ir ismintingas, atlieki budistines vipasanas ir stebuklas - gana.

prekursoriau suprantu kad esi savim pasirupinantis zmogus, bet kai kuriems reikia mokytojaus , ir tai jokia geda. juk tai negavai mokyklos uzbaigimo atestato , vien uz tai kad tu ja pabaigiai savarankiskai, teko klausyti mokytoju is ju mokytis tam tikru ziniu ar ne, ar tau siaip sove i galva ir jau ismincius, juk taip nebuna zmogau . mokykla jau pirmi prasiverzimai link ziniu per mokytoju pagalba o dvasinis kelias daug rimciau nei mokykla, tai kelias i pati save. paskaityk kaip daug kas is sidhu ir nathu turejo mokytojus, sakoma kad net ir pats jezuz buvo kuri laika dinges ir daug spelioniu kad jis buvo pas ismincius, daug garsiu alchemiku kaip Ramonas Liuljus turejo mokytoja Arnau Vilanova, Albertas Magnus ir tas turejo, Platonas, Aristotelis, Pitagoras net pati Kliopatra ir dau daug daug kitu. taigi prekursoriau ( durnai skamba tas tavo pasivadinimas ) nereikia cia didziuotis tupedamas lietuvoje, pakeliauk po pasauli pazvelk i pasauliu kulturas ir tradicijas, vat tada man pasakyk ar atrasi man ta vadinama savo meditacija, dvasia. pazvelk realiybei i akis.


___________________

avadhutas

phi
Narys
# Atsiuntė: 17 Liepos 2009 01:55
Atsakyti 


Autorius: audrius
jei butu reikeje ir pats buciau pasiskaites


Tamsta Audriau, jei butu reikalas pasiskaityti tas Jusu lentynose gulincias knygeles, tuomet ir prekursoriaus atsakymai gal nekeltu tiek klausimu apie jo Mokytojus.

Daugelio gnosis studijuojanciuju guru, Audriaus terminologija kalbant, ir yra Samael Aun Weor. Mes istikimi savo Mokytojui, jo rekomendacijoms, jo patarimams. Kas Ji rado, algoritmas paprastas - sekanti stotele - vidinis Mokytojas apie kuri ir kalba Precursor.

Tiesa tas pats musu guru, Samaelis pateike mums aibes pavyzdziu, kai ivairiu religiniu praktiku atstovai bega nuo vieno Mokytojo prie kito, is vienos mokyklos i kita vis kazko nerasdami, nenurimdami. Ir kur cia zmogau nurimsi, begdamas nuo savojo vidinio Mokytojo

Smagu kad Audrius, kiek suprantu, irgi turi savaji zemiskaji guru. Ir jei tas guru dar nepamoke kur yra Tikrasis guru tai turbut dar laikas neatejo, bet jis butinai ateis, jei tas guru nera apsisaukelis ir netarnauja juodajai lozei. Algoritmas juk universalus - Tikrasis zeme vaikstantis mokytojas visuomet tiesiausiu keliu parodys savo mokiniui kur slypi jo Tikrasis Mokytojas.


___________________

With the death the death is killed

audrius
Narys
# Atsiuntė: 17 Liepos 2009 23:23
Atsakyti 


nebandysiu lysti i gnostine filosofija, ji apsciai turtinga savo metodais, tai kad as kalbu apie mokytoja patyrusi, kuris gali padeti ieskotojams, o jei kalbesime apie ta guru koki tu uzsiminiai, tuomet neverta ir burnos ausinti, juk pilnos knygos , gnostiniai tekstai , sastros , upanisados ar tamilu tekstai mini apie musu vidini stebetoja , atmana, purusa, bet juk mano tema su tai nieko bendro neturi, as kalbu apie zmones kurie patyre, gavo realizacija per savo isvara, idama ir padeda kitiems, nors tikrai tiesa ju nera daug, puse tera melagiu, vaidmainiu, garbetrosku, nesuprantantys ka patys kalba, o samaelis aun veoras man pavizdys, stiprus zmogus dvasiskai, vien paklauses lekcijas gali susidaryti nuomone, kad sis zmogus kazka turi savo viduje.

tikrai malonu zinoti kad lietuvoje yra zmoniu kurie domisi "Gnosis" ziniomis, to jau reikia tikrai jaunimui lietuvoje ir pasauliui.

kaip pasake samaelis " intimaus Kristaus meile turi uzpildyti visa sirdi ir esybe , kas suteiks platesnes erdves i save"


___________________

avadhutas

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2009 00:03 - Redagavo: dzAh
Atsakyti 


Autorius: lovebliss.eu
Shaktipat:A powerful yogi awakens the aspirant's Kundalini by a transfer of his or her energy to the aspirant.Yogi can transmit energy to an aspirant and awaken the Kundalini.


Kaip tai paaiškintina?

http://www.lovebliss.eu/Shaktipat.htm


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2009 12:57
Atsakyti 


dzAh tai geras pavyzdys kaip sunku rasti tikraji kelia ir nepakliuti visokiem jogam kurie viska padaro uz tave, tau nusvitima sukramto ir ykisha i burna. Aisq uz tam tikra mokesti arba uz savanorishka auka. Mano pazystama lankosi vienos indiskos jogos mokykloje, kur sakoma jeigu ziuresi i tos guru nuotrauka ir medituosi tai tavo kundalini uzsidegs kaip zvake nuo kitos zvakes ir dar joje pasisakoma priesh tantra ir pranayamas teigiant kad tai blokuoja cakras... Apmaudu tai matyti taciau realiai nieko negali padaryti, ypac kai pats tiksliai nzn kaip yra is tiesu, o tiesa ateina tik per praktika.


___________________

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2009 13:39
Atsakyti 


Geras. Mano mama yra pasakojųsi, kaip jai dvi jogės iš nugaros kažką darė (jei sakė, atseit, kundalini kėlė). Poto ji jautėsi "kaip ant sparnų". Pasakiau: "Kaip tai?" , bet nutariau nesiginčyti, vistiek nepatikės. Anyway, faktai kalba patys už save.

Ačiū už postą.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

audrius
Narys
# Atsiuntė: 29 Spalio 2009 20:59
Atsakyti 


cia tiesa, kad jogu mokyklos auga, kaip grybai po lietaus, ir maza tikimybe ar suteiks tau ko reikia, visapusiska filosofija, alegorijos ir metaforos.
nori suprasti tiesa , buk izvalgus. siame kelyje reikia ne uzsokti ant kreivo kelio. lietuvoje kuriasi daug jogu judejiu, krikscionisku bendruomeniu, bei ne per seniausiai prasidejo ir budistu augimas. bukime tolerantiski, bet salti. musu tai niekas ne sieja, mes gnosiai, apimantys pasaulietini tobulejimo kelia
"kam reikia padedam, kam nereikia tik pastumiam"


___________________

avadhutas

precursor
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 15:28 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Grįžtame prie temos: adminui ar phi jau yra pavykę pažadinti muladharoje miegančią kundalinį?

Kiek žinau tai pavyko padaryti tik šio judėjimo pradininkui Samaeliui Aun Weor'ui (tikrasis vardas Víctor Manuel Gómez Rodríguez). Bet ar esate tikri, jog jam tai pavyko? Juk mokytojas su naująja mylimąja žmona Lady-Adept "Litelantes"(tikras vardas Arnolda Garro Mora) sulaukė keturių vaikų, pavadinęs visus Dievų vardais: Osiris, Isis, Iris, Epathia(neišliedamas sėklos kažin ar jų būtų sulaukęs, be to, turėjo jau pasimokyti iš pirmos santuokos sulaukęs sūnaus "Imperatoriaus") ir susirgo skrandžio vėžiu, nuo kurio pasakoje mirė spėjęs savyje pažadinti dar iki to laiko prisiminimus iš praeitų gyvenimų, kuriuose jis buvo angelas, demonas, faraonas, karalius, imperatorius ir šiaip neeilinė asmenybė?

Bet ar tiesą kalbėjo, rašė ir mokino tas, kuris visus sau prieštaravusius pavadino juodaisiais magais, kuris pats jį užauginusios bažnyčios buvo diskredituotas, kuris tiek savo gyvenimu (palikęs buvusią žmoną su sūnumi, kurį pavadino Imperatoriumi, ir vedęs kitą) tiek asmeniniu pavyzdžiu (pasivadinęs Naujosios eros Budha Maytreja, bei Kalkiu) nieko gero neparodė?

Gyvame sapne yra toks vincas (adminas ir phi turėtų jį pažinoti), kuris jau dabar skelbiasi pažadinęs kundalinį ir sugebantis ją pakelti, ir kad astrale aukščiausieji angelai paskelbė jį praeituose gyvenimuose buvus Jėzumi, rusų šventuoju, o šiame naujuoju Budha (turbūt irgi Maytreja), kuris turi skleisti tiesą ir išsigelbėjimą masėms.
Jis jau važinėja po Lietuvą ir rengia seminarus..

Kame vinco skirtumas tarp Samaelio Aun Weor'o jei jie abu kalba apie tą patį, tik praktikos skiriasi?

Gerų ir linksmų artėjančių švenčių Jums!


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 17:59 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Pirmas klausimas nekorektiskas, tad net nekomentuosiu.

Antra tema irgi ne i tema ;) Ka tu studijuoji? Ar Samael Aun Weor gyvenima ar jo mokyma (apie ka si tema ir yra)?

Net jeigu ir jo gyvenimas tavo akimis atrodo nekorektiskas, klausimas - kiek gerai tu pazisti ta zmogu, kad galetum nuspresti: tikras jis mokytojas ar netikras? Sakoma, reikia bent 10 metu stebeti mokytoja, kad galetum pasakyt ar jis geras mokytojas ar ne pagal jo mokymo vaisius.

Asmeniskai as niekada per daug nesidomejau jo asmenybe. Perskaites pirmas knygas zinojau tik tiek kad jis kiles kazkur is lotynu amerikos. Ir tai man nesutrugde ivertinti jo mokymo. Siai dienai zinau siek tiek daugiau apie ji, bet as labiau susirupines tuo kas dedasi mano gyvenime ir kaip viska taisyti ir kaip padeti kitiems, kurie susiduria su problemomis, kurias man jau pavyko ispresti, daugeliu atveju, deka Samael Auw Weor mokymo.

Del Vinco, esu mates jo apsireishkimus forume ir nekomentuosiu. Visi turim galvas ant peciu, galim kiekvienas sau ivertinti... Net jeigu as i tai ziuriu skeptiskai as vistiek nezinau ir galbut klystu, galbut jis tikras mokytojas, kuri as apkalbeciau jo nepazinodamas, sukelciau daugybe abejoniu kitiems zmonems, kurie jo irgi nepazysta ir taip isvesciau juos is kelio ir atimciau galimybe ishsigelbeti. Ar gali isivaizduoti kokia karma tenka zmogui, kuris apgauna eishkancia siela, kuris, apsmeizdamas kita zmogu, skaldo dvasine bendruomene? Tai vienas is sunkiausiu nusikaltimu ir bausme atitinkama. Asmeniskai, as negaliu atsakyti uz savo zodzius, ypac kai kalba eina apie kitus. O tu?

Ir tau linksmu svenciu ;)


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 19:06 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Aš tik paminėsiu, kad yra toks metodas "kriya shakti" neišliejant sėklos vaikų gamybai...


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

precursor
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 19:10
Atsakyti 


Aš žmogus, kuris gyvenime remiasi faktais - akivaizdžiais patvirtintais dalykais, dėl kurių niekam nekyla abejonių. Apie žmogų sprendžiu pagal jo atliktus darbus, o ne pagal parašytas knygas ir papasakotas istorijas apie save. Apie "mokytojų" skelbiamas praktikas sprendžiu pagal jų mokinių pasiektus rezultatus. Žinau, kad sėklos neišliejimas nėra toks jau naujas dalykas ir pasauliui žinomas daugiau kaip 4 tūkstančius metų. Tačiau net tie patys kinai kurie nuo 19 am. pradėjo viešinti savo žinias, su Samuel'io Aun Weor perdėm krikščionišku požiūriu į sksualinę magiją nesutiktų.

Todėl norėjau užduoti klausimą Lietuvoje gyvenantiems seniausiems šio Samaelio Aun Weor' dvasinio kelio sekėjams, kaip gi jiems sekasi transmutuoti energiją ir žadinti kundalinį? Tik pagal jų pasiektus rezultatus išš tiesų galima būtų spręsti apie mokymą, ir patį mokytoją. Toks kokį jį pažino visas likęs pasaulis tebūnie būna klaida, jei jums nuo to bus lengviau...


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 19:20
Atsakyti 


Jeigu netiki Samael Auw Weor pasiekimais, kodel turetum tiketi ka pasakysiu as arba phi arba Admin arba bet kuris kitas zmogus siame forume. Kurioje vietoje ivyksta luzis tarp "parašytas knygas ir papasakotas istorijas apie save" ir fakto? Ar tai ka Admin pasakys apie save jau bus faktas? Kodel? Koks skirtumas?


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 19:25 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


O beje, nejau tau maža įrodymu be kundalini? Vidinių patirčių neturėjai? Širdis nieko nekužda?


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

audrius
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 23:09
Atsakyti 


PIRMIAUSIA SU SVENTEMIS GNOSTIKAMS LIETUVOS, O ANTRA, NORECIAU PRIDURTI, KAD NERA KO KNISTIS PO KITU GYVENIMUS ISITIKINANT KAD AR KAZKOKIE TAI AUTORITETAI PASIEKE TO KO IESKOJO. SVARBIAUSIA JUS JAU ESATE PASTUMTI EITI SIUO KELIU, JEI NEPATINKA SKAITYK VEDAS, JEI NEPATINKA SKAITYK PUPUL VUH, JEI NEPATINKA SKAIYK BIBLIJA, JEI NEPATINKA SKAITYK TORA, JEI NEPATINKA SKAITYK EGIPTO MIRUSIUJU KNYGA, NES VISKAS PRIKLAUSO NUO TAVO NORO EITI, TIKETI IR PASIEKTI TAI KA MAHATMOS (DIDZIOS SIELOS) TAU PAZADEJO - PAZINIMA IR RERALIZACIJA, TAIGI MAZIAU KOMPROMISU IR ABEJONIU IR DAUGIAU DARBO. LINKSMU SVENCIU


___________________

avadhutas

precursor
Narys
# Atsiuntė: 23 Gruodžio 2009 23:11 - Redagavo: precursor
Atsakyti 


Autorius: FXFX
Vidinių patirčių neturėjai? Širdis nieko nekužda?

Kužda kužda, bet ir abejones kužda... Vis aplanko mintys, kad kažką darau ne taip, o vidinis balsas(o gal ego legionai) vis pataria pasidomėt mokytoju, prieš imantys tvirtai viso mokymo. Kova pačio su savimi, kurioje gaunu tik į savus vartus.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 24 Gruodžio 2009 11:41 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Negatyvios emocijos žmogaus gyvenimą labai apsunkina, svarbu išmokti gyventi pusiausvyroje ir atsikratyti šių negatyvių būsenų. Netikintieji (ego) smarkiai mėto akmenim, daužo lazdom ir stengiasi atkalbinėti, tačiau verta suvokti, jog mes nesame vien tik „aš" rinkinys, mes esame ir Dvasios dalis, ko pasekoje galime keistis ir savo momentinį egzistavimą padaryti harmoningą, tinkamą, pilną teigiamų emocijų ir vertybių. Įsivaizduojat tokią psichikos būseną, kai praktiškai niekas negali tavęs išvesti iš pusiausvyros, kai žmogus šypsosi, būna rimtas, tačiau niekada nebūna apimtas negatyvių dalykų? Va to mes visi ir turime siekti, nes kad ir kas įvyktų, nėra jokio pagrindo nebūti harmonijoje.

Suvokimas yra puiku, be jo juk nei iš vietos. Tikrinimas yra puiku, tai yra sąmonės panaudojimas norint kažką sužinoti. Nori ką nors suvokti iš tikrųjų, eik medituot (aišku prieš tai reik pastudijuot, kas mokėtum medituot). Nori pamatyt, aktyvink savo čakras, kad atsiskleistų ne tik fizinis matymas... Nori tikrai patirt ar šis mokymas yra teisingas, tada Išmok astralinės kelionės technikų, prabudink sąmonę nuo iliuzijų ir pats to paklausk pas Mokytojus ar savo Esybę vidiniuose pasauliuose. Žinoma šis suvokimas nuoširdžiai dirbant su savimi ir taip pradės tekėti iš širdies, bet tam reikia laiko, reikia iš visos širdies atsiduoti darbui su savimi.

Autorius: Evangelija pagal Mariją 4:34
Saugokitės, kad niekas nenuvestų jus klystkeliais sakydami: „Eik čia" ar „eik ten". Žmogaus Sūnus [vidinis Kristus] yra jūsų viduje. Sekite paskui Jį!


Žemiau yra Mokytojo žodžiai, į kuriuos mums visiems derėtų įdėmiai įsiklausyti!

Autorius: Samael Aun Weor
Neabejotinai aš esu niekas daugiau, kaip tik laiškanešys, pasiuntinys, žmogus pristatantis žinią...

Būtų didžiausiai kvailystė, jei jūs iš savo gimtosios šalies atvyktumėte į Meksikos sostinę su vieninteliu tikslu aplankyti paprastą laiškanešį, darbininką, kuris praeityje jums pristatė laišką... Kodėl jūs turėtumėte švaistyti tam pinigus? Kodėl jūs turėtumėte aplankyti paprastą pasiuntinį, menką laiškanešį? Geriau studijuokite žinią, užrašytus mokymus pateiktus mūsų knygose...

99% praeityje mane aplankiusių žmonių dabar skelbiasi esantys gnostiškos doktrinos priešais: jie sudegė... Bet kas yra blogiausia ir labai rimta, kad sudegusieji eina ir degina kitus... Taip, tie sudegusieji skaido grupes, ardo liumisiales [gnostikų mokyklas ar šventyklas] ir t.t.

Bet kodėl mano lankytojai sudega? Kokia to tikra priežastis? Kokia to esmė ar šaknys? Atsakyti į visus šiuos klausimus yra neatidėliotina, skubu ir reikalinga... Realų, aiškų ir galutinį atsakymą mes galime surasti daugybiniuose proto dariniuose.

Neginčijamai kiekvienas studentas savo intelekte yra suformavęs Mokytojo modelį, atvaizdą. Už tokio vaizdinio slepiasi klaidingos mentalinės derivacijos, kurios galbūt yra paimtos iš pseudo-okultinės literatūros... Akivaizdu, jog kai vien tik įsivaizduota statula neatitinka realaus žmogaus, pasiuntinio ar pranešėjo, tada iškyla nusivylimas ar apgaulės [jausmas]. Taigi taip sudega mano lankytojai ir taip daugėja Gnosis priešų...

<...>

Vieni, kai jie galvoja apie pasiuntinį, įsivaizduoja jį esant praėjusių laikų egzotišku atsiskyrėliu, panašiu į stilitą Palemoną, Antano Didžiojo įpėdinį...

<...>

Kiti įsivaizduoja mane kaip šventąjį, nuolatos gyvenantį tarp uždegtų vaškinių žvakių ir kvapnių gėlių nenusakomoje šventovėje...

Kad ir kaip ten bebūtų, realybė yra tokia, kad Naujosios Eros pasiuntinys yra vidutinis, eilinis ir paprastas pilietis, niekas, kieno vertė yra mažiausia.

<...>

Aš nesu kažkas daugiau dėl to, kad jie mane garbina, nei esu kažkas mažiau dėl to, jog jie mane šmeižia: aš visada esu kas esu. Todėl man metamas šmeižtas manęs nežeidžia. Kalbant atvirai, man nesvarbi jų kritika, tačiau, nelaimei, kai silpnieji girdi tokį šmeižtą, jie palieka kelią, kuris veda link galutinio išsilaisvinimo.___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by online community script miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0